354
Avagy mik nem történnek meg... :)
  • Factor_007
    #145
    ÜBER LOL ez a topic ennyit még nem röhögtem egyhuzamban :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #144
    tanulságos! én mindig vittem pulcsit is meg kabátot is (jó nagy ballonkabát többszemélyes):D DD
  • [HUN]PAStheLoD
    #143
    hát asszem nem direkt törtem be :)
  • PResident Evil
    #140
    nah lollok vagytok....

    még jó hogy készült videó az osztály kirándulásról.. :DDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #139
    WHHHÁÁÁÁÁÁÁÁ :)))))))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #138
    LOOOOL.....pffffffffffffffffff........hahota hahota....HUKRÁÁÁÁÁÁF....ROTFL....

  • Jano
    #137
    Jaaaaaa! :DD
  • Degec
    #136
    honnan tudtam volna ,h te voltál :)
  • Jano
    #135
    Én írtam, te pélóarcú!
  • Jano
    #132
  • magus
    #131
    dekomoly:)

    ez igaz?:)
  • Jano
    #130
    Az én esetem nem osztálykiránduláson történt, de mindenképp meg akarom osztani veletek, mert szerintem nagyon tanulságos história.

    Szóval nagy rokonsággal rendelkezem, főleg vidékiekkel. Náluk ugyebár a mai napig óriási lagzikat szokás rendezni egy-egy esküvő alkalmával, amiből az utóbbi időben akadt jónéhány. Ilyenkor az egész familia megjelenik, unokatestvérek, nagynénik, nagybácsik, nagyszülők. Ez utóbbiakkal van a legtöbb probléma. Imádják az ilyen nagy nászokat, rendkívül jól érzik magukat, ami persze nagyon jó dolog, de nagyanyáim velem rendre előadják azt, hogy mikor éppen ropják a táncot a helyi kultúrház kocsmájának fröccs-szagú parkettáján, akkor néha oda-oda perdülnek hozzám, megbökik az oldalamat, rámutatnak a szintén vidáman táncoló újdonsült házaspárra, és azt mondják: "Te leszel a következő! Hihihihi!"
    És gyakorta megesik ez, ami rendkívül bosszantó tud lenni, ismervén önnön hozzáállásomat a házasság-témához. Gondolhatod!
    Ezért hát azon kezdtem el törni a fejemet, hogy hogyan revansolhatnék, mivel vehetnék elégtételt eme borzalmasan idegesítő tettekért cserébe az öreg tyúkokon.
    A sors úgy hozta, hogy nemrég ismét össze kellett gyűlnie a családnak, de nem vigadozásra, hanem gyászra. Ugyanis az egyik (nem túl közeli) rokonunk jobblétre szenderedett. A temetési ceremónián természetesen ott volt midenki. Unokatestvérek, nagynénik, nagybácsik, nagyszülők. A szertartás közben hirtelen támadt egy ötletem. Fogtam magam, odamentem a vén szatyrokhoz, megböktem az oldalukat, rámutattam a szépen megmunkált koporsóra, és azt mondtam: "Ti lesztek a következők!"
    Azóta volt két esküvő, de a mamik nem jöttek oda hozzám 'jósolgatni'...
  • ÁjjLe BoBBi
    #129
    véletlen ? : ))))))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #128
    :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #127
    a múltkor volt egy ajtó kilincsestül meg mindenhogy leesett a helyéről :)) nah,, véletlen volt :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #126
    nah ez az 1 nem történhat meg SOSE olyan hótkurva az a bödös fasszopó hogy soha a kurvaéletbe nem tudnék ARRA az izére gondolni hogy valami történhet... ezért akár mennyire be lennék állva annál a retyis kurvánál sose próbálkoznék. de a törjünk zúzzunk az pia nélkül is megy :D
  • magus
    #125
    en mar voltam ott. ott meg gamecclubban voltunk...
  • [HUN]PAStheLoD
    #124
    nebaszki mi is pécsre megyünk :o)
  • Gery1980
    #122
    Majd ha hazaértem érkezik a történet, csak most dolgoznom kellett!:D
    De nem felejtettem el!:D
  • ÁjjLe BoBBi
    #121
    Na gery ! hol van az a minden napra beigért story ? :))
  • magus
    #120
    hajrá:)

    bazz álunk olyanok csajok, hogy, áááááááá, minimum 2 év mire rájönnek milyen jo osztalybol, es minimum 4 ev mire rajonnek milyen jo osztalybol osztalykiranudlason:(q
  • ÁjjLe BoBBi
    #117
    ja és mindezek után bealkoholizálok, és megbaszom osztálfőnököt is :P
  • ÁjjLe BoBBi
    #116
    ez bizony komoly !: )

