1645
The Matrix Online
  • mauzer
    #565
    Azt az 1-2 trialt amit eddig próbáltam ahhoz kelett a kártya szám, de le nem vontak róla semmit (lehet csak az érvényességet nézték). Viszont trial lejárat után jött a kérdés hogy akarom e akkor folytatni, persze havidíj ellenében. És akkor viszont már nem kelett megadni a kártyaszámot újra.
  • Tufa
    #564
    és kell hozzá végülis kártya, vagy ez amolyan teszt teszt?
  • Bogyee
    #563
    Megjöttek a kulcsok.
  • Bogyee
    #562
    Linket is majd a kulcsokkal együtt küldik:)
    Szntem ugyanazt mint ami a gamersloot-os arcok adnak
  • Tufa
    #561
    Egyet én is kérnék akkor+ egy letöltési helyet a játékhoz :)
  • Bogyee
    #560
    Biztos éjszaka jönnek a kulcsok az időeltolódás miatt..
    Amugy most nézem egyenleget elvileg 2733ft hiányzik a bankkártyáról a mai acc aktiválás után..
    Furcsa, többre számítottam.
  • Since
    #559
    Én tudok neked adni egyet, csak mlég nem kaptam pedig 12.ére írták ki hogy küldenek :) Ha megérkezik elküldom neked csak írd meg mailcímedet.
  • Bogyee
    #558
    Hali
    Elmúlt napokban picit inakít voltam elénézést.
    Előfizetéshez:
    megnéztem csak telefonon lehet felmondani, support és fórumban a készítők csak ezt írják.
    nekem ma vonták le a következő hónapot, nem volt automatikus a dolog mert jött egy levél + meg kellett adni a kártyának a vmilyen ellenörző számát (hátoldalon az utolsó három szám..)
  • mauzer
    #557
    Na, igen, a wow-al én is úgy jártam mint Te (jut eszembe: van egy aladó 7-8e FT körül ha kell valakinek :) ).

    Kulcsom még nincs sajnos, és nem tudom még hogy kitől fogom kapni.
    Ha valaki küld nekem kulcsot akkor írja ide be a forumba, hogy a többiek is tudjanak róla és ne kapjak másoktól is még egyet. Köszönom!!!

  • Since
    #556
    Itt a küldetésrendszer nagyon egyhangú, ha a küldetéssorozatot szeretnéd összehasonlítani a wow-val akkor talán wow az többet tud nyújtani ezen téren.
    Csak a mátrixban lehetsz. Van úgynevezett Piac a Loading areaban ahol lehet mindenféle cuccal üzletelni.
    Összegzés : Missionok "egyhangúak", a világ szerintem egy picit kicsi igaz még csak 13as vagyok, ennek ellenére a hangulat nagyon jó, folyamatos eventek és ami nekem nagyon számít a háttértörténet...
    Egyébként én is meguntam WoW-ot, pedig tényleg csili-vili a játék, minden nagyon jól ki van fejlesztve, de valahogy egy idő után meguntam. Amióta MxO-val játszom (igaz csak 2-3 hete kb.) nemtudom megunni. :-) Főleg tudsz hallgatni játékon belül rádiót is :-)
    Van kulcsod vagy kell 1?
  • mauzer
    #555
    Ez jól hangzik Since! Már várom a trial kulcsot (talán jut egy nekem is :))!

    Lenne még 2 db kérdésem:
    Milyen a játékban a content? Miket lehet benne csinálni még (az ellenség ölésén kívül úgy értve)? Trade skill-ekre gondolok pl.
    A másik: Csak a városban játszódik minden esemény? Nem túl egyhangú így? Lehet a matrixon kívül (Zion, föld felszíne, gépek birodalma) is nyomulni?

    (OFF: Az a baj hogy a wow-ot eleg hamar beuntam, amikor már az x+1-edik zónában kelett csinálnom az y+1-edik ölj meg z db mobot questet. És abban bízom(nagyon!), hogy az MxO azért ennél változatosabb lesz.)
  • Since
    #554
    Hmmm nehéz megmondani hogy milyen a játék, mert mindekinek más az ízlése...Szerintem a mátrix feeling az megvan, azonban még van benne elég sok bug. A bug mellett az szól, hogy folyamatosan jönnek ki patchek amik tartalmaznak javításokat. Nekem nagyon tetszik, de amint említettem ízlések és pofonok...Valakit zavar a bug, valakit nem, valakinek a feeling a fontos valakinek más :-) Mindenesetre érdemes kipróbálni. Én nem csalódtam.
  • mauzer
    #553
    Ha jutna nekem akkor kérnék én is egy Trial kulcsot (Fairlight-nak küldtem privit ez ügyben).

    Meg néztem az árakat és pl. UK Amazonon 18+4 GDP ami durván 8k HUF, mert most majdnem felére van akciózva. USA-ban meg 30 dolcsi a legtöbb helyen de onnan több a szállítás meg az adó (17,5%) is rájön, így kb 10k HUF onnan.

