1645
The Matrix Online
  • Rasti
    #805
    Látom kikerültem a guildbol vagy itt minek hivják :(((((((((
  • Bogyee
    #804
    Tegnapi Maszkos bázis:


    és két videó
    65-ös karóba húzva
    65-ös megborult
  • Trinityy
    #803
    Sziasztok! Mi a helyzet a Matrixban? Nekem sajnos lejárt a trialom és remélem hamarosan jövök...:) ha valaki találkozik Aenoch-al,mondjátok neki légyszi hogy Trinityy keresi beszélni szeretne vele! Üdv Since-nek.Aenoch-nak szorítok a vizsgaeredmények miatt!
    Trinityy
    Jah és köszi Slider hogy felrakod az infóim az oldaladra:)
    majd megnézem!
  • Since
    #802
    Oksi ;-) Aztán várlak játszani :)
  • Slider05
    #801
    Örülök, hogy tetszik. Nem küldenél emailt, amiben benne lenne a karaktered, meg azok amiket az oldalon leírtam? És akkor a jövő héten már te is fent lennél a magyar játékosok listájában.
  • Since
    #800
    Játszom még igen, csak szerintem kicsit monoton a játék...Azonban a hangulata nagyon jó, és a monoton játék ellen vannak a live eventek amik 3-5 naposak :-)
    Az oldal kafa egyébként :)
  • Slider05
    #799
    Láttam a játékról videokat, és eleve már nagyon tetszett és a videok után még jobban bejött nekem. A trialt sajnos nem tudtam kipróbálni mert akkor még nem volt olyan jó gépem, még most se a legjobb és ezért tudok csak majd a hónap közepe fele játszani, remélem addigra teljesen kész lesz a gép.
    Te megnézted az oldalamat? Hogy tetszett?
    Játszol még a játékkal?
  • Since
    #798
    Nemrég volt trial program, így kitudtad volna próbálni a játékot, lehet hogy be se fog jönni neked :)
  • Slider05
    #797
    Kijavítottam az oldalam háttérhibáját és így már sokkal szebb, szerintem.
    Nézze meg akit érdekel:
    The Matrix Online Hun Fan Site
  • Slider05
    #796
    A magyar játékosok is látogassák majd meg az oldalamat.
    Kösz!
  • Rasti
    #795
    Én már be is tettem a kedvencekbe :)
  • Slider05
    #794
    Elkészült az oldalam!!!!!
    Még van pár hiba, de így is jó. Majd javítok rajta!
    Minden Mátrix rajongót várok!!!
    The Matrix Online Hun Fan Site
  • Slider05
    #793
    Kösz hogy leírtátok.
  • Bogyee
    #792
    Bullet Time úgy van a játékban pl, hogy csinálsz egy jó kombót vagy egy nagy ütést akkor belassítja a mozdulatot vagy ha pl fegyverrel ölsz meg egy ellenfelet interlockban (közelharc) akkor az utolsó pár golyó becsapódását is lassítva látod és persze ott vannak a levegőben a golyó körül a "fodrozódások" is:)
  • Tufa
    #791
    "Nincs úgy önállóan bekapcsolható Bullet Time."
  • Slider05
    #790
    És ha te bekapcsolod akkor hogy látja a másik? Felgyorsítva lát téged?
  • Bogyee
    #789
    Nincs úgy önállóan bekapcsolható Bullet Time.
    Amikor harcolsz akkor van Bullet Time effekt pl amikor vámpírt egy jól irányzott lövéssel fejbelövök;)
  • Slider05
    #788
    Hello, Szevasztok! Arra lennék kíváncsi hogy hogy oldották meg a Bullet Time modot? Valaki leírná? Kösz
  • Bogyee
    #787
    Lehet kártyától függ...
  • Rasti
    #786
    Jaja CoH is megyeget :))))))
  • Rasti
    #785
    Sajna nekem egyből vontás :(
    Se e-mail se semmi,automatikusan csinálták a dolgukat :(
  • Bogyee
    #784
    Szerintem mondtam vagy üzentem neked, hogy nem automatikus a pénzlevonás vagy legalábbis nálam jött email, hogy erősítsem meg hó végén.
    Fórumban olvastam 6 hónapig megtartják a karaktert....

    City Of Heroes megyeget?:)
  • Rasti
    #783
    Lehet én is visszajövök játszani 1 kicsit,ha már nem lehet felfügeszteni az accountot:(
    Ameddig nem sikerül e-mail-ba addig ha már vonják a lovét kicsit játszogatok :))))
  • Bogyee
    #782
    Halihó
    Játszogatunk, szépen fejlődik mindenki:)
    Ha minden igaz ma kezdődik egy új event most áll a szerver frissítik a történet miatt.
    Újdonság van pár illetve az elkövetkezendő pár patch-ben lesz. Pl új harcmodor a harcművészeteknél:)
  • Rasti
    #781
    Sziasztok.

    Mi a nagy helyzet mostanság a Matrixba ???
    Van valami jó kis újdonság ?
  • Bogyee
    #780
    ez a megfelelő hozzáállás!:)
    csak azért kérdeztem mert vannmak páran akik inkább dolgoznak a merovinginek mint, hogy jó csapatban magyarokkal emberekkel nyomuljanak.
  • Slider05
    #779
    Egyértelműen Zion. Nem értem azokat akik a másik két párthoz csatlakoznak, szerintem aki igazi matrix fan az zioni oldalon harcol.
    Mondjuk a filmben nagyon tetszett Smith ügynök, de akkor is zioni oldalon fogok játszani.
  • Bogyee
    #778
    Nagyon helyes!:)
    Remélem Zion felé húz a szíved;)
  • Slider05
    #777
    Kösz szépen, hogy megnézted. Valószínűleg jövő hónaptól én is játszani fogok
  • Bogyee
    #776
    Kipróbáltam. 512/128-ra korlátozva egész jól ment láthatóan nem akadozott így sem. Persze a központi helyeken ahol sok ember gyülekezik ott nagyobb a ping de az bármilyen nettel nagy:)
    Szóval itt nálam chello light sebességre korlátozva jól ment.
  • Slider05
    #775
    Megköszönném ha megnéznéd nekem!
  • Bogyee
    #774
    Köszi még1x:)
    Te végülis nem játszol?
  • Bogyee
    #773
    512/128..hmm
    nem merném azt mondani, hogy jól fog menni de kirpbólom lekorlátozom a sávszélességemet ennyire utána tudom mondani a frankót. Rendben?
  • Hysteria
    #772
    Bogyee isten eltessen megeccer :P
  • Bogyee
    #771
    Attól függ mennyi a chello light. De pill megnézem.
  • Slider05
    #770
    Hello! Szerintetek menne a játék chello light-al akadásmentesen ha jó a gép?
  • Bogyee
    #769
    Mostani kemény magy: Rogan, Since és jómagam, igaz Since már más csapatban..
    Többi magyar meg.. éltetik a Merovingit:P
  • ceas
    #768
    Jaja gyerekek vizsga:(, meg lejárt az accom és fel kell dobjak pénzt a számlára, de leszek, remélem vagytok még, bár látom fairlight is kiszáll:(
  • Bogyee
    #767
    Na látod bocs de ezt nem hiszem..
  • mauzer
    #766
    727:
    Na kiderült miert volt hibás a grafika nálam:
    A Catalyst driver inkompatibilis a Radeon-ommal, LOL. No comment.
    nVidia-t kellett volna vennem...