5854
  • Csacsi
    #5213
    Mert van valami a kezében, amivel kinyomja a telefont :)
  • ba32107
    #5212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Durva volt a 3. rész vége! 4-szer néztem meg egymás után, olyan igazi 24-es módon izgalmas volt! A 4. rész végén elég fasza csavar volt a fúrészes dolog :D I'm not gonna cut the bracelet :D:D
    Már az elejétől fogva ismerős volt Cole....... hát ő volt Zack a csaj nem jár egyedülben :D A másik ami feltűnt, hogy a szőke csaj neve Walsh.......... mint az első évad első részéből a CTU főnöknek. Talán van valami kapcsolat?
    A néger főnök pedig rohadtul idegesít, állandóan úgy áll a feje mint akinek a tarkóján van egy kő, és mindig felemeli a kezét amikor lerakja a telefont :D
  • Smuge
    #5211
    majd jön a scooby doo sztorivonal is :)
  • Csacsi
    #5210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet én értelmeztem rosszul, de Renee, még a 7. évad előtt volt beépülve.
  • sambauer
    #5209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól értelmeztem Renee 6 éve beépült a ruszkikhoz majdnem két évig, Kim lánya is jóval idősebb mint a hetedik évadban..Szal az az 1 év nekem elég karcsú :D btw Negyedik rész vége aranyos volt, jó lesz ez az évad úgy érzem

  • Quantumleap
    #5208
    Eddig még csak a 8x01-et néztem meg angol felirattal.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nagy csalódás volt, hogy Aceveda már most az epizód végén megmurdélt. Azt gondoltam, hogy nem teljes évados szereplő lesz, na de azt nem, hogy mindössze egy epizódig húzza.
    Azt remélem, hogy Sark az Aliasból nem csak egyepizódos karakter lesz, és remélem, hogy genya.
    Gumiember/Percy Wetmore kicsit meghízott.
    Na, az első és negyedik évadban már megtanulhattuk, hogy ha az elején Jack Bauernek nyugodt, kiegyensúlyozott élete van, akkor az az évad végére már rohadtul nem úgy lesz. Tuti nem az fog történni, hogy a végén Kimmel, a pasijával, meg a kiscsajjal felülnek a repülőre, és vidám zene kíséretében LA fele veszik az irányt. Ha kiderül, hogy ez lesz az utolsó évad, akkor meg lehet kezdeni a találgatásokat, hogy Jack majd milyen halálnemet hal és miért.
  • Csacsi
    #5207
    Szerintem körülbelül olyan 1-1,5 év telhetett el.
  • sambauer
    #5206
    Azt nem tudjátok hogy most akkor hány év telt el a 7 és 8ik évad közt ?
  • El Protector
    #5205
    Asszem ugyanazt értjük növendék alatt, jó lesz ez, jó lesz :))
  • Csacsi
    #5204
    Hát ez jó kis kezdés volt.

    Chloe - Szokásos
    Jack - Szokásos
    Ez a Cole Ortiz kezd szimpatikus lenni (Bár szerintem nem illik a szerep Freddie Prinze JR.-re.

    Szóval jó lesz ez. A növendék meg alakul :)
  • El Protector
    #5203
    Nekem egyedül ez a Dana Walsh-szál nem tetszik a sorozatban, de hátha abból is kihoznak valamit
  • rumkola
    #5202
    mindig is így volt...
  • sambauer
    #5201
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért amikor Jack megszólalt hogy "I hate this place", felröhögtem hogy már ő is unja milyen segghülyék ezek a CTUnál :D

  • El Protector
    #5200
    ejj-ejj, miből lesz a cserebogár? :)))
  • Csacsi
    #5199
    Valakinek nincs véletlenül a 720p-s változatokhoz angol nyelvű felirata? Leginkább a 3-hoz, és a 4-hez kellene :)
  • a.carkey
    #5198
    Uh. Durva, hogy 4 részt nyomtak le két nap alatt. :D
  • sambauer
    #5197
    hát lett is :D
  • lemongrass
    #5196
    uhh! kösz a feliratot! /a muter nevében főleg/
    ő akkora fan, h 58 éves korára úgy megtanulta a különböző rapid, megaupload, data, addat linkekkel járó procedúrákat, mint sztem kevesen az ő korában! :D
    so... még1x thx!

