5854
  • Szolnokboy
    #1847
    W3ndigo ezt írtam a másik fórumban:

    "Most nagyon egyszerre jött, hogy egyrészt dupla epizód lesz ma este, másrészt baromi húzós, ultrasürgős munkám adódott, olyan szintű, amit csütörtök estig éjjel-nappal csinálnom kell, hogy meglegyek. Éppen ezért szinte 100%, hogy a két részt nem tudom megcsinálni időben, még egyet sem biztos. "

    Lehet róla szó, hogy valaki segít neki? Tavaly, ha jól emlékszem Doomsnight segített.

  • Mayday
    #1846
    Irok privatban.
  • vezérszuszu
    #1845
    NA lehet szedni!!
    GO srácok!!!
  • fjozsi71
    #1844
    eddig oké... megvan az oldal www.mininova.org megkerestem az elsó részét a 6. epizódnak 24 S06E01 HR HDTV XviD-CTU de nem tudom hogy töltsem le... biztosan én vagyok béna de nem találom...
  • Mayday
    #1843
    Leszeded a reszeket egy torrentoldalrol (pl. mininova.org), aztan meg leszeded a feliratokat egy felirat oldalrol (feliratok.hu).
    Es zuzhatod is.
  • fjozsi71
    #1842
    A kérdés ma is aktuális! Tehát a 6. Évad epizódjai érdekelnének... gondolom sokan vagyunk így!
  • fjozsi71
    #1841
    igen... nem voltam egyértelmű!
    fj
  • Fido4life
    #1840
    évadra gondolsz ?
  • fjozsi71
    #1839
    Sziasztok!
    Szeretnék egy "kis" segítséget kérni. A 24 1-2-3-4-5 epizódokat már többször láttam, de a 6. epizódnak csak a magyar feliratait találtam meg. Honnan lehet ezeket letölteni a hozzá megfelelő felirattal?
    A segítséget előre is köszönöm! Fj
  • Fido4life
    #1838
    ém is :)
  • vezérszuszu
    #1837
    Sziasztok!
    Remélem holnap ilyenkor már a két új részt nézzem!!
  • InfectedMann
    #1836
    És igen! :)
    Ma dupla rész... dupla öröm :)
    Remélem hamar lesz mindkettőhöz felirat :P
  • Bandee1987
    #1835
    hajjaj :)

    Dupla Jack Bauer-orgia :D
  • dienesoft
    #1834
    Akkor holnap este dupla rész várható? (6x08,6x09)
  • dienesoft
    #1833
    az én rippemben nem volt ilyen :)
  • Paulie
    #1832
    elnézzük....
  • fsgh
    #1831
    S1x08-as részben 12-13 percben belelóg az operatőr a képbe:DDDDDDD:P elég nagy baki...
  • fsgh
    #1830
    értem köszi:)
  • Slash89
    #1829
    igen
  • fsgh
    #1828
    lenne egy kérdésem...most kezdtem el nézni ezt a soroatot...az első évad 24 részes...

    az összes 24 részes??
  • Fido4life
    #1827
    hát azt már nehezen..
  • Balázs 17
    #1826
    OMG!
    ez nagyon nagy rész volt! ennyit tudok...csak nézek ki a fejemből

    a kihallgatós résznél, kicsit bámultam, elég kemény lehet az a szer wazzzee... uhhhh
    az lenne az igazi csattanó, ha visszatudnák hozni graem-et...
  • dienesoft
    #1825
    Eddig énis meg vagyok vele elégedve az évaddal, egyesek nem, igazából nem is értem miért, de ezt csak ők tudják.Nekem majdnem beszakadt a fejem a Jack féle üvöltözéstől amit levert a szobában, valami eszméletlen színészi teljesítményre képes és nagyon jól áll neki a szerep továbbra is :)
  • domebacsi
    #1824
    Elvileg a Sutherlandgyerek további két évadra írt alá szerződést...

    Szóval, valszeg nem végeztünk még.

