1645
The Matrix Online
  • ferenc00765
    #605
    Esetleg ha valkinek akadna, egy kósza trial kód, szívesen venném, és tartozom neki egy nagy szívességel.
  • ferenc00765
    #604
    hehe, folytatom:
    egvenném csak még fiatal vagyok hogy pénzt keressek, nem vagyunk Rokefellerek, és nem tudnék ennyit összekuporgatni. Mindegy majd jön a Matrix:Path of Neo.
  • ferenc00765
    #603
    Na, jól sejtem már senkinek sincs trial kódja.
    M
  • Bogyee
    #602
    Fairlight: gyere majd fel este játszani plz. Új hajónk van és jelenleg nem vagy a legénység tagja és ez nem jó:)
  • Hysteria
    #601
    még nem aktiv az account majd csak 20 tol akkor tudom csak leszedni majd :((
  • Hysteria
    #600
    3millioszor thx :))
  • Hysteria
    #599
    ment a mail.
  • Fairlight
    #598
    Szia Hysteria!
    Dobj egy e-mailt nekem és küldök egy kulcsot. Egyébként igen, 20-29 -ig fog működni a trial. Privibe megírtam a mail címem.
  • Hysteria
    #597
    The Matrix Online Team is pleased to announce the Friends & Family Trial Program that will take place from May 20th-29th, 2005 during the next major live event, "The Hunt for Morpheus.


    ezt azt jelenti h Majus 20-29 ig tudom hasznalni? :)
  • Hysteria
    #596
    On Thursday, May 12th all current subscribers to The Matrix Online will be e-mailed 3 trial keys and a game client download link. Each of these keys will allow a non-subscriber guest to sign-up and play the game during this live event.



    erre gondolok szoval akkor tudna vki adni egy tiral keyt meg egy download linket??

    nagyon nagyon meghalalnam es lehet hogy akkor engem is lattok majd a teljesbe :))
  • Hysteria
    #595
    olvastam valahol hogy minden full gamehoz jar 3trial key amiwel tud az illeto ismerose/haverja vagy akinek megadja jatszani 3 napig


    nos, nem merem megvenni a gamet teljesbe eloszor kiszeretnek probalni egy ilyen trialt vagy mit aztan ha bejon megveszem a gamet teljesbe a boltban

    szowal ha vki lenne olyan kedves és adna egy trial keyt es elmagyarazna hogy ha megadta a keyt mit kell csinalnom honnan tudom letolteni meg hasonlok :))


    koszonom szépen
  • Bogyee
    #594
    Gyanítom a letöltés címszó alatt nem a gamersloot-os letöltést érti;)
  • Tufa
    #593
    Nehogy visszaolvas!!!
  • Rolesz
    #592
    Bocs megjelent a game? Honnnét lehet letölteni?
  • Tufa
    #591
    ez egy mob volt, nem?
  • Since
    #590
    Látom kis változtatások voltak....Valaki elmondaná?
  • Bogyee
    #589
    kedves csapattagok.
    Since,Rasti,Xray
    ha tudtok este gyertek be matrixba.
    köszi
  • Bogyee
    #588
    Ez egy 1xű bandatag volt. És eléggé gyenébb nálam:) otthon majd készítek komolyabb ellenfelekről kis videót:)
  • bigapó
    #587
    köcce
    szépen legyaktad:) ki volt az ellenfél? úgy értem magyar srác(lány)? milyen "kaszt"? elég hamar lement attól a nagy rúgástól az életereje. akkorát rúgtál vagy ennyivel volt gyengébb nálad?
  • Bogyee
    #586
    Jah
    régebbi videjó
  • Bogyee
    #585
    Muszály bírnom:) dolgozok:)
    Sajna itt nem tudok nincs elég erős gép hozzá. De otthon holnap csinálok ígérem.
  • bigapó
    #584
    nem csinálsz egy ingame videót?
  • bigapó
    #583
    jól bírod:)
  • Bogyee
    #582
    Pont ma éjszaka nem játszik senki amikor reggel 8ig gép előtt vagyok?:)
  • Bogyee
    #581
    Hali!
    Várható ma valami aktivitás este fele?:)
    Rasti veled mi van?
  • mauzer
    #580
    Jó hír: Kapható már itthon is a cucc a CD Galaxisban!!!!

    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=3002
  • mauzer
    #579
    Jó ötlet, Bogyee feltehetné iso-zva a 3 cd-t egy FTP-re. :)
    Bár tudom hogy ez jó nagy munka lenne :(
  • Fairlight
    #578
    Hát bugok sajnos most is vannak bőven :_(( Persze dolgoznak rajta ezerrel, szinte minden nap van új patch. Szal jó lesz ez, addig meg a pozitívumokra kell koncentrálni, met azért van az is, különben nem játszanánk :_))
  • Strahd_
    #577
    Hangulatban nagyon a toppon van ez a játék .) cska sok bug volt legalább is régen benne. De a hangulat az isteni, zene , mozgások .) a Hyper Jump :D
  • Since
    #576
    Nemgond egyébként, mert 1.8 gigát tölt le szóval lennt van pár óra alatt a cucc :-) Ja és Output server :)
  • Fairlight
    #575
    A letöltést egyébkéne le lehet egyszerűsíteni, ha Bogyee lemásolja az eredetit akkor az teljesen jó, és lehet róla installálni. Persze a patch-ek letöltése még így is jókora mennyiség lesz.
  • Tufa
    #574
    Ezesetben egyre én is igényt tartanék, ha nem probléma :)
  • mauzer
    #573
    A trial regisztrálása után a következő infok vannak:
    - Nem kell magadni kártya számokat
    - Ugyanazt kell letölteni mint ami a gamersloot.com-on is van (a 20 megás MxO.exe).
    - Csak 20-án aktiválják a trial accot (addig disabled a loginunk, tehát jó csak le van tiltva 20-ig), addig le sem lehet szedni a játékot :(
    (ez nem túl jó mert azután kell vacakolni a letöltéssel)
  • mauzer
    #572
    Köszönom Since, megkaptam a trial keyt!
    És ez úton kérem hogy más akkor ne küldjön nekem többet!
  • Fairlight
    #571
    Annyira nem kell egyébként rohanni, mert 20-a előtt nem tudtok sajnos játszani. 20-án aktíválják a Trial Accountokat és 29-ig lehet majd velük játszani.
  • mauzer
    #570
    Tufa, szerintem várd meg amig valaki kipróbálja a trialt és akkor ténylegesen kiderül, hogy kell e kartyaszámot megadnod!
  • Fairlight
    #569
    Megjöttek a kulcsok, lehet tülekedni!
    http://www.thematrixonline-europe.com/
    Itt vannak jó kis in-game videók egyébként.
    ja és hogy mennyire komoly a dolog: Ha a három trial account közül egy előfizető lesz, kapsz egy "limited edition Hypercube Monument t-shirt"
    ha kettő: The Matrix Online beanie cap.
    ha három: The Matrix Online poster signed by the development team and some of the actors from the film trilogy. Cool!
  • Tufa
    #568
    átszaladtam a 3 oldalon de nem találtam semmi linket a beta singupon és a MxO Archive-on kivül :)
  • Bogyee
    #567
    Régebben linkeltem be szerintem videót.
  • Tufa
    #566
    Ezesetben lemondanék a kulcsról mivel nem rendelkezek ilyen kártyával sajnos. Viszont valaki megragadhatna már egy frapsot vagy valami egyéb eszközt és készíthetne egy normál ingame videót :)