1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • Lidling
    #1039
    Hűűű ezt a nagy számot ki is bírod mondani
    De amúgy igazad van ...
    Inkább veszek olcsóbban 1 dokumentum film dvd-t...és futok helyben...
    az is majdnem olyan lesz és a tv elött átfutom az egész S(z)aharát

    Most megyek

    További kellemes beszélgetés és szép napot !!!

    Aztán jövőhéten vége a játéknak :(
  • monkeymajom
    #1038
    én max csak nyernék a helyedben vagy reménykednék,hogy megajándékoznak vele amire az esély -13123432523753295329% :D
    Annyi pénzből már elég sok mindent vagy más hasznos dolgot is lehet venni.
  • Rubenvagyok
    #1037
    Hát tény nem valami olcsó, de viszont szeretnék egyet! De a játék élmény az viszont elég nagy! Tehát az ár érték arányt nézzük akkor nembiztos hogy veszek. Pedig annyira meghoztátok a kedvem hozzá!
  • Lidling
    #1036
    Hűűű ilyen sokba kerül ? Nah majd elkezdek gyűjteni a malacomba :D
    De inkább játszom,hátha...pedig már elterveztem ha nem nyerek akkor is veszek,de így ...
  • monkeymajom
    #1035
    meglestem az árát mert engem is érdekel.
    Leestem a székről.... meg kell venned a Wii-t magában ami kb 60 000 Huf és mellé jön még a Wii Fit ami lényegében az a kis "műanyag deszka". Az meg kb 23 000 Huf. Szóval tied lehet egy ilyen röpke 83000 Forintért köbö.
    Még a hülyének is megéri nem?
  • Rubenvagyok
    #1034
    Bocsika nem így akartam! Lefordítom mit is akartam mondani!
    Így hangzik magyarul:
    Jajj erről hallottam, nagyon komoly lett! Az a baj hogy nagyon nagy kedvet kaptam a játékhoz és szeretnék egyet magamnak. Nem tudja valamelyikőtök, hogy mennyibe is kerül egy ilyen?
  • monkeymajom
    #1033
    Rubenvagyok...erre én is gondoltam
  • Lidling
    #1032
    Rubenvagyok ! ...nem értem pontosan a hozzászólásod...
    Gondolom az a kérdésed,hogy mennyibe kerülhet...sajnos nem tudom,de majd utánanézek(a google csodákra képes )
  • Lidling
    #1031
    Hűűű a Te ügyességi játékod sem semmi

    Jah mindjárt nyitok valahol egy topikot aztán beszélgeteg egy jót a másik énemmel...de itt jobban elvagyok
    Komolyra fordítva a szót megyek kajálok egyet,aztán fújom tovább az Espritet
    Monkey te meg golyózz vagy inkább fújkálj Te is

  • Rubenvagyok
    #1030
    Jajj ennek erről halottam nagyon komoly lehet. Az a baj hogy nagyon nagy kedvet egy játékhoz vele. Mennyibe mérnek egy ilyet? Nem tudjátok?
  • monkeymajom
    #1029
    lidling azt hiszem neked kéne nyitni egy fórumot ahol te beszélgetsz magaddal...biztos élveznéd
    Én egy ügyességi játékkal játszottam.Egy lapot - vagy micsodát - kell egyensúlyozni amin van egy golyó és bele kell egy lyukba juttatni.Persze le is tud esni a golyó...nagy játék :)
  • Lidling
    #1028
    Én kicsit kutattam utána neten..videót i staláltam róla ( tudYáTok hol )
    meg a wikipédián is írtak róla...
    Lényegében rengeteg sporttevékenység közül lehet választani...sí,box,hulahopp,talán tánc és csoport memóriája is van...

