824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Marcus_
    #282
    Ez nem vicc,hanem egy rajzfilmfigura aki éppen fejbelövi magát, te suttyó!
  • Marcus_
    #280
    Keress egy fegyverboltot!
  • Davidsned
    #278
    Ha nem akkor mikor lesz?
  • Davidsned
    #277
    Van már magyarosítás a játékhoz???
  • Antromorph
    #276
    Hello

    valaki mondhatna pár magyar Mohaa BT demo servert, ha egyáltalán van ilyen.

    Thx
  • FRenkie
    #275
    én seggnyalást akarok!
  • FRenkie
    #272
    helló!
    milyen sorrendben rakjam fel a cuccokat,ha csak a mohát és a brékszrút akarom nyomni?(no sh)
  • Punker
    #271
    a use gombbal, külön van a detonator és a töltet....
  • Örm
    #270
    Annál a feladatnál amikor a lőszer szállító konvojt kell megállítani mit kell csinálni? A robbanószert mivel tudom lerakni?
  • Punker
    #269
    bazzzz te még nálam is lustább vagy.....
    #40-s hozzászólásban van.
  • Punker
    #267
    a két kiegészítő csak patch után megy fel a sima mohaa-ra, de ahoz hogy a patch felmenjen a registerit ki kell javítani, milliószor le lett már írva olvass vissza valahol lent van 1 mohaa.reg fájl kék színnel kiemelve azt futtasd utánna patch utánna crack......
  • Punker
    #265
    nem muszály a spearhead
  • Punker
    #261
    olvass vissza.....
    lent van hogy mit kell a registeriben átállítani
  • robrose
    #259
    Hát most nagyot csalódtam...
    Légicsapás megkérve, game vége:(((
  • Punker
    #258
    én se :))

    ezt nézd meg : http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1010518983
  • Rylander
    #257
    én nem tudom hogy kell hasznélni
  • Punker
    #256
    DC-n fenn van
  • Rylander
    #255

