29454







N
AZ ÉRETTSÉGI TÉTELEKET NE ITT KERESD, MERT ITT NINCSENEK.

NEM IS VOLTAK, NEM IS LESZNEK.

N


  • Effe88
    #29374
    nem-e???:D
    nekem volt olyan évfolyamtársam az egyetem aki gimibe szín 2-es3as volt felvették fizetősre aztán egy félév után gyanúsan átkerült államira kb 3a átlaggal:D:D
    csak lestem azután szépen megcsinált mindent kb nulla tanulással csak mert az apja nagy kutya....szóval a felsőoktatás másvilág
    de egyébként az egyetemen ilyet is meg lehet csinálni pl mást küldesz be magad helyett, megvannak előre a zh-k stb....
    szóval sajnos lehet:S:S
  • Blekk Síp
    #29373
    De itt konkrétan "csak" a bejutásról van szó, és igenis számít főleg a jelenlegi jócskán megnyírbált államilag támogatott képzéseknél.
  • Pluskast
    #29372
    Mit idegeskedsz ezen? Egyrészt ez nem feltétlenül jelenti, hogy bekerül, másrészt meg az egyetemen ilyet nem tud megcsinálni. Aki cseszett tanulni középiskolában mert lusta volt, az az egyetemen nem fog nagyon túl jutni az első féléven.
  • Blekk Síp
    #29371
    Igaza van, én is tudnék mesélni érdekes dolgokat amiknek szemtanúja voltam. De maradjunk annyiban, hogy NAGGGGYON tanárfüggő az egész.
  • Knabb
    #29370
    Hát te jólkivagy
  • Prody
    #29369
    komolyan mondom érettséginél ilyet megengedi, ami alapból az életedet is befolyásolja... elég nagy mértékben... és most máris kevesebb esélye van a becsületesen dolgozó tanulóknak, mert egy ilyen paraszt iskolából fog bekerülni valaki más helyére egy ilyen senkiházi buzi... falnak megyek komolyan mondom... az ilyen iskola ne is írathasson érettségit... mert ugye MINDENHOL ugyanúgy zajlanak le... a nagy lófaszt... iskolafüggő és egykét embernek több esélye van jobbat írni... csaló g*cik
  • Prody
    #29368
    mondd már el kérlek, hogy melyik köcsög geci iskola ez... be kéne zárni és az összes érettségizőnek újraírni ezt a szart... pofátlanság és igazságtalanság tényleg... olyan jó, hogy az ilyen geci emberek fognak bekerülni az egyetemre, mert ők megtehetnek bármit egy ilyen semmirekellő CSALÓ iskolában... be kéne záratni az egészet és felelősségre vonni ezeket a tanárokat is... míg én itt szenvedek, addig ők 5öst írnak, mert kipuskázzák az egészet... komolyan felháborító
  • nearo
    #29367
    Hát ő... szerintem nálunk kibaszták volna a teremből, mint macskát szarni. Ez nem lazaság, hanem pofátlanság...
  • ToCsEk
    #29366
    nah jah az is mekkora lol, haver is elmesélte mit művelt matek érettségin, mondom az igen laza, jól tolod.

    felállt kiment asztalhoz felszedte telóját körbe ment a termen fényképezte a többiek megoldását aztán leült és bemásolta :D tanár meg le se szarta

    jah mondom oké én kérek elnézést :D
  • Róbert Gida
    #29365
    Azért a gyk népszerű volt tegnap a
    "Tudnátok 3 példát mondani irodalmi hősiességre?" kérdésre (legalább) 148 hozzászólás érkezett a gyk-n. De már törölték.
  • ToCsEk
    #29364
    én is ezt mondtam havernak, hogy pár éve top1 volt topic mindig, 2009ban főleg. erre írta hogy de hát jött a facebook, hát ennyi :D
  • gergely1991
    #29363
    -fav
  • McCartman
    #29362
    azért látszik , hogy pár év alatt mennyire áttevődött a közösségi kommunikáció a facebookra. (gondolom én , bár én nem használok faceboook accot)

    Mikor én gimis voltam akkor kezdett el szép lassan terjedni az fb itthon is , de a hazai riválisai pl. iwiw még messze előtte jártak felhasználószámban és persze a szolgáltatásai is gyerekcipőben jártak.

    Mikor érettségiztem , 2008ban , emlékeim szerint tömve volt ez a topik , most meg ha kicsit visszagörget az ember már 2011 nyári hszek között találja magát.

    ennyire népszerűtlen lett azóta az sg vagy csak mindenki facebookon sírja már el manapság a bánatát? :D
  • nearo
    #29361
    Na mivan, hogy ment matek? Emelt, közép? :)
    Közepet néztem origón, elég lazának tűnik, nem csalódtam benne. Emelt már egy fokkal húzósabb volt, de abban se volt olyan, amit kis odafigyeléssel ne lehetett volna megoldani.
  • matyi0323
    #29360
    Ha 4 vagy 2 évig értetted, tanultad a matekot, akkor felesleges 6-7 órát tanulni rá, ha nem, akkor meg megint csak felesleges.. :)
    Mondjuk ez szvsz minden tantárggyal így van.
  • matyi0323
    #29359
    Az elsővel egyetértek.
    Másodikat cáfolom :D
  • gergely1991
    #29358
    Holnap úgy szívok mint a kis angyal,hiába tanultam 6-7 órát.:D
  • nearo
    #29357
    akinek ez a feladat gondot jelent, az valószínűleg nem fog analízis zh-val találkozni...
    vagy fordítva: aki analízis zh-t szeretne, az meg valószínűleg nem fog ilyen feladattal találkozni, mert valószínűleg emelt matekot csinál
  • matyi0323
    #29356
    Egy ideje vicc ez az egész érettségi.