    Amúgy a hetedik rész sikerült szerintem a negyedik után a legüberebbre. Magáénak tudja (nemtúl agysorvasztó-SPOILER) a 24 történelem legmeredekebb és felkavaróbb vallatását, megfejelve még vagy 2-3 mammutcsavarral. Eddig megvagyok elégedve a szériával, ami a jelek, és a cliffhanger szerint még csak most fog igazán kibontakozni.
  • dienesoft
    #1823
    Uh az nagyon jó lesz, 2 rész egy héten..lesz mit nézni jövőhéten :)
  • InfectedMann
    #1822
    Jah, hogy jövőhéten 2 rész lesz :)
    Akkor OK :)
  • InfectedMann
    #1821
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre megint láthattunk egy Jack féle kihallgatást vagy mi a szöszt :D
    Kezd egyre kuszább lenni a dolog, nagyon kiv. vagyok a csattanóra, szerintem ebből lesz egy 7. évad is.


    Következő rész jövőhéten lesz vagy esetleg lesz egy hét szünet? Valaki tud valamit?
  • Bandee1987
    #1820
    6x07
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bauer családban fokozódik a helyzet :) A Cégért mindent :)
  • Lyan Kyj
    #1819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a halott Teri nénire gondoltam, hanem aki Graem mellett van most is. Ettől függetlenül még mindig az első mp után agyonlőttem volna:)
  • Csacsi
    #1818
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben a vallomásban, csak az 5. évad eseményei voltka benne. A felesége halála, és egyéb ilyen dolgok, azokról szó sem volt. Abban ő nem volt benne. Ő inkább az 5. évadra utalt ezzel, Jack legutolsó Amerikában töltött 24 órájára, hog ypontosabb legyek :D
  • Adler
    #1817
    Jack a Gestaponál is szép karriert futott volna be:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mostmár érdekelne, hogy mi lehet az a nagy terv, ami miatt egy apa, képes megölni a fiait
  • Lyan Kyj
    #1816
    6x07

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Összességében ütött ez is, de azért volt pár érdekes rész benne. Jack megtudja, h az elmúlt 5-6 év eseményeiért a testvére felelős, aki elvette a feleségét, megölette a legjobb barátait, az USA elnökét, stbstb. Dühöng mint az állat, erre bejön a faterja, és 2 sec alatt elalszik a düh...utólag azt mondom, h jó volt így, mert nagyobb csattanó volt a vége (bár számítani lehetett a vége poénra), de azért megnézném IRL azt a valaki, aki képes lett volna türtőztetni magát Jack helyzetében. Még csak nem is 1 gyilkosság, hanem 5 év!
    Na mindegy, Jack is Jack, a részt élveztem, várjuk a folytatást!
  • dienesoft
    #1815
    6X07
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fuuu nagyon jó rész volt. Szegény Morris is jól megszívta, idáig volt egy rohadék Graemünk, mostmár van rohadék Jack apja is. Ezt tényleg nem gondoltam volna az apjáról, kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből.Amúgy a Graem kihallgatásos rész valahogy a gyomromig hatolt :)
  • Szolnokboy
    #1814
    van felirat a lol-hoz a hosszupuskán! thx w3nd1g0 !
  • Amse
    #1813
    jah közben meglett a proper verzió :)
  • Mayday
    #1812
    Marcsak azert is, mert minden bizonnyal a noTV-hez lesz felirat keszitve!
  • Kindred Blades
    #1811
    25 másodperc szöveg hiányzik a 33. percnél a reklám után. Az pedig egy új, frissen bevezetett szálhoz kapcsolódik, ami feltehetőleg fontos is lesz. Mindenesetre a noTV már hajnalban kihozott egy proper verziót, javaslom annak a beszerzését, az hibátlan.
  • Amse
    #1810
    :/
    NUKED: LOL rls at 33:00 when returns from commercial, there is 25 seconds of conversation missing from the rls.
  • Kindred Blades
    #1809
    Ha nuked, akkor valami hiba van vele, fel szokták tüntetni az okot is. Ugyanúgy lehet egy két másodperces blackout mint egy, a teljes játékidőt végigkövető hang-csúszás, úgyhogy érdemes megnézni, milyen okkal jelölték meg így, mert lehet, hogy olyasmi, ami mellett (ha archiválni nem is,) megnézni bőven jó.
  • Amse
    #1808
    ez most jó?
    [nuked] 24.S06E07.HDTV.XviD-LOL [eztv]