1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • Kasabian
    #1079
    Sajnos nem emlékszem hol olvastam, de én speciel bírom az alap lányillatot :D (pl buszon dögmeleg van, mellettem lévő ülésen a csaj rázza a pólóját hogy azzal hűtse magát, én meg nem undorodom :D)
  • riddin
    #1078
    Ezzel nem értek egyet, ha emlékszel a honlap címére akkor küld el légyszíves. Én pont azt olvastam, hogy a Feromon/illatok abszolút nem hatnak egyik nemre sem.(érsd: nem tudod a tudatát befolyásolni illattal)

    Viszont én is hasonlóképp vélekedek mint az előttem szólók, hogy a szolid deo + parfüm kell a nőnek!

    Rexonát nem próbáltam soha még, de ha enniyre dícséritek akkor lehet áldozok rá.
  • Kasabian
    #1077
    Egy izzadt nő is lehet szexi, sőt, egy kutatás kimutatta h a 'nőszag' tudat alatt vonzza a férfiakat
  • kakkala
    #1076
    Utálom ha valaki úgy befújja magát hogy még a busz végében is érezni lehet,szerintem az már undorító. Pasi meg főleg ne fújja így be magát...
  • jaszmin76
    #1075
    de,igen,izzadásgátló:)
    de attól még van illata,sőt kell is legyen vmien,főleg,ha nagyon izzad az emberlánya...vmi illatnak el kell nyomni az izzadságszagot:Dezért jó az új rexona pl,mert mégérezhetőbb parfümillatokkal lett megspékelve:)
    én a régieket is azért használtam mert többfajta illatközül lehet választani:)
    nem csak ien gagyibb "naturel meg majdelhányodmagad" illatú deoi vannak:)
    illatfelhőhöz annyit,h ha egy pasi is ad magára vagy olyan alkalom van,igencsak megfordul utána a népa nőknél meg sokszor tömegközlekedve hálásvagyok a tömény illatfelhőkért...inkább mint azt a bűzt szagolni:S
    kedvenc parfüm pedig:naomi campbell:)
  • csipa44
    #1074
    deo = izzadásgátló, nem?...
    még egy megjegyzés az illatfelhőhöz: én szinte mindig csak nehéz tömény női parfüm illatfelhőjét érzem, úgy tűnik akik ezt szeretik, azok így szeretik használni.. nem fini egyáltalán...
    nekem elég erős és drága izzadásgátlóm van, mert kb egy DM-es sem működik.. anyu multkor megkért, hogy ha a DMben járok, vegyem meg neki a rexonáját, mert elfogyott az előző, ő az alap régi kéket használja. megláttam ezeket az újakat, és a sexy illata annyira megtetszett, hogy vettem, mondjuk én a rendes izzadásgátlóm mellé használom..
    parfümöt nyáron csak akkor használok, ha megyünk valahova, és most éppen kate mosst.
  • kakkala
    #1073
    Azért ezzel nem értek egyet,attól még hogy használsz deot,parfüm is kell. A deo az használ az izzadás ellne de attól még a kellemes illathoz nagyban hozzájárulhat egy jó parfüm is. A Rexona mint dezodor tényleg nagyon jó és az illata sem rossz de azért nem egy kimondott parfüm.
  • Phat Smoker
    #1072
    látom egyesek keverik a szezont a fazonnal.
    deo és parfüm között csak az illatanyag koncentrációjában és a termék kiszerelését illetően van különbség.
  • Opstar
    #1071
    Sokan kinövik, de sokan sajnos nem:S Sok "majd meg fulladok" tapasztalatom volt az utóbbi időben is. Én sem tudom, hogy lehet ezt szeretni, de ez van. sok ízlésficamos járkál az utcákon:D
  • jojo10
    #1070
    Szerintem ahogy nő az ember, úgy hagyja el ezeket a dolgokat, bár felnőtt nőből is van néhány, aki magára nyomja egyszerre a fél Douglast.
    Nem támogatom ezt a fajta hozzáállást, akkor tényleg már ezerszer inkább deo...
  • mekkano
    #1069
    Sok márka csinál jókat de még több rosszat:D ...Happy az elég jó.
  • Opstar
    #1068
    Nekem már parfümbe is volt olyanom (márkát inkább nem írok), hogy max 2 órán keresztül lehetett érezni:S Deóból is van ellenpéldám:D Van olyan amit sokáig lehet érezni.
  • nagyadam77
    #1067
    Egyértelműen mindenki inkább a diszkrét illatra szavaz, ki szereti azt hogyha már méterekkel előbb érzed hogy milyen tömény cuccal van befújva. Deokról meg annyit hogy mostanában már van néhány olyan ami szinte helyettesíteni tudná a parfümöket de a hatásuk messze nem olyan hosszantartó. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
  • antipatti
    #1066
    szerintem visszataszító ha valaki elmegy melletted és még percekig érzed, hogy erősen be van fújva... akkor már inkább a semmi
  • mekkano
    #1065
    Én sem vagyok az illatfelhő párti:D Nem akarom magam körül elbódítani az embereket. Régebben csináltam de most már leszoktam róla. Simán elvagyok én is egy deóval vagy különös alkalmakkor + parfüm.
  • jojo10
    #1064
    Én azért szeretem, ha egy nő parfümöt is használ, persze a durva illatfelhőt azért nem. Egyébként egyre jobbak ezek a deok is, a csajom sem mindig csak parfümöt használ, és úgy is nagyon jó illata van:)
  • antipatti
    #1063
    ragazzi, azért anniyra nem tér el egymástól a két illat. Legalábbis most már nem.
    Múlt héten vettem egy "sexy" illatú deot és a páromnak annyira bejött az illat, azt mondja, hogy érzi rajtam ezt az új parfümöt. Én persze mondtam, hogy ez csak egy deo, és nem hitte el... Így legalább 10.000 forintot megspórolok 3 havonta, mert nem kell vennem a drága parfümöket.
  • mekkano
    #1062
    Én sajnos nem tudom honnan lehetne.

