5854
  • Csacsi
    #5574
    Nincs fent még a szezonzáró(k)?
  • Quantumleap
    #5573
    Nem.
  • Fidolorous
    #5572
    Spoileres ?
  • STREEX
    #5571
    1:29
  • Szolnokboy1
    #5570
  • desigo
    #5569
  • a.carkey
    #5568
    Egyértelműen ez az utóbbi évek legjobb 24 órája. :)
  • grebber
    #5567
    Minek gondolkozzon lerendez mindenkit és nincs ki bántsa Kimet és a gyerköcöt!
    Felhúzza a black suitot azt go go power rangers!
  • Szolnokboy1
    #5566
    Renee kinyírása csak a pont volt az i-n. Jack már nagyon régóta a szakadék szélén állt és ez volt az, amikor betelt a pohár.
  • edhi8
    #5565
    De csak azért ismerte fel, hogy Jack ellen irányuljon >p
  • Haffey
    #5564
    De azt is nézzétek, hogy nem Jack ellen irányult az egész, hanem direkt Renét akarták lelőni, mert "felismerte" az egyik tagot :) amúgy az tényleg gáz, hogy úgy ontja mindenkinek a vérét, hogy Kimre meg a kiccccsajra nem is gondol
  • grebber
    #5563
    Az lenne a nagy meghalna lenne nagy leleplezés elnökbukás no béke sőt atomháború egyből gyászszertartás sortűz.
  • edhi8
    #5562
    Hát csak fel akarták húzni Jacket, és kézenfekvo volt az idegroncsot kinyírni már akkor. De tényleg ha utolsó évad akkor miért nem lehett már Kimhez és a családjához hozzányúlni? Ha bosszút állt volna már nem is maradt volna miért élnie, "tokéletes" befejezés. A másik pedig az, hogy a lányára és az unokájára nem is gondol. Mintha már neki senkije se lenne olyan lazán nyomja ezeket az akciókat. Renee ezek szerint tobbet ért neki. :S Tetszik az akció nagyon is, csak nekem ez azért kicsit így mégsem az igazi.
  • Hoz_Hun
    #5561
    Dugás után? Az mormognám: még időben megvóót.

    Renee-Bauer románc volt teljesen hiteltelen. Még az előző nőiért sem kapálózott ennyit. Nekem nem jött le hogy ennyire szeretné azt depresszios csajt. Úgy tűnik ahogy öregszik felértékelődnek a dolgok...
  • ba32107
    #5560
    Szintén egyetértek
  • rumkola
    #5559
    azért megnézném te mit csinálnál, ha a nőt akit szeretsz lelövik a dugás után egy távcsövessel...
  • Hoz_Hun
    #5558
    Egyetértek. A Renee miatti bosszúhadjárat teljesen hiteltelen.
  • edhi8
    #5557
    Nagyon remélem h az elnokasszony csúnyán megbukik, sosem kedveltem. Ezzel a bosszúhadjárattal csak az az egy bajom van, hogy Renee miatt megy az egész.. Egyáltalán nem hiteles a nagy szerelem kettojuk kozott. Nina csak kapott 3 golyót és el volt intézve, semmi kínzás, pedig o jó sokáig szopatta a CTU-t is. Ha Kimet és a kis Terit nyírták volna ki, az sokkal jobb lett volna. Arra már lett volna értelme durvulni.
  • Fidolorous
    #5556
    Azért ne felejtsük el hogy minimum 10 részen keresztül kb. egy Barátok Közt színvonalon folyt az évad (najó, talán ez kicsit erős) "Starbuck" Dana és az exboyfriend full logikátlan bohóckodásai miatt. Elismerem hogy így a vége felé tényleg a maximumot hozzák ki ebből az évadból is, de köze nincs a többi évadokhoz ahol azért a színvonal végig megvolt valamilyen szinten.
  • rumkola
    #5555
    Tökéletes, csodálatos, felemelő. Az utóbbi évadok fabatkát sem értek, de most talán úgy néz ki, méltó lezárása lesz a sorozatnak.
    Az utolsó rész utolsó másodperceiben pedig biztosra veszem, hogy elbúcsúzunk Jack-től. Örökre.
  • desigo
    #5554
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legnagyobb rész a Novakovichos volt.Fullra mind le lett vadászva
    Azért at orosz elnököt nem lehet csak úgy lelőni...
  • ba32107
    #5553
    Hát ja de ennyi erővel mindenhova felhúzhatná (sőt, az egész sorozatban viselhette volna minden CTU-s :D)
  • Shep
    #5552
    Tudtommal az is véd a lövedékektől, tehát volt értelme.
  • ba32107
    #5551
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én meg pl. azt nem értem, hogy minek húzta fel a maszkot. Kurvajól nézett ki, meg félelmetes volt, de logikailag semmi értelme, úgyis tudta mindenki hogy ő az :D
  • Csak77
    #5550
    Szinte biztos, hogy Jack diliházban fogja végezni... kinyirni nem fogják, mert lesz mozifilm, happy end meg ennek a balhénak már nem lehet. Ez az egyetlen megoldás.
  • Fidolorous
    #5549
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én csak azt nem értem hogy amikor ment a ruszkikhoz, ezt az armort miért nem vitte magával. ergo akkor azt a második késelést is megúszhatta volna...


