29454







N
AZ ÉRETTSÉGI TÉTELEKET NE ITT KERESD, MERT ITT NINCSENEK.

NEM IS VOLTAK, NEM IS LESZNEK.

N


  • WOLF3x6
    #29254
    Akkor jó, csak azért kérdeztem mert én tegnap kaptam meg a fénymásolatát, és valaki június 1. határidővel rémisztgetett.
  • abletonext
    #29253
    "kellett volna?" majd az érettségiddel együtt küld el :), az pedig jövő idő
  • bardocz
    #29252
    Az iskola SEMMIT sem rendez.
  • WOLF3x6
    #29251
    Az utolsó évi bizonyítványt nekem kellett volna elküldenem, vagy azt az iskola rendezi?
  • matyi0323
    #29250
    Hali
    nem nagyon ide tartozik..de láttam ilyesmi hsz-t.
    Szóval bejelentkeztem a júniusi origo írásbeli nyelvvizsgára, ami ugye szombaton azaz 4-én lesz. De én erről nem kaptam semmi visszajelzést, kitöltöttem akkor a papírt, befizettem..stb. leadtam ahol nyelvvizsga szokott lenni, de erről nem küldtek nekem semmit, hogy fogadták vagy bármi.. ez nem is annyira problema, mert gondolom megkapták, csak így nem tudom azt sem, hogy hány órára kell mennem.. :S meg így mehetek, hogy nem kaptam semmit? vagy ez így szokott működni?
    Tehát nem kellett volna kapnom valami levelet ez ügyben??
    ( be tudok menni ezt megkérdezni ahová leadtam,hogy hánytól lesz, mert 10 percre van tőlem, de akkor is.. )
    köszi..
  • Suffering
    #29249
    vagy a lustaságom ékes bizonyitéka :D idén szedtem csak össze magam. Sima órákon kivül jártam matek korepre, matek faktra, Eltés matek felkészitőre. Szoval a heti 12 matek óra meg volt :D
  • zorovpeter
    #29248
    Gratulálunk! Az év végi meg csak az iskolai bizibe kellett. Vagy lehet ösztönzés volt... :D
  • Suffering
    #29247
    bazz minden évben 3-as voltam matekból, erre a matek érettségi 100% lett :D
  • Tsol
    #29246
    Szerintem középfokú angol nyelvisgát.
  • forza milan
    #29245
    Valaki megtudja mondani hogy ötös emelt angol közép nyelvizsgán belül milyen jellegűt ad meg?
  • Kisdoho
    #29244
    Nem járok már iskolába. Csak informatikából érettségit kell tennem.
  • zorovpeter
    #29243
    Nem kellett volna az informatika tanártól hamarabb érdeklődni ezekről a témákról?

    Semmi gonoszkodás nincs ebben a kérdésben (najó, egy kevés van).
  • Kisdoho
    #29242
    Köszönöm. Lenne még egy kérdésem:
    Adatok bináris tárolása.
    Ebben miket kéne elmondanom? Annak megköszönném aki bővebben kifejtené. :D
  • apolloprogi
    #29241
    e-mail
  • abletonext
    #29240
    e-learning e-kereskedelem
  • Kisdoho
    #29239
    Van egy olyan infó tételem, hogy: E-lehetőségek az interneten.
    Ti miket mondanátok itt el?
  • arsnl
    #29238
    éppen 5ös
  • Eagl3
    #29237
    A 80 pontos magyar írásbeli hányasnak felel meg?
  • Petike125
    #29236
    Ugyan azt kérdezném kb. én is, mint a #29231
    Törinél tudom, hogy az írásbeli 90pont, a szóbeli 60pont.

    Angolnál érdekelne a pontok eloszlása és magyarnál. (mindkettő közép szint)
    Hol van ez leírva?
  • bardocz
    #29235
    Pl halmazoknál a biológiai rendszerek összesítése, vagy micsoda. Fizikai alkalmazások is matekon kívüliek, ha jól emlékszem.
  • z99999
    #29234
    pontosítok: mennyire kell részletezni az alkalmazást? elég ha azt mondom hogy ezt és ezt hídak építésénél lehet, és ilyenből négyet, vagy több kell?
  • z99999
    #29233
    matek emeltnél: mit jelent, hogy a téma matematikán kívüli vagy belüli alkalmazása? erre valami példát tud valaki hozni?
  • tigeroo
    #29232
    ö igen saját intézmény. azóta rájöttem, a kérvényt beis fogom adni a szakváltásra.

