824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Yan
    #338
    "The registration number was not correct"
    Ezt Ljáccotta a Spear-rel is, de arról volt lementett reg-em.
    Vki +tudna dobni 1 regiszállal a BT-hez?
    Köszi
  • Zagash
    #335
    Nem lehet, hogy rossz a CD? Úgy értem, talán rosszul lett kiírva?
  • Zagash
    #334
    DirectX reinstall, vagy/utána Detonator/Catalyst driver és elvileg mennie kell.
  • Zagash
    #331
    hát igen. ráférne egy patch.
  • Zagash
    #329
    szóval a tető szélére :)
  • Zagash
    #328
    Egy taktika: Mikor odaértek, állj ki a kető szélére, a két ládatömeg közé, hogy szemben legyen veled a Klaus. Így is lőnek rád, de a gránátok nagy részét kikerülöd, mivel ha eléggé kiállsz a szélére, simán keresztüldobják rajtad, és mögötted leesik a mélybe.
  • Zagash
    #327
    mindkettő
  • Zagash
    #326
    kéne tudni, hogy mi az a progi, ami nem jól működött...
    Amúgy bolti a Spearhead, vagy a Breakthrough? Ha nem, hány kóddal próbálkoztál eddig?
  • ZaJanga
    #324
    Teccik a game, de nekem nincs erőművem és fut normálisan cel 366@413 , rad7500 290/210 256sdr! szal egyáltalán nincs gondom!
  • chuck
    #323
    Nalam megy rendesen, Xp alatt. Szokasos ujratelepiteseken es peccseleseken tul vagyok.
  • chuck
    #322
    Windows Millenum az oprendszer. Breakthrough-ot vagy Spearhead-t telepitenem. Setup-ot elinditom. Mielott bekerne a regiszaracios szamot, bead egy ablakot, hogy valami progi nem jol mukodott, klikkeljek az ok-ra.
    Ezutan kiirja, hogy hibas a regisztracios szam, es kilep a progi vissza a rendszerbe. Oprendszert nem all modomban ujrarakni. Valaki elo tudna allni valami okossaggal?
    Elore is koszonom.
  • Yan
    #320
    Melyik 1.11-es peccs jó, a 14.4 megás, v a 16.1M?
    Elöre is kösz.
  • Augustus Gigo
    #319
    én null löszerrel érkeztem a helyszínre, de ott egy láda tetején van 96 smg lőszer, azzal simán szétlősz mindenkit!
  • Punker
    #318
    2004 eleje
  • Panther
    #316
    Nos, köszi mindenkinek, megcsináltam, de ez így túl könnyű volt. Egy lövést sem kaptam és csal pár németet kellett lelőnöm, aztán már hívhattam is a légi támogatást. A baj az, hogy ha máshol álltam, akkor akár 10 percig is lődözhettem, semmi, nem volt vége a dolognak. Kissé zele van nyomva szkriptekkel, meg triggerekkel, ami nagyban csökkenti az újrajátszás élményét. Már ha minden ugyanúgy zajlik le.
  • Örm
    #315
    Én most vittem végig szerinten egész jó volt, csak lehetet volna hosszabb is. Nem tudja valaki, hogy mikor jelenik meg kb. az új teljes MOH?
  • Punker
    #314
    ok, csak mert megfogadtam magamnak hogy csak a magyarítással nyomom végig újra és már viszket a kezem a tűzgombon :))
  • Zagash
    #313
    halad :)
  • Zagash
    #312
    Panther: Olvass vissza: 170-176 hozzászólások
  • Punker
    #311
    Zagash hogy halad a magyarosítás ? :))
  • nienor
    #310
    Mondjuk megnézhetnéd, ez kell e neked: e2l3_pt7yov.ssv, mert erre tippelek, de nem biztos...
  • nienor
    #309
    Én küldök neked, ha akarod, én ott kóddal, bazookaval csináltam, amikor túl közel értek. Előtte a gránátvetővel gyakorolni kell:), vagy 15-ször töltöttem vissza...ja és vagy 8 tankot kell kilőni...nah, mindegy ha nem boldogulsz akkor elküldöm
  • Balusz
    #304
    Milyen gép a minimum a game-hez?
  • Panther
    #302
    Hogyan védtétek meg a kommunikációs tornyot? Rettenetesen lőnek, meg bazookáznak mindenfelőlről, jön egy tank is, de amikor kilövöm sincs vége, mindig odaszalad egy német suttyó, hogy felrobbantsa. Még ammo cheattel sem sikerült. Amikor már 15 perce megy a buli és már ronggyá lőttek, valakinek mindig sikerül felrobbantani és mission failed.
  • Davidsned
    #301
    ok, megpróbálom. mindkettőtöknek kösz a segítséget!
  • Zs0lt1
    #299
    Hali!
    Ha ott akadtál el, hogy egy ajtót akar kinyitni a fickó, de nem tudja akkor nálam az a taktika vált be, hogy az alulrol jovőkhoz odaszaladok, puskatussal leverem őket, a fökülről gránátokat dobáló köcsögöket meg a maradék lőszeremmel lelőttem. Amint bejutsz az ajtón fordulj meg és told rá a reteszt az ajtóra, mert különben utánad mennek.
    GL!
  • Davidsned
    #298
    Tehát elfogyott a lőszerem és kellene valami kód vagy valami.
  • Davidsned
    #297
    Ugyanaz a gondom, mint amit Francois leírt a 279-es megjegyzésben. Tud már valaki segíteni? Francois: továbbmentél már azon a részen?
  • Zs0lt1
    #296
    Szasztok!

