1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • lolita99
    #919
    eddig mindenki a sexy-t ajánlotta
  • granati
    #918
    Mindenképp próbáld ki. Nagyon ott van az illata mindegyiknek és nem mindegy hogy milyen az illatod ha tetszeni akarsz a pasiknak:)
  • lolita99
    #917
    én csak láttam hogy létezik egyáltalán, de nemsokára megmintázom szerintem
  • granati
    #916
    Sziasztok.

    Használ itt valaki Rexona-t? Most van 3 új illat...elég jók. Ann Gotlieb tervezte az illatát. Ti használjátok már valamelyiket?
  • tedmosbyisajerk
    #915
    Hy! Én Miskolcon voltam már axe buliban, nagyon zsír volt! Sajnos Pesten még nem, de a 30-án megyek mindenképp! És persze hogy axe tusfürdőt és dezodort használok! :)
  • megmondtam
    #914
    én is nemrég váltottam át egy másikról axe-ra,és tényleg nem rossz..
    ami a partikat illeti és is voltam az előző pesti bulin a rióban,de sajnos 30-án nem érek rá..:S
  • Rubenvagyok
    #913
    Hát Rioban voltam már egy párszor! Elég jó bulik voltak meg az axos is elég jól sikerült, szóval így biztos megyek!
  • dietricsi
    #912
    Május 30-án Pesten lesz Party ! Ti jöttök?
    PARTY !!!!
  • Rubenvagyok
    #911
    Az a baj hogy még a május1.i buli képei még nem kerültek fel:S
  • Petiboy24
    #910
    Zitával konkrétan nem találkoztam. Én Pesten az Axe Symbol-os bulijában voltam április elején. Voltak celebek, bár kis hazánkban csak az nem celeb, aki akar :D
    Amúgy a partyphoto-n vannak fent képek a buliból, ha szemfüles vagy engem is megtalálsz.. :)
  • Rubenvagyok
    #909
    Axe buliban én is voltam! Mostanában volt egy két ilyen buli. Én múlt pénteken voltam Veszprémben ilyen buliban. Hihetetlenül jó volt. Ahol te voltál ott is ott volt a Debreczeni Zita meg más celebek?
  • Petiboy24
    #908
    Először én sem voltam Axe rajongó, a videók viccesek voltak, de megvolt a jól megszokott és jó illatú dezodorom és nem akartam váltani a világért sem. Aztán a sors úgy hozta, hogy az egyik haverom elhívott valami Axe partyba és nagyon jó volt!! Ott jöttem össze a mostani barátnőmmel Csillával és igazából ezért is próbáltam ki az Axeot utána és nekem az Axe Touch jött be.
  • Coldplayer
    #907
    az Axe termékek tényleg jók! Nem rég volt egy akció a tescoban, ahol 2 db-t ha vettél, akkor olcsóbban megkaptad és meg kell mondjam, hogy tényleg megérte!
    Eddig nem nagyon voltam oda az Axe-ért, de mivel a barátnőm is megdícsérte, így azt kell mondjam elégedett vagyok. A stiftek is jók, de valahogy az Axe meggyőzött. Esetleg másnak is ilyen pozitív csalódás volt az első Axe-s termék? Vagy van ennél is jobb?
  • kombajn59
    #906
    parfümök közül csak az armani, de ehhez hozzájön még egy stift, általában axe de ez változó..
    az espirit új illata nem rossz amúgy annyira,barátnőm most vett egyet
  • en2
    #905
    http://szabadforum.com/node/182#comment-4324
  • Phat Smoker
    #904
    melyik most a Givenchy és az Esprit robbanásszerűen nyomulú újdonsága ?
    ...lehet elkerülte a figyelmemet! :)
  • se here se zádé
    #903
    Na, senki többet, harmadszor? :)
  • se here se zádé
    #902
    Jaja, meg néha azért vannak robbanásszerűen nyomuló újdonságok.
    Most is van Givenchy, Esprit meg miegymások.
  • smith09 #901
    Persze, nincs is azzal baj ha ott veszed meg. Viszont ha az ember végig nézi a netes kínálatot észre veszi, hogy sok újdonságot talál magának.
  • annittaa
    #900
    ha már az illatoknál tartunk akkor nekem a jázmin,magnólia,rózsa illata jön be,ha ennek a 3 illatnak van eggyüttes hatása,az nem semmi....:):)
  • se here se zádé
    #899
    a Rossman és DM annyira nem kicsit szar. Nagyon.
    Nincs kínálat, nincs rendezve a meglévő csoportokba, stb.
    Kellene már valami áruházlánc, ami erre specializálódott. Németeknél pl. rengeteg jó kis bolt van.
  • Mikoto
    #898
    Ha a parfüm amit vásárolni szoktál kapható a DM-ben vagy a Rossmannbanban, akkor nem tök mindegy hogy ott veszed meg vagy máshol ?
