5854
  • tnm #3487
    nem emlékszem arra, hogy hány órakkor indult az évad.
    arra igen, hogy világos volt, de:
    nyáron reggel és este 7kor is világos van
    télen se reggel, se este 7kor nincs világos.
    világos? :D
  • ba32107
    #3486
    Én se tudtam, fox oldalán néztem meg
  • Fido4life
    #3485
    Biztos hogy A.M. volt, tisztán emlékszek hogy világos volt és az évad vége felé történt
  • tnm #3484
    biztos, hogy AM? nekem úgy rémlik már teljesen világos volt. de ez lehet elcsúszott. a 7 óra rémlik. de valóban Csacsi talált.

    Chase kezének lecsapása, csak azért volt poén mert ő a 2. barátja Kim-nek, aki elvesztett egy végtagot :D de annyira nem baszott oda.
    Sztem Jack feleségének halála se volt akkor csavar, mint 3. évad 7 óra. (ezek szerint akkor délelőtt)
  • BaRu
    #3483
    én ne mtudom már 3. évad hány órától kezdődik. én azt hittem tnm a, hogy a 3. évad végéről beszélsz mert én ott is ugy voltam ami a leírásodra illik :D

    spolier:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jack-nak nincs töb ideje és ugy dönt, hogy egy baltával levágja chase kezét...


    hát de azért chapel-es is ütött...
  • zaki
    #3482
    na az tényleg ütött, én is azt hittem vmi történik majd a végén, de nem. az volt az első, mikor nem "pittyegett" az óra a végén (meg 5/12-nél)...
  • ba32107
    #3481
    Ja hát az 7:00 AM, nem PM.
  • SötétBarom
    #3480
    Az odabaszott rendesen.
  • Csacsi
    #3479
    Nem, hanem arra gondol, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack lelövi a főnökét, Ryan Chapelt.
  • ba32107
    #3478
    Most csak azért is rákerestem. Arra gondolsz, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kim felfedezi, hogy Gael segített Salazaréknak, és Gael túszul ejti Kimet?


    Mert szerintem ez nem túl nagy durranás
  • tnm #3477
    jah, én se tudom órára pontosan, évadok folynak össze néha, de ez pont amiatt, hogy a csúcsa sztem a sorozatnak így megmaradt (ezek után de rohadt ciki lesz, ha kiderül, hogy rosszuul emlékszem és nem is akkor volt xD)
  • tnm #3476
    sztem lesz, aki tudni fogja fejből :D
    egy kicsit hagyom (tényleg csak az írja be, aki fejből tudja és nem rákeresett;)

    ha nem írja le senki, este megmondom
  • ba32107
    #3475
    Miért mi történt ott? Nem sokan ismerik órára pontosan minden epizód tartalmát :)
  • tnm #3474
    3.évad este 7 óra, sztem. az volt a csúcs. végig úgy voltam, ezt úgyse csinálják meg, úgyis lesz valami utolsó pillanatban. jön a nagy dráma, huzzák az időt -nah, majd akkor most utolsó utáni pillanatban lesz valami, gondolom. nagyon átéltem, szinte pattogok az izgalomtól... "Isten bocsássa meg." Bumm. összecsapom a tenyerem: Ilyen nincs, ilyen nincs, bazz, ilyen nincs. (kicsit itt beakadtam.) 7:00 pm.
  • zaki
    #3473
    Én is eleinte 8-10-12 részt néztem meg egyhuzamban kb a 3. évadig, nem nagyon lehetett abbahagyni... :P
    Iszonyat jól játszik KF, tényleg mintha ráöntötték volna a szerepet (House szintén). Áh, imádom mikor "kihallgatja" a rosszarcúakat :P
    Imdb-n belenéztem a 7. évad első részének az infojába, Tony Almeida mit keres majd a sorozatban? :S Kicsit meghalt, mikor telenyomták méreggel :D

    1. évad 7/10 (szinkron miatt is :S)
    2. évad 9/10
    3. évad 9/10
    4. évad 7.5/10
    5. évad 8/10
    6. évad 8.5/10

    Szerintem.
  • Bandee1987
    #3472
    hát persze, Dzsekkbauer a legjobb :)

