1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • petike2003
    #1160
    ja bezzeg mert én olyat veszek :D
    Nem érezted az iróniát.
  • Gaba94
    #1159
    A 3 közül melyiket ajánlod leginkább, ami azért tart is egy jó darabig?
    YVES S. L. - L' Homme
    CLINIQUE - Happy
    CAROLINA HERRERA - CH
  • Lacika 79
    #1158
    hát basszus, ennek legalább van illata, és tart is valameddig, nem mint a 2ezer forintos pacsulik :P
  • Amatorversenyzo
    #1157
    ezdrága
  • Lacika 79
    #1156
    Most ez a kedvenc
  • Amatorversenyzo
    #1155
    áhh szóval.
    nekem boss orange van (man) hát nagyon jó azt tudom rólla mondani.
    Kicsit hasonlít dany doss-ra meg a régi f1-es parfümre, de annál minőségibb.
    Többit annyira nemtom.
  • Gaba94
    #1154
    Köszönöm a válaszod :)

    Engem leginkább a Giorgio Armani, Hugo Boss, Gucci és társaikról alkotott vélemények érdekelnének. Ki milyen fajtát használ(t) és milyennek találja :)
  • Amatorversenyzo
    #1153
    hű bakker van egy pár.
    Gyűjtök pár retro parfümöt is, van vagy 10-12 az tuti.
    Van egy fehér régi diesel parfümöm amit már legalább 10 éve tárolok, akkor nagy sláger volt, van benne kb 5 fújásnyi :) meghagyom az utókornak.
    Volt 3 éve david Backhamas először tetszett majd meguntam abba is van félig, stb
  • Gaba94
    #1152
    Ki milyen parfümöt használ mostanság? Esetleg 1-1 termékről saját vélemény? :)

    Szeretnék venni, de nem igazán vagyok otthon ebben a témában. Elég ritkán használtam eddig.
  • reggaement
    #1151
    nincs valaikinek versace eau de fraiche üres üvege? vagyis csak a kupak kellene, mert én hülye tesztert vettem :D
  • BlueDeath85
    #1150
    Valaki segítsen. Női parfüm vásárlására adtam a fejem (ajándék asszonynak), de nem tudom milyet kapjon. Tippek? Gyümölcsös illat kéne, de ez nem tudom mit jelent, csak asszony mondta, h az olyanokat szereti
  • tomcsa4
    #1149
    Hajra is lehet. Ez a belesétálós dolog nekem nem tetszik. Inkább akkor már ruhára.

    Én a mellcsontomra szoktam. Ha erős dezodort használok (Old Spice), akkor vagy kimarad a kölni vagy csuklóra, karhajlatra (de távol a hónaljtól).
  • Lacika 79
    #1148
    ruhára? sohasem értettem, miért teszi ezt bárki is.
    fül mögé, csuklóra igen. belesétálni....hát ha már valamit unok, és gyorsan el akarom használni :D
  • Gaba94
    #1147
    Ti egyébként, hogy használjátok a parfümöt? Belefújjátok a levegőbe és belesétáltok, vagy távolabbról fújjátok a ruhátokra, esetleg a csuklóra vagy fül mögé?
  • BlueDeath85
    #1146
    Én Esprit Celebration For Him parfümöt használok, nagyon jó illat szerintem.
  • Lacika 79
    #1145
    Ezekből nekem a Clinique tetszik, a d&g szintén tucat illat már, a szekrényben porosodik....
    a többi meg nem az én stilusom, nem illik hozzám. :)
    Yves saint laurent - l'home, ami nálam évek óta favorit, és nem nagyon jött még velem szembe :)
  • Chindey
    #1144
    One million : szerintem is tomeg illat lett sajnos, de attol meg jo.

    Armani Black Code : Egy igazan elegans illat kedvenceim koze tartozik.

    Dolce&Gabbana Pour Homme : Az abszolut kedvenc most hasznaltam el a harmadik uveggel.

    Emporio Armani Night : egy kulonleges illat szinten nagyon szeretem.

    Clinique Happy : A leheto legszolidabb parfum amit valaha hasznaltam.

    Just Cavalli Blue : A legujabb szerzemenyem szeretem es igazan ritka parfum.

