17064






  • unscrupulousp
    #16784
    Bocsi Beers hogy nem válszoltam a szkájpodra, de akkor már ment, toltuk ezerrel. Amúgy hoztuk, kár hogy nem jöttél.
  • unscrupulousp
    #16783
    Boldogat neki Gyuszó :) Beers, számítunk rád, 6-ra simán kész leszel, szombaton ne dolgozz sokáig :)
  • Beers
    #16782
    Elfelejtettem, hogy munkanap, sajnos valószínűleg nem leszek....!
    Ha mégis, megyek ts-re!
  • Gyuszopapa
    #16781
    Szívesen mennék meg kedvem és épp időm is volna,de sajna vidéken leszek mert a kicsi lányomnak ünnepeljük az 1 éves szülinapját.Csak késő este érek haza.De most már aktívabb leszek mert lett vinyóm és fent vannak már a BF-ek is.
  • unscrupulousp
    #16780
    Meg nézz be ide is, lehet már inaktív vagy. Fél év után alvóba tesz autómatikusan.
  • unscrupulousp
    #16779
    Beers, egy rövid egyeztetés 2-kor lesz TS-en, ugorj fel, aztán 6-kor meg rendesen. Gyuszó, alig vagyunk meg, gyere már, ne kelljen könyörögni :) Végre nem egy publik szar, hanem egy oldalon lehetünk. Senkinek nem lesz a körmére csapva bármi legyen is. Így legalább hangulatosabbá tudjuk tenni azt a szart :) más jó úgysincs nagyon benne.

    típus: 7 v 7, infantry, conquest módban, normal
    map: Grand Bazaar és Seine Crossing, 2x2 kör
    időpont: 2012.11.11.(szombat) 18:00

