5854
  • Quantumleap
    #5090
    Én erre csak azt tudom mondani:

    Csesződjön meg minden korrupt, megkenhető díjátadó! Bárki bármit mond, én nem hiszem el, hogy természetes módon történt úgy, hogy Haysbert semmi díjat nem kapott Palmer kemény kétévados alakításáért, ez a fakanalas nagymama meg egy évad gyenge közepes után bezsebeli az Emmy-t.
  • theone91
    #5089
    Igen. Sokan meglepődtek. Én is.
  • rumkola
    #5088
    pedig szerintem szörnyen "játszik"
  • theone91
    #5087
    Nyert egy Emmy-t a 24. Cherry Jones (Mrs. Prez) kapta a legjobb női mellékszereplőnek (dráma kategóriában) járó Emmy díjat.
  • Thibi
    #5086
    http://www.dvdextra.hu/news.asp?KOD=12872188657759527849122387
  • katonadani
    #5085
    Tényleg,a DVD mikor jön ki?
  • Shep
    #5084
    Te komolyan ilyen hülyeségen gondolkodtál?
  • Klemice
    #5083
    konzultálj vágási ferivel, ő biztos létrehoz neked egy olyan idődimenziót ahol 42 perces egy óra, 1008 perc egy nap ..
  • unisol1
    #5082
    Hali. Olyan visszaszámláló is kéne, ami mutatja, hogy mikor dobják piacra itthon a 7. season DVD-t! Nem mindtha nem lenne meg hdtv-topaz hunsub torrentes izében, meg még csak most kezdek neki a 6. szezonnak, de mégis kéne már a polcra!

    Jah, aki real-time nézett szezont, hogy oldotta meg, hogy 42 perc az a 60 perc? Minden 42 után 18 perc szünet? Vagy netán tényleg a helyükön kivárta a 4 perces reklámokat? Vagy non-stop, bár az ~16,8 óra, szal csalás! Egyet újranéznék így (újat nem, azt húzom, nyúzom, hogy ne legyen hiány belőle...)
    Köszke.
  • rumkola
    #5081
    ja, hogy te warezra gondoltál... azt hittem gyári dvd-re
  • Tomek83
    #5080
    Szerintem azért a Cool fogja adni jövőre a 7.évadot.
  • rumkola
    #5079
    soha
  • toto87
    #5078
    Helló!Valaki nem tudja,hogy mikor lesz a 7. évad szinkronosan is elérhető?
  • Szolnokboy1
    #5077
    88 minutes már volt Al Pacinoval. :)
  • theone91
    #5076
    "90 min" találó cím lehetne... :D

    Szerintem a Fox-nak nagyon is kéne még a sorozat... :D
  • Szolnokboy1
    #5075
    ha a csatorna nem akar több évadot, akkor miért ne érné meg? :) forgatnak egy mozifilmet közepes költségvetésből, a rajongók úgyis behozzák a pénzt, de még akár siker is lehet. viszont ha a filmben ölik meg Jacket és siker lesz, akkor gond van. :) én attól félek, hogy a mai trendnek megfelelően telepumpálnák CGI-vel meg mindennel, pedig a sorozat önmagában is bőven elég látványos.

    btw szerintem olyan lenne, mint a Redemption. viszont úgy meg a cím nem klappolna.
  • theone91
    #5074
    Én azért kíváncsi lennék a mozifilm koncepciójára. Valós idejű lenne vajon? Ugyan úgy kellene elképzelni, mint a Redemption-t? Lenne két ezüstvásznon megtekinthető, high-budget, bónuszepizód? Feltehetően a filmbe fektetett energiából már majdhogynem egy komplett évadot le lehetne gyártani, akkor vajon megéri (a készítőknek minden bizonnyal, hiszen a hiú 24 rajongók csak elmennek megnézni a filmet... :D)?
  • Dean Winchester
    #5073
    szívemből szóltál
  • Szolnokboy1
    #5072
    ja. de ne legyen, mert én annak nem örülnék. :) legyen inkább folytatás.
  • theone91
    #5071
    Lehet. Minthogy az is lehet, hogy a mozifilm egy prequel lenne.
  • Szolnokboy1
    #5070
    tervben volt még egy mozifilm is, ha vége a sorozatnak. én nem vennék rá mérget, hogy meghal.
  • Quantumleap
    #5069
    Semmi infó. Remélem, ottmarad. Életszerü lenne. Szerintem egy NYC-ben játszódó évadba másképp, mint eröltetve, nem lehetne behozni.
    Én arra volnék már kíváncsi, hogy ez az utolsó évad lesz-e, és ha igen, akkor Jack hogy hal meg a végén. Bár ilyesmit, gondolom, úgysem engednek kiszivárogni.
  • StephenSaunders
    #5068
    Üdv mindenkinek! Esetleg itt tud valaki-valamit Tony lehetséges 8. évados szerepléséről? Vagy betették a börtönbe és ott is marad??
  • N o N a m e
    #5067
    3360x2100
  • Szolnokboy1
    #5066
    jaaa :) ok.
  • ba32107
    #5065
    Nekünk nem jelenik meg a kép

    (amúgy linket kimásolni, végére kérdőjelet és már jó is)
  • Szolnokboy1
    #5064
  • sambauer
    #5063
    béka
  • Szolnokboy1
    #5062
    Angolul: "Flank 2"

    Ez mekkora!!

  • Laeto
    #5061
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az 5- évad elején, Jack vészjele a telefonban ("széli pozíció" vagy mi, hogy tudják, hogy kényszerítik) hogy hangzik angolul?
  • Csacsi
    #5060
    Sziasztok. Nem tudja valaki, hogy mikor jön ki a hetedik évad magyarországon DVD-n? Már hiányzik a gyűjteményből :)
  • Dean Winchester
    #5059
    http://www.sg.hu/cikkek/69254/sztarparade_a_24_8_evadjaban
  • theone91
    #5058
    Az M1 formában van. Aug 17.-én jön az ötödik évad...
  • Dean Winchester
    #5057
    nekem?
    mert én egy szóval sem írtam 172 részt
    ja bocs most nézem :D
    a 172 rész azt jelenti = a 172 nap azt jelenti
    ezt akartam irni :)
    azt hittem rájöttél amit utána írtam :)
    mind1
  • Csacsi
    #5056
    Neked hogy jött ki a 172 rész?

    Nálam 7x24=168 + 1 (redemption), de akkor is csak 169 rész :)
  • Dean Winchester
    #5055
    na 172 rész az azt jelenti,hogyha midennap megnézünk egy részt akkor az uccsó rész után csak 2 hetet kell kibírni :D
    vagypedig 2 hét múlva kezdjük el nézni a sorit a elejétől
  • hunbasser
    #5054
    én nem tudom,mert a 7. évad közepére értem be a sorozatot :D:D:D
  • theone91
    #5053
    Képesek voltunk kb. hatszáz napot várni a legutóbbi évadra, nem? :D
  • desigo
    #5052
    majdcsak megérjük...
  • hunbasser
    #5051
    172,az még nagyon sok :(