307
  • burkusdió
    #227
    Hy all!
    az lenne a kérdésem,hogy milyen ez a game multiban, illetve mi kell a multis játékhoz????
  • M@TriX
    #221
    "Rögtön az ECTS első napján örömteli hírt közölt a Running With Scissors. Bejelentették, hogy készülőben van brutális játéksorozatuk második részének, a Postal 2-nek multiplayer változata. Nem is kell sokáig várnunk, ugyanis már a hideg, téli éjszakákon gyilkolászhatunk a Whiptail Interactive-nak köszönhetően."
    Forrás: Játékhírek.hu

    Király! Remélem jobb lesz, mint a single...
  • Punker
    #202
    Szerintem az 1 durvabb volt ez csak látványosabb, rohadt Hollywood......
  • kisviku
    #199
    Honnan lehet ezt megszerezni?Nagyon kell!!!
  • Sati
    #191
    az lehet hogy töredezett amugy XP van fent op redszernek...
  • awender
    #190
    Lehet hogy tükörbe nézett :)
  • awender
    #187
    op rendszert nem irtal, de memorianal latom a szuk keresztmetszetet + valoszinu, hogy a 60 gigas vinyod toredezett.

    Vagyis + memoria+defrag.
  • Sati
    #186
    De ritkán meg nagyon sokáig tölt....
  • Sati
    #185
    Nekem is van egy AMD2100XP GF4600 256 MB 333DR IBM 60GB 7200 és 1024*768 ba full grafikán akad :(
  • awender
    #174
    Most a Postal 2-hoz hogy jon "Krisztus utolso megkisertese"? :)
  • awender
    #173
    Nem tudom hol lattad azt, hogy barkit is elitelnek a jatekkal kapcsolatban. Sem rolad sem masrol nem allitottam, hogy pszichopatak lennenek. Tehat ha igy ertelmeztel valamit a cikkben, akkor utolag is meg szeretnelek nyugtatni: senkirol semmi rosszat nem volt szandekomban irni + aki a jatekkal jatszik, nem rossz ember.

  • Poki
    #171
    Nem igazán tetszik a cikk írója. Miért ír olyat másról amit nem kéne?
    "Csillogó szemmel, lelkesen mesélni a játékról pszichopata dolog. Arról mesélni, miként lestünk meg fegyvertelen nőket, hogyan vágtuk őket fejbe, majd amikor az életükért könyörögtek, hogyan végeztük ki őket puskával - abnormális."

    Ehhez képest másról sem olvastam a cikkben, csak arról ami elég "pszichopata dolog".

    "Ha a távolban nem látunk vértócsát, akkor a rendőr csak az eszméletét vesztette el. Ekkor odamehetünk agyonrugdalni vagy levágni a fejét."

    "Művészi beállítottságunk hangsúlyozhatjuk azzal, hogy a holttesteket bizonyos formába rendezve rugdossuk."

    "A lapát lefejezésre is alkalmas eszköz, ezért óvatos használata - enyhe bökdösés - javasolt csak."

    stb.

    Ha már ítélkezünk akkor már nézzünk magunkba is egy kicsit.
    Én is végigkentem a játékot, és kinyírtam mindenkit aki mozgott, de nem hiszem hogy pszichopata lennek. Vagy igen? :)
  • Riker
    #156
    ááá gandheeeet ugyszem lehet meggyözni,nagyon önfejü,hihetetlenül hisz abban hogy a számitógépes játékok mindent és mindenkit tönkretesznek...kár.
  • Mike at home
    #142
    csakhogy en ertek valamicsket a pszichologiahoz, te meg nem. ennyi.
    persze hivatkozhatsz erre-arra, max mosolygok rajtad
  • Mike at home
    #141
    Gandhikam, ha szoktal masolni a polba, akkor bizony dogoljel meg. Ha nem, akkor sorry
  • Mike at home
    #140
    oh, latom szeretsz, en is teged

    szavazzatok
    1. elo a lapatot
    2. pisiljem le
    3. locsoljam le benzinnel, es gyujtsam meg
    4. lojem fobe shotgunnal
    5. ebben a sorrendben mindet
  • Mike at home
    #139
    miert, unregkent irtam, apa?
    en nem ugy latom
  • awender
    #137
    Azert bocsesz, de a "parasztbarokk" mint minosites nem elsosorban az objektiv stilisztikai vitastilus ismerve.