    Küldene valaki nekem egy mentést ahhoz a részhez, mikor olyan felfelé lövő kiságyúval kell tankokat kilőni. Asszem Tank Assault a küldetés neve. Egész egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni. Két tankot már kilőttem, de 3 másodperc és kiírja, hogy failed mittudomen...
    Köszi előre is.
    [email protected]
  • Zagash
    #295
    Most vittem végig újra a Spearhead-et és szerintem egyáltalán nem rövidebb a singleplayer. Hanem hosszabb, méghozzá nem is kevéssel (igaz nem is sokkal :P) kb ugyanannyi pálya van benne, mint a Spearhead-ben volt, de a MOHB pályái sokkal hosszabbak, így a játékidő is lényegesen nagyobb volt, mint anno a spearhead-nél.
  • Zagash
    #294
    hogy miért jó az ASE?

    Látod te a beépített keresőn a magyar szervereket különszedve egy csokorba? Egyáltalán látsz a beépített szerverkeresőn magyar szervereket? Lefogadom, hogy nem. Pedig jelen pillanatban is van, méghozzá 27 db melyeken összesen 85 játékos nyomja az alapjátékot, még így éjfél felé is. Ők is mind az ASE-t használják:


    1024x768



    Szóval erre jó az ASE, hogy tudjál a játékaiddal magyar szervereken magyar arcokkal is játszani. Nem csak a MOHAA-hoz, minden más játékhoz is jó.

    A Breakthrough frontján viszont már nem ilyen rózsás a helyzet, összesen egy darab magyar szerver van, amit lentebb írtam, az is üres éppen.
  • Zagash
    #293
    Hamarosan remélem.. pár hét.

    Hja, az ASE linkje az előző kommenthez:
    www.udpsoft.com/eye
  • fm
    #292
    miért nem jó a beépített? az ASE mér jó?

    és a lényeg,vannak már serverek,tömve játékosokkal BT-ban?
  • Zagash
    #291
    Magyar demó szervert nem látok, csak full-t, de azt is csak egyet:

    RiweR's Realistic BT Server|238ms|213.163.40.164:12203

    Szerverkeresésre használjátok az ASE-t (The All Seeing Eye). Mérföldekkel jobb, mint a beépített, vagy külső LameSpy.. khm.. GameSpy.
  • Zagash
    #290
    Látom valami nem stimmel errefele.

    Szal először is nem kell semmiféle regisztrációs bejegyzést törölni a reisztriből, ez nem tom ki találta ki, de baromság. Az ég világon senkit nem zavarnak a bennmaradt mohaa bejegyzések sem.


    Szóval akinek gondja van a mohaa/brékszrú telepítéssel, az:

    1., uninstall MOHAA
    2., install MOHAA
    4., install 1.11-es patch
    5., install Breakthrough

    -- ENNYI --

    A fentieket mind az alap mohaa-nál, mind a BT-nál a Deviance változatra értelmeztem. Akinek valami nem műkszik a fenti todo-kból, annak a Fairlight korai béta verziója van meg, amiből a krekker urak kifelejtettek egy fontos regisztrációs bejegyzést. Ebben az esetben a sorrend:

    1., uninstall MOHAA
    2., install MOHAA
    3., install REG FILE -(#40. hozzászólás, 1. lap)
    4., install 1.11-es patch
    5., install Breakthrough

    Akinek még így sem működik, annak szerintem ráférne már egy alapos letisztítás a rendszerére, vagy csak egyszerűen hibás valamelyik CD.
  • Örm
    #289
    Mivel tudok leugrani?
  • Wine
    #287
    Felraktam a Bill féle bloodpatch-t, ami elég jó bár vérfürdőt csinál de korántsem annyira mint a Mr Jingles féle, azt nem ajánlom mert teljesen irreális hogy egy lövéstől 80 liter vér szétfröcsögjön egyszerre.
  • Punker
    #286
    neki kell menni hogy felrobbanjon...
  • Örm
    #285
    Annál a résznél ahol egy sín autóval megyek a végén állandóan nekimegyek egy K ágyúnak. Itt mit kell csinálni, fékezni nem tudok.
  • Yeahhh
    #284
    Bocs a láma kérdésért...Az első pályán a a bunkerben a kar lehúzása után nem tudok továbbmenni valami enemy artillery t ir ki feladatként...Köszi