    Én úgy kezdtem kb. 1-2 éve, hogy nyáron nagyon unatkoztam. Aztán 2-3 hét úgy telt el, hogy reggel keltem kaja, 24, aztán pár óra mulv ebéd, aztán 24 megint aztán kaja aztán 24 aztán lefekvés. Volt, hogy napi 8 részt megnéztem, na az volt a függőség csúcspontja :)
  • zaki
    #3471
    Most értem a végére a sorinak. Kár, hogy eddig nem néztem, egyik kedvencem lett...
    Várom a 7. évadot... :
  • ba32107
    #3470
    torrentz.com-on elvileg fent van az összes csak győzd kivárni mire lejön
  • gadget
    #3469
    Az 5-ik éved szinkronban honnan lehetne megszerválni?
  • Devyd
    #3468
    Hali!
    Az Ncore-ral csak az a bajom ,hogy nem lehet regelni,meghívot meg nehéz szerezni..valaki esetleg tud?
    Jó lenne már nézni a 24-et,de a torrentoldalak nem ezt akarják:S
  • sogam
    #3467
    Szóval megnéztem a mirrors c. filmet. Vegyes érzelmeim vannak. Nem nagyon bírom a sötét filmeket. A sztori nem volt rossz, néha tényleg kicsit durva. Szerintem megéri azt a 1,5 órát.
  • Szolnokboy1
    #3466
    hát ja, de lássuk be, a sztori eszméletlen "bonyolultsága" mellett nem akadunk fenn ilyeneken, már csak azért sem mert ennél a filmnél messze nem az számít. :P mondjuk sztem neeson lehet h OWNolná Jacket egy bunyóban. :P
  • ba32107
    #3465
    Na megnéztem, hát ennél pörgősebb, faszább akciófilmet nem láttam mostanában......Liam Neeson-t eddig is szerettem, de most még jobban :D

    Amúgy a vége kicsit fura volt, mert
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fickó romba dönti egész Párizst, megöl huszonvalahány embert, és egy magasrangú tisztviselőt bántalmaz, és csak úgy felszáll egy amerikába tartó gépre, és otthon éli az életét?
  • Quantumleap
    #3464
    És játszik is benne 24-es arc, Xander Berkeley.
  • Quantumleap
    #3463
    Valaki fel fog majd támadni.
  • SötétBarom
    #3462
    Azér nem, de kb egy szinten vannak :DD
  • ba32107
    #3461
    Kösz a tippet, már töltöm is :D
  • Szolnokboy1
    #3460
    akinek 24 elvonási tünetei vannak, annak javaslom, hogy nézze meg a Taken című filmet. Sok ponton emlékeztet a 24-re (a főszereplő lányát pl. Kim-nek hívják), Liam Neeson viszont még Jack-nél is könyörtelenebb szvsz. :P
  • zaki
    #3459
    6. évad felénél tartok, durva mennyien elhaláloztak már az utóbbi 1,5 évadban...
    5/12-13 kemény volt...
  • BaRu
    #3458
    nah és 5. évad magyar szinkronjáról nem tud senki semmit?
    Devyd, szerintem nCore-on fennt van!


  • Devyd
    #3457
    Sziasztok!Segítségetek kérném,le szeretném tölteni az 5. és a 6. évadot valahonnan.Valaki meg tudná mondani,hogy melyik torentoldalon lehet fennt?a www.bittorrent.lap.hu-n páron regeltem már , de egyiken sincs fennt.Válaszotokat előre is köszönöm!
  • Fido4life
    #3456
    Hát ez a Mirrors elég érdekes volt. De a Jack Bauer feeling néha megvolt a sok Damn It-el :D
  • Csacsi
    #3455
    Szerintem az 5. és a 6. évad első négy része a legdúrvább.
  • zaki
    #3454
    Végeztem a 4. évaddal is. Hát szerintem ez gyengébb volt, mint az előzőek, de kiváncsi vagyok, hogy most hogyan folytatódik... :)
  • theone91
    #3453
    Ok... Kösz!
  • BaRu
    #3452
    hy all!! nem tudjátok az ötödik évad mikor lesz szinkronosan??
  • Kaplan
    #3451
    Abszolúte nekem is ez jutott eszembe. A film is egész tűrhető volt.
  • N o N a m e
    #3450
    aha.. már találtam, megint hamarabb irtam, mint kerestem :S
  • zaki
    #3449
    felirat van, szinkron majd dvd-n
  • N o N a m e
    #3448
    van felirat vagy szinkron hozzá?