81
Magyar MMORPG Online
  • Jeri
    #81
    Szervusztok MMO Játékokkal foglalkozó youtube csatornám szeretném veletek megosztani: https://www.youtube.com/channel/UCPsg8ppMEuon1ZyV-C_-chg
    Facebookon is elég ha rákerestek az "MMO Ajánló"-ra rögtön meg lesz a találat :) Előre is köszönöm aki bármily nemű értékelést ad, szívesen várom a pozitív illetve az építő jellegű kritikákat is.
  • HyperManiac
    #80
    Nem.
  • Imperator70
    #79
    Készül egy magyar MMORPG.


    Nektek bejön?
  • salyamhu
    #78
    Ez egy magyar játék, szöveges klienset a honlapról le kell tölteni:
    http://www.amosrpg.hu/
  • Idum
    #77
    Nem tudtok ajánlani valami wow hoz HASONLÓ ingyenes mmorpg-t ha lehet magyar legyen. a mu-t meg a metin2 őt már próbáltam nem tetszenek. vagy valami ojlyat mint a project entropia. De ha lehet ne legyen magas a gépigénye
  • Tom3 #76
    "A dolgok úgy hozták, és a jelen helyzetet reálisan felmérve úgy döntöttünk, le kell állítsuk a Pantheon fejlesztését. "
    Ezt írja a weblapja.:(

    Mellesleg nekem ezen nem jött be az oldal: http://www.bark.hu/pantheon/indexhun.htm
    Így jött csak be:
    http://www.bark.hu/pantheon/index.htm
  • RedDragon
    #75
    MADár, a te keresztneved Péter??
  • nemcsakfeel
    #74
    Mi történik, ha meghal a karakter?

    : Ha a karakter meghal (mindegy, hogy a játékos online-e vagy sem), akkor idõrendben a következõ történik:

    1.
    A karakter összeesik.

    2.a
    Ha valamelyik vallás hívõje a karakter és rendelkezik hitpontokkal, akkor néhány másodperc elteltével a holttest eltünik, és a karakter újászületik a vallásának megfelelõ legközelebbi tenaktnál.

    2.b
    Ha a karkter hitetlen (semleges), vagy hívõ de elfogyott a hitpontja, akkor valamivel hosszabb idõ után a holttest eltûnik, és a karakter újászületik a vallásának megfelelõ legközelebbi tenaktnál (ha semleges, akkor a legközelebbi semleges tenaktnál).

    3.a
    Ha a karkater hívõ és van hitpontja, akkor újászületés után minden felszerelése és tulajdonsága változatlanul megmarad.

    3.b
    Ha a karkter hitetlen, vagy hívõ de elfogyott a hitpontja, akkor újászületés után a felszerelése megmarad, de bizonyos tulajdonságai és képzettségei kis mértékben csökkennek.

    4.
    A karakter folytatja életét a világban.

    Az 1. és a 2. pont közötti idõben (amíg a holtest még a halál helyszínén van) a karaktert nem tudja senki kirabolni, kifosztani, felszerelését, fegyvereit, tárgyait, ruházatát stb. nem lehet elvenni. Ezek a feltámadás után minden esetben hiánytalanul a karakternél lesznek.
  • Foglaltnick
    #73
    Helló!

    Milyen játékok futnak most magyar nyelven? A Beholdereseket ismerem, de azok nekem úgy tűnnek, hogy mind olyanok mint a túlélők földje...

    Apropó, tudja valaki, hogy mennyi a havidíja az Everquestnek? Csak úgy viszonyításképp...

    MADár
  • Taranov
    #71
    Igen, mostmár én is kezdem belátni :))
  • Xboxman
    #70
    taranov szerintem te magadal beszélgestz itt:)
  • Taranov
    #69
    az biztos :)
    Mindjárt vége a nyárnak :(((((
  • Taranov
    #67
    jaja, de a színes köpenyt hogy kell megtervezni?
  • Taranov
    #65
    hát most nagyon.

    Zombies of Hungary :))))))))))
  • Taranov
    #63
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Taranov
    #59
    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • krisz073
    #58
    Ja.
  • krisz073
    #57
    Ja.
  • Taranov
    #56
    meg kéne kérni egy operátort, hogy nevezze át a topikot viccezős topiknak, nem?
  • Taranov
    #55
    ;-)))))))))))))))))))))))))))
  • Taranov
    #53
    ;-))
  • krisz073
    #52
    :))
  • Taranov
    #51
    na visszagyüttem :))
  • krisz073
    #50
    :))
  • Taranov
    #49
    :))
  • krisz073
    #48
    bocsi kicsit sok lett :))
  • krisz073
    #47
    :))
  • Taranov
    #46
    Tükrözi, hogy mily színes az egyéníséged
  • Taranov
    #45
    szép név :)
  • krisz073
    #44
    ezért lett a tojás100 név :))
  • Taranov
    #43
    hhe :))
  • krisz073
    #42
    Éppen nem volt kedvem bejelentkezni és ez jutott eszembe :))
  • Taranov
    #41
    igen
  • skristof
    #40
    attol fühhetlenül, h még sosem jáccotam mmorpg-t, és valszeg nem is fogok mostanában, azért drukkolok nekik.. mégiscsak MAGYAROK!
  • Taranov
    #39
    de igazad van, kipróbálni megéri, de az az 1000-es tényleg nem számít, abban az esetben, ha a DAoC jobb, de lehet, hogy ez jobb lesz, bár ha magyar, akkor nem gondolom.
    Valahogy a magyarok nincsenek annyira otthon az MMORPG játékok világában. Nem?

    Rasti: Honnan ered ez a tojas 100 név? :))
  • Taranov
    #38
    intelligenciagép :))
  • zippofcy
    #35
    Akkor mar olyan mindegy az az ezres amivel a DAoC dragabb ... es "kicsivel" tobb jatekos van.
  • Taranov
    #32
    most az árát kérdezed?

    Egyáltalán biztos, hogy a közeljövőben lesz a játék, nem fog késni, meg semmi?
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    mennyi lesz a pantheon pontosan 2500 1500 3000 ???
  • Taranov
    #30
    :)