    huu. nekem a sima moha és a spearhead sincs meg.. ki tudná honnan vehetném le?:)
  • Rylander
    #254
    Sziasztok! az lenne a hibám hogy ha raknam felfelea anextnéáll lefagy!! azaz az első gombnyomás után lefagy a instalácio else kezdi:(
  • Titan
    #252
    TNX! Megtettem(regedit/HKEY_LOCAL_Machine/SOFTWARE/EA GAMES/ MOHAA..)törőltem! Cd be....semmi változás! Van máshol is?
    Ha belemegyek a gatyámba vagy a startmenübe, akkor ott van, de a semmire hivatkozik...:( Nem értem...
  • Creator
    #251
    OK köszi, de nagy láma vagyok, pedig végig néztem a control beállitást, csodálkoztam is hogy van egy pár dolog amihez nincs bill. rendelve csak hát az angol.
    Nem a feladatot nehéz teljesiteni hanem rájönni hogy mi a feladat!
  • Dynamic
    #250
    Guggolás van(crouch).
  • Creator
    #248
    A hálókon? itt egy darab hálót nem látok. Tehát egy folyosó előttem ajtó mögöttem fal rajta vezetékek, lámpa, piros csengő és nem megy se jobra se balra. Esetleg le kell gugolni, vagy kuszni, de ilyen beállitást nem találtam csak a jobra és a balra hajlást.
  • Punker
    #247
    a hálókon kell fölmászni.....
  • Creator
    #246
    Valaki seggitsen már!
    Ottvagyok az oldalára borult hajóba egy folyosón, csak előre és hátra tudok kétlépést menni előttem egy ajtó ami nem nyilik, jobra balra nem megy. Bug nem lehet mert már többször próbáltam felrobbantani de a robbanás után mindig itt ébredtem. Valami tipp?
  • Breki33
    #245
    néha hasznos lenne regcleanert használni nem?
  • Noninnyó
    #244
    Üdv Titan!
    Egyszer már én is jártam pontosan így. Én azt barmoltam el, hogy felraktam a MoHAA-t, valami nem stimmelt, és nem uninstallosan, hanem véletlenül simán letöröltem a vinyóról. Bejegyzések persze fenn maradtak, és amikor fel akartam rakni újra, nem ment semmi. Aztán fogtam magam, és az összes registry-t ami a MoHAA-hoz tartozik, kitöröltem. És láss csodát, utána cd be, automatikus felismerés, install, és minden ment szépen. Járj el te is így. Sok sikert.
  • Titan
    #242
    ....hát barátom, még mindig előrébb jársz mint én! Nekem is fent volt az általad említet két játék, de azóta már leszedtem...Mohaa:B megjelent gondoltam felrakom...
    Nem nyert!! A registryből kihipóztam a bejegyzéseket is, de az isten szerelmére se hajlandó felrakni a mohaa-t! Nyomok neki install, felajánl 4 féle variációt!
    1. Modify-egy csomó hangot belemásól a windóws könytáramba, kérdezés nélkűl, a játék indulása szempontjából persze tök hatástalan!
    2. Repair-megjelenik a csík, hogy még mennyi van hátra az elkészülésig, vár egy darabig , majd mosolyogva közli, hogy elkészűlt a helyreállítás! Hazudik a szemét! Semmi!
    3. Uninstall-nyekereg egy kicsit, majd az uninstallálási procedúra után kicsit szomorkásan közli, hogy elkészűlt vele! Készűlt a szart! A regisztriben ott figyel a bejegyzés! Dolog!
    4. Kössem fel magam!
    Mondanom sem kell, hogy a 4 pont bárminemű logikai variációja sem hozott eredményt!!
    Így most itt ülök játék nélkűl és irigykedve olvasom a játékkal kapcsolatos hozzászólásokat! Közben rászoktam a drogra és az italra, hogy egyre súlyosabb depressziómat elnyomjam!
  • Breki33
    #239
    lehet le kéne szedni a deviance-t P
  • zoli80
    #237
    én azt a részt 64skúloval csináltam meg,kb tiz load után.volt 12 löszer a pisztolyhoz,52 smg.fejlövésekkel probálkozz:))
  • I.C.ram
    #236
    Valaki észrevette rajtam kívül a Frigyládás ládát? :) Indiana Jonesból.
  • ATS: Peelova
    #235
    haider!!! csak nekem okoz gondot segfej klaus bácsi amig pöcsöl a zárral? van vagy 200 lőszeremmeg gránátom de sosem elég. meg mindig jön egy grinéd is...:( sz opóóóóóó
  • zoli80
    #234
    köszi,el volt rakva,papir kézben,probálkozom.
  • Punker
    #233
    fegyvert ragd el (alapban a "q") és a papírt mutasd fel...
  • Panther
    #232
    Volt valakinek olyan problémája, hogy az első mission után nem tölti be a következőt a játék? Betöltöttem a konzolt és mindenféle hibára, meg hiányzó 0.tga fájlra hivatkozik. Ez azt jelenti, hogy az első mission itán nem tudok továbblépni. Ötlet?
  • zoli80
    #231
    légyszi segitsetek már!
  • Yan
    #230
    Köszi. Kipróbálom.
  • zoli80
    #229
    hello!miért lönek rám amikor olasz egyenruhában nyomulok a teherautó felé?mi ott a zeendő?
  • TORO
    #228
    Sziasztok!
    A medálok érdekelnének, ha lehet nem csak a breakthrough-ban, hanem a spearhead-ben és az első részben. Milyen feladatoknak, kritériumoknak kell teljesülni, hogy megszerezhessem őket? Ha valaki tudja, légyszi írja meg!
    Köszönöm!
    [email protected]

    TORO
  • waccoo
    #227
    Valószinű, hogy tört játékkal csak tört szerveren lehet játszani.