    Nekem azóta, mikor pár éve ez volt az egyik feladat, hogy ha 2kg narancs x forint, akkor fél kg narancs hány forint..

    Na azóta csak röhögök az egészen.
    Majd vizsgaidőszakban vagy egy analízis zh-n meglátják mi is az igazi kihívás. :D
    Inkább írnék még pár ilyen "jaj de nehéz volt" matek vagy bármilyen érettségit. :D
  • Prody
    #29355
    hát akkor még másfél órája maradt, amikor írta... wtf!!! zárják már be azt a sulit, ahol el sem kérik a telefonokat... mert nálunk begyűjtötték...meg úgy minden normális iskolában
  • Knabb
    #29354
    a hivatalos kulcs mindíg másnap 8kor kerül fel...
  • nearo
    #29353
    10:29... két és fél óra alatt akár be is fejezhette, nem? :D
  • Prody
    #29352
    http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazifeladat-kerdesek__2935400-tudnatok-3-peldat-mondani-irodalmi-hosiessegre


    EZ KOMOLY??????????????????????????????????????
  • forza milan
    #29351
    Szégyelljék magukat akkor itt vitatkozik veszekedik 1 nép mert nemtudják eldönteni 3 feladatról hogy mivan:D
  • kisbesi
    #29350
    Holnap reggel 8-kor ,ha minden igaz.
  • forza milan
    #29349
    Valaki tudja mikor jön a hivatalos kulcs a magyarról?Az Edulineos verzióból ordít a hülyeség:D
  • Róbert Gida
    #29348
    eduline-ról az igazi érettségi:

    "az érveléses feladathoz kapcsolódó idézet Camus Pestis című regénye. Ebben a feladatban irodalmi példák segítségével kell érvelni a heroikus életérzés mellett vagy ellen, a diákoknak valószínűleg azonnal eszükbe jut majd Petőfi Sándor életműve. Az Arany János-költeményt is korrekt választásnak nevezték az eduline-nak nyilatkozó magyartanárok."

    Hát ez közel volt. Pedig csak tippeltem.
  • DIESEL DOG #29347
    +1!
  • karajjj
    #29346
    sok szerencsét pupákok!
  • Róbert Gida
    #29345
    2012. évi érettségi tétel:

    Petőfi Sándor szerelmi és forradalmi költészetének bemutatása versei alapján, mint például “Szabadság, szerelem! E kettő kell nekem.”.
  • gergely1991
    #29344
    wtf???
  • ffxi
    #29343
    Már megint?
  • Róbert Gida
    #29342
    IDEI ÉRETTSÉGI TÉTELEK A NETEN!!!!!

    http://193.225.13.58/erettsegi2012/kozepszintu_erettsegi_2012.html
  • honved4
    #29341
    http://data.hu/get/4875367/tetelek_vazlatai.rar egy kis segítség irodalom életrajzi tételekhez is, ez cs vázlat
  • honved4
    #29340
    http://data.hu/get/4853720/Petofi_Sandor.txt ez csak Petőfi tétel nem teljes kidolgozás,cs vázlat
  • kispeki
    #29339
    Szvsz csak azt a kettőt kell bejelölnöd amiből menni akarsz.

    Valaki tudna segíteni informatika emelt szóbeli tételekben?
  • tigeroo
    #29338
    helló!

    segítsetek plz.

    tavalyi érettségi bizonyítvánnyal rendelkezem, és most szeretnék tenni 2 tárgyból érettségit. namármost akkor ezt a formanyomtatványt hogy töltsem ki? (főleg a IV. pont utáni rész érdekel, a tárgyfelvételi rész)

    oda mit jelöljek be? csak azt a 2 tárgyat amit most szeretnék megküldeni, vagy az előzőket is kell? (ami elég érdekes mert csak 5 szabad hely van hozzá) meg a vizsgatárgyhoz tartozó előzményrésznél mit hogycsináljak azt nem értem.

    kérlek válaszoljatok!
  • Knabb
    #29337
    Azt a tanáraid állítják össze szóbelire, tőle kell elkérned :P írásbelire meg csak gyakorolni kell és kész.
  • EnxTheOne
    #29336
    Légyszi küldjetek téteteleket. :D
  • xxxpaulxxx
    #29335
    Sziasztok!

    Az igaz, hogy a keresztféléves OKJ-ra most november 15-ig kellett jelentkezni? 2 hete hagytam abba egyetemi tanulmányaim... és most szereztem tudomást erről...
    Felvin néztem, de ott az konkrétan a felsőoktatásról szólt... de ez igaz az OKJ-ra is?:/