  • Dean Winchester
    #5195
    épp írni akartam,hogy én személy szerint jobban örülök ha külön külön jönnek a feliratok mert akkor nem kell egybe megnézni a sorit :D
    igy legalább megnézek 1 rézst és holnap vagy holnaputan is lehet izgulni :)
    ha egybe van akkor meg ugyse bírnám ki,hogy ne nézzem meg :D
    mivel írtam ezt azt így itt köszönöm meg,remélem nem gond.;
    most is és előre is köszönöm szépen a feliratokat !


    a felirat már kint is van
  • Szolnokboy1
    #5194
    beküldtem, hamarosan kikerül. aki köszönni szeretne, PM vagy email.
  • Szolnokboy1
    #5193
    na már megy is a türelmetlenkedés, nagy-nagy tisztelet a kivételnek persze. azt ígértem, hogy a kettőt egybe küldöm be, de mivel már kész az első, így az nemsoká megy fel.

    (G@bee-->)
  • mgenya911
    #5192
    én nem türelmetlenkedek, mert tudok angolul (nincs szükségem feliratra) , gondoltam segítek azzal hogy lefordítom, már csak gyakorlásból és mert rajongója vagyok a sorozatna.k nem figyelem a topikot, fogalmam sincs a "párosról" ,hát akkor sok sikert annak aki fordítja!
  • Smuge
    #5191
    Világosan meg lett mondva ,hogy le lesz fordítva korrekt módon ( már tuti csinálják) a szokásos párostól nem tudom mit kell türelmetlenkedni. Azt hiszem elég elfoglaltság ezt is csinálni nem hogy itt referálni állandóan.
  • mgenya911
    #5190
    ha adtok angol feliratot szívesen lefordítom!! PM me
    a semmiből egy komplett fordítás plusz időzítés elég szivatós munka azt azért nem vállaom :D
    na jó ha fizettek igen
  • H4V0K
    #5189
    nem azt kérdezem hogy mikor, hanem hogy hogyan áll a felirat elkezdte már valaki fordítani?
  • edios
    #5188
    Végre megint sötétedés előtt keződik, és a vége felé újra felsüt a napm és világosban lesz vége:) Ezt a variációt jobban szeretem, mint reggel 7-8-kor kezdődő évadokat.
  • tommygear
    #5187
    nyáron sztem
  • DjIldee
    #5186
    Hali! A 7.évad szinkronosan mikor várható? Eddig nem nagyon találtam sehol se erről infót
  • Quantumleap
    #5185
    Azt hiszem, ezen a fórumon javasolta valaki régebben, hogy az olyasmi vélemények, mint hogy "Ez csak egy unalmas töltelékepizód volt, semmi elörehaladás nem volt benne" is tekintessenek spoilernek, és legyenek jelölve. Szerintem nem rossz ötlet.
    Ellenben a "Kurva jó rész volt, beszarás, ekkora fordulatot a végén!" nem kell, hogy spoilernek számítson.
  • El Protector
    #5184
    Kicsit lassan indult szerintem, de jó lesz ez még :)
  • desigo
    #5183
    Elején azt hittem,hogy kemény zsarukat nézek hirtelen xDDDD
  • Csacsi
    #5182
    Nah leért nekem is a két 720p-s rész. Szóval let's get started :)
  • ba32107
    #5181
    Nem volt rossz, nem volt rossz....:)
  • Csacsi
    #5180
    Ha van valakinek gyors linkje a 720p-s változathoz(mindkét részhez)...ne kíméljen :D
  • sambauer
    #5179
    Nah, hát reméljük hogy az alap színvonalat ez az évad is tartani fogja..
  • desigo
    #5178
    Nagy lassan elértünk végre ehhez a naphoz

    (Megkérnék minden intelligens fórumozót,hogy ne kuncsorogjon a magyar feliratért! Ha elkészül úgyis elérhető lesz az ismert oldalakon.)

  • desigo
    #5177
    #5134
  • Quantumleap
    #5176
    Végülis miért ne lehetne? Ha úgy fordítják, mint Victorpictor a PB-t.:)
  • Csacsi
    #5175
    Biztos hogy nem.....:(
  • Quantumleap
    #5174
    Vajon kedd délutánra lesz-e már felirat mind a négy részhez?