906
World Championship Snooker 2004
  • king13
    #866
    Na működik kipróbáltam
    Vélemény:
    A golyók majdnem teljesen feketék. A menü szinte használhatatlan, szépnek szép mondjuk, de teljesen kezelhetetlen. A golyók érdekesen pattannak meg a mandíneren.
    Továbbá nem értem hogy O'Sullivan arcát mi alapján csinálták, mert ha nem én választottam volna ki a játékos, akkor fel nem ismerném :) (Ellentétben pl Jin Long-gal akit eddig 1x láttam csak játszani, mégis simán felismertem volna...)
  • king13
    #865
    Piraten van hozzá fix már:
    "Tryed and tested. Mount image file and play. This works for the Hoodlum release that crashes back to desktop. NOTE: YOU MUST USE THE ORIGINAL WSC2005.exe file !!"

    Most jön, seedelni mondjuk nem nagyon seedelik :\
    Ja és én kb 20órát szedtem a cuccot pirateról :)
  • Thanatos
    #864
    jah szeritnem is faszság ez, majd lessz jó crack és kész :) de ha meg nem nem az a tipikusan nagy game amit ne lehetne mgéegyszer elszedni :)
  • king13
    #863
    most írta valaki piraten hogy ne szedje le senki mert nem csak a crack hibás hanem az egész release, a 2. cd-vel is van vmi gáz (nem tudom ez mennyire igaz mert a telepítés nálam simán ment, gondolom ha rossz lett volna a 2-es cd akkor már ott gond lett volna)
  • Thanatos
    #862
    hát jah, carck kuka, jöhetne valami rendes :/
  • king13
    #861
    aha, rossz a crack, remélem még ma kidobnak egy működő verziót
  • king13
    #860
    zsír, leszedtem, feltettem, kilép betöltés közben :\
  • Jozs23
    #859
    Hi. Én is Arzenál fan vagyok. Remélem legalább a kupát megnyerik.

    Amúgy a World Snooker Championship 2005 honnan tölthető le?

  • king13
    #858
    éppen 10k-val száguld lefele :D
  • grebber
    #857
    World Snooker Championship 2005 már tölthető.
  • mEkLaU
    #856
    Mai eredményem Paul Hunter profillal, második szezon Grand Prix negyeddöntö Ken Doherty ellen 10:52 alatt 147:)
  • CB Dávid 18
    #855
    Hol lehet leszedni Snookeres játékot?????????????????
  • king13
    #854
    huh de rég írtak már ide :)
    Azért megkérdezem:
    mit tudok csinálni ha a Masters első meccsénél kifagy a játék töltés közben? Eljut a töltés végére de onnan nem megy tovább. Elég idegesítő
  • mEkLaU
    #853
    Nekem is volt ilyen korábban, ott sztem memória gond lesz mert nálam is az volt..kicseréltem a memoriát és jo lett, mondjuk az a memoria nem szerette a tuningot
  • mEkLaU
    #852
    na megütöttem a 147-es breakem!10 perc kellett hozzá.Végre annyi balszerencse után...:)
  • drisa
    #851
    Hahó!

    Olvassa még valaki ezt a topicot?

    Nem kóser nálam ez a game.
    Valahogy nem fut tökéletesen. Abszolult nincs összhangban a jéték menetével a kommentátor hangja. Jóval később szólal meg, mint ahogy a felirat megjelenik. És emiatt késnek a lökések, vagy félbeszakad a beszéd, de olyan is van, hogy el se mondja a szöveget.

    De a legnagyobb gond az, hogy teljesen véletlenszerűen, minden előzmény nélkül, egyszerűen kilép a játék az asztalra. Van amikor ritkábban, de van hogy gyakrabban csinálja.

    Valószínű, hogy a két jelenségnek köze van egymáshoz.

    Valakinél volt már ilyen?
    Tudtok valami megoldást?

