29454







N
AZ ÉRETTSÉGI TÉTELEKET NE ITT KERESD, MERT ITT NINCSENEK.

NEM IS VOLTAK, NEM IS LESZNEK.

N


  • gotchaaa
    #29334
    Nálunk pl. ki kell fizetni bármit is írnak ki, különben nem engedi felvenni a vizsgákat az adott félévben. Jelenleg én is ilyen sulin belüli képzésváltós kreditbukós helyzetben vagyok, de valamiért "elfelejtették" kiírni a dolgokat. Aztán vagy így marad, vagy nem.
  • aaasdd
    #29333
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy az ELTE-n található programtervezői informatikus és a PTE-n található programtervező informatikus szakok között mekkora minőségbeli különbségek vannak, mert a ponthatár a kettő között kb 100 pont. Előre is köszi
  • SASboy
    #29332
    sulitól függ.
  • tigeroo
    #29331
    ha megszűnt egy jogviszonyom ettől a félévtől kezdve és sulin belül másik képzést kezdtem akkor az előző félévem kreditjeit ki kell fizetni?

    mert szept. 6-án törölték a neptunban a régi képzésemet, erre küldtek egy szép zsíros kifizetésről értesítést a neptunban az előző félév bukott kreditjei alapján...
  • kriszraikonen
    #29330
    Sziasztok! Hol tudom megnézni az írásbeli érettségi követelményeit?
  • REPS0L
    #29329
    70-200 F4 :)
  • Klemice
    #29328
    az egy 300 2.8 IS?
  • tigeroo
    #29327
    4 félévet húztam le de-mk építőmérnökön...
    a mecha miatt most a 4. félévem végén beadtam egy szakváltás kérelmet műszaki menedzserre (3. félév átlag alapján), a to-s csaj aztmondta hogy a 2. esélyt általában mindenkinek megadják, meg valszeg államira vesznek át ott. a tárgyaim 25-30%-át már megcsináltam azon a szakon, annyi tárgyat át tudok "menteni".

    nektek van tapasztalatotok a KTB kérelemmel kapcsolatban?
    mennyi esélyem van rá hogy átvesznek államira?

    másik: valahol meglehet nézni hogy a szakra hány embert vettek fel? (gondolom minél több embert vesznek fel elsősnek annál kevesebb az esélyem)
  • DJ RX7
    #29326
    de-mk gépészmérnök. ki jön ide? :)
  • fodorpetii
    #29325
    köszi szépen.!

    #29324: de érettségi topik, de aszt hiszem belefér ez is!
  • zorovpeter
    #29324
    Most jutott eszembe, hogy ez nem az Érettségi topic?
  • zorovpeter
    #29323
    Azt hiszem, hogy csak akkor kell feltölteni év végi eredményeket, ha szeretnéd, hogy megnézzék beleszámítható-e. Valójában a kék részekben és információkban mindent leírnak, szóval ha nagyon ráparázol keresgéld ki az adott résznél.
  • abletonext
    #29322
    http://www.felvi.hu/
    bejelentkezel
    Szolgáltatások -> E-felvételi -> bejelentkezel
    és ott van ékes magyarsággal "Sorrendmódosítás"

    sztem nem volt nehéz megtalálni :/
  • fodorpetii
    #29321
    Helló all, vki megmondaná nekem hogy hogy kell sorrendet módosítani? kerestem már felvin, de nemigazán találtam csak cikket róla, köszi előre is!
  • Knabb
    #29320
    Ha e-felvételire csak az érettségi eredményemet töltöm fel az jó, vagy mindenképpen kéne a mostani év végi is?
  • arsnl
    #29319
    igaz nem volt vészes, bár eléggé leblokkolt az agyam, amint elkezdtem gondolkodni:DD
  • Mor3llo
    #29318
    Hát ez így nem teljesen helyes, mert nincsen mihez viszonyítanod. Majd mikor vizsgázol nemtudom hány tantárgyból félévente, akkor rájössz, hogy sokkal inkább érettségiznél 100x, mintsem hogy vizsgázz :D
  • Prody
    #29317
    Nem baj az, legalább már fáradtak a vizsgáztatók is és a f*szuk is ki van már :) Könnyű dolgod lesz.
  • arsnl
    #29316
    én még csak ma megyek. persze egész suliban én vagyok a legutolsó ember -,-
  • matyi0323
    #29315
    :D
    eddig furcsáltam azokat, akik nyugtattak mindig, hogy az érettségi semmi.. mert paráztam nagyon :D

