906
World Championship Snooker 2004
  • JonasSandor
    #906
    Idén nem jön része?
  • JonasSandor
    #905
    Nektek mi a véleményetek erről a friss 19-es szezonról? Még mindig igazságtalanul bánik a játékossal.
  • owen20
    #904
    sziasztok!
    ide irok remélem nem baj!
    olyan problémám van hogy feltettem a játékot nem ps2-höz köthető sima pc-s game és amikor tegnap elinditottam semmi baja nem volt ma inditanám és hibát ir ki alkalmazás hiba valami memóriacímre nem tudott írni vagymi
    ez mitől lehet??
  • rf adam
    #903
    Ott is,(mint mindenhol ahol kerestem) csak a pool van fent!!! Ha valaki esetleg tud a snooker game-ről írjon legyen olyan kedves! Thx!
  • sullivan04
    #902
    köszi
    honnan lehet egy patchet szerezni hozzá?
    mer ami nekem van az azt írja hogy nem találja a játékot
  • Met
    #901
    link
  • sullivan04
    #900
    télleg tök jó lenne egy működő torrentet ide betenni, lécci vki olvassa még ezt a topicot és segítsen PLS
  • levi8
    #899
    Valaki tud egy működő torrentet adni a 2004-es játékhoz? Nagyon megköszöném!!!
  • Attlen
    #898
    Torrent!
  • Attlen
    #897
    "M" Gomb..#896
  • acsati
    #896
    hali
    jo régen irtak ide látom azér megprobálom :D
    hogyan lehet kezdéskor a fehér golyot mozgatni?
  • Attlen
    #895
    Hi! Nekem is ez a bajom, hogy kilép és kiirja, hogy hibajelentés mit lehet tenni????
  • kögel
    #894
    Sziasztok!A snookert2005-öt honnan todnám letölteni?
  • KorruptOrszag
    #893
    Egyébként a tornákon megkeresett pénzt nem lehet mindenféle jóságokra elkölteni? Eddig még nem jöttem rá, hogy erre lehetőség lenne.
  • king13
    #892
    Na most volt alkalmam játszani kicsit megint vele...hát őszintén szólva szörnyű. A csavarás annyira valósághűtlen hogy szinte nevetséges. A célzás érdekes a tökéletesen "becélzott" lövések sokszor mellémennek. Ami még zavaró hogy akármilyen erővel lősz a golyó mindig beragad a lyukba, a mandíner nevetségesen lelassítja a golyót. Snooker hátrányból továbbjátszani még mindig nincs értelme a gép szinte bármilyen snookerból képes kijönni. :)
    Remélem a 2006 jobb lesz :P
  • Thanatos
    #891
    csináld meg coach cuccost, ott ad jó tanácsokat hogy hogyan kell ugy beütni valamit hogy utána jól helyezkedjen a golyod
  • Since
    #890
    valaki tud tanácsokat adni? :) mert az ellenfél kb 6 golyót egymás után belök, nemtudom hogy csinálja...nekem max egymás után 3 megy be akkor is nagy mázlival...:D
  • Thanatos
    #889
    nyugi énis pedig én még a szabályokat is tudtam :D (bár én csak valami 60+ - 30+ körül kaptam asszem ki vagy valahogy igy :P
  • Since
    #888
    nem egyszerű ez a játék, keményen kikaptam 100 18ra :-)
  • Thanatos
    #887
    amelyikre célzol (amit először fog érinteni auto kiválasztja vagy ha pl mandinerből akarod belőni etc akkor asszem bel alul a golyo helyére kettintva ki lehet válogatni melyik legyen (vagy csak sima katt? má nem emléxem de valahogy igy :D)
  • Since
    #886
    lol... ás hogy tudom megmondani hogy melyik szines golyót szeretnám?
  • Thanatos
    #885
    van benne training asszem amugy az a léyneg hogy egy piros golyot utána egy szines 8előre meg kell mondanod melyik szinű lesz) majd emgint piros, emgint szines, etc etc... (ultratömöritett szabályzat by thanatos :PPP)
  • Since
    #884
    na sikerult elimdítanom, valaki írhatna egy rövid szabályzatot mert csak a billiárdot ismerem, nemismerem a snokker szabályait :((
  • Eisenhower
    #883
    nekem daemon tools van belerakom minimage-t és simán megy^^
  • Since
    #882
    hmmm..ha nem crackelem akkor viszont kéri a cd-t...megpróbálom felrakni az új alcoholt hátha ugy megy
  • Eisenhower
    #881
    megy. épp most kaptam ki egy ferdeszeműtől ^.^
  • Eisenhower
    #880
    nah lezs=lesz kinázni=kinézni
  • Since
    #879
    köszike eisenhower és Thanatos :)
  • Thanatos
    #878
    megy
  • Since
    #877
    oh látom...és ezzel megy is a játék?
  • Eisenhower
    #876
    de jó.... lap alján: Select your download: ráböksz a free-re majd várni kell kicsit ( a lap alján írja mennyit ha letelik akkor ott lezs csak rá kell böknöd és letölteni^.^ vhogy így fog kinázni : Download: World.Snooker.Championship.2005.MI-FMC.rar
  • Since
    #875
    nemjó a link...:(
  • Eisenhower
    #874
    [URL=http://dl2.rapidshare.de/files/1302088/6473301/World.Snooker.Championship.2005.MI-FMC.rar]öö inkább ezt ^^ [/URL]
  • Eisenhower
    #873
    tess
  • Since
    #872
    valaki tud adni a mini imageről egy linket? thx
  • Thanatos
    #871
    már emgtaláltam :P
  • Thanatos
    #870
    hát én nem találom csak a rendes gamet mindkettőn, direkt linket nem tudnál dobni?
  • king13
    #869
    Igen, pontosabban egy mini image.

    Fent van a Piraten és a torrentreactoron is
  • Mozes
    #868
    hol lehet megtalálni a crackfixet?
  • Thanatos
    #867
    magyarul akkor az a crackfix jó?