    De mielőtt megvenném azért jó lenne a Triált kipróbálni (vannak fenntartásaim az MxO-val kapcsolatban).
  • mauzer
    #552
    Sziasztok!
    Páran már játszanak 1 ideje a MxO-vel ahogy láttam. Milyen róla a vélemény így pár hét után? Nem bánta meg senki hogy megvette? Milyen a "Mátrix fílíng"?
  • Rasti
    #551
    Már a 2. oldal alján voltunk :(
  • Rasti
    #550
    Nem a 3 ezer forint a gond,hanem elég furcsa ez a megoldás :(
    1 gomb lenne az egész ,Aktiv deactiv ennyi.
    Sajna Angolul meg nem beszélek annyit,hogy telefonáljak igy mrada az e-mail hátha arra válaszolnak.
  • Bogyee
    #549
    Semmi sokan próbálkoztak.
    Ha jól emlékszem angliai szám amit fel kell hívni.
    Mondjuk ez van, külföldön nem nagy tétel egy telefonálás ilyen ügyben. Nagyon sok helyen bevett szokás, hogy neten nem lehet felmondani a zserződést.
    Őszímtén szólva nem tartom olyan soknak azt a kb 3 ezer forintot havonta, hogy ha nem játszok pár hetet akkor nekem nem érné meg.
  • Rasti
    #548
    Azért ez érdekes,még én telefonálgassak ha esetleg fel akarom függeszteni az accountot :(
    Probálok majd e-mailt küldeni nekik,hogy milyen megoldás van erre
  • Fairlight
    #547
    Tényleg nincs, elnéztem. Akkor marad a telefon.
  • Bogyee
    #546
    Nincs cancel account. Ha csak az utolsó belépésem óta nem tettek be.
    Itt lehet telefonon megszűntetni az accountot.

    Billing & Registration U.S. (800) 422-4514
    Billing & Registration Canada (877) 254-4208
    Billing & Registration Europe +44 (0)208 996 4444

  • Rasti
    #545
    Ok már csak az a kérdés,hogy merre van az a cancel account mert én nem látom sehol
  • Fairlight
    #544
    Ahogy nézem egy megoldás van, belépsz az account managerre, és megnézed, mikor vonnák a következő havi díjat. Előtte egy nappal újra belépsz és :cancel account. Ezt szerintem bármikor újra tudod aktíválni. De a biztonság kedvéért sztem írj egy e-mailt a supportnak.
  • Rasti
    #543
    Aha :(
    És mi van akkor ha éppen 1-2 hétig kimaradna a játék és nem akarom,hogy leszedje a pénzt a kártyámrol ????
  • Fairlight
    #542
    Sztem sehol :_))
  • Rasti
    #541
    Jó lenne :)
    Egyébként hol tudok azt beálitani,hogy ne vonja automatikusan a köv. hónapot a bankártyámrol ???
  • Since
    #540
    Este kéne egy csoportos összeruccanás...Mit szóltok hozzá?
  • Rasti
    #539
    Kezdett kicsit lecsuszni a topik :)
  • Fairlight
    #538
    Hát igen a több hotbar az nagyon jó lenne. Reméljük megcsinálják egy patch-ben. Haltam már meg azért, mert lapoznom kellett, hogy elérjem a pirulát...
    WOW-ban ez nagyon jól meg van oldva, akár 4-5 hotbar is lehet egyszerre a képernyőn.
  • Since
    #537
    Eddig nekem nincsen problémám a hackerrel igaz még elég alacsony szinten vagyok...
  • Rasti
    #536
    Nem tudtok valami Mod-rol ,hogy lehessen egyszerre több hotbar lehessen ?
    Nekem roppantul nem áll kézre a folyamatos lapozgatás vagy a shift1-2-3 nyomkodása :(
  • Rasti
    #535
    Hogy én ez mennyire utálom.Ahelyett ,hogy megprobálták volna a többi karit is megfelelő egyensulyba hozni inkáb Hackert nerfelték :(
  • Since
    #534
    Azt mondod legyengítették a hackert?
  • Strahd_
    #533
    Tul erösnek hitták a Hackert .) mert ez volt a felállás...

    Meele lenyomta fegyverest
    Fegyveres a hackert
    Hacker meg a Meelet :)

    Meele karik sirtak .) és szépen lenerfelték a hackert szinte játszhatattlaná , de tény :( ha jobb videokártyám lenne még tutri tolnám mert gyönyörü és hangulatos nagyon ez a game
  • Since
    #532
    Igen, igaza van fairhligthnak...NEM FOGADOM EL AZT A KÉT MAILT AKI MÁR KÜLDÖTT NEKEM! Ha van dombornyomott kártyátok újra írjatok, mert ha úgysem tudjátok fizetni nem adom ki, mert lehet hogy más kirpóbálná aki rendelkezik ilyen kártyával. Szóval újra írjatok...

    Rasti én este leszek valószínű
  • Rasti
    #531
    Remélem lessz ma este valami ösznépi akció,jó lenne már elérni a lvl10-et :))))))
  • Fairlight
    #530
    Azt előre mondom, szinte 99% biztos, hogy a Trial kulcsok aktiválásához is kérni fognak megfelelő -dombornyomott bankkártyát. Amiről egy dollárt valszeg le is vonnak, hogy megnézzék, jó-e a kártya. Tehát kulcsot csak az kérjen, aki rendelkezik ilyennel. A cél nyílván az, hogy ha tetszik a játék, akkor vedd meg. Ez teljesen korrekt. Nekünk is az a jó, ha minél több magyar játékos lesz. Tehát, még egyszer mondom, ha csak kíváncsi vagy, de úgysem tudnád megvenni és fizetni a havi díjat, akkor NE KÉRJ KULCSOT!!
  • Tufa
    #529
    akkor én tőled kérnék egyet :)
  • Rasti
    #528
    Én is kaptam e-mailt a 3db ingyenes key-röl, Since megirja ,hogy hogyan kell akkor 1 key-t tudok adni.
  • GabiWong
    #527
    Sziasztok!

    Ha valaki majd tudna adni trial kulcsot az jólenne.

    THX.
  • Rasti
    #526
    Jó reggelt mindenkinek