224
Photoshop help
  • poison8622
    #144
    ha valaki esetleg kifejtené,akkor ide is megteheti:[email protected]
  • poison8622
    #143
    Hello!Arra szeretnék választ kapni,hogyan lehetne megoldani,hogy az én arcomat be tudjam illeszeteni valaki másik arca helyett.Előre is köszönöm.Photoshop cs2 van,magyar nyelvű.Kezdő vagyok.
  • Jocoke
    #142
    Hali nekem is ugyanaz a problemam mint Tsippsy2 -nek. csak en 7 es photoshopot hasznalok :) de nagyon kellene a problema megoldasa mert naponta hasznalom melohoz. es nem rakhatok mindennap uj wint h 2 orat hasznaljam es azzal annyi. Legyszi segitsetek!!!!
  • kopo
    #141
    törölt hozzászólás
  • Tsippsy2
    #140
    Hi mindenkinek :)
    Hihetetlen nagy gondban vagyok!
    Már vagy 3 hónapja aktívan használom az Adobe Photoshop CS2 9.0-ás verzióját. ÉS egyszer csak egyik gépindítástól a másikra.. elszállt...
    Miuán betöltögeti a dolfokat, bead egy üres kis ikonok nélkül egy szerke palettát, és befagy az egész Photoshop, majd a végén kiír valami hardwre or sowftware gondot...
    Na most még azt el kell mondanom, hogy közben a jó indítás, és a hibás indítás között a windows fonts készletét feltöltöttem még úgy 4000 font-al. És pár XP csinosító progit is, ezenkívül a Tuneup-pal rendbeszedegettem...
    Na persze miután megjelent ez az állandó lefagyás, azóta ezeket a progikat leszedtem, töredezettségmentesítettem, sőt még olyan progikat is leszedtem, ami lehet hogy zavarta régen is, és tessék már 3x újra raktam és nem megy.. Ugyan úgy befagy..
    Pl: a kis paletta része megjön csak épp üres... , a felső eszköztárban nincs semmi....
    és vagy 20 percet kell várni mire kiadja ezt:
    "Unable to continue because of hardware or system error. Sorry, butthis error is unrecoverable.

    Mit tegyek help!!!!!!!!
    ????????????
  • JB arts
    #139
    Animation paletta! csináld meg ott!
  • JB arts
    #138
    Kijelölsz egy kívánt területet, majd edit/define brush preset...
    Ennyi, majd a végén mentsd el!
  • JB arts
    #137
    Értem a szöveget de mit csináljak?!
    Photoshop CS2
  • lac coo
    #136
    Hali !

    Photoshopban lehet-e, és ha igen akkor hogyan létrehozni új ecseteket?
  • krpsycho
    #135
    Hali! Nem tudja vki véletlenül annak a tutornak a linkjét / oldalát ahol olyan képet lehet csinálni PS és ImageReady-vel hogy egy ilyen ajtó mozgás lesz a képen??

    (kcsbubi-nak is ilyen a neve) <-- ugy lett csinálva, csak elfelejtettem :D

    köszi
  • starweb88
    #134
    lol nagy a segitőkészség de már emgoldottam
  • starweb88
    #133
    Sziasztok!
    Help kéne, eltünt a PS ből a fehér szinem és csak helyette világos sárga van noss ezt hol tom vissza állitani????
  • Hay
    #132
    A Ap-ban elmentett gif tele háttérrel jelenik meg a telefonodon?
    "hogy a highlightnál látszon az, ami hátul van" ez amúgy mit jelent???
    Nekem Sony Ericsson k508i van adatkábellel, ha felszáradok a csipeszen (bálban voltam hajnalig), megnézem, hogy az általam eddig leírtak működnek-e átlátszóként...
  • daeemoon
    #131
    Se gif formátumban, se más formátumban nem működik (mivel a png is támogatja az átlátszóságot)
  • Hay
    #130
    ???
  • daeemoon
    #129
    nem nem semilyen formátumban
  • Hay
    #128
    S ha az elmondottak után gif-ként mented?
  • daeemoon
    #127
    Sajnos ez nem elegendő :(
  • Hay
    #126
    Amennyire sejtem: Fájl, új, és a feljövő ablakban alul a Kitöltés legyen átlátszó.
  • daeemoon
    #125
    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok, de annyi helpet szeretnék kérni, hogy hogyan kell csinálni AP-ban átlátszó gif-et? Ugyanis mobilteló témákhoz kellene az, hogy a highlightnál látszon az, ami hátul van.
    THX előre is

