824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Dynamic
    #124
    Meg lehet csinálni a pályákat headshot nélkül is, de tény hogy a lőszerrel takarékoskodni kell!A hiba általában ott van, hogy az ember nem veszi észre a lőszeresdobozokat, amiből persze nagyon kevés van, de ha nem veszel fel egy 100-ast, annak igen csak meg lehet érezni a hiányát.
    Be kell nézni a szobákba, a lépcsők alá, a sátrakba stb.Senki ne gondoljon valami secret roomokra, de néha simán elmentem mellettük, mert valahogy nem figyel fel rá az ember(esetleg, ha forogna, meg villogna:))
    Ez a kevés lőszeres dolog valamiféle izgalmat visz a játékba, de másrészről meg idegesítő és teljesen illogikus.
  • Punker
    #123
    akkor kénytelen leszel vissza tölteni mert ott kicsit több lőszerrre lesz szükséged.....
  • Sephi
    #122
    A fene egye meg. Most talakoztam valami Klaus nevezetu egyennel es el kell rohanni a nemetek elott. De eler egy reszhez ahol nincs kulcsa es megprobaja kinyitni az ajtot addig en kell orizzem. DE NEKEM PONTOSAN 2 golyom maradt (mondjuk ha ugy ertelmezzuk eleg az) amivel szert se csinalhatok :(
  • Augustus Gigo
    #121
    megí a bt még minidg simán a multi nem eredeti gammával? remélem igen
  • mozesapo
    #120
    Nem bug, spórolj a tölténnyel. 1 axis max 2 skuló. Headshot rulez. Igy elégnek kell lennie. Csak taktikusan.
  • Augustus Gigo
    #119
    hát igen a valóságban is sajna így volt, vagy csak arra akarnak sarkallni hogy ne használs axis fegyvereket!
  • Punker
    #118
    lol tegnap este éjfél után a discovery-n a K5-s ágyúkat mutatták amik a játékban vannak....
  • gyraph
    #117
    Nem bug...ezt igy prezentálják nekünk...puskatus force. Gondolták ettől lesz jó a játék. :)
  • I.C.ram
    #116
    Már sikerült. Ez valami bug, hogy senki nem dob töltényt?? Egy-egy pálya végén, már erősen közelharc orientált leszek.
  • I.C.ram
    #115
    Valaki tudja miért nem működik a cheat a mohaab-ban? Ott vagyok, ahol a német kémet kéne kijutattni, de elfogyott a skulóm. Összesen van kb 20 töltényem Garandba, meg 6 töltényem Berettába. Képtelen vagyok igazságosan elosztani ezt 10-15 német között. Hogy lehet egy kis ammohoz jutni, mert az áldozatok nem nagyon dobálnak.
  • gyraph
    #114
    Nem.
  • Punker
    #112
    kimenni
  • bazsi123
    #111
    HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ, nap vicce....
  • Xboxman
    #110
    kijött már?
  • Örm
    #109
    Az oldalára dölt hajónál mit kell csinálni, mert nem látok semmit?
  • Marcus_
    #108
    Köszi, tárgytalan átjutottam:-)
  • Marcus_
    #107
    gyrap:Leírnád a tankos rész előtt,hol találtál válról indithatós töltetet,mer az utolsó tankot hiába lövöm...

    THX
  • Dynamic
    #106
    Az egyik pályán kénytelen voltam az utolsó katonákat agyonverni, pedig fejre céloztam előtte, hogy minél kevesebb lőszer fogyjon:)
  • Marcus_
    #105
    Ja,egyetértek!

    Elég uncsi ujratöltögrtni,megtöri a játékélményt-vagy mit...
  • MEDIC!
    #104
    A német terminátorokat majdnem elfelejtettem. Nagyon sokszor 3-4 fejlövés is kevés nekik, de volt olyan, hogy tizet kapott a fejébe és akkor ment csak le. Szal ez a game attól lett nehéz, hogy szar lett és így idegesítő. Szerencsére nem volt sokba :-)
  • MEDIC!
    #103
    Pedig ecsém ritka sz@r lett ez a gém. Nehogymár attól legyen nehéz, hogy az ellenség átlát a ködön! Őt még nem látni, ő meg simán lő a pofádba. Meg attól, hogy alig van lőszer. Nemegyszer maradtam három tölténnyel a pisztolyban két ellenségre, pedig hidd el erősen spóroltam, és kurvára umalmas ezért 15* visszatölteni, amíg így leszeded őket. Komolyan mondom alig vártam, hogy már vége legyen. Ja persze easy fokozaton biztos király.
  • Zagash
    #102
    hi. Kell hozzá a mohaa és fogsz tudni a másolt spearheaddel...
  • fm
    #101
    multiplayerben nyomják már a neten a breaktrút,vagy az csak single? kell hozzá a sima mohaa? fogok tudni a másolt spearhead-el,ha felteszem a mohára a bréktrút?

