1793
  • Gleva
    #1633
    Szia bercy!
    Engem érdekelne a dolog,mert én is nagy MotoGp rajongó vagyok.
    Csak aztán arra vigyázz,hogyha állandóan megalázlak a versenyeken,nehogy sírva fakadjál!Írj a részletekért!Köszi.Csá!
  • bercys
    #1632
    A 2005-ös mocikat már letöltöttem :)
    Csináljunk 1 magyar csapatot, akit érdekel keressen msn-en!
    Címem: [email protected]
    Várok minden motoGP imádót!
    Szevasztok !

    "Bercy"
  • bercys
    #1631
    Szevasztok! Én is gameSpy-n tolom és nagyon kevés magyart látok! Jólenne ha többen feljönnétek ! Főleg este vannak nagy futamok a Franciák ellen.
    Pl: Spy-t és Kaszi46-ot is rég láttam, tán meguntátok?
    A 2005-ös mocikat hol találom? Ezen az orosz linken nem tudok elmenni.
    Előre is köszi a segítséget.
    "Bercy"
  • Beagie
    #1630
    ja a link
  • Beagie
    #1629
    Akinek nem jött be a Moto-"arcade shit"-GP3 annak itt egy MOTOGP2 2005 mod
  • csm
    #1628
    HI ALL.
    Nekem az a gondom hogy leszedtem a motogp 3-at és nem indul el mer le van védve.aztán próbálom vmi antibraxx-al de azzal se megyy.
    van hozzá vmilyen crack?
  • airfly
    #1627
    Nem értem, hogyan tudtok hard gumikkal menni, 100%-ra van állítva a szimuláció??? Ha nincs, tedd arra és úgy tuti nem tudsz menni egy ép gyors kört! Amúgy tud valaki kiegészítést a MotoGp 2-höz, mert a 3-al aztán nem játszom... A 2003-as motorok fent vannak, de valami új pálya, vagy valami hasonló érdekelne. THX
  • robifon
    #1626
    Szeva! Gondolom már velem együtt sokan nyomjátok a Gp3-at. Ki mit szól hozzá? Az tuti, hogy sokat nem törték a felyüket a "munkások", hogy valami nagyon újat dobjanak ki. Az irányítás nehezebb de élethűbb lett. Az utcai rész viszont egész jó.
  • Pehely
    #1625
    Szervasztok!

    Nem tudom mi lehet a gond, de a MotoGP 2-nél nem tudom használni a "Logitech Wingman formula force GP" kormányomat.
    Bárhogya kalibrálom is a cuccot, minden alkalommal úgy viselkedik játék közben, mintha nyomnám a pedált.
    Mi lehet a gond? Légyszi e-mailben írja meg valaki!

    [email protected]

    Köszi!

    Péter
  • gercse
    #1624
    gamspy on nincs?
  • Istencsászár
    #1623
    asszem csak azzal
  • mucius
    #1622
    allseeingeye egyetlen darab motogp2 servert nem lát az egész világon. :( vannak egyáltalán ilyenek, vagy csak directip-vel lehet max. multizni?
  • gercse
    #1621
    regisztrálni kell
  • robifon
    #1620
    Hali! Én is mentem már pár 1000 kört a GP2-vel és szeretném összemérni a tudásom valakivel, ha van rá jelentkezö. Abban is kéne segítség, hogy a Game Spy-al, hogyan tudok csatlakozni, mert már próbáltam,de regisztrációt kér...
    Hmmm?

    [email protected]
  • Zetorg
    #1619
    igen.kétszer megnyomod és csúsztatja a seggét.
    Stunt módban jön jól, sok pontot ad rá.
  • Palinko
    #1618
    a powerslidot nem értem,mire jó? szóvar kanyarban 2x meg kell nyomnom az előre nyilat?
  • Palinko
    #1617
    kössz a segítséget!
  • Zetorg
    #1616
    a "ráhasalás" alatti gombbal tudsz egykerekezni.
    dupla gázzal meg lehet powerslide-olni kanyarban.
    gáz+fékkel lehet gumit füstölni.

    én ennyi extrát tudok...
  • Palinko
    #1615
    hogy bírom a motrot egy kerékre dobni?csak 5 dolgot tudok,gáz,fék,jobra,balra,ráhasalás,mondjatok még ezek mellé valami fontosat,és melyik gombal kell csinálni azt a bizonyos műveletet?
  • gercse
    #1614
    minek? szerintem nincs,ilyen játékokhoz nem szokott leni
  • feco
    #1613
    hi!

    valiaki tudna magyarositást
  • gercse
    #1612
    hát softtal lekel lasítani nagon,de én is harddal megyek mert az meg egyenesben gyors,és kanyart meg csusztatva veszem
  • Zetorg
    #1611
    szerintem nsr a legjobb.

    azt magyarázzátok meg nekem, hogy hogyan tudnak egyesek soft gumival menni?
    én kipróbáltam és nem tudok kanyarodni, mert nyomom a féket és elcsúszok egyenesen a kavicságyba :(
  • gercse
    #1610
    nem tom nekem rc- vel mindig elesik,de nsrrel nem,maradok azzal
  • Kaszi46
    #1609
    nemtom én kizárolag rcv211-el mentem, és netes játék közben kértem egy sráctól. ezzel lehet elvileg azt az erőcsúsztatásos modszert alkalmazni amit nsr-el nyomatnak. szívesen
  • gercse
    #1608
    de azért kössz
  • gercse
    #1607
    ugyan ez volt az nsrhez csak hard tire-vel nem? meg high gear? mindegy ha te mondod
  • Kaszi46
    #1606
    1400 8/10 medium tire, normal gire

    50 35 40 50

    ezttaláltram nagynehezen, ez tut rcv211 hez való!
  • gercse
    #1605
    Kaszi?????
  • gercse
    #1604
    mindegy akkor addig tolom az nsrrel
  • gercse
    #1603
    senki?
  • gercse
    #1602
    mik a jó beállítások rc-hez?
  • Zetorg
    #1601
    meg tudnátok mondani, hogy melyik portot kell engedélyezni a routeren, hogy tudjanak rám csatlakozni?
    én tudok másra csatizni, de ők rám nem.
  • gercse
    #1600
    ööö,végig kell menni a bajnokságban? :D több szinten? :DD megvoolt ? :DDD
  • szabolcs17
    #1599
    lehet, hogy hülye kérdés de hogyan lehet azokat a motorosokat feloldani amin locked felirat van. (pl: Rossi, Biaggi)
  • gercse
    #1598
    ok akkor nyugodt szivvel töltöm,még mindig,mert állandoan lefagy a gép és soha a büdös életbe nem fog leérni,egyébként hány szerver szokott még lenni ugy általában és hány ember?
  • Gugger
    #1597
    nem halt el, Kaszi örködik és mindig valaszol, mert Ő egy igazi MGP fun! :D
  • Kaszi46
    #1596
    van még szerver(gamespy), amugy meg mindjart kint a 3
  • gercse
    #1595
    elhalt a topig, most töltöm a gamet, mert elveszett :( remélem még lesz 1-2 szerver
  • najman
    #1594
    Köszi!
    Megpróbálom.