    Amúgy mi van akkor ha regisztrálok sokszor ? Más más e-maillel ?
    Akkor kizárnak ? Mert ugye a születési dátumból rájönnek,hogy az adott napon nem születhettek annyian...főleg nem rendelkeznek ugyan azzal a kerületi lakhellyel... nah most a kérdésem meg is válaszoltam :)
  • Rubenvagyok
    #1027
    Igen úgy néz ki hogy adnak hozzá! Nekem is poénosnak tűnik, de még nem volt szerencsém ilyenen játszani. Jó poén? Mit is lehet vele játszani?
  • monkeymajom
    #1026
    áhhhá!
    értem már.
    Akkor a wii-t bárki megkaphatja aki regisztrált az oldalon....hát akkor remélem nagy szerencsém lesz:D
    De az Ipodnak úgy érzem már megvan a gazdája....affene.
    Hé Fitt kiegészítőt is adnak hozzá!?
    Olyat már próbáltam! Nem kis ötlet volt bevonni az egész testünket a játékba. Alig akartam leszállni róla :)
  • Lidling
    #1025
    Figyu ezt írja a szabályzat !!!

    Kicsit homályos nekem is :) Beillesztek egy részt,de szerintem tanulmányozd át Te is az egész jogi szabályt :)

    ,,A Szervező a Játék végén fődíj (7. pont) sorsolást tart, melyen az összes beérkezett, érvényes pályázat (5. pont) részt vesz. A fődíj egy db Nintendo Wii alapgép Wii Fitt kiegészítővel.
    A Szervező a Játék végén a legtöbb pontot elérő játékosnak Különdíjat,egy db iPod Nano 16 Gb zenelejátszót ad. Pontazonosság esetén a legtöbb pontot elérő játékosok között sorsolást tart. ,,

  • monkeymajom
    #1024
    akkor nem vagyok tisztában a szabályzattal.....nem a Wii az amit odaadnak az első helyezettnek??
  • Rubenvagyok
    #1023
    Monkeymajom nem kell ettől izgulnod mivel így csak az Ipodot fogja csak elvinni! De tényleg dúrva a srác, de hozzátenném mögötte meg egy csaj van aki csak 7 ponttal maradt le.
  • Lidling
    #1022
    Az biztos,hogy nagyon jó stratégiája van az Ádámnak...
    vagy csak valamire rájött amire mi még nem...

    Monkeymajom !
    Örülj a 4500-nak,tuti összejön több is majd,csak egy kis idő kell hozzá :)

    Csütörtökig meg van bőven időd :) Időnk :D
  • monkeymajom
    #1021
    na nee gyerekek!
    vagy tegnap előtt játszottam a játékkal és akkor a 4500 pontom nem tűnt kevésnek...mit csinál már ez az Ádám???? ez egy droid...
    szerintem ha így pörög akkor azt a Wii-t amit nyerni fog hamar tönkre vágja majd
  • Rubenvagyok
    #1020
    Szerintem nagyon cool az oldal. Lassan estéket töltök a játékkal:P mondhatni hogy függő lettem! És igen nagy tisztelője vagy a mi Ádám barátunknak. Iskolát kéne létrehozni ahol ezt tanítja!
  • Lidling
    #1019
    Hello mindenki !!!

