1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • Narusco
    #879
    stift meg deo? nem mind2 izzadásgátló? akkor minek egyszerre a 2? most kicsit összezavarodtam
  • gibbone
    #878
    Én szeretem, ha mindig jó illatom van, és ez egyáltalán nem baj ha a barátnőmnél is így van.
    deo+parfüm a tuti megoldás
  • Tomika24
    #877
    Ha nekem rossz kedvem van, akkor a parfümöm valószínűleg nem tud felvidítani... De ugyebár mindenki más, lehet, hogy valakinek ez is használ.
  • mamutvadasz
    #876
    Szerintem meg emberfüggő, aki megteheti persze befujja magát többször, aki viszont ajándékba kap egy ilyet vagy nem olyan jómodú az meg spórol vele :)
  • nagyadam77
    #875
    Mondjuk ez jogos, sokszor ilyen apró dolgok is felvidíthatják az embert ha rossz a kedve :)
  • maTomi
    #874
    Szerintem nem pocsékolás, az ember miért ne érezze jól magát a bőrébe hétköznapokon? Engem kifejezetten fel tud vidítani borúsabb napokon. Délután ezt az új Espritet is megszaglászom valahol. Kíváncsi vagyok az illatára.
  • Tomika24
    #873
    Igazat adok neked, kár elpocsékolni a hétköznapokra, főleg akkor, ha valamilyen drágább cuccról van szó.
  • nagyadam77
    #872
    Hát a mindennapokban ha csak melózni megyek vagy nem csinálok semmit akkor bőven elegendő a stift meg a dezodor. De ha társaságba megyek vagy barátnőhöz akkor egyértelmű hogy adok magamra és használok parfümöt is. De persze, ízlések és pofonok, mindenkinek mások a szokásai.
  • maTomi
    #871
    Van férfi meg női illat is?

    adam: szerintem hülyeség csak akkor magadra parfümöt fújni ha barátnődhöz mész. Azért van, hogy használd!
  • mamutvadasz
    #870
    Groovylife a neve, grépfrut, és zöld alma illatú :)
  • nagyadam77
    #869
    Én parfümöt csak akkor fújok ha barátnővel találkozom vagy valami esemény van (vendégség, buli) azonkívül stift meg dezodor az alap. Parfümből nekem főleg a visszafogottan férfias illatok jönnek be, de a lányokon szívesebben szaglászom a virágosabb-gyümölcsösebb illatokat.
  • maTomi
    #868
    Van új Eprit? Nem is tudtam.
    Milyen illatú? Mi a neve?
  • mamutvadasz
    #867
    Én stiftet mindig használok, azonkívül napközbe melóba vagy ha nem megyek semmi komolyabb helyre akkor csak vmi dezodor, ha meg buli vagy barátnőmhöz akkor az új Espirit
  • tonyqa23
    #866
    multkor a buszon 4 vagy 5 srác ilyenekről beszélgetett,aztán az egyik elővett egy testert (ami ugyebár eredeti,csak nem díszdobozos,hanem sima karton és ezért olcsóbb pár százassal) és kipróbálták,mivel nem messze voltam,éreztem én is és sztem nagyon jó illata volt.
    Versace - Eau Fraiche
  • Downfaller
    #865
    nálam hugo boss - boss + a hozzá kapott deo. csak parfümöt deo nélkül sosem használnék. most elfogyott a stift, milyen deot ajánlotok ami...
    ... nem hagy nyomot
    ...izzadásgátol

    vennék ugyanilyet, de 6k. bár ha nem találok semmit jot akkor ez lesz.
  • Coldplayer
    #864
    Nekem egy Diesel van meg egy Esprit meg néha egy Sanel.
  • bobama
    #863
    hát leginkább ami van.. Teljesen mindegy a márkája, lényeg hogy tetszen neked és önbizalmat adjon. Bár sztem már nincs olyan parfüm ami kibírna egy teljes bulizós estét, nálam mindig van tatyóba..
  • maTomi
    #862
    De milyen parfümöt használtok bulikba? Hugo Boss, Esprit vagy még sorolhatnám.
  • Tomika24
    #861
    buliba jól jön azért a parfüm..:)
  • Tomika24
    #860
    stift+ parfüm, bár amikor nem egyek sehova sima axe,vagy old spice is mehet.. na jó inkább axe bár nem akarok reklámozni..;)
  • gibbone
    #859
    Lányokra mindenképp kell, imádom a barátnőm parfümét, mindig ő jut eszembe ha megérzem az illatot. Csak akkor van gáz, ha valami ronda lányon van :D
  • heilmester
    #858
    én is ugyanezért szeretem jobban a parfümöt!
  • maTomi
    #857
    Hát valahogy így! de ha buliról van szó akkor parfüm! Sokkal intezívebb az illata (nem tömény).
  • kicsikacsa23
    #856
    Nekem lányokon mindig tetszik, ha van vmi illat. Sztem ez alap, és sokat segíthet nekik az életük során.
  • Coldplayer
    #855
    Nálam is stift + parfüm kombináció van. Stift mindig parfüm alkalmakkor.
  • heilmester
    #854
    ezzel a felerősítő hatású axe-al meg nem is érdemes szerintem egyszerre használni parfümöt és deot is
  • Eloldeszka
    #853
    Én parfümöt nem használok, csak izzadásgátlót. Azt is csak azért, mert kell, haha.
  • maTomi
    #852
    Oké de azért nem használod együtt a kettőt! Vagy ha mégis elég fura illatod lehet:P!
  • bobama
    #851
    van aki dezodorként használja a parfümöt. De mondjuk edzés után tényleg inkább deo, viszont ha elmész szombat este akkor mindenképp a parfüm. Nekem is sokkal hamarabb elfogy a deo meg a stift, mint a parfüm
  • gibbone
    #850
    Én úgy vagyok vele, hogy kell valami ami meggátolja az izzadást, és mellé használok parfümöt, ami adja az illatot.
  • Coldplayer
    #849
    a parfüm meg a deo az két külön téma... A deo gondoskodik a mindennapi higiéniádról a parfüm pedig extrának számít.
  • heilmester
    #848
    parfümpárti vagyok inkább én is, de mondjuk edzés és zuhany után előnyben részesítem az új axe instinct-et!
  • maTomi
    #847
    Én is sokáig használtam Axe-ot de annak nincs valami magas hatásfoka! Nekem jobban bejönnek a parfümök.
  • Phat Smoker
    #846
    a jó ízlést! ;)


  • Phat Smoker
    #845
    nem szóltam le, használd nyugodtan!
  • Eloldeszka
    #844
    Mit értesz jó ízlés alatt?
  • sport88
    #843
    Hát nemtom mi bajod az axe-al, én már jóideje csak ezt a márkát használom, ízlések és pofonok tudom, de azért nem kéne leszólni:P
  • Phat Smoker
    #842
    dehogy, vannak jó ízlésű emberek is! ;)
  • smith09 #841
    Szerencsére nem mindenki ! :-)
    Én givenchy very irresistible illetve banana republic parfümöt használok.
  • Narusco
    #840
    most itt tényleg mindenki axe-ot használ? nekem kurvára nem jön be.