    Hajnalcat: Valamennyire igazad van de illatban próbál a parfümökhöz hasonlítani...! Én nagyon szeretem az illatukat.
  • puma1
    #1061
    sziasztok! NAgyon régóta keresek zöld színű STR8-t parfümöt.Neve: Str8 adventure.Itt ahol lakom nemlehet kapni csak feketét,kéket,és racinget.Valaki nemtudna 1 oldalt linkelni ahonnan rendelni tudnék STR8 Adventure parfümöt? Köszönöm szépen a segítségéget előre is!
  • Hajnalcat
    #1060
    nem sok köze van a parfümhöz ezeknek az illatoknak....
  • ragazzi
    #1059
    Szerintem a parfüm illat meg a dezodorillat eléggé eltér egymástól... Kíváncsi vagyok mennyire is parfümillatú az a deo:D
  • sijalm
    #1058
    miért meglepő? sztem épp ideje hogy az "egyszerű" illatokról egyre több dezodor térjen át az ütősebbekre..
    csoda, hogy eddig nem jöttek rá!:)
  • ragazzi
    #1057
    Egy dezodornak parfümszerű illata van?? Ez elég meglepő. Én inkább parfümpári vagyok, de most már csak kíváncsiságból is kipróbálom:D
  • sijalm
    #1056
    látom neked is tetszenek az új rexonák :D
    én a shiny-t válaszottam most elsőnek,de nagyon tetszik mindenkinek!
    happy nem illik hozzám de mondjuk pont ez az illatok lényege,megtalálni a személyiségedhez a legjobban illőt..
    egyként többen mondták,hogy olyan kifinomult az illata,mint mondjuk egy parfümnek.. lehet hogy többet nem is kell raknom..
  • Phat Smoker
    #1055
    jah..tudnak meglepőnek ható dolgok lenni a számtalan összetevők között, a parfümőrök zsenialitása révén lesz aztán a sok komponensből egy nagy egész.
    természetesen sokkalta több alkotó elemből tevődik össze egy adott illat, amit az olvasók elé tárnak, azok az úgymond akkord szintű jegyek. (fej-szív-alap)

    ha érdekelnek a különleges hozzávalók, itt találsz jó párat :)
    http://illatfelho.hu/index.php?menu=items&type=components
  • Hajnalcat
    #1054
    Igen, az.

    60’s Mod kölni
    Összetevői: szilva, kakaó, frézia, viola, feketebors, pacsuli, kasmírfa.

    Feketebors egy kölniben? Hát ilyet se olvastam még....
  • Phat Smoker
    #1053
    ez a Pur Blanca avonos cucc ugye ? elég jók illataik vannak.
    van nekik most ez a ' 60's mod ' nevű parfümjük, az nagyon tetszik, olcsó árfekvéséhez képest meglepően jó.
  • Hajnalcat
    #1052
    hupsz, egy picit nagy lett a kép.
  • Hajnalcat
    #1051
    Én se szeretem a dinnye illatot, sőt kifejezetten hányinger kerülget tőle...de azért megvettem, arra jó, hogy anyámnak odaadjam. Amúgy nagyon tartós.

    Nem ismerem...majd megszimatolom egyszer.