    amúgy ha most a 2 félévben nemvolt meg a 30kredit (ami miatt fizetősre átraknának ősztől) de átmegyek más szakra akkor ugye államira vesznek át ott? mert van egy tárgyam ami 3.jára sem lett meg, költségesre meg nem akarok kerülni, ezért akarok váltani most.
  • faláb
    #29231
    Magyar szóbelin hogyan működik a ponteloszlás az irodalom és a nyelvtan között? Egyenlő, vagy az irodalom jobban számít?
  • Prody
    #29230
    Angol szóbelire kéne:D
  • matyi0323
    #29229
    Szóbelivel hogy álltok?:D
    tanultok már?:D vagy eleve mindent tudtok?:D
  • Nadi
    #29228
    Augusztusban van pótfelvételi, csak fizetősre.
    Ha a saját intézményeden belül szeretnél szakot váltani, akkor érdeklődj a TO-n.
  • Eagl3
    #29227
    Jah, nem azért írtam, nem haragszom én XD
    Csak azért másoltam be, hogy képbe legyünk. :)
  • zorovpeter
    #29226
    Ne haragudj, gyorsba csináltam meg :(
  • tigeroo
    #29225
    nem már itt lehúztam 4. félévet. és most akarnék ősztől más karon kezdeni (ez a képzésem meg akkor szünetelve)

    nyáron ha pótjelentkezek akkor csak fizetősre lehet tényleg jelentkezni?
  • Suffering
    #29224
    ELTE IK valaki?
  • REPS0L
    #29223
    fotográfia szak, kíváncsi leszek mi lesz belőle... :)
  • Eagl3
    #29222
    Ez a 11. feladata volt a szövegszerkesztő résznek, ami így hangzott:

    "A második oldal alján készítse el az ido.png kép és szövegdobozok segítségével a minta
    szerinti időszalagot! A szövegdobozok érintsék, de ne fedjék egymást, és színezésükre
    az élőfejben alkalmazott szürke színt használja! A szövegdobozok azonos magasságúak
    legyenek, és elhelyezésük, szélességük az időtengelyen a költők születési és halálozási
    évszámát mutassa!"

    Háromszor hangzik el a "szövegdoboz" szó, ráadásul még fel is hívják a figyelmed, hogy szövegdoboz !segítségével! készítsd el az ábrát. Innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni.
  • Cat 02 #29221
    Szerintem február, de szopó, mert csak ha első év után jelentkezel át, akkor támogatja a 2. szakod is az állam, de fixme
  • tigeroo
    #29220
    ha most vagyok 1 x karon és ősztől más karra akarok átjelentkezni akkor mitkell csinálni? nyáron pótfelvételin tudok még jelölni vagy várnom kell 1 évet februárig? hogy működik ez az egész?
  • toysoldier
    #29219
    legjobb
  • EnxTheOne
    #29218
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. :D

    Müv. töri vizsgán/érettségin lehet használni valamit?

    Mint pl. irodalomnál szöveg gyüjtemény/fügvény táblázat/földrajz-töri atlasz?
  • zorovpeter
    #29217
    Igen, szóval aki nem szövegdobozzal dolgozott, csak mint én, úgy oldotta/álmodta volna meg, hogy behúzza a bekezdést (jobbról-balról), szegélyeket állít, meg térközt, hogy illeszkedjenek és színez... az most elbukhat 10 pontot!
  • zorovpeter
    #29216
    Beleolvastam, nem értem, hogy a "Létrehozott három szövegdobozt a három költő nevével az ido.png kép felett 1 pont"-nál miért lenne kötelező a szövegdoboz. De gondolom lesz még olyan ami nem fog tetszeni.
  • gergobaby
    #29215
    Nekem is elég jó lett xD De a tanárok szerinti legszarabb Excel volt, és mivel képszerkesztésre nem számított senki, rendesen bukdostáka pontokat, ami a többivel való összehasonlítást illeti, inkább azt mondanám: a régiekben sokkal több volt a szívás a könnyű dolgokkal, ebben viszont ha gondolkozásképes vagy, nem volt annyi buktató!