5854
  • II Rocky II
    #3167
    ooh hát mikor beépült Jack Saalazarékhoz akkor Jacknak is adtak egy pisztolyt hogy löjje le Case-t :D és megtette volna..szal attól tartom magam ahhoz hogy lehet hogy tony beépített ember.:D(de lehet valóban elege lett és átpártolt a rossz oldalra.
  • Quantumleap
    #3166
    A trailerben elég egyértelműen Jackékre lő. Ja, persze, csak vaktöltény! :) Amúgy nem hiszem, hogy ismét pozitív hőst csinálnak belőle, az fullon Dallas-feeling lenne.
  • II Rocky II
    #3165
    huh télleg lehet egy titkos akcioban vesz részt és Jack nem tudhat róla,Tony fog most beépülni és ahogy mondod a 4-5 vagy 10 részben fog kiderülni hogy Tony még mindig hű CTU-s
  • theone91
    #3164
    Szerintem Tony olyan karakter lesz, hogy az első, 4-5 epizód erejéig "gonoszka", utána viszont Jack mellé szegül majd... ;)
  • Quantumleap
    #3163
    Ugyebár a készítők a negyedik évadtól változtatást akartak, ezért elhagyták a szokásos kettéosztott évad koncepciót. Én azt mondom, bár inkább maradtak volna annál, ugyebár a negyedik évad is már erősen negatív kritikákat kapott.
  • II Rocky II
    #3162
    hja meg észrevehettük már a soriban hogy az emberek azt gondolnák megvan az ellenség,majd jött a csavar hogy az nem is az ellenség volt:D
  • Quantumleap
    #3161
    Én úgy értettem, hogy gonosz lesz, de nem főgonosz, hanem olyasmi alcsicska, mint Gaines vagy Amador.
  • NeoMaN
    #3160
    Egyetértek. Sőt, szerintem Tony nem Tony. De az, hogy nem a rossz oldalon áll az tuti. :))
  • II Rocky II
    #3159
    mondasz vmit,lehet hogy vki zsarolja tonyt--t sajnos nem tudhatjuk,de várom már hogy kiderüljön:D
  • Quantumleap
    #3158
    Főgonosz biztos nem lesz, mivelhogy az ilyen személyeket nem szokás mindjárt az évad elején képbe keríteni.
  • theone91
    #3157
    Én direkt vártam is a trjélert...
  • II Rocky II
    #3156
    sztem nem sokan fogjak kibirni hogy ne nézzék meg a trailert.:)
    én nem bánom,jo volt látni..a részletekre leszek kiváncsi..hogyan s miért ..stb.
    báár ha azt vesszük ugy is megcvsinálhattálk volna a trailert hogy nem mutatják Tony arcát hanem vmi sötét alakot és akor lehetett volna találgatni:D
  • Oziris666
    #3155

    Elég ütős lesz a 7.évad a Trailer alapján!Aki meglepit akar ne nézze meg sztem, én már bánom!:)

    Spoiler!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár meglepő h lelővik benne a poént a főellenségröl(aminek speciel nagyon nem örülök h a régi nagy kedvencem lett)Utáltam is az 5.évad végét miatta:) De legalább ujra láthatjuk


  • theone91
    #3154
    Jah...tényleg...elnéztem... :P
  • II Rocky II
    #3153
    ja mert te ezt linkelted be(ami a vasárnap. De szombaton lessz ezen a linken :)
  • theone91
    #3152
    Én itt nem találom...:/
  • Quantumleap
    #3151
    Úgy volt, de valamiért megvariálták. Nekem is jobban bejött volna, ha vasárnap esténként van.
  • theone91
    #3150
    nem úgy volt hogy márc 30. 22:30???
  • II Rocky II
    #3149
    íme,két részt is leadnak :D (és igen szombaton)
  • Quantumleap
    #3148
    Nem vasárnap, szombaton!!!
  • theone91
    #3147
    Szerintem arra a levélra nem is kapsz vaálasz...;) Én valahol azt olvastam (sorozatjunkie-n...Commenten, vagy valahol) hogy az M1 nyár elején fogja adni...(A Cool-on a 4. kezdődik most vasárnap!!!)
  • piamania
    #3146
    Nem tudjátok,hogy az mtv mikortól vetíti a 3. évadot?Írtam már nekik pár hete,de nem válaszolnak.Köszi
  • II Rocky II
    #3145
    Ősszel jön a 24-film

    A sztrájk majdnem minden aktuális amerikai tévésorozatot megviselt, de legnagyobbat talán Jack Bauer és a 24 rajongói koppantak, ugyanis a Fox úgy döntött, hogy értelmetlen lenne csak 8 részt leadni a teljes évadból, ezért egy évet elcsúsztatják a premiert.