    Még én is próbálkozom !!!
    Haladok felfelé a pontokban...de még messze van az a 4979 :(
    Amúgy nektek van valami technikátok ?
  • ildiko57
    #1018
    Sorry ez az oldal kicsit bekatt.. nem is ide akartam kommentelni :D vagy már lehet én katt be
  • ildiko57
    #1017
    De,de tuti különbözik...ha nem is teljes mértékben...
    de nemenként 10.000 % hogy különbözik
  • beababy20
    #1016
    simán..:) nagy "rajongó tábort" gyűjtött az a bizonyos Ádám, aki az első a dicsőség falon...:)
    ildiko57, ja, új fajta sport ágat hozunk létre, nem paintball lesz, hanem groovyball, vagy vmi ilyesmi..:)
  • ildiko57
    #1015
    Látom milyen csatározás indult el
    A fújás tovább folytatódik ...
    Tudjátok nemsokára már az utcán is egymást fújjuk majd ...
    Mész az aluljáróban és hirtelen lecsapnak rád egy parfümmel
  • nagyadam77
    #1014
    "jó szövetkezni ellened" ennyi, feljövök körülnézni a fórumra és máris le akarnak vadászni :D Pláne hogy nem is én vagyok azaz Ádám. :P
  • beababy20
    #1013
    persze, vannak ennél fontosabb dolgok és és sajnos az élet véresen komoly. viszont ez a játék felüdülést ad. jó szövetkezni ellened a barátnőkkel, h végre lenyomunk. vagy lenyomjuk Ádámot, ha tényleg nem te vagy ő...:)
  • snétberg
    #1012
    na én a Happy-t választottam, bár tényleg a Sexy is nagyon jó.. nem tudom honnan jöttek ezek az új rexona illatok,de nagyon el lettek találva.
    esetleg nem terveznek ezekből az illatokból parfümöt? bár lehet hülye a kérdés..
  • nagyadam77
    #1011
    Hogy lehet ennyire rápörögni egy nyereményjátékra...annyi minden fontosabb is van. Nyilván jó dolog, de azért ezt már túlzásnak érzem :))
  • beababy20
    #1010
    persze, tagadod, tudom:)... és azért jöttél fórumozni, h fölmérd az ellenfél erejét..:):) ismerd be!! őszintén, én ott tartok, h a parfümcsomagtól is kiugranék a bőrömből!!!
  • nagyadam77
    #1009
    Az előzőben írtam hogy nekem se türelmem se ügyességem nem volt ehhez a játékhoz, bár jópofa. Egyedül a Wii miatt regisztráltam, pontokban még csak a toplista közelébe se sikerült mennem.
  • beababy20
    #1008
    én lassan Groovy-Ádám rajongói klubbot hozok létre. nem értem h lehetett 4979 pontot összeszedni???

    akkor csüt-ön tényleg sorsolnak? addig már alig van idő..
  • Voronyinko
    #1007
    Egyetértek!A parfümök sokkal tartósabbak és szerintem változatosabb is belőlük a felhozatal.
    Fúúú Ti már tényleg rá vagytok kattanva erre a játékra...:D
  • beababy20
    #1006
    én inkább a parfümöket kedvelem, nem a deókat!
    nagyadam77, ugye nem te vagy az aki vezet a játékban? ha igen, áruld el, h csináltad..
  • ildiko57
    #1005
    nagyadam77 ! Tuti te vagy Ad@m :D

    Hűűű kezdek bekattanni ettől a játéktól,akkor is megnyerem azt a Wii-t vagy mást :)
  • idamaria
    #1004
    :Ð amúgy tényleg, hogy a francba jön ide ez a játék...
    parfümök közül nekem amúgy a women' secret gardenje nagyon tetszik, szeretem a friss illatokat
    dezodorban mit használtok? én a rexonával nagyon elégedett vagyok, erről a játékról tud vki bővebbet?
  • lolita99
    #1003
    hamár ennyire elkanyarodtunk a témától,csak,h összehozzuk a két témát,megjegyzem,h a rexona játékával meg telot lehet nyerni:P
    és,ahhoz nemis kell ennyire lestrapálnotok magatokat:D
  • beababy20
    #1002
    na ne máááár!!!jövőhéten már tényleg lezárják a játékot??? monkeymajom, én nem fogom hagyni h Ádám nyerjen, az tuti!! addig még vagy 100 fogok próbálkozni, a nagy számok törvénye alapján egyre jobbnak kell lennem és előbb utóbb meg is fogom dönteni a rekordját..
    jól jönne az az iPod Nano nekem!!
  • lolita99
    #1001
    higgyétek el nekem,tudja mit csinál,
    iszonyatjók lettek ezek a sprayk:)
  • lotifutilany
    #1000
    ja én úgy tudom hogy híres illatkészítő....