    Majd a mostani osztálykirándulás lesz a fullos :))
    asszem ketten fognak szétszopni, aztán az egyik seggét szétbaszom :PP
  • magus
    #115
    komoly?:)

    na kösz a tanacsot, en nekem ezek most fognak jonni:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #114
    háát izé! 1. osztályos kirándulásom után maradt egy széthányt szoba (én művem) egy folyosó, ahol méterenként okollel lett beütve a faforgácsból készült fal, egy széttört ágy, egy betört ablak... :))) asszem ezért nem mentünk 2. -ban kirándulni :DD

    annyira be voltam állva, hogy mikor a nevemet mondták(nem emlékszem csak mesélték) felugrottam az ágyból, és szétfejeltem az ajtófélfát :))

    Ja meg osztfőmet is majdnem lekaptam :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #113
    beszarok !! asszem törzshelyemül választom eme topicot :))

    (ebben a hónapban kirándulás lesz ám :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #112
    LOOOOL :)))
  • ÁjjLe BoBBi
    #111
    LOOOL ANDERSEN LOOL ! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #110
    ÁÁÁÁ de LOL !! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #109
    20as :)
  • Gery1980
    #108
    Fantázia rulez!:D
  • Gery1980
    #106
    Na tehát, a mai történet:

    Közép iskola első osztály, év vége, a kis csapat leruccant az alföldre lazítani 3 napra.
    Akkoriban még a nitrohigító lázában égtem, de az igazat megvallva, a hatalmas pusztaság, még a párlat belélegzését követő mámoros állapotban is ingerszegénynek bizonyult.
    Osztálytársaim ezekben az időkben ismerkedtek az önkábítás adta széles kötű lehetőségekkel.Volt egy cimborám, aki igencsak tehetős családból származott, és a báttya fiókjából lenyult egy kissebb adag kokaint.
    Az első nap iszonyatosan unalmasan telt, bár én alig láttam a higitótól, de azért azzal tisztában voltam, hogy ez nem az a fajta szórakozás, amire az ember egy osztálykirándulás alkalmával vágyik.
    Kishaver este bevillantotta, hogy lenyulta a bratyesz koxát, és mit szólnék egy kis púderezéshez.Nem kellett kétszer mondani, ráadásul addigra elfogyott az összes higítóm, szal eldurrantottunk egy egész hosszú utcácskát.
    A hatás nem is maradt el, én akkor kokóztam életemben először(természetesen azóta is rendszeresen használom, ha tehetem), és úgy éreztem mintha egy sugárhajtású repülőre váltottam volna jegyet.
    Azonnal megváltozott a hangulatom, mindennek örültem, boldog voltam, de leginkább nőt akartam, de izibe!:D
    A baj, csak az volt, hogy az osztálytársaink lehúztak a közeli faluba szarrá inni magukat, és csak néhány eminens könyvbúvár maradt a szálláson, na meg az osztályfőnöknőnk.Ő olyan 40 kürüli molett kishölgy volt, elvált, egy gyerekes anyuka.Igazándiból az életben meg nem fordult volna a fejemben, hogy hozzányúljak egy ujjal is, de az adott szituációban a nőcike az év playmate-jévé avanzsálódott a szememben!
    Meg is beszéltük az havercsótánnyal, hogy patryba vágjuk a ribancát:D
    A terv a következő volt:
    A tancsi a szobájában olvasgatott, gondoltuk bekopogunk, és valami kamu indokkal szóba elegyedünk vele.Persze előte még belefejelünk egy kis kólába.
    Így is történt, berontottunk hozzá, és mit látunk.A rozzant kurvája éppen a tv-t bámulja, amiben valami hülye természetfilm ment, és a punciját vakarássza.Na mondom ez kész bazzeg.
    Persze próbálta összekapni magát ahogy beérkeztünk, hebegett-habogott, de hiába, ő is tudta, hogy ezt csúnyán bebukta.