  • zaki
    #5548
    egyik legjobb rész volt az évadban, ha nem a legjobb... :D
    jack rucija olyan army of two-s volt, nem cicózott :D
  • tommygear
    #5547
    kegyetlen jó rész volt ismét, Jack védőcucca kell nekem :D
  • desigo
    #5546
    kint a felirat...
  • desigo
    #5545
    nyilván az ami többen töltöttek le...
  • katonadani
    #5544
    és ha itt továbbmegyek melyikre klikkeljek a sok közül?
  • desigo
    #5543
    hey
    720p vagy Xvid
  • katonadani
    #5542
    sziasztok!

    nektek honnan sikerült letölteni az új részt? piratebay-en meg isohunt-on nincs semmi.
    egy passwordos fájlt szedtem le és nemtudok hozzá jelszót...valaki tudna adni egy használható linket ahonnan le tudnám tölteni?

    köszönöm
  • Victor1103
    #5541
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem az évadzáró eléggé kiszámítható lesz. Revans az orosz elnökön, madame president megbukik, áll a bál a UN-be, továbbá Chloe-Jack-Cole melodráma is belefér majd. A legnagyobb kérdés az lesz hogy Jack életben marad-e avagy sem? Ezek persze a fő szálak de azért másfélórába biztos beletesznek majd egy két WTF-ot:)
  • Abruzzi
    #5540
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A maszkos támadás az évad legjobb jelenete volt eddig :D amikor Jack benéz az ablakon, nagyon durva :D Az oroszoknál meg fasza volt hogy csak azt mutatták már hogy mindenki hulla, és a végén a csattanó...nagyon fasza (Y)
  • Csacsi
    #5539
    Basszus kulcs. Nagyon fog hiányozni ez az egész :(((
  • Victor1103
    #5538
    Hát ez ütött de keményen. Ennek az évadnnak a végére látványosan nőtt a színvonal és olyan pörgősek a részek hogy öröm nézni. Szerintem méltó lezárást fogunk kapni. Hiányozni fog ez a sori:(

  • Smuge
    #5537
    Hát ez valami brutálisan durva rész volt! Idáig a legjobb! Bele se merek gondolni mi lesz itt a végén..
  • ba32107
    #5536
    Huhúúú... na most vagyok ott hogy azonnal látnom kell az utolsó két részt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A maszkos támadás nagyon kemény volt. A végén a csavar meg ütött, egyáltalán nem számítottam rá!
  • nud
    #5535
    azért én igy is +húznám