    Nekem ez a kedvencem:
    Perceive Eau de Parfum


    És ez:
    Pur Blanca
  • Phat Smoker
    #1050
    nem szeretem a dinnye illatú nőket! :))
    a 'puma - jamaica'-t ismered ? szerintem jó illata van, nem édes. (csak picit)
  • Hajnalcat
    #1049
    A 3. leginkább a dinnyére emlékeztet...
  • Hajnalcat
    #1048
    Meg tudtam szimatolni, hát egyiktől se voltam túlságosan elájulva... de a 3. tűnt akkor a legtűrhetőbb illatúnak. Az 1. illat túlságosan is savanyú volt a 2. pedig nagyon édes.
  • FlyHigh
    #1047
    Pár napja vásároltam chevignon cc50-et, egész jó kis fás illat, hangyányit karcolós, igazi férfias.
  • Phat Smoker
    #1046
    előtte azért szimatold meg, ha van rá mód, nehogy melléfogj :)
  • Hajnalcat
    #1045
    Köszönöm a választ. :)
    Akkor azt veszem meg.
  • Phat Smoker
    #1044
    így leírás alapján nem könnyű a döntés, mert mindegyikben van vagy vanília, vagy magnólia az édes jegyek végett, de én az elsőre szavaznék a 3 közül, friss, nyárias jellegével az tűnik a legkevésbé édesnek.
  • Hajnalcat
    #1043
    Akkor máshogy kérdezem:

    Ezek közül a leírások közül melyik illat nem édes?

    1.
    "A fejjegy szinte szétrobban az energikus lime és az élénkítő feketeribizli likőr illatának elegyétől, melyet hűsítő akkord egészít ki. A szívjegyben modern és egyben friss virágcsokor illata dominál, felvonultatva a viola, a lágy rózsa és a finom jázmin zamatos gyümölcsökkel kevert illatát. A tündöklő és erőteljes, kellemesen fás alapillatot a meleg vanilia és az érzéki pézsma aromája szelidíti meg.
    Ezt az illatkavalkádot azoknak ajánljuk, akik kedvelik a friss, vérpezsdítő, gyümölcsökkel bolondított virágillatokat."

    2.
    "A szikrázó fejjegy a lédús őszibarack és a zamatos piros gyümölcsök illatának káprázatos kombinációját idézi, melyek egészen a bázisjegyig végigkísérik az illatot. A szívjegy érzéki frissességét a fehér virágok illatához hasonló keverék adja, mely a jázmin, a pompás gyöngyvirág, a szemvedélyes mangólia és a rózsa illatát sugallja. Végül a meleg vanilia, a kényeztető pézsma és a fehér cédrus illatának keveréke az ellenálhatatlanság érzését kölcsönzi használójának.
    Ez a kompozíció alapvetően a gyümölcsös illatok szerelmeseinek szívét ejti rabul."

    3.
    "A fejjegy ragyogóan zamatos gyümölcsök illatára emlékeztet, az izgalmas málna és az élénkítő őszibarack pajkosan flőrtöl a feket ribizli likőr illatával. A szívjegyben felfedezhető a pazar jázmin, az érzékeny gyöngyvirág és az elegáns mangólia pompás illatának keveréke, melyet a kecses rózsa tölt meg nőiességgel. Lecsengésben harmonizálnak az édes vanilia, az érzéki pézsma aromája, valamint a meleg fás akkordok, melyek rendkívül kellemessé teszik az illatot.
    Ez az illat azoknak szól, akik kedvelik az izgalmas, merész, teljességükben mégis nőies illatokat."
  • Narusco
    #1042
    szerintem is be lehetne fejezni. örültem hogy huszonx új üzenet, erre 1 kivételével mint arról szól...
  • Phat Smoker
    #1041
    ezzel a buzi játékkal teleszpemmelve az egész fórum, ráférne már egy nagytakarítás!
  • Hajnalcat
    #1040
    Sziasztok!

    Kérdezni szeretnék valamit és gondoltam, talán ez a legjobb topik hozzá, hátha tudtok segíteni.
    Van a Rexonának ez a három új illata, ami parfümös, Happy, Shiny, Sexy
    És nem akarok rossz illatút megvenni, ezért érdeklődnék affelől, hogy Ti mennyire ismeritek?
    A fontos az lenne a számomra, hogy semmi esetre se édes illatot vegyek, ugyanis azt nem szeretem.

    Megköszönném, ha tudna valaki segíteni a választásban.

    Ez a kedvenc illatom:
    Rexonából melyik hasonlít a legjobban hozzá?
    Meggyőző illat a varázslatos kelet világából: kezdésként felszabadul a sárga frézia aromájába lágyan olvadó csipetnyi fehérbors. Ebbe simul az ilang-ilang, a damaszkuszi szilva és az illatos körte. Végül az egész egyesül az orchideával, a vaníliával, az érzéki pézsmával és szantálfával, melyek tökéletes harmóniát alkotnak és az ösztöneinkre hatnak.