    és így utólag tényleg, lóf..sz se az egész:D

    összegezve a szóbelimet: improvizálás: ötös. :D
  • Adaaam
    #29314
    És akkor most nézd meg hogy mit írtál.. #29298
    volt értelme izgulni? :D
  • gergely1991
    #29313
    akkor nekem lőttek jövőre :DDD
  • abletonext
    #29312
    emelt szinten olyan érettségiztet aki semennyire nem ismerhet téged :) a nevedet is aznap tudja meg amikor átnézi a vizsgabizottság a névsort

    ezután gondolj bele a kérdésedbe és megvan a válasz :)
  • gergely1991
    #29311
    az szép grat:D
    emelt?
  • matyi0323
    #29310
    Onnan tudtam, hogy ma én voltam az első ( és egyetlen:D ) infós, így minden tétel ott volt.

    de mégse sorban volt..xDDD elkezdi a tanár a végén: haha átbasztalak, jó vicc volt mi?!! xDDDD

    ( amúgy 100% lett :P )
  • gergely1991
    #29309
    ja sorban:
    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10
    ebből kihúznak marad még pl.:
    1.3.6.7.8.9
    és ebből honnan tudod ha mondjuk a 3-as vagy a 6-os kell?
  • abletonext
    #29308
    az h sorba lesznek oké, de beszéljétek meg hogy ki melyiket húzza...hogy utána tudj számolni :)

    ne ott bukd el hogy te a 3. tételt akarod, és valaki már húzta az 1est pl, és csúszik ugye a számozás egyet
  • matyi0323
    #29307
    na kiderült, hogy holnap leszek :DD
    az elnök rohadt rendes, matek-info szakos, és kaptunk annyi segítséget az infótanártól, hogy sorba lesznek letéve a tételek..:D:$
    azért para van rendesen.. remélem magyarral minden oké lesz:D
    (majd igyatok rám azért...:DDD )
  • fook
    #29306
    Én pénteken megyek. Bízok az improvizálási képességeimben
  • matyi0323
    #29305
    Remélem rendben lesz. :D
    Elvileg ( ez nem biztos, de örülnék..:D ) csak csütörtökön kerül rám a sor.:D
    Ha így van, akkor még egy nap a "művelődésre". (mondjuk rengeteg dolgot inkább felesleges hülyeségnek hívnék inkább-.- :DD )
  • gergobaby
    #29304
    Óó szóbeli lazaa volt, én is féltem, de minden ok :)
  • abletonext
    #29303
    láttam én már bukni embert :D:D
    3 dolog kell hozzá
    -nem tanul a diák
    -az elnök olyan szakos amiből hülye a diák
    -az elnök egy szigorú pöcs :D / a vizsgáztató tanár az


    Ha ezek nincsenek meg, nem lehet megbukni...
    Ismerek olyan srácot aki angolból szóbelizett:
    feltette a tanár a bemelegítő kérdést:
    -How are you?
    a diák válasza:
    -I am 19 years old.

    és átment kis kettessel :D;)
  • fook
    #29302
    +1.Úgyis átrugdosnak. Azért valamit csak ki tudsz makogni. :)
  • bardocz
    #29301
    :'ASDASDASDASDASD
    De igaz!
  • REPS0L
    #29300
    ha már az sg-re sikerült regisztrálnod, a szóbelin is átmész
  • bardocz
    #29299
    Lol, érettségin mindenkinek megvan a 10%, azért ahhoz, hogy megbukj, nagyon gyökérnek kell lenni, ennyire ne becsüld le magad :?ASD
  • matyi0323
    #29298
    üdv.
    Szerdán szóbelizem, semmit nem tudok az világon (sajnos), szerintetek van rá esélyem, hogy meglegyen a 10%, vagy felesleges elmennem?!
    Leginkább magyar, infónál van ez.
    ha holnap meg ma még tanulok, valahogy akkor sem érzem, hogy sikerülne.. :S
    ( a legrosszabb írásbelim 3-as lett, 53%-al )
  • arsnl
    #29297
    magyarból ehhez hasonló feladatok vannak vagy csak simán elmondom a tételt?

    link
  • fook
    #29296
    a francba
  • abletonext
    #29295
    nem tudom hogy a sulitokban hogy van, de szabályszerűen a nyelvtan feleletednek is meg kell lennie külön 10%nak...ha nincs akkor pót tétel nyelvtanból ÉS irodalomból is :)