1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • daggatt
    #959
    hallod, nagy májer lehetsz!! ezt nem egyszerű feladat pedig a nőknél..
  • bobo22
    #958
    az igazsag az, h en vezetem ra h mit is szeretnék, de hadd higgye csak h ő választott :))))
  • mokkamester
    #957
    nekem a pénztárcám bírja nagyan :D
  • Coldplayer
    #956
    Bocsi bobo, elhiszem hogy jó ízlése van :) csak én szeretem magam eldönteni hogy mit használok.
  • daggatt
    #955
    hát ha egyszer a nő arra gerjed, és bobonak is tetszik, akkor azt kell venni, nem?..
  • bobo22
    #954
    na de aze nem ugy megy az, egyreszt van beleszolasom (asszem)
    masreszt meg nagyon jo izlese van... :)
  • konzervpap
    #953
    hát igen egy kicsit para,hogy az asszony dönti el,de akkor legalább vmi jó férfias illatot válasszon,axe,adidas vagy hasonlók..:)
  • Coldplayer
    #952
    malizia? sosem hallottam róla, ezek szerint szerencsére :)
    bobo22 - ez azért milyen? az asszony dönti el hogy mit használhatsz??
  • mokkamester
    #951
    Én vettem Málájziát igaz tusűrdőbe s nekem bejött.
  • bobo22
    #950
    hat an mar reg nem ugy valasztok h nekem mi teccik :) nem engedi az "asszony" :)
  • daggatt
    #949
    ja, az én bnőimnek is tetszett általában.. de hát van olyan, hogy valakinek nem jön be egyáltalán..
    cold player, egy tuti, amit ne vegyél soha: malizia.. na az az igazi olcso kutyulék szerintem!!
  • Phat Smoker
    #948
    vannak/voltak az axe-nak jó illatai, de az instict egy nagy sz*r.
  • konzervpap
    #947
    hát kinek mi jön be,nekem volt axe-om,de nem volt vele gondom,és a csajok se mondtak róla rosszat....:)
  • Coldplayer
    #946
    Szerintem ez ízlés kérdése kinek mi jön be. Most majd ki akarok próbálni több félét, pl. amiket mondtatok, Axe, STR8, esetleg még valaki tud ajánlani valamit?
  • Phat Smoker
    #945
    az ősemberes axe reklám lehet, hogy jópofa, de maga az illat (axe instict) egy olcsó kutyulék :/
  • daggatt
    #944
    a STR8 nekem fűszeresebb sokkal.. az AXE-nak nem annyira erős az illata.. pl. ha egy lánnyal találkozok, inkább az AXE-ot fújom, mert az több csajnak jön be, ahogy észrevettem.
  • mokkamester
    #943
    nem rossz az STR8 de nekem inkább Axe
  • Coldplayer
    #942
    Az STR8 az milyen? mihez hasonlít? az ősemberes reklám az nekem is bejön :)
  • daggatt
    #941
    én néha axe-ot veszek, néha STR8-et, attól függy, milyen kedvem van..
  • bobo22
    #940
    en az old spice-ot hasznalom, de ez az uj osemberes reklam, amit a tv is ad, nagyon jo... az axe oldalan meg is lehet nezni. az instict pedig telleg jo illat :)
  • mekkano
    #939
    én szeretem az axe-ot de még nem találkoztam az új illatával,esetleg majd megnézem melyikről lehet szó....:)
  • mokkamester
    #938
    Én is rég Axe-ot bár még nem próbáltam ki az új illatot, vaki vmi véleményt? nézzétek meg egy kis AXE game itt
  • Coldplayer
    #937
    Sziasztok!
    Én eddig Nivea-t használtam, de most ki akarok próbálni valami újat. Néztem ezt az új Axe-ot, ezt használja valaki? Milyen?
  • Phat Smoker
    #936
    az összetevői alapján, amit akkord szinten felsoroltak, akár még jó illat is lehet ez a 'groovy life'
    ha olyan helyen járok majd megszimatolom ;)
  • mokkamester
    #935
    sziasztok én is Játszok méghozzá
    itt
    Wii+Ipod..stb.
  • Zsófy
    #934
    Fuuu képzeljétek, találtam:D!!!! És olcsóbban is, mint mikor anyunak vettem (az 10.000 volt, én meg megszereztem 6.800-ért:)) Persze még vettem mellé egy Bvulgari Omniát is:P:D
  • nájkiki
    #933
    Akkor ott tali! Remélem oltós buli lesz ez is, a miskolci nagyon állat volt!!
  • makker25
    #932
    Mi megbeszéltük haverokkal hogy megyünk a mai partyra.! Szerintem is nagyon jó lesz!
  • Voronyinko
    #931
    Bizony-bizony! Én is mennék, ha tehetném, csak sajnos a vizsgák... De mindenképpen megéri elmenni, már csak a csajok miatt is...
  • hastetheday
    #930
    én az axe új illatát csípem,nekem bejön,a másik hogy ma lesz axe party dunaújvárosban érdemes elmenni rá,pörgés lesz ezerrel....:):)
  • Phat Smoker
    #929
    Ann Gotlieb ? nem lehetnek akkor túl rosszak, régebben (vagy talán még ma is) a Calvin Klein illatok fő kreátora volt, ha jól emlékszem.
  • hellobello
    #928
    én tuti megpróbálom a játékot a telóért :)
  • granati
    #927
    Átböngésztem az oldalt és megtaláltam.

    Hátha kell valakinek,ezért itt van.

    Sok helyen megtalálhatóak lesznek. Amúgy ti játszotok?
  • mac12
    #926
    Itt a LINK ha nem leled esetleg
  • mac12
    #925
    Mondom a rexona honlapján
  • granati
    #924
    Ez inkább a fiúkat hozza lázba:)

    Valahol amúgy meg lehet nézni hogy mikor hol lesznek?
  • mac12
    #923
    Csak a rexona lapján olvastam h vmi lánykák szórják az illatot az utcán!:D
    és majd mennek többféle városba is
  • granati
    #922
    Én azt sem tudom mi az vagy kik azok...
  • hellobello
    #921
    nekem is a sexy jön be :)
    én még sajnos nem, nem tudom hol szoktak lenni :(
  • mac12
    #920
    És vki találkozott már az illatkommandóval?