  • smith09 #897
    Jogos ! sajnos divattá vált az hogy ahelyett hogy az emberek utána járnának, azt mondják: " veszek a dm ben . ott úgy is minden van ".Nem azt mondom hogy a best of chevigon kommersz parfüm, de akkor is..
  • Phat Smoker
    #896
    a Rossman és a DM kínálata elég szegényes.
    leginkább ilyen középszar illatok találhatók meg a kínálatukban.
    de ízlések és pofonok :)
  • Jonny9
    #895
    Én annyira nem tudom ezeket,mert nekem a haver hoz mindig kinnről parfümöket.
    Sztem a douglas-nál vannak olcsóbb boltok is,mint pl.Rossman meg a DM,ott is lehet kapni,nem kell a legdrágábból megvenni,ezek meg a kis-és nagy vaárosokban megtalálhatóak akár vidékieknek is.
  • Phat Smoker
    #894
    ...hát kezdésnek talán hasonlítsd össze mondjuk a douglas árait a parfumcenter.hu áraival. gondolom mond neked vmit az, hogy 30-40-50%-al olcsóbbak.
    ráadásul egy parfümériában nem tudsz tesztert vásárolni, melyekhez pl. a webshopokban szintén elég jó árakon lehet hozzájutni.
    a kiszállítás meg legtöbb helyen ingyenes is.
  • tonyqa23
    #893
    Jonny9!
    Én is hadd mondjak egy példát.Karácsonyra kaptam egy Bruno Banani-t.Mivel már elfogyott és tudom,h jó illata van,így egyszerűen legközelebb ha olyat akarok venni,akkor ott a webáruház és kész.Vagy például amit nemrég írtam ide,h pár gyerek az egyik versace-t próbálgatta a buszon,amit megéreztem,és az is jó volt,így már tudom,h nyugodtan megrendelhetem.Úgyh nem kell összetevők alapján azonosítani.A másik dolog,ha nem ismered amit rendelni akarsz,akkor legalább izgalmasan telik majd az a 2 nap amíg megjön,h vajon milyen illata lesz.:)))Egyébként meg ha komolyabb webáruházból rendelsz neves márkát,akkor azzal sztem már nem tudsz befürödni,mert büdösnek nem büdös egyik sem.Szerintem.
  • Csuhai G
    #892
    ejbazmeg
  • Narusco
    #891
    nem bazz de pl megszagolod osztálytársadát, kollégádét, anyádét apádét és megtetszik nem kell utaznod xy órát, mert pl a vidékiek nem tudnak ilyeneket szerintem csak pikkpakk beszerezni, hanem a fotelből megrendeled. vagy ad a szomszéd egy illatmintát és arról megtetszik.
  • Jonny9
    #890
    Miért talán a neten olcsóbb mint a boltban?
  • Csuhai G
    #889
    Illatszerboltba bemész, megszaglászod a parfümöket, ami tetszik felírod, hazamész, megrendeled.
  • Jonny9
    #888
    Aztán hogy a rákban tudjátok meg,hogy milyen illata van és ha nem fog tetszeni az illata?Nem mindenki tudja beazonosítani az illatot az összetevők alapján:)
  • Phat Smoker
    #887
    ...hát a két cég közül én is inkább a parfum.hu-ra szavaznék.
    Zsófy: meglátod nem olyan vészes ez a netes rendelgetés, az oldalon regisztrálsz, beikszeled, hogy mi kell, árú megjön, fizetsz, örülsz! :)
  • tonyqa23
    #886
    Zsófy!
    Ezen az oldalon drágább,de most anyák napi akció van és a szállítás ingyenes,a másik oldalon meg 1000ft.Így itt pont 100ft-al olcsóbb is.És azt írják,h "Garantált másnapi érkezés a feladást követő napon!"
    Tehát itt
  • Zsófy
    #885
    Nem szeretek neten rendelni... de bogarat ültettél a fülembe...:)
  • Phat Smoker
    #884
    azt írod, hogy nem találod sehol.
    miért nem rendeled meg a parfummania.hu oldalról ? (ahonnan a képet is belinkelted)
  • Zsófy
    #883
    Ismeri valaki? Nekem nagyon bejött, de sehol nem találok:(
  • nagyadam77
    #882
    Hmm, igazad van én szenvedek fogalom zavarban, de nálam a deo egyenlő a stifttel és emellett még vannak a dezodorok. Megtévesztően írtam le, pardon.
  • Narusco
    #881
    #872
    #869

    én ezt ugy értelmeztem h egyszerre a kettőt, de igy utólag elolvasva lehet h nem ugy értetted
  • nagyadam77
    #880
    De igen, mindkettő izzadásgátló de nem is lettek egyszerre említve sehol ha jól emlékszem. Vagy igen?