    ha jáccák már a neten, sok új multi pálya van? főleg ez érdekelne..köszi
  • Zagash
    #100
    hát ez így igaz.

    ettől függetlenül aki azt mondja erre a három singleplayer kampányra, hogy szar, az nem játszott még szar játékkal. Itt nem a szkriptelésről van szó, és nem az évek óta elavult quake3 motor milliónyi egyéb hiányosságáról, hanem a játékélményről. Én a Spearhead-ből kiindulva sokkal kevesebbet vártam a BT-tól, így én tudtam kellemesen csalódni. És nehogy azt mondja vki, hogy a sima mohaa nem volt tele szkriptelési bugokkal, falon átlógó testrészekkel meg levegőben meghalt enemy-vel, mert az is hemzsegett ezektől. Anno rengeteg ilyen képet lementettem. Én ezt funnak tartom, és szerintem a fejlesztők nem tehettek akkor sem róla, meg most sem. ez a Q3 motor hibája. nem lehet a szkriptelést tökéletesen megoldani, mert minden szituációban más a körülmények között fut le a szkript és ezéltal más lesz az eredmény is. Ezt a motort már rég le kellett volna váltani. már a Spearhead megjelenése előtt...
  • Zagash
    #99
    hasonló élményem nekem is volt. azaz majdnem ilyen. Van az a rész, amikor találkozol a tarsaiddal egy sín mellett éjszaka. Az egyik ejtőernyős éppen akkor vágja le magát az oszlopon fentakadt ernyőről. Szerencsétlentpont akkor lőtték le, mikor sikerült levágni magát, így a levegőben halt meg. :)
  • Alexease
    #98
    Az elakadas oka lehet, a csak uzleti celbol (rokabor)kiadott jatek, elsietett scriptelese is;))
  • Zagash
    #97
    Ez azért van, mert kezdesz kiöregedni.

    Az öregedés első jele az, ha a MOHAA: brékszrú első pályáján elakad az ember.
  • robrose
    #95
    Előtten a tank meg a levegőben közlekedett:))
  • Punker
    #94
    hány pálya van?
    -afrika
    -szicília
    -olaszország

    ennyi csak?
  • Punker
    #93
    próbáld futtatni a mohaa.reg-t. (#40-s hozzászólás)
  • Punker
    #92
    Nekem így volt:
    - MOHAA felrak
    - mohaa.reg futtat
    - patch (3in1) felrak
    - crack
    - MOHAA:B felrak
    - crack (cd-ről)
  • nandi
    #90
    nekem aza baj hogy a serialt be sem tudom irni mert akkro kiirja hogy baj van azzal a ..._code.exe filelal...

    mi lehet a bibi???
    mar le uninstalaltam mindent , ujra raktam de ugyanaz
  • Breki33
    #89
    a serialnál kérte a patch-et rajam fel


    de nem tudtam
    beuhodtem leszetem kulon amit alul belinkeltek
    azt felraktam és voala ment

    de a játékban pályatöltődéskor kirak
  • nandi
    #88
    ÖÖÖÖ , nem igazan ertem kicsit szajbaragosabban le tudnad irni?
  • Breki33
    #87
    nekem is hasonlo volt akkor akarja telepiteni a patch-et én felraktam amit belinkeltek és ugy ment tovább de utánna lásd lent
  • Breki33
    #86
    most melyik fajta a jó törés?

    és a Cd-n lévő patch-et kéne felrakni?
    mert én az ittenit raktam de csak a menuig jutok
  • Punker
    #85
    olyan béna vagyok hogy én is röhögök rajta, nem tudtam hogy van bazooka-m azzal elsőre sikerült, thx az infót srácok :)))
  • Punker
    #84
    én DC-ről szedtem le.
  • Lala
    #83
    ftp vagy http letöltést tudnátok nekem mondani, olyat ami működik is.
    Köszi
    Lala
  • Dynamic
    #82
    Én minden második tank után csináltam egy mentést, ha aránylag jól álltam(nem quicksavet).Elég hamar, kb. 10-15 perc alatt megcsináltam azt a részt.