    Igaz, nem eredeti a játék, de nem hiszem , hogy ez lenne a gond.
    Próbálkoztam már patch-elni is, de az se javított rajta.
  • mEkLaU
    #850
    Mindig lehet fejlödni!:)
    De most már általába 6-7 perc alatt lesöprök:)
  • munka_gorilla
    #849
    Grat!!!!!
    De még van mit fejlődnöd! ;)
  • mEkLaU
    #848
    Mos löktem 146-ot
  • mEkLaU
    #847
    játszik vki ezekkel?
    Nagyon ideges lettem tegnapelött!
    15 piros 15 fekete megvan megyek a szinekre és má tök simán pozicionálok minden mondom jupi 147 és a kéknél kidobott az asztalra!Öszintén szerintem pityeregtem is egy picit!Szörnyü volt
  • Met
    #846
    Enged lökni csak ki kell jelölni, hogy melyik színeset akarod eltalálni, amikor lőnél felugrik egy ablak.
  • rezsofiz
    #845
    nincsmit
  • Forrest Gump
    #844
    Köszi! Megpróbálom, majd ha megint ez a gondom lesz,leírom, hogy mit ír ki.
  • rezsofiz
    #843
    probalj ugratni. Q-val kell
  • Forrest Gump
    #842
    Egyszerűen nem enged falról lőni, kiír valamit de nem vágom az angolt.
  • munka_gorilla
    #841
    Hogy-hogy nem enged?
  • Forrest Gump
    #840
    Hi! Snookerben, ha beáll a fehér golyó úgy, hogy nem látok rá egyik színesre sem, például két vagy három piros mögé, mit lehet tenni? Falról nem enged lőni. Fel kell adni a frame-t?
  • Petya777
    #839
    VKI MULTY???
  • Petya777
    #838
    World Championship Snooker 2004 Patch
    V1.1


    Fixes in this patch
    ============================

    The patch you have just installed will amend the following issues
    with World Championship Snooker 2004:

    All graphics cards now work correctly, there should be no more incorrect shadows
    or white flashing balls on non shader cards (e.g. GeForce 4 MX440)

    All red shadows on Vintage Snooker Balls should now be gone, again this was an issue with
    non shader cards (e.g. GeForce 4 MX440)

    Selecting "Quit" from a network game, will now correctly take you back to the
    Network Game screen as opposed to the Single Player Snooker Screen

    On occasion the Cue may have previously appeared underneath the Baulk Line on the table,
    this issue has been addressed and no longer occurs

    The Numpad is now active when entering IP Adresses for Network Games

    You may now chat to opponents during Network and Internet games by pressing the "/" key,
    then typing what you wish to say and hitting return. The text that appears on screen
    will vanish again after a while

    There has been a spelling mistake corrected when quitting the LG Tour Mode
  • Petya777
    #837
    Van 1.1-es patch: KLIKK
  • Petya777
    #836
    vki MULTY?
  • Petya777
    #835
    nekem egyedüla gólyók árnyékolása nem tetszik... a golyók felétől kezdve lefelé feketék...

    VKI MULTY???
  • Met
    #834
    Ebben nem lehet állítani a grafika részletességén?
    Csak a felbontást lehet piszkálni?
  • Petya777
    #833
    Nekem is jön ;)

    Az a gond, ezzel csak Snookert lehet multyban játszani, viszont van egy nem régen megjelent World Championship Pool 2004 nevű játék, ahol Poolozni lehet multyban. 1ébként azon kívül, hogy ott Pool játékosok vannak, mi a különbség a két játék közt?
  • rezsofiz
    #832
    igen,leszedttem ,a HOODLUM-os verzio a mukodo,es ugye 7w-en meg lehet talalni... :)
  • rezsofiz
    #831
    Hat igen,megneztem,amit en szedtem le verzio,az nem ugyannaz mint a 7wrz-en. szoval valszeg a 7wrz-es verzio a mukodo.
  • zaki
    #830
    én sajna csak egy nfo fájlt talátam a dc-n, de még azt sem tom lszeedni, mivel kilépett az illető...
  • rezsofiz
    #829
    annak a verzionak amit en szedtem le,annak az nfo-jaban ez all:


  • rezsofiz
    #828
    hat abban a fajta verzioban amit en szedtem le,abban egy mdf fajl volt...szal valami mas verziot szedett le gabe 18. elmondod hogy melyiket gabe?
  • zaki
    #827
    úgyis most megyek fel a dc-re, keresek neked egyet :)