824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Bone-Cracker
    #446
    Hellosztok
    Tudom nem ide illeik egészen a kérdés:
    NEM TUDTOK VÉLETLENÜL EgY HELYET, AHONNAN A SPEARHEADET LE LEHETNE RÁNTANI?
    HELP ME!
  • Zagash
    #445
    Hmmm... csak arra tudok gyanakodni, hogy a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leáll... :)

    Viccet félretéve millióegy dologtól lehet ez a hiba, kezdve a windows renszerproblémáktól a mohaa installáción és a CD hibás megírásán án egészen a hardver kompatibilítás problémákig. Próbálj egy játék-reinstallt, hátha az használ valamit.

    Ja és egyszer is elég az üzenet. Vagy ezt is másoljam most ide vagy négyszer?
  • Oppika
    #444
    SEGÍTSÉG!!! Nemigaz hogy senki nem tudna segíteni! Állnadóan kilép ez a retkes játék. Azt írja h.:a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leáll...hibajelentés küldése... Mi a franc a baj?
  • Oppika
    #443
    SEGÍTSÉG!!! Nemigaz hogy senki nem tudna segíteni! Állnadóan kilép ez a retkes játék. Azt írja h.:a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leáll...hibajelentés küldése... Mi a franc a baj?
  • Oppika
    #442
    SEGÍTSÉG!!! Nemigaz hogy senki nem tudna segíteni! Állnadóan kilép ez a retkes játék. Azt írja h.:a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leáll...hibajelentés küldése... Mi a franc a baj?
  • Oppika
    #441
    SEGÍTSÉG!!! Nemigaz hogy senki nem tudna segíteni! Állnadóan kilép ez a retkes játék. Azt írja h.:a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leáll...hibajelentés küldése... Mi a franc a baj?
  • Big Daddy
    #440
    Ha minden igaz akkor arról a pályáról van szó ahol 3 papírt kell összeszedni az épületekben. Nézd az iránytűt mert jól szét vannak szórva! Asszem!
  • Zagash
    #435
    Ja ez a #433-ra ment
  • Zagash
    #434
    Egyszerűen azért, mert nem történt még ilyen eset. Olyan már volt, hogy ibás volt egyik-másik link, de hogy semmi nem működik, olyan még nem volt.

    Egyébként meg a "remekül elmondttad mi lehet a hiba farokarc-val kapcsolatban pedig: - Miért? Kérdezted, hogy mi lehet a baj? Talán kérdezd meg és ne egyből fikázd az oldalt.

    Ezen a lapon mi napi 3-4 órákat dolgozunk, hogy mindenkinek a kedvére tegyünk -- így ha valami probléma van a működésével, arra előbb kérdezz rá, mert lehet, hogy nem is úgy van, ahogy azt a #419-es reply-odban írod.
  • Nemcso
    #432
    fityisz !

    szállj már magadba, vagy el, jó messzire !
  • [DCF]SkipeR
    #431
    gyoker...
  • Nemcso
    #430
    www.gamecopyworld.com
  • Zagash
    #426
    LMAO.
    A spearhead honosításnak, és semmi másnak sincs semmi baja. Mivel te vagy az egyetlen, akinél nem működnek a linkjeink, nem gondolod, hogy a hiba a te készülékedben lehet, és nem a másik párezer user gépében, akinél működnek a linkek??