    Ennek megfelelően a 24 7. évada 2008 januárja helyett csak 2009 januárjában fog indulni, de hogy a Fox csatorna a rajongók kedvében járjon, úgy döntöttek, hogy ősszel bemutatnak egy 90 perces 24-tévéfilmet, mely a 6. és a 7. évad között fog képezni egy hidat. Az új szezon előzményeit ismerhetjük meg belőle, valamint az új konfliktusforrásról is lehull a lepel.

    Persze hiába a rengeteg hónap, amit türelemmel ki kell bírnia az egyszeri 24-rajongónak, szerencsére van mivel enyhíteni az elvonási tüneteket, hiszen nálunk a hónap végén a Cool elkezdi adni a sorozat 4. évadát szinkronosan, valamint a teljes 6. évadot tartalmazó DVD is nemrég jelent meg.
  • II Rocky II
    #3144
    egalább irtál volna vmit is hozzá,nem csak a linket adod. :)de azért kössz.
  • theone91
    #3143
    kicsit későn van (lehetne csak egy rész vasárnaponkét (főleg!))
  • Quantumleap
    #3142
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/03/11/reggeli-video-24/
  • IgH
    #3141
    Tud vki egy olyan complete torrentet amiben az összes évad bennevan?
  • szando
    #3140
    így van. 1 órában van kb 17-18 perc reklám. a 24 részek is 42-3 percesek, és egy órát mesélnek el, úgyhogy össze lehet adni :))
  • N o N a m e
    #3139
    Úgy hogy a többi reklám. Megjelent február 17.én a Knight Rider, be volt hirdetve hogy 2 órás film, erre csak 1 óra 19 perc volt a film, 40 perc a reklám. :)
  • Quantumleap
    #3138
    Hogyan? Azt mondjuk tudom, hogy náluk a földszint már első emelet.
  • szando
    #3137
    onnan, hogy amerikában 2 óra az nettó 90 perc kb..
  • II Rocky II
    #3136
    jo lenne az ,de sztem is realtime film=24
  • SötétBarom
    #3135
    Igen, mosmár a második évad több mint felét láttam, eddig sokkal ütősebb :)
  • Quantumleap
    #3134
    Ezt jól mögaszontad.
  • theone91
    #3133
    megoldaható és elfogadható, de megszokhatóan szokatlan lenne ;)
  • Quantumleap
    #3132
    Semmi baj a mozifilmmel sem, ha 24 óra alatt játszódik. A cím csak ennyit követel meg, a realtime-ot nem feltétlenül.
  • Csacsi
    #3131
    Jó akkor legyen 10 perc, de az akkor is más. Egy ilyennel simán elégedett lennék. De hogy egy két órás sima akciófilmet csináljanak egy olyan sorozatból, aminek a varázsát leginkább az adja ki, hogy real time. Hát nem tudom, az nem a 24. És az sem lehet, hogy akkor 2 órás realtime az előzményekről, mert akkor annyira kapcsolódna időben a sorozathoz, akkor nem 24, hanem 26 lenne a címe. Szóval sezrintem sehogy sem működne a dolog. Legalábbis az én szememben semmiféleképp. Ugyanígy vagyok a 24 c. mozifilmel, amiről már jó rég hallottam, remélem törölték is, mert az sem illik bele ebbe a képbe.
  • theone91
    #3130
    inkább 10 ;) prequel-nek szólítják :D
  • Quantumleap
    #3129
    Nem kell, hogy realtime játszódjon, és huszonnégy óra alatt, hogyha kap egy alcímet.
  • Csacsi
    #3128
    De az kb 2 perces volt. az megint más.