5854
  • BaRu
    #3527
    ez már a magyar?
  • Devyd
    #3526
    sziasztok!segitséget kérnék!
    az 5.évad 14részében a 22-es rar fájl hiányzik,igy hát nem tudom kicsomizni.
    valakinek nincs esetleg meg?
    24.S05E14.HDTV.XviD-LOL-->ebből hiányzik a r22.
    előre is kösz!
  • N o N a m e
    #3525
    szülinapomon :)
  • MKpowaa
    #3524
    H R M HÉT
    Á O





  • theone91
    #3523

  • andi0811
    #3522
    Cool TV-n november 17-től (hétfő) este 23.35-től jön az ötödik évad!!!
  • theone91
    #3521
    A fekete kisgyerek a második videóban, 01:46-nál:

    "Csekk Báú"

    :D
  • Szolnokboy1
    #3520
    ez valami kibeb*szott jó!!! simán elmehetne egy mozifilm trailerének. nem bírok magammal!
  • andi0811
    #3519
    Újabb videók!!!
    Backstage 1
    Backstage 2
    Backstage 3
    Backstage 4
    Backstage 5
  • Kaplan
    #3518
    Odabaszós. Én már meg is vettem. Most akarom látni.. :D
  • desigo
    #3517
    jól fog kezdődni az év xD
  • SötétBarom
    #3516
    Fuck yeah.
  • Fido4life
    #3515
    "And you stay dead, this time" :D
  • Csacsi
    #3514
    Attól nem félek, hogy ilyen lesz benne, Mivel realtime az eseménysorozat, így nem rakhatnak bele lassítást.
  • Csacsi
    #3513
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Ez nagyon kemény volt. Már alig várom. Tényleg a "film" mikor is lesz?
  • ba32107
    #3512
    Kicsit újszerűnek tűnik az egész. A lassított felvételek a napszemcsis Jackről nem igazán 24-esek.

    Remélem nem fogok csalódni, már nagyon várom!
  • andi0811
    #3511
    Új trailer a 7. évadhoz!!!
    Trailer
  • theone91
    #3510
    Mármint dátum... Loál...
  • theone91
    #3509
    Már promózzák a 24 5. évadát a Cool-on... Pontos idő még nincs.
  • Quantumleap
    #3508
    Ha tényleg gonosz, akkor legalább mondhatjuk azt, hogy az a Tony, akit régen ismertünk, valóban meghalt az ötödik évadban. (És így talán ama szezon csak 50%-ban válik hiteltelenné a szememben. :) )
  • ba32107
    #3507
    Na megnéztem a Mirrorst, elég jó volt. Vége odabaszott rendesen :D
  • tnm #3506
    nem tudom, majd kiderül. de sztem ilyen félig meddig lesz gonosz. tehát jó célok vezérlik majd, de ehhez a nagy amerikai gépezettel szemben kell mennie. vagy kiderül, hogy egy másik szuprtitkos állami csoportban dolgozik, és az jobb kéz nem tudja, hogy mit csinál a bal [esetleg valaki fenn úgy rángatja a dolgokat, hogy két ügynükség egymásnak essen.]

    előzetes alapján elvileg azért lesz gonosz, mert eddig mindent feláldozott az országáért, még a szerelmét is, ezek után nincs motivációja tovább a jó oldalon maradni (persze ez még nem magyarázza meg, hogy mi motivációja van a gonoszok táborát szaporítani és amúgy is) egy trailernek nem nagyon szabad hinni...
  • BaRu
    #3505
    ötödik évad magyar szinkronjával még mindig várom az infókat XD
  • Quantumleap
    #3504
    Mar úgy értem, kamu lenne vele megcsinálni akár azt, mint Ninával, akár úgy írni, hogy kiderül, nem is gonosz.
  • Quantumleap
    #3503
    És akkor mit csinálnak? Eljátszák vele is azt, mint Ninával? Önmagában az még ötletes, hogy gonoszt csinálnak egy egyértelmüen pozitívnak megismert karakterböl, de az elég kamu lenne, ha kiderülne, hogy nem is az, és rendesen visszahoznák állandónak. Mert akkor mi értelme volt kivenni?
  • Thibi
    #3502
    (Olyan hely nem hiszem hogy van,ahol egész évben reggel 7-kor és este 7-kor is világos van. Az egyenlítő mentén egész évben majdnem 12 óra a nappal hossza, ott reggel hat és este hat még esélyes volna)
    napkelte számolás

