1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • kulinka
    #999
    Igen, ő egy elég híres illat tervező, főleg drága parfümöket tervezett, szóval ez azért jelent valamit.
  • idamaria
    #998
    hmm, ann gottlieb valami neves tervező, vagy ilyesmi..?
  • kulinka
    #997
    Megnéztem a rexona oldalát, és meglepetten láttam hogy ezt az új 3 illatot Ann Gottlieb tervezte, szóval lehet hogy tényleg jó :)
  • ildiko57
    #996
    Amúgy vicces,hogy mindenki másról beszél,de végülis a fórum téma : az illatok :) ezek megmaradnak :D Esprit a kedvenc (a lányom is ezt használja )
  • kulinka
    #995
    Aha, értem. Hát ha jó ez a rexona akkor megéri, hátha nyerek :)
  • lotifutilany
    #994
    amúgy nemcsak 3 illat játszik hanem jóval több,szóval érdemes körűlnézni...:))
  • ildiko57
    #993
    Elhiszem,hogy fájt a kezed...én csak reggel kezdtem el,de már most idegbajt kapok,hogy nem sikerül...de azért még próbálkozom :D
  • lolita99
    #992
    az a lényeg,h van 3 új illat,és ha azok közül veszel egyet,van rajta egy kód,amit bekell küldeni és nyerhetsz egy telefont,de ez rá van írva a dezodorra amúgy:)
  • monkeymajom
    #991
    halljátok a csuklóm létört múltkor mikor nyomtam a bugit ezzel a játékkal és a fenének se akart összejönni csak kb4500 határán mozgott a pontom.
    Ez egy gépember ez az [email protected] hiszem már tényleg eldőlt a Wii sorsa.
    bár jövőhét csütörtök,éjfél a játék zárásának ideje...én ha beledöglök se tudom megelőzni mondjuk.
  • kulinka
    #990
    Bocsi, de milyen játékról van szó? nem vagyok képben :P
  • Voronyinko
    #989
    Én is láttam is kipróbáltam ezt a játékot és én is ugyanerre lennék kíváncsi...
  • ildiko57
    #988
    Bocsi én most találtam ezt az oldlat...a hozzászólásodból látom értesz a dologhoz ! Most akkor regelni kell és aki a legtöbb pontot szerzi az nyer ? A többi játékossal mi lesz ? Nincs valami sorsolás is ?
    Légyszi írj vissza,köszönöm.
  • lolita99
    #987
    én a rexona tinit használom egy jóideje,eléggé korrekt,dezodorban az újakközül nekem a sexy a fav:)
  • idamaria
    #986
    elég régóta, évek óta használok rexonát és meg vagyok elégedve vele. most vannak új illatok is, már a shiny-t kipróbáltam és nagyon jó! van még asszem két új illat, de azoknak a nevét nem tudom.
  • kulinka
    #985
    Milyen a rexona? még sosem használtam, valaki aki használja?
  • lotifutilany
    #984
    most van vmi új illat a rexonától,de nem tudom melyik az,egyik ismerősöm mondta hogy próbáljam ki,mert nagyon jó,amúgymeg a rexona nekem alapból bejön....azért is keresem...:)
  • beababy20
    #983
    naponta nézem kb h sikerül e már végre valakinek, de nem. fogalmam sincs h az ördögbe tudta ő azt elérni??? nekem a rekordom 4500 körül volt és az kanyarban sincs még a legjobb 10től..
  • nagyadam77
    #982
    Nem értem hogy lehet ennyi pontot összekalapálni, mondjuk nekem se ügyességem se türelmem nem volt a játékhoz.
  • milu00
    #981
    Ad@m -ot nem lesz könnyű legyőznöd :)
  • Phat Smoker
    #980
    ezekkel a hamis hulladékokkal húzzál máshova!
  • Gospel
    #979
    PARFÜM OUTLET