    üdv.: daeemoon
  • Warren
    #124
    Köszi, majd próbálkozok.
  • Hecker007
    #123
    Hun lehet rácsot letőteni? :)
    Ótó tuningho kéne.
  • Hay
    #122
    niden=minden
  • Hay
    #121
    Xp... most szívok az mp3-al, XP-s Office, Powerpoint...
    Alapból tudta, feltéve a jogtiszta Soundforge-ot, már nem tudja az office az mp3-at. Kész vagyok...
    Mindezt azér' írtam le, mert valszeg hasonló a gondod, csak a photoshoppal.
    Tehát. Leszedtem minden olyant, ami zenével is kapcsolatban lehet, újratelepítettem az office xp-t, az összes elképzelhető variációban újra/áttelepítetem niden ilyesmit, és mp3 továbbra sem.
    Tehát. Újratelepítés winxp, officexp, és Photoshop 7 CE először, semmi képnézegető egyéb, szóval semmi más.
    Ha műxik, mehet a többi egyéb.
    Kérdezz, ha ez nem okés válasz, én is használom a PS 7CE-t.
  • Warren
    #120
    Helló! Egy olyan problémá van, hogy Xp-n 6-os verzióval a szkennelt képeket, és más képet sem tudok jpeg.-ként elmenteni. Csak a photoshop formátumában, és tiffben.
    Leszedtem, felraktam a 7 CE-t. Ugyanez fennál. Mit tegyek?
  • Helomas
    #119
    Sziasztok hogyan lehet melyik ezközzel lehet egyesen vonalat húzni photoshopban?
  • qisy
    #118
    hi! most kezdem tanulni a photoshopot és sehogy sem találom meg meg a könyv se írja le hogyan lehet átméretezni egy rajzot vagy akármit. egy 100 X 100 pixeles képre akarok rárakni egy másik képet csak előtte kivágom de ha a kivágás előtt lekicsinyítem a kép méretét akkor már nem tudok úgy rázoomolni hogy ki tudjam vágni. thx
  • ranGer2
    #117
    hali! van egy olyan problémám h egyetlen egy bill kombinácó sem működik se free transform, se step backward se semmi. Megnéztem a bill beállitásokat és ott minden jól van.. MI lehet a gond?
  • Duddits
    #116
    Tudnátok segíteni korong boritó csinálásba? Van egy kész képem, de abból szeretnék egy kör alakú alakot kivágni. Ezt mivel és hogyan tudom megcsinálni?
  • sztano
    #115
    Arcsoft Photoimpression szeretnék letölteni valahonnan.
    Kérlek segítsetek e-mail címekkel vagy valahogyan.
    [email protected] -ra várok javaslatokat.
    Előre is köszönöm.
  • Harder
    #114
    A megnyitott kép "background" layerére dupla katt, felugro ablakot OK-zni, utána területet kijelölni, majd DELETE gombbal törölni. :)
  • Sland
    #113
    HI!

    Hogy tudom azt megcsinálni hogy a pentoolal kijelölt rész átlátszó legyen ne pedig fekete?
  • ThomasGins
    #112
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám,h photoshopban (8as) elment az összes billentyűzetkiosztásom, letöröltem, Application Data\Adobe\Photoshop\ innen kipucoltam,ujraraktam és még mindig nem hajlandó bill.-el semmit sem csinálni.
    A windowson csak magyar nyelv van,angol nincs,de eddig működött.
    Valakinek volt már ilyen problémája?
  • nenad
    #111
    tobb photoshop topicot nem talaltal? :)
  • DeadManWalking
    #110
    Sziasztok! Egy bizonyos Copper filtert keresek Photoshop-hoz,van ötlete valakinek honnan lehet megszerezni?



  • ranGer2
    #109
    Hi! ezt szeretném megcsinálni!

    az action résznél felveszel egy makro sorozatot, ami nyom egy sharpen (vagy sharpen more) filtert a képre, resize-ol 800X600-ra, majd crop 800X448-ra (így 16:9 arányú lesz nagyjából, de bármilyen más felbontást is lehet, amit érdemes szem előtt tartani, hogy xvidnek jó ha 16-al osztható a felbontás vertikális-, és horizontális iránya is), resize után save, close. Ezt photoshopban a file/automate/batch nél rá lehet ereszteni a screenshots könyvtárra, és megcsinálja az összes képre

    1 képre megy is meg megcsináltam az actions nál mindent de hibát ir ki ha a többire is meg kell csinálni..
  • Harder
    #108
    válasz: "resize"

    A segítséghez meg annyit mondanék, hogy ha konkrét kérdésed van (és megpróbáltad megoldani de nem sikerült!), dobd be ide. Annak, hogy egy olyan programról aminek több száz oldalas dokumentációi vannak, itt most elkezdjünk "mesélni" meg tippeket osztogatni, nem sok értelme van. Kísérletezz, próbálj ki minnél több funkciót benne és majd alakul...
  • Duddits
    #107
    Sziasztok!


    Én most kezdtem el a Photoshop-pal "dolgozgatni", és az lenne a kérdésem, hogy hogy tudok képet méretezni? Ugyanis DVD boritót szeretnék csinálni, és nem ártana.
    meg mondjuk egyébb tapasztalatokat,segítséget is szívesen vennék. Nagyon megköszönném.
  • cskapi
    #106
    Sziasztok!
    Egy problémámra keresek orvoslatot.
    Használom a batch process-t.
    Vegyük pl: a képek átméretezését.
    Hogy tudnám megmondani a photoshop cs-nek, hogy kötegelt átméretező művelet közben, tegyen különbséget álló, illetve fekvő képek között?
    Előre is köszönöm a segítséget!

  • Hay
    #105
    Tutorial: KÖSZ!!! Hogy ezen én mit szenvedtem!
    Nagyot lendítettél rajtam!