    Mai nap Los Angeles-ben a napkelte/napnyugta: 07:08 / 18:07
    Egy hét múlva,óraátállítás után: 06:15 / 16:59

  • tnm #3501
    hát, ha így van akkor én nem tartozom a "mindenki" közé. abban egész biztos vagyok, hogy tél fele ott is rövidebbek a nappalok, de őszintén megmondom: nem tudom a világ összes helyére, hogy milyen intervallumokon belül szokott kelni és lemenni a nap az év során. (sőt igazából, még Mo-ra se tudnám megmondani megfelelő pontossággal)
    havazásról senki nem beszélt. de tél ott is van. de ha már:D
    viszont a leglényegesebb és csak a saját érveid szedem össze:
    "Biztos hogy A.M. volt, tisztán emlékszek hogy világos volt" #3485
    "mindenki számára világos hogy Los Angelesben este és reggel 7-kor is világos van" #3500
    most akkor hogy is áll a korábbi érvelés??

    amúgy, tök lényegtelen lenne, már rég elmondtam, hogy nem emlékszem arra, hogy AM vagy PM, egyébként is túl léptünk már rajta; nem is reagáltam volna az egészre, ha nem azzal kezded, hogy: "azért hülyének se kéne nézni". nem is értem, mire föl ez az indulat. remélem nem azt a "világos?"-t értetted félre. légyszives ejtsd ezt a hangnemet!
  • Fido4life
    #3500
    azért hülyének se kéne nézni, szerintem mindenki számára világos hogy Los Angelesben este és reggel 7-kor is világos van. (bár ha te láttál ott havazást, bocsánatot kérek...)
  • tnm #3499
    nem valószínű. azért hozzák vissza, mert ő volt a legnépszerűbb karakter [nekem is ő volt a leghitelesebb]
  • Quantumleap
    #3498
    Ott volt még az elsö évadban a Stockholm-szindrómás kapcsolata, az a srác pedig karlövést kapott.:D
  • Quantumleap
    #3497
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiderül, hogy varázslatos módon túlélte. Ö lesz az évad egyik gonosza. Imdb-n csak a hatodik epizódig írják (bár az nem mindig megbízható). Nem lenne baj, ha csak addig szerepelne, aztán meghalna, nem kellene totális feltámadást eljátszani.
  • tnm #3496
    OFF
    sztem, ne csináljunk belőle balhét, nem azért hívtam fel a figyelmét rá. én szóltam. ő reagált rá. end of story.
  • szando
    #3495
    lehet téged nem érdekel de mások ki fognak röhögni, ha a különbent külömbennek, a hagyját pedig hadjának írod...
  • theone91
    #3494
    Really. Who Cares?
    Én legalább kiírom a "valami"-t...
    De a külalak ötös... :D
  • tnm #3493
    huhh, tényleg nem b*szogatni akarlak, de a helyesírásod vmi borzasztó


    spoilerezést megértem, bár akkor jól vissza lehetne szólni, annak aki tévesen leszól:D
  • theone91
    #3492
    Azért tettem spoilerbe, mert külömben biztos kifognék egy olyat aki leszól. Jó ez így.
  • tnm #3491
    off:
    hagyja

    amúgy ezeket már sztem nem kéne spoilerbe tenni. sőt gyakorlatilag egy jó ideje lehetne spoiler nélkül írni (ez nem azoknak szól, akik pl. a korábbi "feladványomra" a találgatásaikat spoilerbe írták, mert az másért volt)
  • theone91
    #3490
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, mikor felborulnak a rendőrautóval, Kim otthadja, majd mikor az évad végénél újra látjuk, már pár kilóval könnyebb, amit a bal lábáról dobott le... :)
  • BaRu
    #3489
    az a csávó aki kimnek 2. évadban volt barátja, az is elveszti vmijét? rá gondolsz? nem rémlik
  • N o N a m e
    #3488
    Olvasgatom a hszeket és újra megkivántam :D lehet ha a hétvégén előlről kezdem az első évadtól :D