    info:
    www.illatszer.mindenkilapja.hu

  • Phat Smoker
    #978
    ..persze ;)
  • monkeymajom
    #977
    phat haverom dolgozott már ilyen nyereményjátékos cégnél.
    mindenki azt gondolja,hogy előre el van intézve,hogy ki nyerje meg.
    nem így van (sajnos vagy nem sajnos)
    Elég jó pozícióban dolgozott és mégsem tudott telefont szerezni nekem.
    Komolyan veszik ezeket mert elég szépen megbírságolhatják őket érte.
    Szóval azért én még bugizgatok azért a Wii-ért :)
  • mokkamester
    #976
    Nem adom fel a wii nem nagyon izgat de egyel több ipod mindig jól jön
  • Phat Smoker
    #975
    sajnos, a wii már oda lett igérve a reklámkampányfőnök kisfiának, de azért ne add fel :)
  • mokkamester
    #974
    De valakinek muszáj lesz és nem sértődnék meg ha én lennék az...
  • Phat Smoker
    #973
    nyugi..a túloldalt pörgetik a számlálót, hogy ne lehessen olyan könnyen megkaparintani a nyereményeket! ;)
  • Fluoridal
    #972
    Monkeymajom :) !
    Köszönöm a lehetőséget,hogy nem halászod el előlem a Wii-t vagyis inkább úgy írom ,hogy nem fújod meg :D
    Próbálkozom hátha sikerül,de nagyon magasak már most a pontszámok ...
  • mokkamester
    #971
    Hehe most néztem meg a groovylife oldalt én a magam részéről rágyúrok a dologra ha felnyomom maga a top 1 be akko enyém az ipod azért az nem rossz, lehet megéri.
  • monkeymajom
    #970
    én időközben megnéztem ennek a groovylife-nak az oldalát.
    van rajta egy nagyon mókás játék
    Ebben a nyomasztó melegben még fel is derített :)
    Mondjuk ha nagyon ráállnék és megerőltetném magam nyerhetnék egy nintendo Wii-t is :P
    De inkább meghagyom Fluoridal-nak jó lesz ez ajándéknak :D
  • mokkamester
    #969
    Hello !

    Én sem vagyok túl járatos a parfümök világában és igazán magamnak szeretnék venni valami jóféle fiatalos illatot, csak még azt sem tudom, hogy milyent akarok szagolgattam már régebben is hátha megtalálom a nekem valót de eddig semmi.
    várom a tanácsokat !
  • Phat Smoker
    #968
    gondoltam nem akarsz kisebb vagyont költeni az illatokra, így pár tipp:

    lánynak: Puma - Jamaica
    fiúnak: Mexx - Waterlove, Esprit - Groovylife (ezt nem szagoltam még, de a leírás alapján nem tűnik rossznak)
  • képzavar38
    #967
    Fiúknak valóban könnyebb parfümöt venni mint ahogy ruhát is :-)
  • Fluoridal
    #966
    Köszi az ötleteket :) valahogy csak sikerül mostmár :) ráadásul amúgy is nehéz eset a lány...a fiú még talán könnyebb neki jobban ,,ismerem,, az ízlését...
  • képzavar38
    #965
    Szia !

    Nem egyszerű parfümöt ajándékba venni pláne nem lánynak...
    Próbáld meg kipuhatolni, hogy milyen típusokat szeret milyen alap illatokat vagy menj el vele vásárolni és véletlenül akadjatok le az illat osztélyon ! Ott valszeg kiderül, h mi tetszik neki és akor már nyugodt szivvel megveheted neki...
  • monkeymajom
    #964
    Érdemes valami nem drága parfümöt venned ha emellett a megoldás mellett döntesz. De ez nem azt jelenti,hogy egy büdös,pacsuli legyen:)
    Vannak a közép kategóriás illatok,mint pl a mexx,puma vagy éppen az esprit.
    Ezektől biztos találsz olcsó és kellemes illatot.
    A választásban talán az segíthet,hogy milyen karakterrel rendelkezik.Neten is tudsz illat leírásokra keresni.
    15 éves lányról van szó ajánlanám a pumától a flowing-ot de talán jobb lenne az esprittől a groovylife.Az olyan nyáriasabb,üdébb illat.
    Tudom amúgy,hogy mivel jár ez.Én is adtam már a fejemet parfüm vásárlásra:)
    Nem egyszerű de ha sikerül biztos az öröm!
  • Fluoridal
    #963
    Sziasztok!!!!

    15 éves fiúnak és lánynak milyen parfümöt vennétek ?
    Ajándékba venném Nekik,de tanácstalan vagyok miket szerethetnek....

    Valaki segítsen !!!!

    Köszönöm !!!
  • Phat Smoker
    #962
    jól beszélsz!
    "dezodor, avagy a sziszegő szappan - te milyet használsz ?"

    elnevezésű topikban tudnám elképzelni az axe-t és társait! ;)
  • daggatt
    #961
    igazad van, kicsit elkalandoztunk
  • Narusco
    #960
    kicsit offnak érzem... ezek mióta számítanak parfümnek? inkább kéne egy dezodor topik