1645
The Matrix Online
  • Atkamon
    #1645
    Igen, fenn voltam én is reggel 6tól a zárásig, jó volt nagyon. Nagyon sajnálom, hogy vége lett, még ha az utóbbi időben nem is játszottam vele. A zombik is amúgy a halloween event-ből származtak, akkor szoktak bizonyos helyeken támadni. Nekem is az tetszett az egészben a legjobban, amit te is leírtál, hogy "tiszta" volt. Illetve az, hogy nem volt túl sok játékos, és szinte mindenki ismert mindenkit, és nagyon barátságos volt. Szóval nagyon sajnálom, hogy vége lett, nekem ez vlt életem legjobb játéka, meg még sok másik embernek is, kár, hogy a SOE nem fordított kicsit több energiát a játékba...
  • MadWenom
    #1644
    Sziasztok!

    A mátrix szerverek végleg bezárultak! Volt szerencsém ott lenni az utolsó mórákban. Nagyon élvezetes volt. Ahogy elnéztem minden event ami a játékban előfordult azt keverten rázudítoták a népre. Level 99 volt mindenki. Vagy 4 bilió dolárja volt mindenkinek. Azt vetél vagy kraftoltál amit akartál. Ráadásul ami nagyon bejött hogy éphogy belogoltam, a képernyő még zöld volt és már nekem is ugrott egy 99es zombi aki megharapot és én is zombi letem :) És a legjobb hogy igy én másokat is meg tudtam fertőzni :)
    Nagyon élvezetes volt. Ráadásul instank kill volt bizonyos területen belül ami ugy nézet ki hogy az emberek ugy lettek ösze hajtogatva jajveszékelve mintha egy gyermek egy papirlapot gyürne össze gombócá. Érdekes látvány volt.
    Te föl mentél Atkamon?
    Élő rádióadás volt.
    Nagyon jó volt szerintem.
    Mos várom hogy legyen egy jó kis online játék!
    Talán nem hivatalosan fog működni a játék magán szerveren valahol amiröl majd pár ember fog tudni.
    Szerintem messze menőkig ez volt az eggyik legg tisztább játék az online játékok közül. Itt nem találkoztam olyanokkal akik a játékból pénzt csinálnának vagy csitelnének. Ráadásul olyan jól megcsináűlták hogy ilegális szerveröl sem tudok hogy létezettt volna. Grafika is jó volt nem ugy mint néhány hasonló társáé.
    Aki nem próbáltaki azt sajnálom. Remélem lesz hasonló jó szinvonalu tiszta játékmenettel rendelkező játék.
    Jelenleg a World of warcraftot tolom de az nagyon korrupt. Illegális szerveren voltam ami még korruptabb. Nem tudom mikor lesz megint tiszta játékhoz szerencsém ami jó is!
    Sziasztok :)
  • Atkamon
    #1643
    Nem tudom, nem nagyon olvasom a fórumot, de mongyuk volt egy ilyen FAQ a játék zárásával kapcsolatban, amiben volt egy kérdés, hogy lehet-e fenntartani szervert, hogy azon fusson a játék, de azt írták, hogy az illegális lenne... szóval nem ha lesz is ilyen, nem hinném, hogy a hivatalos fórumon beszélnének róla nagyon.
  • MadWenom
    #1642
    akarom mondani kalóz szervert nem fórumot :)
  • MadWenom
    #1641
    fórumon nem nézted h esetleg lehet e majd kalóz fórumot találni vagy sem ha bezár a játék?
    Vaghy az egész megy a vitrinbe mert nem lehet használni szerver hiján.
  • Atkamon
    #1640
    Pedig 5 évig ment:) És kurva jó volt, örök kedvenc játékom... persze ehhez nagy mátrix rajongónak kell lenni.
  • HUmanHunter
    #1639
    volt matrix online? nem hallottam róla sose :O
  • MadWenom
    #1638
    Ezen az oldalon találtam a trialt
    Gondolom ezel lehet játszani.
    Nem vágod h a triál mivel van lekorlátozva?
    Esetleg csak pár nappig lejhet tolni vagy szintkorlát van vagy mi?
    http://www.fileplanet.com/162966/160000/fileinfo/The-Matrix-Online-Trial
  • Atkamon
    #1637
    Hát letölteni innen lehet, de kell kód is szerintem ahhoz, hogy tudj csinálni accout-ot:S
  • MadWenom
    #1636
    a játékot le lehet ingyen tölteni és ha le akkor honan?
    sokan szeretnék kipróbálni ismerőseim mégha csak 3 hétre is zárás előtt
  • Atkamon
    #1635
    Igen, sajnos lassan örökre vége... nagyon sajnálom, számomra ez volt a világ legjobb játéka...
  • a.carkey
    #1634
    "Újabb MMO zárja be kapuit, ezúttal a Matrix Online. Négy évig szolgálta ki a kicsiny, de roppant elkötelezett rajongótábor igényeit, de a SOE úgy döntött, hogy ideje lekapcsolni a szolgáltatást, ezért 2009 július 31-én leállítják a szervereket."

