29454







N
AZ ÉRETTSÉGI TÉTELEKET NE ITT KERESD, MERT ITT NINCSENEK.

NEM IS VOLTAK, NEM IS LESZNEK.

N


  • fook
    #29294
    háhá :D egybe van az irodalommal :D abból pedig meg lesz a 6 pont :D
  • abletonext
    #29293
    akkor húzhatsz pót tételt :) utána pedig mehetsz ősszel próbálkozni :D
  • fook
    #29292
    Egész egy impró :D Német nem para , töri ,föci irodalom pedig impró. Nyelvtant szerintem egy az egybe elpasszolom :D
  • Knabb
    #29291
    Ez azért mondjuk, hogy megnyugtat :D
  • bardocz
    #29290
    Nekem összejött, pedig a tétel címét sem értettem
  • Knabb
    #29289
    Beza itt is ez a téma :D
  • masoma
    #29288
    nah egy cipőben járunk. hallod ha kihúzol egy olyat amit nem olvastál, semmit sem tudsz róla, mit imprózol? kitaláltál erre már valamit?:D
  • zeli
    #29287
    Nekem az irodalom hatalmas impró lesz...:D
  • Arteon
    #29286
    Az első mondatom kérdő akar lenne csak elrontottam... (?)
    A szóbelim 20-21-22 és nem tudom melyik nap következek én, de akkor egyszerre mindenből.

    Holnapig hogyan hozhatok ki annyit angolból, hogy ne legyen baj a mondatalkotással? Nem tudtok olyan angol alap oldalt, ahol ez jól le van írva, vagy egy táblázatba foglalva?
  • Arteon
    #29285
    Matek és angol szóbalin mik szoktak lenni. Én ezektől félek. Főleg, hogy angolon a felét se értem majd annak, amit a tanár mond.
  • masoma
    #29284
    pl. kihúzod az egyszerű mondat felépítését, és kapsz egy feladatot hogy határozd meg a határozó fajtáját a mondaton belül
  • gergely1991
    #29283
    nyelvtanból milyen tematikájú(?) feladatok vannak általánosságban?
  • masoma
    #29282
    nyelvtan szóbelin feladat van ha jól tudom, de nagyon egyszerűek. én hétfőn szóbelizem, de a legkevésbé a nyelvtantól tartok...
  • TheGrinder
    #29281
    Nálam nyelvtannal van a baj, mert irodalomból meg töriből könnyű kihozni a 2-est, de nyelvtan az macerásabb a számomra. Forrást szoktak adni szóbelin???
  • Knabb
    #29280
    Infó érettségi megvan, az elég jó lett :P A matek is okés, de a humánnal akkorse tudok megbarátkozni.
  • zorovpeter
    #29279
    Ha biztos vagy benne, hogy soha nem fog kelleni és, hogy életed végéig azt akarod csinálni amit, akkor ja.

    De szerintem ahogyan a legtöbben is, neked is eszedbe jut majd, hogy "egy infós/nyelvi/stb képzés még elférne" és majd fizetheted a 10-20 ezreket érettségire és felvételire. És így a jövőben úgyis meg kell tanulnod.
  • Knabb
    #29278
    én 20-21.-én fogok, de kb nem tudok semmit, eddig nem fostam, de most, hogy annyian mondták, hogy a helyemben szarnának, én is elkezdtem Remélem, ha benyögök valamit akkor nem basznak meg teljesen, ugyanis nekem irodalom az rohadtul nem fog kelleni, csak adják meg a tetves 10%ot. Törit meg még van esélyem megtanulni bár a 10%nak itt is örülnék már. Angollal meg nincs gondom, azt csípőböl kivágom. :D Normális vagyok-e?
  • benikee
    #29277
    már felvettek mert maradok technikumon ugyhogy...
  • zorovpeter
    #29276
    A lényeg, hogy felvegyenek az egyetemre (vagy ahová mész tovább). Ne aggódj. (Kivéve, ha majd mutogatni akarod a... bárkinek).
  • benikee
    #29275
    amúgy ha megvan már utána a kutya nem nézi hanyasra csináltad....
  • Tigristank
    #29274
    Ne fossál, végülis csak a jövődet cseszheted el vele, ha nem sikerül jól.
  • benikee
    #29273
    Holnap érettségi, fosok mitn állat, ma kezdtem tanulni :P
  • gergely1991
    #29272
    Én utoljára a szakmán voltam besz@rva lehet hogy ismét fogok mikor (állítólag) 50%-ra akarják emelni a minimális szintet (az majdnem annyi mint a vizsgám) :OOO
  • REPS0L
    #29271
    köszi, rég voltam így beszarva! :)
  • zorovpeter
    #29270
    Annyira nem vészes az, csak ügyesen!
  • David2
    #29269
    örülj, h most csak ennyit kell tanulnod, majd egy húzós szakon elkapják a fosódat

  • REPS0L
    #29268
    "Nálam sajnos esélyes, hogy nem egyszeri használatra nyomtatok..."
    :DDD
  • nearo
    #29267
    Nálam sajnos esélyes, hogy nem egyszeri használatra nyomtatok... :D
    Am olyan jegyzetem nekem sincs sok, ami én nyomtattam volna. Általában elkérem másoktól :D Saját jegyzetem szinte csak kézzel írott van.

    Egyébként azért is utálok gépről tanulni, mert egy idő után elkezdi baszni a szemem a monitor... meg nemtom, azt se szeretem, ha nem látom egyszerre az egész oldalt, márpedig laptopon ált. max a felét látom az oldalnak (vagy olyan kicsi, hogy nem tudom elolvasni).
  • bardocz
    #29266
    Én gépről tanultam matekon kívül mindent, meg most egyetemen is, nem fogok több száz oldalt kinyomtatni egyszeri használatra:D
  • nearo
    #29265
    Gép mellett tanulni nem egészséges... legalábbis nekem mindig elvonja a figyelmem. Mint most is :D
  • abletonext
    #29264
    külön-külön
  • DJ RX7
    #29263
    aranymarbi: az most jó itt is van. :D
  • masoma
    #29262
    irodalomból és nyelvtanból külön-külön kell teljesíteni a 10%-ot vagy egyben az 50 pont 10%-a kell
  • REPS0L
    #29261
    nyelvtan, de úgy mondom az összes tételsor közül a legszarabb...
    reggel negyed7kor már betelt a pohár :D
  • DJ RX7
    #29260
    azmi töri?
  • REPS0L
    #29259
    faszom kivan már az egésszel...
  • gergely1991
    #29258
    ha minden igaz már jövőre fogok:D
  • Risu Führer
    #29257
    bocsánat közben megoldottam :)
  • Risu Führer
    #29256
    bocsánat hogy itt teszem fel a kérdést de biztos voltak informatikából is páran érettségizni.szóval ezen a feladatlapon: 2010 az első feladatban , hogy tudom azt megcsinálni az első oldalon hogy a kép mellé kerüljön a szöveg? mer ha beszúrom a képet akkor nem tudom melléhelyezni a bekezdést.jó lenne ha valaki elmondaná mert nagyon fontos lenne és hülye vagyok az officehoz.köszi szépen
  • SASboy
    #29255
    menj be, kérdezd meg.