81
Magyar MMORPG Online
  • krisz073
    #29
  • Taranov
    #28
  • krisz073
    #27
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ lemaradtam rola :))
  • Taranov
    #26
    Na sikerül venni?
  • krisz073
    #25
    Ok,köszi és holnap utána nézek az infonak.
  • Taranov
    #24
    Azt csiripelik a madarak, hogy Dark Age of Camelot collector's pack érkezett a CD galaxisba 10 990 Ft-ért, de ez nem biztos, mert a madarak gyakran tévednek, de sokszor igazuk van
  • a.carkey
    #22
    Én pl. nem rajongok az ehhez hasonló fantasy világért, de más Online RPG-t - ami magyar fejlesztésű és olcsó - el tudnék képzelni a jövőben ... De lesz valaha ilyen?
    :(
    Egy próbálkozást remélem azért ...
  • PResident Evil
    #20
    na ezt a hírt örömmel olvasom...
    már régóta ki szerettem volna próbálni, csak persze a havidíj lefakasztotta a mosolyt a pofámról...
    de most ez alacsonyabb lett, ráadásul magyar csomagban... iigéretes...
  • Xboxman
    #18
    Gondolj bele ,hogy a külföldi cégek mennyi ideig és hányszoros tőkével/munkaerővel csinálják és még így is bugosak kiegyensúlyozatlanok.Egy hónapot majd azért én is befizetek ha lesz belőle valami:)
  • Xboxman
    #15
    Szerintem az ilyen MMO RPG-eknek semmi esélyük a nagy tőkével készített társaikkal szemben!Több okból is...Én nem fizetnék érte 1600Ft-ot havonta az tuti,bár inkább tömném magyar emberek zsebét ha jó lenne de erre semmi esély(tudom nem szép dolog előre eltemetni egy gamet)
  • radical
    #14
    Nem szép szerintem.
  • Hunnenkoenig
    #12
    ez most amatör dolog, vagy tenyleg komoly fejlesztök csinaljak?
  • Petyus_
    #10
    Jéé, kiváncsian várom mi lesz belőle! :)
  • krisz073
    #8
    Reménykedjünk,hogy hamarosan beindul a béta teszt és akkor már több derül ki a játékrol.
  • Hunnenkoenig
    #7
    Ez jol fog kinezni!!!
    Remelem lesz belöle valami hamarosan.
  • krisz073
    #6
    :-))
  • krisz073
    #5
    semmi gond:-))
  • Galy
    #4
    ebben a topikban az első hsz.

    bocs, nem tudtam kihagyni....
  • krisz073
    #3
    de mibe?
  • krisz073
    #2
    Sziasztok.

    Tegnap találtam ezt a linket :http://www.bark.hu/pantheon/indexhun.htm

    Egy Magyar csapat fejleszt,egy teljes egészében Magyar Online Szerepjátékot.
    Szerintem érdemes figyelemmel kisérni a dolgot,hátha egy jó kis progi lesz belöle.
  • Galy
    #1
    első