307
  • blinty
    #267
    óó az rohadt jó,de sajnos nem tudom.... talán majd valaki más válaszol...
  • NiggerKacsa
    #266
    hello! Valaki nem tudja ,hogy honnan lehet letőlteni a full Postal 2:Apocalyse Wekend-t?
  • asi2105
    #265
    Sikerült levizelnem a sírt. Köszönöm szépen, leütnek, aztán eltűnök valami sörfőzdében aztán semmi kiút sincs.
  • dani000
    #264
    nem a sírt kell hanbem a földet ami világosabb
  • blinty
    #263
    le kell hugyoznod a sirt ami világsabb a többinéll! sok sikert:D
  • asi2105
    #262
    Sziasztok! Tudna Nekem segíteni abban valaki, hogy a Postal 2 Share The Pain-nel játsszom, és a szerdai küldetést nem tudom teljesíteni. A temetőbe kell mennem, és ez a küldetés neve: Pissondad. Ez mit jelent? Mit kell csinálnom? Előre is köszi.
  • dani000
    #261
    nekem is megvolt régen...magyarul...
  • blinty
    #260
    ööhm... nekem magyarul van meg-magyar a beszéd is-de azt nem tom h. honnan szerzd meg...
  • dani000
    #259
    az nem ház hanem egy vörös keresztes épület ahova menned kell( márha az orvosos küldetésről beszélünk). az épületet jelöli a térkép ott a sinek mellet van nem messze ha jól emléxem de má rég jáccottam vel azért is nagyon kéne.
  • blinty
    #258
    hali...
    valaki nem tidja h. hol van a dr. háza? a postal 2 Share The Pain-ben
    pl: a térképen v-ki bejelölné-az jó lenne... kössz
  • dani000
    #257
    az is jó ha ftp-n kell
  • dani000
    #256
  • dani000
    #255
    Császtok nem tudja valaki hogy honnan lehet ingyen letölteni a Postal 2: Share The Pain-t ??? válaszoljatok léccy
  • NiggerKacsa
    #254
    Helló! valaki már szerkeztett pályát?
  • NEOreg3
    #253
    mit értesz azon, hogy letöltései?
  • carl14
    #252
    Hello! Nem tudná valaki megmondani hol vannak a postal 2 letöltései? Köszi!
  • hamygie
    #251
    Sziasztok!elakadtam csötörtöknél a rendörségen.Hol van az a kibaszott ticket?Valaki segitsen már.Amugy nagyon tetszik a game!
  • rokka
    #250
    császtok nem lehet a játékba beszélgetni az emberekkel csajozni vagy ilyesmi?
  • Dahmer 213
    #249
    Megakadtam, légyszi segítsetek!
    Már a Pénteknél tartok és ott az utolsó küldetést csinálom, valakihez vinni kell valami ajándékot, ott ahol van egy nagy telek és benne egy ház amit körülvettek a rendőrök. Vannak itt tankok, harckocsik meg egy csomó rendőr, és épp felgyújtják a házat mert van odabent valaki akihez szerintem be kell jutni de nem tudom hogyan mert a bejáratot elállja egy nagy tank más ajtót meg nem találok, pedig már egy csomószor körbejártam a házat. Most mit csináljak?
  • klaszsanyi
    #248
    mármint a játékban
  • klaszsanyi
    #247
    a temetőbe apád sírját kell lehugyozni
  • kbali91
    #246
    Megakattam a játékban Szerdánál tartok és valamit kell vini az öregekhez a temetőbe de nem tudom mitt és hogyan.Tudna valaki segiteni???
  • NEOreg3
    #245
    van egy multi-s béta egy single demo és egy multi-s demo
  • reménytelen
    #244
    Ha jól tudom, annak még csak demója van, nem?
  • Battlefront
    #243
    Jó játék de nagyon régi az igazi jó a F.E.A.R
  • reménytelen
    #242
    És a kiegészítő?
  • biomage
    #241
    végre megvan a játék tök jó ahogy gondoltam
  • reménytelen
    #240
    A GTA:SA-ra is azt mondtad, hogy a legjobb játék...
  • biomage
    #239
    ez tényleg jó játék kár hogy csak a kiegészitése van meg
  • SIKÁKÁ
    #238
    EZ A LEGJOBB JÁTÉK ÉS MINDENKI BEKAPHATJA!!!!!
  • NEOreg3
    #237
    námis:CC
  • sweech
    #236
    szar game DDDD:
  • NEOreg3
    #235
    kell hozzá a Postal 2, vagy a Postal 2 Share the Pain, azután felteszed és krekkeled (márha kell)
  • priluki
    #234
    Hali, tudja valaki hogy kell elinditani a postal 2 Apocalypse Weekend-et?
    pls irja le...
  • menyus77
    #233
    nagyon súlyozott game.. Bár nálam ilyen téren még mindíg a carmageddon van a csúcson..
  • Exxon Valdeez
    #232
    SZia!

    Hát, videókártya nélkül is végigjátszottam, bár néhol borzalmasan belassult. Jól értettem a végét (SPOILER JÖN!!!) hogy a hapsi lelőtte a feleségét? :))))
  • NEOreg3
    #231
    nekem 16 megabájtos voodoo 3-ason is elindult még rég, szal tuti menni fog:)
  • Exxon Valdeez
    #230
    SZia!
    Igen a videókártyámmal van baj. Mert kiderült hogy integrált ráadásul. :( SZal szerinted egy 64mb-os radeon vgakártya megoldaná a problémát? JA, a share the pain van meg nekem. A játék már megy, de néha pályatöltésnél kilép és rebootol szal nem megy stabilan.:(
    Akkor a kártyacsere segíthet?
  • NEOreg3
    #229
    A videókártyád elég gyengus, amúgy a játék tényleg nagyon lassan tölti be a pályarészeket, amit a cikkből is elolvashattál volna. A multiplayerrel kiegészített változatában a share the pain-ben ezt a gondot már megoldották. Az optionsban nézd meg a billentyűzetkiosztást.
  • Exxon Valdeez
    #228
    Sziasztok!
    Van egy olyan gondom, hogy nagyon lassú a játék. Pedig P4em van, 300valamennyi mega memória, S3 videó vagy micsoda 32 mega memóriával, minden megvan bőven a minimális rendszerkövetelménnyekhez viszonyítva, mégis lassú.... És nem reagál a billentyűzet nyomogatására, csak néhány gombra....
    Tudna valaki megoldást?