    Ezeket mind hasznalom nektek mi a velemenyetek roluk?
  • Lacika 79
    #1143
    Van, és igen! :)
    mondjuk nagyon tucat illat már, én csak akkor használom, ha csak kiugrom valahová, alkalminak van más jobb... :)
  • fodorpetii
    #1142
    Sziasztok vkinek esetleg valami tapasztalat a Paco rabanne-One million-ról? megéri-e az ára, és az illata mennyire tartós?
    Köszi szépen előre is.!
  • Narusco
    #1141
    ilyet használtam vagy 2 évig
    kurvajó
  • smith09 #1140
    Biztos jó lehet ! Illata sem rossz, de egy stiftért én nem fizetnék ennyit. Elsősorban mert nem tudnám kifizetni.
  • Gaba94
    #1139
    Üdv!
    Erről mi a véleményetek? :)
  • smith09 #1138
    Régebben mindig megvettem a Dior, Givenchy meg hasonló drágább parfümöket. De ma már olcsóbbal is beérem, ami számomra elérhetőbb áron van. Pl.: Adidas Sport ( zöld ) . Rájöttem ez nem más mint öncélú divatozás. ( De mihelyst lesz egy picit több pénzem tuti veszek egy Chanelt ) :-)
  • zyndar
    #1137
    Kedves szakértők! Elmondaná nekem valaki, hogyan lehet megkülönböztetni a sötétzöld és a világoskék Bvlgari Aqua parfümöket? Mármint a nevük ugyanaz és semmilyen típusjelzés nem különbözteti meg őket. Tavasszal világoskéket rendeltem online, sötétzöldet kaptam. Szerencsére nagyon jó az illata, ilyet szeretnék megint, csak így nehézkes rendelni.
  • Lacika 79
    #1136
    Jelen pillanatban az Yves-t használom. Egyik kolleganőm mindig a nyakamba ugrik, ha ez van rajtam :D
  • kamilla6666
    #1135
    az említett árkategóriában én a paco rabanat szeretem, nekem nagyon bejön, meg ami ugyan jóval drágább, de a szerintem a legjobb férfi illat: Yves Saint Lauren: L'Homme (ez mondjuk 12-13ezer is megvan sajnos)
  • oliwwer
    #1134
    Sziasztok. Mondjatok már nekem olyan parfümöt, ami kb 5-6-7 ezer forint, és férfias illata van. Tehát amit nem egy.. tizenéves srác használ, hanem egy felnőtteb férfi. Köszi
  • sevendays
    #1133
    Kaptam egy Chanel Chance 100 ml-es parfümöt szülinapomra, de nekem túl erős az illata, én a lágyabb illatokat szeretem. Szívesen megválnék tőle! Írj, és megegyezünk! [email protected] (egyébként teszter, de eredeti)
  • Phat Smoker
    #1132
    jah...vagány, sportos, üzletemberes illat :))
  • Puntigamer
    #1131
    Vagány üzletember, tuti illat, sokan buknak rá...
    De szerintem a Hugo Boss - Boss is jó, bár sokaknak az már unalmas...
  • smith09 #1130
    De, igen !
    Mindössze azért tettem fel ezt a közhelynek tűnő kérdést, hogy milyen jellegű illat? sportos ? vagány, üzletember.
    Nekem tetszik :-)
  • Phat Smoker
    #1129
    nem az számít, hogy neked hogy tetszik ? :)
  • smith09 #1128
    Érdeklődnék az Armani Code illat felől.
    mi a tapasztalat ? fiúk ? lányok ?
  • Phat Smoker
    #1127
    'Laura Biagiotti - Roma Uomo' klónja ;)
  • smith09 #1126
    Egy ismerősöm ismerőse:) usa ból hozta.
    de már nagyon kevés van az alján :(
  • Torda5
    #1125
    Spartainak erzem magam tole XD Magyarorszagon is lehet kapni ahogy latom de ahol en elek ezt nagyon nehez talalni! :)
  • raptor22
    #1124
    Gladiátor illata van:P:) Ez se lehet nagyon elterjedt.
  • Torda5
    #1123
    Szerintem ez egy nagyon jo parfum!! en mar evek ota ezt hasznalom csajok buknak az illatara!!
  • raptor22
    #1122
    Akkor te se tömegparfümöt használsz:) Még nem is hallottam róla:) E-bay-en vetted?
  • Narusco
    #1121
    BOSS - Pure, valaki vélemény? :) én meg olyat vettem, eléggé tetszik.