5854
  • wody
    #5534
    Igen csak te érzed úgy! :)
  • desigo
    #5533
    höhö
    Jack lánya hízóban
  • a.carkey
    #5532
    Én érzem csak úgy, hogy arra megy ki a játék, hogy amerikai területen öljék meg az orosz elnököt, háborút generálva a két ország között, ahogy azt a második (?) sorozat óta tervezik? Ebbe belerángatták Logant, akit a dicsőséggel meg tudtak szédíteni, és csak azért volt az egész színjáték, hogy az amerikaiak eröltessék a dolgot, azt, hogy idejöjjön az elnök, és itt lőhessék le.
  • Tomek83
    #5531
    Én még márciusban írtam mailt a Cool tv-nek, a 7.évaddal kapcsolatban,természetesen semmi válasz nem jött.
    Esetleg ha többen nyaggatjuk őket,akkor valakinek visszaírnak, ill. látják,hogy lenne már rá igény.
  • Szolnokboy1
    #5530
    Nem tudjátok, hogy a Cool mikor kezdi adni a 7. évadot? Anyum már nagyon nyaggat vele.

    BTW az utóbbi epizódok fényében nyugodtan kijelenthetjük, hogy a sorozat a csúcson fogja abbahagyni. :(
  • tommygear
    #5529
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tuti, hogy logant nem fogja ennyire megkínozni mivel az egy beszari fos elfog hamar mindent mondani, max fejbelövi utána amit nagyon remélek
  • desigo
    #5528
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Logannak vége lesz mint a botnak...
    Kínzásoknál miért nem azzal kezdik,hogy levágják a végtagokat 10 centinként haladva?
    de ez a savazós,égetős,késezés is odavert
  • Bandee1987
    #5527
    YEEEEEAH, mekkora állat uccsó 3 rész lesz :)
  • Bandee1987
    #5526
    Gecc bazze, ez mekkora rész volt :DDDD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack qrvára berágott, ilyen szintű kínzást sztem még nem is láttam tőle
  • Quantumleap
    #5525
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, ez tényleg egy jó rész volt. Ilyenkor kívánom, hogy bárcsak valaki belső kalóz felnyomná holnap a maradék három epizódot valahova.
    Ennyire durva kínzást szerintem nem is láthattunk még a sorozat folyamán. Szinte már sajnáltam a faszit. És amilyen félelmetes nézést Jack a végén levágott, amikor megtudta, hogy Logan az, akit keres, hát nem semmi. Ha ezt a fazont Jack így kínozta meg, szerintem Logannak motorfűrésszel fog nekimenni.
    Kíváncsi vagyok, vajon Chloe ügyködéséből mi fog kisülni.
  • rumkola
    #5524
    Az egyik legjobb (leghitelesebb) színész a sorozatban, ez tény.
  • Hoz_Hun
    #5523
    Huh, köszi. Erre nem is emlékeztem. Pedig Logan figuráját nagyon bírom.
  • Quantumleap
    #5522
    A 7x01 elején Renee említette, amikor Tony bosszúvágyának lehetséges okait taglalta.
    És igen, ez valóban lustaság, hiszen csak annyi lenne az egész, hogy 2-3 mondatot beleadnak valamelyik szereplő szájába. De éreztem én ezt már a hatodik évadban is, amikor Jack anyjáról semmi említés nem történt, holott azt is el lehetett volna intézni egyetlen mondattal. Meg ez olyan dolog, ha mondjuk Wayne Palmert vagy Keelert hoznák be, náluk is elvárnám, hogy adjanak valami magyarázatot.
  • Hoz_Hun
    #5521
    Az előző évadban milye utalás volt rá hogy életben maradt? Én erre nem emlékszem.
    Amúgy számomra nem lényegtelen, hogy maradt életben. Szerintem ez szín tiszta lustaság az írók részéről.
  • Quantumleap
    #5520
    De miért kapott kegyelmet? És mi történt Martha Logannel? Utóbbit főleg illene tudatni velünk az után, amilyen képett Aaron vágott az előző évadban, amikor az elnök lánya szóba hozta.
  • Csacsi
    #5519
    Azért Logan esete teljesen más. Senki nem látta meghallni, nem volt néme pittyegés, az előző évadban is volt rá utalás, hogy életben van. Nem értem minek kell ennyi embernek annyira fontosan, hogy miért van életben.

    Ryan Chapellet láttuk meghalni, nem élhette túl. Logant, nem láttuk meghalni, túlélhette. Ilyen egyszerű.

    De ha gondolod. Sikerült a mentőben stabilizálni, majd egy 3 órás műtétet követően, sikerült helyreállítani a roncsolódást, és él év rehabilitáció után kiendgedték a korházból.