    mmogames.hu
  • Atkamon
    #1633
    Nem.
  • zvaragabor
    #1632
    Ez most ingyenes játék?
  • Atkamon
    #1631
    Hát nekem ez volt a kedvenc játékom, mióta megismertem... Mongyuk én nagyon nagy Matrix fan vagyok, valszeg azért, de nekem ez a játék adta a legszebb perceket... sajnálom, hogy nem túl sokan játszanak vele, nincs túl sok pénz benne, ezért nem is fejlesztenek sokat, úgyhogy a végén aztán már untam... de mongyuk a vége az másfél év hardcore játék után volt:P
  • Kisponyi
    #1630
    értem én a hovatartozás/miben hiszek témát, csak most vhogy jobban vonzott a gépek oldalán harcolni, tudom igazi jelentősége nincs, de én szeretek néha kicsit rpzni. Sokadik mmo-m már ez, ezt se most vettem meg, hanem évekkel ezelőtt, csak abbahagytam. de mivel nemtaláltam értelmes más játékot így visszajöttem. Pár hónap múlva talán viszamegyek vanguard-ba vagy másik gaméba ami megvan. :)
  • Atkamon
    #1629
    Jó, mindegy, amúgy nem igazán olyan ez, hogy jó, meg rossz, inkább csak ilyen rp része van ennek, hogy "miben hiszel", meg kit követnél... Tehát sok zioni jóban van sok géppel meg merovingivel... igazából csak a pvp-ben meg rp-ben van lényege annak, hogy melyik szervezetet választod.
  • Kisponyi
    #1628
    ejj, azzal már jócskán minuszban vagyok :D kivételesen a "csúnya bácsikhoz" akartam ezúttal tartozni (tetszik az öltöny, bőrszerkó nemáll jól a karakteremen :D hehe):D de semmi sem lehetetlen :D
  • Atkamon
    #1627
    Ha Zioni akarsz lenni szólj, be tudlak ajánlani egy nagyon jó hangulatú faction-be:P Van ott pár jó barátom:D
  • Kisponyi
    #1626
    tudom, azzal nincs is gond :) nem ez az első mmo-n, mondhatni veterán vagyok, csak gondoltam hátha van más is :).
  • Atkamon
    #1625
    Hát sajnos attól félek, te vagy az egyetlen:) Én már mindent megcsináltam a játékban, amit csak lehetett, úgyhogy én már nem játszok vele nagyon, de ha tudsz angolul, akkor jól el tudsz boldogulni.
  • Kisponyi
    #1624
    Sziasztok

    Érdekelne játszik-e még vki rajtam kívül ezzel az mmo-val, mert jólenne néha magyar társsal ökörködni, engem a syntax szerveren lehet megtalálni Kisponyi néven. Remélem nem én vagyok az egyetlen :D

    Üdv.
  • rodzsi
    #1623
    hm de tudok angolul....
    végig nyomtam már pár mmo-t, wow lotro meg hasonlók, csak ilyennel még nemvolt dolgom.

    mind1 azért köszi a helpet.
  • Atkamon
    #1622
    Gondolom nem nagyon tudsz angolul... ha ez így van, akkor ez nem a te játékod... Leírnak mindent amúgy a kasztokról.

    Attól függően, hogy kinek a küldetéseid csinálod, csatlakozhatsz a Zioniakhoz, a gépekhez és a Merovingihez. Érdemes beszélgetni emberekkel, hogy mit hogyan a játékban, csakhát ha nem tudsz angolul, akkor azt ugye nem nagyon lehet.
  • rodzsi
    #1621
    már arra rájöttem h lehet egy kasztra tápolni vagy mire, és küldetést csak ziontól lehet elfogadni?? metr láttam onnvan a merovingian meg egy machine emberke, igy lehet oldalt választani vagy mi???
    meg ilyen h erősebb cuccokat honnan lehet szerezni? van ilyen h insta? vagy csak a folyamatos küldetést csinálja az ember, mert kicsit unalmas már igy a 7ik szinten.....
  • Atkamon
    #1620
    hát, én voltam kb az egyetlen magyar, de már én sem nagyon játszok... csak egy rádió show miatt fogok majd bemenni, arra kértem egy Buddy Key-t magamnak. Mit nem értesz?
  • rodzsi
    #1619
    sziasztok

    most elkezdtem én is a játékot... nagy fan vagyok, csak egykét dolgot nem értek benne. van még valaki aki játszik vele vagy nem érdemes vele küszködnöm továbbb

    előre is köszi
  • Dunpeal
    #1618
    Valaki tudna nekem is küldeni egy 14 napos kódot?
    Az e-mail címem:[email protected]
    Előre is köszönöm!
  • kicsijaden
    #1617
    bocsi
  • Atkamon
    #1616
    Nem, nem lehet újrahasználni, és lehetne, hogy egy hozzászólásban írsz le mindent? Ez nem chat.
  • kicsijaden
    #1615
    amúgy ezt a próba kodot nem leht töbször felhasználni?
  • kicsijaden
    #1614
    am bocsi hogy csak most írtam de most jöttem haza
  • kicsijaden
    #1613
    :D
  • kicsijaden
    #1612
    aha mondjuk rá
  • Atkamon
    #1611
    Igen jó a game:) Csak tudni kell angolul... te tudsz?
  • kicsijaden
    #1610
    cs nekem nem tudna valaki üldeni egy 14 napos próba kódot előre is kössz!! am jó game??ja és a az email címem:[email protected]
  • kicsijaden
    #1609
    cs nekem nem tudna valaki üldeni egy 14 napos próba kódot előre is kössz!! am jó game??
  • PiTi21
    #1608
    Köszi a kódot és az infokat!!!!!
  • Atkamon
    #1607
    elküldtem a kódot privátban, meg minden infót, ami kell
  • PiTi21
    #1606
    hali!Tudok angolul.