906
World Championship Snooker 2004
  • Petya777
    #826
    Valaki fel tudná linkelni a jól működő verzió .nfo-ját?

    Megköszönném! ;)
  • Petya777
    #825
    Ha majd valahogy sikerül felgyömöszölni énis szivesen multyzok :)
  • zaki
    #824
    hát én anno a 2003-mal így játszottam... megadtuk 1más ip-jét, és gém.
  • Gabe18
    #823
    Na a multi része nekem se Gamespy-al,se anélkül nem lát egy szervert sem.Mondjuk lehet ip megadással is csatlkozni,lehet ugy megy.Vagy nem tudom ezeknél a játékoknál ez hogy megy...
  • Met
    #822
    naná!
  • Gabe18
    #821
    Nem,D betűs...
  • Met
    #820
    nézd meg a screeshoot-on a közönséget, sokkal életszerűbb
  • zaki
    #819
    kösz
  • zaki
    #818
    zsír, valszeg lecibálom a dc-ről, aztán ha benne vagytok mehet a multi
  • Met
    #817
    About the game

    Continuing the pedigree and success of the World Championship Snooker franchise … “The most realistic snooker simulation ever made” (PSW Magazine) World Championship Snooker 2004 features 30+ of the current top professional snooker players including Stephen Hendry, plus Mark Williams, Steve Davis, Ken Doherty, John Higgins, Tony Drago, and many more.
    Players can compete in all the real tournaments featured in the current 2003/4 Snooker season - The LG Cup, British Open, UK Championships, European Open, Welsh Open, Irish Masters, Player’s Championship, The Masters, The World Championships, and many more; the ‘LG Tour’ Mode allows the user to play through unlimited seasons as a Snooker pro; and World Championship Snooker 2004 features all the top players, venues, trophies, and real tournaments of the 2003/4 Snooker season.

    All the major snooker arenas modelled in incredibly-accurate detail, including the Crucible Theatre, home to the World Championships.

    World Championship Snooker 2004 also features Xbox live and PS2 online support, including a uniquely designed online snooker championship (Xbox)

    Fan’s favourite, John Virgo’s trickshots mode, has been updated to include both snooker and pool trickshot challenges.

    New modes include the ‘Classic Match’ mode featuring some of the most nail-biting moments in World Championship history, including the great 1985 final between Steve Davis and Dennis Taylor (famously watch by 18.5 million viewers at the time, a record for a broadcast after midnight).
  • Met
    #816
  • zaki
    #815
    öööö.... most be lettem palizva, vagy ilyesmi?
  • Met
    #814
    Valszeg szebb lett a grafika, bár így is tökéletes volt, belekerültek az újabb versenyzők változtattak az erőviszonyokon stb.
    igazából máshoz nem nagyon tudtak hozzátenni
  • Met
    #813
    LOL, még kerested is?
  • zaki
    #812
    1ébként miben különbözik a 2004 a 2003-tól? mert azzal elég sokat toltam
  • zaki
    #811
    nyitottál a 2004-nek? én nem látom
  • Met
    #810
    a picsmarekbe, töröld már ki a topicot amit nyitottam:)
  • zaki
    #809
    átírtam a topic címét egy kicsit, hogy ne kelljen új topicot nyitni a 2004-nek is
  • Met
    #808
    Én az S betűsről szedem, neked is onnan van?
  • Gabe18
    #807
    Hát nem vagyok benne biztos hogy azt itt kellene hiresztelnem.De oda ugysem tudsz azonnal regisztrálni,átutalássl megy,stb..
  • Petya777
    #806
    MelyikrőL?
  • Met
    #805
    Mi a kezdő betüje?:)
  • Gabe18
    #804
    FTP-ről.
  • Petya777
    #803
    Honnan szedted le?
  • Gabe18
    #802
    Azért még teljessen nem hülyültem meg...

    Nyitókép,tessék:

  • Petya777
    #801
    privi
  • Petya777
    #800
    Figy, attól tartok hogy te még a 2003as verzióról beszélsz. Mert a mostaniban nem cue meg bin van, hanem .mdf és .mds ...
  • Gabe18
    #799
    Egyébként én leszedtem,winrar-al kibontás,cue fájl ment a daemonba,azzal felraktam,crack,és kész.Játék elején választahzs felbontást,azt beállitottam,és már ment is.

    Szóval mindenféle extra művelet nélkül működött ahogy kell.
  • Gabe18
    #798
    Na de mi?A Daemon vagy a játék?Mert azt sem tudom meddig jutottál vele.
  • Petya777
    #797
    BAZZ, ezt nemtom hogyan szültem meg. :D Amúgy már megvan, kérdés be kell e vmi extrát állítani, vagy mehet úgy ahogy telepítés után alapból be van állítva?
  • Gabe18
    #796
    "Honnan lehet rajta szedni azt a verziót?"
    Ezt fogalmazd át valahogy,mert nem értem a kérdés lényegét.
  • Petya777
    #795
    Honnan lehet rajta szedni azt a verziót? VMit be kell rajta állítani?
  • Gabe18
    #794
    El.
  • Petya777
    #793
    És el is indult?

    A telepítés szerintem nem a deamon miatt rossz amúgy.
  • Gabe18
    #792
    Daemon Tools 3.46,simán feltelepitettem vele.Ezt a "Hoodlum"-os verziot...
  • Petya777
    #791
    De én Deamon Toolsal szoktam csinálni. Jah és nemtom rögtöna a CD-ről installálni, csak úgy, hogy az egész CD tartalmát felmásolom a C-re és onnan indítom a telepítést.

    Ha CD-ről akarnám telepíteni, ezt írja ki:

    "Error 1311. Source file nout found: G:\Data1.cab.
    Verify that the file exists and that you can acces it."
  • rezsofiz
    #790
    *alcohol legujabb
  • rezsofiz
    #789
    Nekem is ezvan, az nfo-ban azt irtak hogy alcoholgujabb verziojaban Securom 4*/5* -al ki kell irni cdre,aztan RPMS -t be kell kapcsolni alcoholban,es utana lehet telepiteni cdrol meg stb.. nekem nem naon akar meni,most probalom kiirni mashogy
  • Petya777
    #788
    Megjelent a 2004, de vmiért nem tom használni, vmi emulálási hibát ír ki
  • zaki
    #787
    multi valaki? később már nem leszek a bl meccs miatt