1645
The Matrix Online
  • Since
    #445
    Reggeleket...Ha valaki majd ráér leírhatná hogy pontosan hogyan mükszik ez a ccess nodes vagy keyes dolog amivel "ellehet" bújni az ügynökök elől :-) Köszi
  • Bogyee
    #444
    Majd beizzitjuk:) meg lehet mi megbeszéljük a dolgokat a játékban meg aol messengeren:)
  • Rasti
    #443
    Kicsit kezdett a topik lecsuszni :(
  • Rasti
    #442
    Jó regggelt jó szurkolást.
    Üdv mindenkinek a való világba :)Lassan jövök befelé én is játszani
  • Bogyee
    #441
    készülget a magyar leírás is, gyik meg minden egyéb:)
  • Fairlight
    #440
    Egy jó kis ismertető a SciFi.com-ról:
    http://scifi.com/sfw/current/games.html
  • Bogyee
    #439
  • Bogyee
    #438
    nincs kedved majd csatlakozni a csapathoz? Kezdésnek adok egy kis költőpénzt + ha kell vmi más (fegyver,tárgyak,ruhák) azt is adok szivesen.
  • Bogyee
    #437
    Igen nekem is baj volt vele aztán a reinstall jót tett a játék zenájánek.
    Viszont érdekes az is, hogy melóhelyen a gép amire feltettem már vagy fél éve lett feltelepítve, volt rajta ezerféle lejátszó most wmp10-van fent és simán van háttérzene.
    Amugy szerintem jobban jársza ha benyomsz játék közben egy winampot:)
  • ceas
    #436
    Elég baj az, mert nekem alapból 10-es van fennt, mégsincs zene, a fene enné meg
  • Bogyee
    #435
    Jaj látom már rádióra meg van megoldás:)
  • Bogyee
    #434
    Kis hangulatos kép:

    Megünnepeltem a szintlépést, csak lehet sok volt a pia?:D
  • Bogyee
    #433
    Játék zene:
    alapból van zene, régebben nekem sem volt de újratelepítettem a winwost és egyből feltettem a windows media player 10-et így van már zene..
    Ráidóhoz is wmp10-kell.
    Rádiót picit később leírom.
  • Bogyee
    #432
    Halihó mindenkinek, most keltem.. látom van pár kérdés. Ígérem válaszolok amint picit kinyújtom az arcom:)
  • ceas
    #431
    Sziasztok, volna egy nagy problémám, nektek van in-game music a játékban? Nekem megvan az összes hangeffekt, háttérzaj, lépések, ütések stb..., viszont semmi zene, pedig elvileg lennie kéne, Nem tudtok erröl valamit?
    A rádió beüzemelése egyébként: az a legjobb, ha a favorite listára rakod az adott címet, igy lehet bármikor válogatni késöbb is, ilyenkor be kell írni
    /radio addfave név|URL, pl. a radiofreezion esetén: /radio addfave radiofreezion|http://www.radiofreezion.com/rfz.asx, a lényeg, hogy a névnek egy szónak kell lennie, tehát szóköz nem lehet benne és a név és URL között a függöleges vonást kell rakni |. Az a baj, hogy én nem radiot akarnék alatta hallgatni, hanem a játék saját zenéjét, ha tudtok valami megoldást, megköszönném. Most el kell mennjek, de 1-2 óra mulva leszek
  • Fairlight
    #430
    Kicsit bonyolult képet beszúrni. Első lépés: fel kell tölteni valahová.
    . Ezzel a kóddal kell berakni: Nyilván a megfelelő url-t kell beírni.
    A rádiót Bogyee tudja hogyan kell beüzemelni, valami /command-ot kell beírni, de nekem eddig nem sikerült. Bogyee! Ide leírhatnád, mert ctrl+insert-el be lehet majd szúrni.
  • Rasti
    #429
    reggelt.
    képet,hogy lehet beszurni ?
  • bigapó
    #428
    nyomjátok a képeket. jöhet bunyó is, esetleg valamilyen videjó (ha valahova fel tudjátok rakni, ha kell csinálok tárhelyet, csak sok nem fér fel:( )
  • ceas
    #427
    Since, játszol? Az éjjel kicsit barátkoztam a témával és idöközben 4-es szintre fejlödtem:), Aenoch néven futok. Kicsit bonylultabb az interface, mint a galaxies-ban, szal még szoknom kell, de azértlassacskán belejövök. A rádiót hogy lehet beüzemelni?
  • Since
    #426
    Tudjátok mi az érdekes? Screenshotból jobban visszajönnek a színek mint a játékban :-) Pl. én a dzsekimet mindig fehérnek láttam de itt sárga színű :-)))
  • Bogyee
    #425
    Én szerintem még most az éjszaka folyamán rágyúrok egy kulcsra amivel használni tudom acess node-okat.. jo lenne már kimozdulni picit:)
  • Fairlight
    #424
    Én is shoppingolok valamit még majd este :_))
    Kell még kép, bizony, meg hát reméljük holnap ceas is bekapcsolódik.
  • Bogyee
    #423
    Holnap csinálnunk kell egy új fotót:)
    Ma még szerintem szintet lépek holnap folytathatjuk a küldetéseket, ha matáv is úgy akarja..
    Átmentem tíltott városrészbe, nagyon durva dolgokat lehet majd venni magasabb szinteken:)
  • Rasti
    #422
    Huh jó lett a kép,bár már van egy jó nagy piros köpenyem is :)
  • bigapó
    #421
    jól néztek ki egyszer Én is bekerülök egy ilyen bandába:)) de addig sok víz lefolyik még a dunán:((
  • Bogyee
    #420
    Jelenlegi magyar brigád:)
    Balról kezdve
    Since,Bogyee,Xrayspex és természetesen Rasti:)
    háttérben pedig a mindenre kapható guard:P