    Mielőtt lehúznád az oldalunkat, ellenőrizd le, hogy tényleg igaz az, amit állítasz. (pl. egy másik gépen)
  • Coco
    #423
    Hi!Asszem én is elkezdek kicsit MOHAA-zni szal, ha vki megtudná mondani hogy honnan tom letölteni a legelső gémt, az alapot, nagyon megköszönném!Tudom, nagyon régi...de...hátha előre is köszi!
  • Oppika
    #422
    Hi! Légyszi segítsetek? Szinte 10 percenként kilép a játék. Bejön 1 szép ablak: a program szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leált. Hibajelentés küldése... Mi lehet a baj. Xp-m van, frissen tettem fel. Másnál működik ugyan ez a verzió xp alatt is.
  • Yan
    #420
    Az müxik, csak a telepitő nem. :(
    /#338/
  • Zagash
    #418
    De, ez azóta is ott van, ugyanis én nem nyúltam hozzá :) Nálam működik a link, van még valaki, akinél nem?
  • Einstvan
    #416
    Xp mellé szigorúan ajánlott feltenni a Win98-at hogy játszani is lehessen ! :)
    .
  • Nemcso
    #413
    #39 !
  • Punker
    #412
    akkor olvas vissza jobban le van írva hol kell átírni.....
  • Jericho
    #411
    Mohaa regisztrációs bejegyzést kellene, mert nem megy fel az 1.11-es patch!
    Ez mar #40 nincs ott: http://www.darkangels.hu/~balint/MOHAA/mohaa.reg
  • grebber
    #408
    Nem tudja valaki hogyan kell a Sima Medallal neten keresztül nyomulni?Mert már mindent probáltunk a haverommal de semmi.Aki tud légyszi segitsen!Előre is köszönöm!
  • tier
    #407
    Töltsd le a német verzióra való 1.11-est.
  • Punker
    #406
    olvass vissza a topic elejére
  • Einstvan
    #405
    Húúú... gyerekek ez nehéz szülés volt.
    De, csak leadtam a drótot a rádión.:) Hát, nem nagyobb durranás mint a Spearhead!
  • JaFFa
    #403
    Segítsetek, metr megőrülök! Sehogy sem megy fel a 1.11-es patch a gaméra! Mindig azt ugatja, hogy nem talál sem US, sem UK verziójú mohát!
  • Augustus Gigo
    #402
    connection timed out hibánál mi a teendő?
  • guces
    #401
    Sziasztok!
    Monte Cassino II végén vagyok elakadva, segítség kellene. Három fickót kell kimenekíteni egyesével rohannak ki, de sokan vannak minden irányból, nincs valami rutin vagy tipp, hogy hogyan lehet tovább menni? Segítségeteket előre köszi.

  • ATS: Peelova
    #400
    a ,edálokat egyébként én sem értem, mire mit ad, eddig a főmisönök után mindig adott szal eddig kettő van most csinálom harmadikat. az alsó sorban van az a kettő ami megvan a felsőben meg nincsen semmi, már a szpirhedbe meg sima mohaaban sem értettem ennek a rencerét, monnyuk nem is nagyon kutattam utána
  • ATS: Peelova
    #399
    nesze fix tv-s problémamegoldás: " ebből reinstall lesz, reinstall. installáld ujra a vindózt is, mindent, télleg reinstall"
  • Rylander
    #396
    Sziasztok! nem akarj aaz eye behozni a magyar szervereket!! felraktam az eyet es central eoropaba bekklibb utana hungary... es refresh erre pedig nem hozza be.. de a többi külföldit igen..
  • Augustus Gigo
    #395
    van még pálya monte cassino után,? annyi pálya van amennyi medál?
  • Augustus Gigo
    #394
    mágneses aknákkal a hónuk alatt szaladgáltak és rakátk a shermanekre, churchillekre
  • Augustus Gigo
    #393
    nemtom , hogy olvastátok-e monte cassino cimű sven hassel könyvet, de az amcsik többször szőnyegbombáztak, és az ostromkor nem is volt szinte túlélő, pár szétszórt német büntető század volt még ott, akik helyt álltak rendesen
  • Punker
    #392
    csak környék :(
  • Punker
    #391
    :)
  • Augustus Gigo
    #390
    amugy monte cassino-i teljes csata benne van, vagy csaka környék?
  • Augustus Gigo
    #389
    háát az apc-s része igen, ahol tankokat kellett löni 1000rel
  • Augustus Gigo
    #388
    fél órát lőtte múltkor az egyik csávesz a tőle 10 mre levő germánt és egyszer sem találta el...
  • Punker
    #387
    szerintem a spearhead téli pályái keményebbek voltak.