    En azt gondolom, az agresszivitas elleni harc ott kezdodik, hogy ha haragszol valakire, nem utod meg. Ertsd ezt fizikai es szellemi szinten is.
  • zseniarc
    #134
    azta, nem rossz
    Slipknot rajongóknak ajánlott
  • Rambo [OBI]
    #132
    Jaj, úgy várom már az első háborús-bűnös szimulátort! Az lesz az igazi!
  • PResident Evil
    #131
    takarék Mike, takarék !!! :-)))
  • Mike at home
    #130
    neha odaeszi a fene
    de akkor nem ir, csak masol

    mno cikkeket
  • Mike at home
    #129
    2 hozzaszolassal? :)

    ugyanmar

    es te miert nem hiszed el, hogy en is annyi vagyok,

    na jo mar nem, inkabb 12
  • Mike at home
    #128
    Gandhi, szerintem meg dogoljel meg

    unom az otvarr pofadat

    (na latod krakk, tudok igy is)
  • Mike at home
    #127
    meg, hogy penzt utalt oda, ahova nem kellett volna
  • Mike at home
    #126
    tuti hogy bigott kereszteny vagy
    ha rajtatok mulna, a szoges kesztyut is visszahoznatok
  • Mike at home
    #125
    meg lehetne gyozni, ha azerveid racionalisak lennenek
    azonban most inkabb csak megmosolyogtatoak
  • Mike at home
    #124
    csakhogy maximum te fantazialsz 5 evesekrol, itt senki nem mondta, hogy 5 evesen ilyennel kellene jatszania valakinek
  • Mike at home
    #123
    nem volt hobbi

    teves elkepzeleseid vannak, nem gondolod?
    kicsit tisztaba kene lenni a totenelemmel, es azon belul is nem csak a kotelezo minimummal
  • Mike at home
    #122
    egyszer ernenk meg, hogy az ilyen okossagokat szolo emberek legalabb a nickuket vallalnak
  • Mike at home
    #121
    oh, rajtam nagyon is meglatszik, ugye?
  • Mike at home
    #120
    gyermekkorodban egyetlen baba kezet sem tepted le? es ha igen, anyad nem rohangalt fel s ala tebolyultan sikoltozva, micsoda szornyszulet o kicsiny magzatja?
  • Mike at home
    #119
    kepzeld el, vannak olyan emberek, akik kulonbseget tudnak tenni a virtualis ter es a valosag kozott, mert szellemileg nem ragadtak meg egy 5 eves gyermek szinvonalan
  • Mike at home
    #118
    A TV es a szamitogep (amelyek ugye korunk fobunie) elott nem volt gyilkossag? Nem olt meg senki senkit? Csak amiota a TV-ben latja?
    az elmeleted santit egy kicsit
  • Mike at home
    #117
    milyen igaz

    foleg az utolsp mondat
  • Mike at home
    #116
    szoval szerinted a koolaj nem letfontossagu?
  • Mike at home
    #115
    az allatok is gondolkodnak, okoska

    biologia 1-es!
  • Mike at home
    #114
    ezek szerint te ott voltal
  • awender
    #110
    "2003. május 03. - Játék

    A Whiptail Interactive nyilvánosságra hozta, hogy a cenzorok rémálmának számító Postal 2 vezeti az eladási listát a Gamestop és az Electronics Boutique online boltokban, és kezdetben legyártott 50 ezer darabból már csak néhány található meg a boltokban. A játék egyelőre még nem szerepel az NPD piackutató cég Top 10-es játékeladási listáján (ez a lista sokkal több bolt, illetve bolthálózat eladásait összesíti), de valószínűleg egy-két héten belül itt is fel fog tűnni a brutalitásáról elhíresült játék. "
  • Lynx_TWL
    #109
    "Aztán jönnek sokan azzal a csontig rágott dumával, hogy feszültség-levezetés"
    Aztán jönnek sokan azzal a csontig rágott dumával, hogy ez okozza az erőszakot.
    Már egy ideje ugyanazt az árut vágjátok egymás fejéhez, csak más csomagolásban.
    ez vicces :P