  • Rasti
    #419
    Hajrá-hajrá akkor ha lent van te is gyere a 8 órás talira :)))
    Ha esetleg látsz 1 eszetlenül rohangászó csajszit rövidszoknyába az én leszek :)) probálom a tali helyszinét megtalálni :D
  • Rasti
    #418
    Kicsit nehéz ezt igy elmagyarázni nagyábol a lényeg,hogy úgy fejleszted a kari ahogy te szeretnéd és amilyenre te szeretnéd szinte és mindig és folyamatosan élő emberekkel játszol eggyütt és élő emberek vesznek körül :)

  • ceas
    #417
    Kösz Bogyee, meg Rasti:), nem sok van már hátra és lennt van, baromi gyorsan jön lefele:))
  • bigapó
    #416
    miben más? azonkívül, hogy egy teljesen új "dolog" :))
  • Bogyee
    #415
    Hát itt nem kocka a kocsik kereke:)
    Picit más mint a többi ilyen online játék de szerintem ennek is meg van a maga varázsa.
    Archiválás dolgot még nem tudtam megnézni ténylegesen két különböző gépen de ma este vagy holnap tuti rászánom magam.
  • bigapó
    #414
    Hi!

    Mióta nyomjátok? És milyen? Gondolom jobb, mint az EtM volt anno:( legalábbis a képek ezt mutatják
  • Rasti
    #413
    én még nem probáltam de majd hétvégén betömöriten és hétfőn beviszem melóba és megnézem
  • ceas
    #412
    Ezt az archiválási dolgot sikerült megoldani közben?
  • Bogyee
    #411
    lehet, nekem másvolt a preorder miatt..
  • ceas
    #410
    de nem gond már, megoldottam, jön is lefele a game:)
  • ceas
    #409
    az account létrehozásánál nem kellett csak a login nevet megadni, és általában küldenek ök valami pass-t amit meglehet változtatni
  • Rasti
    #408
    jaja ahogy Bogyee irja.
    megvan cd key elmész a weboldalra ott new master account és ott te adsz meg mindent,majd 1 helyen kéri a cd key azt beirod és ennyi
  • Bogyee
    #407
    egy cd-keyt kaptál nem? utána kell létrehozni az accot és ott tudsz nevet/jelszót válsztani.
  • Rasti
    #406
    milyen passt ???
    azt neked kell mindent megadni!!!!