    Én azonnal becsuktam magunk mögött az ajtót.Álltunk ott mint két fasz, meredten néztünk az oföre, az meg rákvörös fejjel nyomatta a felós dumát, valami fertőzésről, meg krémekről, de a negyedét nem fogtam fel annak amit makog.
    Úgy ítéltem meg, hogy a legtutibb az lesz, ha élesbe benyögjük a frankót, úgyhogy bele is vágtam egy "tudjuk, hogy masztizott tanárnő, de ha esetleg hagyná, hogy mi is beszálljunk, azt biztos nem bánná meg" dumába.
    A mondatomnak hatására a hever iszonyat röhögőgörcsbe kezdett, a tanárnő meg méginkább elkezdett égni.
    Én viszont átláttam a páján, oda léptem a tanárnőhöz, és minden szarozás nélkül előkaptam a kisfőnököt.Meglepetésemre a nő azonnal a keébe vette az irányítást és úgy bukott a farkamra, mint kisgyerek a nyalókára.
    Ezt látván a hever is odaugrott és pár perc múlva már kő keményen szopattuk a kedves tanerőt.
    A folytatás sem maradt el, hiszen nemsokkal ez után már kispajtim farkán pattogott:D
    Kellemes meglepetés volt, hogy 40 éves kora ellenére, és a +10-15kg-ot leküzdve milyen virgonc kis suna volt ez a nő.
    A gond ott kezdődött mikor kezdett elszállni a fehér por hatása.
    De mivel a hangulat úgyis emelkedett volt már, nem gondolkodtunk, kihúztunk 2 csíkot az éjjeliszekrényen.
    Itt jött a második hatalmas flash, uganis a kurvája elkezdett sikoltozni, mikor meglátta a vegyszert, és könyörgött, hogy vegyük be, mert ő beporozva szereti csak igazán a mókát.
    Persze mi nem voltunk azok a spúr tipusú kábszerarcok, szal átengedtük neki a terepet.A büdös kurvája úyg felszívta mindkét csíkot, hogy csak pislogtunk.
    Még jó, hogy maradt még, mert már tényleg nagyon kezdett hányingeres lenni a látvány.
    Bedobta az ötletet, hogy a maradékot szórjuk a seggére, és nyaljuk fel onnan.Így is lett, és ismét csúnyán bekészültünk.
    Nem tom meddig mehetett a szex, mert a következő emlékem az, hogy reggel 7 kor kinyitom a szemem az ébresztő csörgésére, a haverommal fekszünk az ágyban, a tanárnő a földön, fején egy bukósisak, a kezében egy felmosórongy, és anyaszült meztelen.
    Azonnal felrángattam a cimbit, és azzal a lendülettel elhagytuk a szobát.
    A kirándulásból volt még egy nap, az ébresztő hivatalosan reggel 8-kor volt, akkor taliztunk a menzán.
    Mindenki full másnaposan beszálingózott a kajáldába, legutoljára az ofö érkezett meg.úgy názett ki mint akin egy buldózer hajtott végig az este.Elég kínos szitu volt, mikor egymásra néztünk.Kaja után megvártuk, még mindenki felhúz öltözködni, odaléptünk hozzá, és megkérdeztük mindne rendben van-e.
    Ő csak annyit mondott, hogy "köszi az estét skacok, és ez maradjon örök titok"
    Esküszöm életem egyik legdurvább kúrása volt, és ami még kurva jó volt az egészbe, hogy 4-ig minden éveben simán átmentünk matekból a heverral(ugyanis ez volt az ő tárgya)
    Holnap a halott kurvák sztoriját mesélem el, addig is várom a hasonló történeteket!:D
  • Instict
    #105
    lehet:DD na kicsit lelépek, mert nem tudok ébrenmaradni:D majd később jövök:DD
  • Gery1980
    #104
    Abban nem kételkedem:D
    Csak lehet, hogy nem sokra fogunk emlékezni!:DDD
  • Instict
    #103
    :DDDDDDD de jó lesz!!!:DD
  • Gery1980
    #102
    Előre látom mi lesz abból, ha mi egyszer talizunk majd:DDD
  • Instict
    #101
    papirt akartam, vagy azt a barna kis korongot, de nem volt sehol :D
  • Gery1980
    #100
    Azt én is ismerem:D
  • Instict
    #99
    kicsi kék tabletták voltak, rajtuk meg angyalkák :D
  • Gery1980
    #97
    Mi volt terítéken?:D