    Tessék. Nem tök lényegtelen?
  • Quantumleap
    #5518
    Mozifilm van tervezve, ami elvileg Európában játszódik majd. Hogy folytatás vagy előzmény lesz-e, azt majd eldönti, hogy Jack életben marad-e az évad végén.
  • Hoz_Hun
    #5517
    Tényleg? Nem lesz több?
  • Quantumleap
    #5516
    Ez amúgy az utolsó évad.
  • Quantumleap
    #5515
    Nem volt szó arról, hogy Logan hogy maradt életben, és ez, mint lentebb írtam, engem is idegesít. Más fórumon nekem avval jöttek, hogy "Minek mindent a néző szájába rágni? A történet szempontjából tök lényegtelen. Életben van és kész." Akkor evvel az erővel minden sorozatnál le lehetne az elvarratlan szálakat ilyesmi maszlaggal. Meg akkor akár Ryan Chappelle is besétálhatna nulla magyarázat nékül, mert az a lényeg, hogy él, a miként a történet szempontjából lényegtelen, felesleges a néző szájába rágni.
  • Hoz_Hun
    #5514
    Na én csak most kapcsolódtam be és eddig a 18.-19. részig néztem meg. Szeretem a 24 sorozatot, de ez az évad… A rendezés és színészek mind rendben vannak, de a történetíró húzza le magát. Hihetetlen dilettáns, amit összegányolt. Ha a rendező meg a színészek nem húznák ki a sz*rból elsüllyedne a sorozat. Tele van baromságokkal. Ezt nem ragozom, szerintem ezt már kitárgyaltátok itt, bár nem olvastam vissza.
    Logan nálam most lépett be a képbe és rohadtul idegesít, hogy nem magyarázták meg hogyan is van életben. Nem tudom ezt azóta tisztázták-e.
    Na mindegy tovább nézem majd a napokban. Látszik, hogy 2-3 résznél előrébb nem gondolkodnak az írók és kínlódva erőlködnek, hogy "nagyobbat mondjanak" az előzőnél. Szinte minden eseményt a korábbi szezonokból ollóztak össze. Remélem legközelebb (ha lesz még) akkor jó történetírót találnak, aki veszi a fárdtságot és kitalálja a fővonalat előre és rámegy a feszült történet vezetésre, és legfőképpen nem erőlteti ezt a "meglepetés áruló" – most már – kommersz történet elemet, mert számomra hihetetlen unalmas, elcsépelt.
  • Quantumleap
    #5513
    Először is evvel stílussal és modorral elmehetsz a halál náthás faszára! Én normális, kultúrált stílusban figyelmeztettelek. Másrészt pedig, ezen a fórumon EZ A SZABÁLY, amit ha tetszik, ha nem be kell tartani. Máskülönben nem muszáj idejárni.
  • Csak77
    #5512
    mivan cuncika, megtiportam a picike liliom lelked? te szegény! nem is értem, hogy miért nem sírod el magad egy-egy akció rész után... melleseg, hagyad már abba ezt a spoilerező hülyeségedet!
  • Quantumleap
    #5511
    Nem kötözködni akarok, de a legkisebb mennyiségben sem kellene spoilerezni jelzés nélkül.
  • Victor1103
    #5510
    Mert akkor nem lett volna indok, hogy sor kerüljön a sorozat legbrutálisabb kinzására:D
  • ba32107
    #5509

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kínzás nagyon brutális volt.... talán az egész sorozatban ez volt a legkeményebb :D Azonban apró logikai bukfenc.......... miért nem jutott Jack-ék eszébe (vagy a társa eszébe, aki a számítógépes ember) hogy rögtön a telefonnal kezdjék a vizsgálódást?
  • Renegade
    #5508
    na, humorosba, már ment, de ide való igazán:

    nem linkelem, mert 18+ os, de aki lelkes és van bithumen acca, annak egy kis játék:

    belép, 24 legújabb (21.) rész kikeres (a 350 megás) harmadik kép megnéz, röhög.
  • Victor1103
    #5507
    ÁÁÁÁ nagyon zsír volt a mostani rész. Pörgött végig rendesen. Itt már tuti nem happy end lesz. A kövi rész meg még ennél jobb lesz. Szerintem méltó zárása lesz a sorozatnak nem pedig egy összecsapott valami.

  • ba32107
    #5506
    Ne szpojlerezzetek a köv. részről lécci
    Amúgy Chloe remélem nem hal meg, ő tipikusan olyan karakter, akinek az egész sorozatot túl kell élnie!
  • rumkola
    #5505
    hát jah, vallatás bejátszik végre :)
  • Bandee1987
    #5504
    Promo vége mekkora állat :D
  • desigo
    #5503
    vége finomnak ígérkezik
  • rumkola
    #5502
    EP 21 előzetes:

    SPOILER!
  • Quantumleap
    #5501
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, az ilyen epizódok miatt szereti az ember ezt a sorozatot. Jack kezd túlmenni a határokon, de ez így van jól.
    Logan nyakszúrásának említését még mindig hiányolom. De lehet, jön majd Pierce és így minden idevonatkozót meg fogunk tudni.
    Dana kivégzésénél gondolom, nemcsak nekem ugrott be Nináé a harmadik évadból. Az a poén, hogy én valamiért azt vártam, hogy csendespitty lesz.
    Szerintem Chloe lesz az a sokkoló haláleset, akit emlegetnek.
  • tommygear
    #5500
    kemény rész volt ismét
  • desigo
    #5499
    ejj,hogy már csak pár rész van hátra :(
  • Victor1103
    #5498
    Jaja tölthető, de azért itt-ott még mindig hasznos egy kis angoltudás
  • jAsOn VoOrHeEs
    #5497
    Tölthető a felirat. Kaptunk egy kis kárpótlást az elmúlt két heti csúszások miatt. :)
  • Riddick21
    #5496
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kapott David Palmer gyilkosa is kivégzős jelenetet (5. évad, első rész), pedig neki még azt is megígérte, hogy kórházba viszi xD
    Nem vitte xD
  • ba32107
    #5495
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Uhh de durva volt :D Ezek szerint Jack mégis csak bosszúhadjáratot tervez........... jó kis végkifejlet lesz ez! Eddig úgy emlékszem, hogy csak Ninát nyírta ki úgymond "feleslegesen", de az érthető volt, mi mindent tett ellene. Dana pedig igazából nem volt Jack személyes ellensége, szóval most hogy kinyírta, azért látszik hogy kezdi elveszteni a fejét :D