5854
  • REALista
    #1485
    Letöltöttem a 2. évad 13-24. részeit egy torrent oldalról de vmiért nem játsza le csak a DivXPlayer!Azt írja ki hogy nincs telepítve valami kodek!A többi részt lejátszotta BSPlayer is!Valakinek van vmi ötlete hgy mit tegyek?
  • Fido4life
    #1484
    sry, eléggé szétvagyok csúszva, azt se tudom hogy mit írok...
  • Mayday
    #1483
    Szerintem mindenkinek van, ne aggodj :)))
  • Fido4life
    #1482
    ??? Nekem már van linkem, ahová Január 14-én már fellesz töltve az első rész :P
  • Adler
    #1481
    BUÉK
    mi kezd a season 6 a foxon?
  • Fido4life
    #1480
    de köcsögül indul ez az ötödik évad
  • nud
    #1479
    http://www.mediamarkt.hu/
    sorozatok 5000.-ért,köztük 24 is :-))

  • Fido4life
    #1478
    tök szép befejezése volt a Season 4-nak... Januárban meglesz az 5, egy doboz nyugtatóval együtt :)
  • Adler
    #1477
    minden fenn van a
    mininova.org
    oldalon
    torrentek
  • fsgh
    #1476
    oké:) elvileg nagyon ütős sorozat:) kár hogy a második évadot nem nagyon találom sehol...
  • Fido4life
    #1475
    akkor ne nagyon olvasgasd a topikot, meg a hivatalos honlapra se jár fel, a spoilerek lelövésének elkerülésében...,-)
  • fsgh
    #1474
    én most szereztem meg nemrég az első évadot kiváncsi leszek milyen:P
  • REALista
    #1473
    Ez nagyon nagy!!!:DDDDD
  • Mayday
    #1472
    DAMN IT!!!
  • Fido4life
    #1471
    Jah, no már látom... Sajna már csak 1 dvd maradt, ezzel a 4 résszel már ma végzek...:( Na de sebaj, Januárban beszerzem az ötödiket :) (persze csak akkor ha az is akciós lesz :P)
  • Fido4life
    #1470
    Egész jó ez a negyedik évad. A Debbie-s részt kifogásolom eddig leginkább, szerintem a csaj nem tudott annyit, amiért ilyen teát érdemelt volna.. Ráadásul olyan helyes volt :( No de sebaj van nekünk egy Kim-ünk is :)
    Amugy meg Palmer mikor jelenik meg ebben az évadban ?
  • Fido4life
    #1469
    pedig elkéne, a 24 ér annyit:)
  • bauer15
    #1468
    ja ok bocs
  • dienesoft
    #1467
    :))) Mi csomót csináltunk még a nyáron, de mindenki más fajtát akart így nem lett banner. Ha jócskán visszalapozol, megpillanthatod a beérkezett munkákat :)(még énis csináltan egy bannert)
  • bauer15
    #1466
    banner azaz:)
  • bauer15
    #1465
    itt mér nincs ilyen kép valami? nem tudom most a nevét
  • Victor1103
    #1464
    Nekem is a Pokolkapu van meg:)De tuti hogy ha végeztem vele megveszem a másik kettőt is:)
  • marco20
    #1463
    A Pokolkapu-hadművelet nekem is a fa alá került.A felénél tartok,egész jóóóó:)
  • dienesoft
    #1462
    Én is a Vétójogot találtam ott, a Pokolkapu-hadművelet mellett :))
  • Fido4life
    #1461
    jah és a Vétő Jogot is megtaláltam a fa alatt (csak sajna nem vagyok vmi olvasós legény)
  • Fido4life
    #1460
    karácsonyra megkaptam a negyedik évadot :P és szerintem überel !
  • Victor1103
    #1459
    Ez elég meggyőző volt:)
  • Slash89
    #1458
    Az első öt a legjobb
  • Paulie
    #1457
    Mindegyik évad a legjobb
  • CUCLI
    #1456
    szvsz jobb a 3.
  • Victor1103
    #1455
    Hi!Én a 3.évadot akarom megvenni a Mediaba.Az jobb mint a 2.évad?Egyébként olvasta már valaki a 24 könyvek bármelyikét.Szerintem ugyan olyan jók mint a sorozat csak könyv formájába.
  • Adler
    #1454
    akkor vagy rosszul láttam, vagy..........
    mondjuk nem a Media Marktban.
    ott volt 5 dvd, egy másik áruházban.
  • vLaDDD
    #1453
    Az ötödik évad majd csak január végétől lesz kapható.
  • Adler
    #1452
    az 5. is kapható
  • dienesoft
    #1451
    Hú köszi, ez télleg olcsó! Majd kari után benézünk oda is :D
  • Mayday
    #1450
    Nem raklamozni akarok, de eppen voltam Mediaban, es a 24 elso 4 evadja, evadonkent 4990 HUF-ert kaphato, ami sztem eleg kedvezo ar mar.
  • alkess
    #1449
    Jó lenne, ha a Cool tv eszeseinek feltünne végre, hogy felcserélték a 24 és az MI5 reklámjainak aláfestő zenéjét. A 24 második évadjának reklámja ezzel a zenével elég viccesnek tűnik.
  • nud
    #1448

    Runner-up: Kiefer Sutherland’s Calorie Mate Series

    http://www.ize.hu/click.php?id=1505&url=http%3A%2F%2Fwww.japanprobe.com%2F%3Fp%3D828
  • NeoMaN
    #1447
    MInden átvezető ilyen. Ugyanis ez egy Toyota reklám....
  • Bandee1987
    #1446
    Kicsitz érdekes volt a prequel...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt meg akciódús, de 1-2 baromság: Azér érdekes, hogy Kínában ilyen vadiúj Toyotával mennek szöktetni Bauert és ez a kutyának sem tűnik fel...Másik hogy ha már Toyota terepjáróval szöktetik, akkor annak elvileg simán le kéne hagynia azt a szar katonai dzsipet...Jó tudom, h csak csapda volt az egész de akkoris...