    Szabályok

    Főként ClanBase szabályok
    nincsen:
    jármű,
    c4,
    m320,
    claymore,
    más kiegészítőkből fegyverek,
    mortar,
    spawn beacon,
    MAV,
    EOD bot,
    tactical light,
    shotgun,
    IRNV scope,
    MASS
  • unscrupulousp
    #16778
    Gondolkodom egy publik nap szervezésén, de nem csak magyaroknak. Nem vagyunk sokan, így reklámoznám több külföldi oldalon is. Lenne rá érdeklődés? Kb. 1 hónap még, hiszen nem megy az olyan gyorsan, sok TS-re is kéne akkor mennem stb. Beers, szombat 6-kor várunk ám :) Gyuszó, tudom hogy olvasgatod, gyere a kedvenc BF-eddel lűűűnyi'e :)
  • Beers
    #16777
    Nekem az összes serial-om megvan felhőben is!
  • Zerénd
    #16776
    Szerinted nem a cd borítójában van az?
  • Beers
    #16775
    Elég, ha a serialt tudod!
  • Zerénd
    #16774
    Nem tudod melyik pöcsnél van a zeredeti béefem?
  • Zerénd
    #16773
    Ja, max azzal, hogy kiderül, sörben csak az alkohol mentest iszod. :)
  • Beers
    #16772
    Soha nem voltam legjobb, max tűrhető.....
    Azért még tudnék meglepit okzni nektek :D!
  • Zerénd
    #16771
    Ja beers csak azért a legjobb, mert már nem játszom a décét. Igaz Beers? Ha el a láma map volt a következő, akkor valamiért az ellen oldalon senki nem aakrt repülni. :D
    Hú azok a szép idők.
  • Zerénd
    #16770
    Köszi szépen, nem sikerült, max a baumbi lejön és megcsinálja. El a lámámán nincs szu. :P Ha van, akkor van patriot is. :D
  • unscrupulousp
    #16769
    Na, ötlet nagyon jó, úgyis vergödik hogy ÖÖÖ a legjobb Ez már fél csít lesz.
    HD monitorok beállítása.
    Figyelmesen olvasd el mert sokan nem nézik a végét. A video.con fájlon jobb klikk és a tulajdonságokba írásvédetté kell tenned. (pipa) A játék visszaírja saját magát amúgy. A fov érték az baromság, azt ne csináld. Elötte lödd be a grafikai beállításokat maxra vagy ahogy neked jó, mert utána mivel írásvédett nem fogod tudni. Az útvonal persze a C/progf/origingames lesz, nem úgy ahogy ott van, de ez menni fog :) Mikor lesz a Beers kinyírása? Szívesen szétbombáznám alameinen su25-el :)
  • Zerénd
    #16768
    Köszi, megvan, de kéne még egy kis segítség, hogy széttudjam Beers seggít lüni. Elindul a játék, de a képernyő eléggé el an csúszva balra. Játékon belül nem enged vagy nem engedi a képernyőfelbontás beállítás változtatását. Monitorom 1920x1080-ban van. Ha visszább veszem a monitorét, akkor is szar.
  • Beers
    #16767
  • unscrupulousp
    #16766
    Demo a neve, de azt ne figyeld, fullos. Origin accot kell csinálni, de az lehet kamu is.
  • Zerénd
    #16765
    Direkt linket kérhetnék?
  • unscrupulousp
    #16764
    Kész a magyar dc szeró :) desertcombat.comoj.com a neve
  • unscrupulousp
    #16763
    Bocs :) átrakták szombatra. DC-ztem :)
  • Beers
    #16762
    A kedvedért felmentem, mert most "muszáj volt"!
    Erre a kanyarban sem vagy.....
  • Wreck86
    #16761
    Egy srác kérdezi a widescreen cuccost, valamelyikőtök leírná a bf1942 topikban?
  • unscrupulousp
    #16760
    Gyuszó, gyere te is 6-kor. Beers te is :) Nincs kedvetek abszolut nem tét meccseket tolni? A publik le van szarva, így jobb. Ha kikapunk az is le van szarva. (Ha nyerünk, az is :) )
  • unscrupulousp
    #16759
    Olvasd a HS oldalt Gyuszó :) Eléggé beleszarik mindenki sajna, így nehéz. Gyakorló baráti meccs a TH30 ellen. Járművesnél én és Dav helizünk. 1 éve bf3-azok Miller, mióta kijött csak időm semmi :) 65 órát öltem eddig bele, hehe, tudom, ez semmi. Többet DC-zek. Sniperekre visszatérve ezt figyeld :)))) tegnap csináltam pár perc alatt tankal :D nem tértek magukhoz.
  • Gyuszopapa
    #16758
    Ez az origines 42 egy röhej,2 szerót próbáltam de mindkettőn a nép fele sniper volt.
    Zebi te warrozól a BF3-al?Milyen klánba mentél te át?
  • Wreck86
    #16757
    Zeb, a no cd key az oké, de a rendes kulcsosok azok nem voltak ilyenek.

    Mióta BF3-zol?:D
  • Beers
    #16756
    ne bazzz, bf3 meccs?
    ki helizik?
  • unscrupulousp
    #16755
    eddig is a no-cd key-es szerókon... saját szerver indításnál failed conned to server, hmm, az összes portot kinyitottam ami kell. este bf3 gyak meccsünk van, de 8 után jövök. jó lett volna a saját moddolt mapokat tolni, azok jobbak mint az eredeti de mind1
  • Wreck86
    #16754
    Egyébként meg én nem hiszek nekik. Szerintem 1-2 hónapig fog menni ez a dolog, aztán fizetőssé teszik. Ez most csak kedvcsináló.
  • Wreck86
    #16753
    Szóval se content check, se pb. Akkor eljött a csalók világa.
  • Beers
    #16752
    Kérem az infókat, mit hova kell másolni :)!
    Akkor este dc-zek kicsit, ha lesz szerver!
  • unscrupulousp
    #16751
    Megy még a DC is rajta, tegnap hajnali 4-ig szarakodtam. Az egész profiles könyvtárat bemásoltam az originbe meg egyszerűen a telepített DC könyvtárakat, működik. Viszont ami érdekes, hogy a 64-es szerók egy kicsit se laggolnak, tök olyan mintha nem is neten tolnád. Ezek az EA szerók baromi erősek. Igazából annyi a külömbség hogy nincs pb és cd kérése. Még a gárdás zászlóm is megy meg a full HD-s dolog is. Összes mód is megy, mert már tegnap is egy csomó mód futott csak nem az EA-tól.
  • Beers
    #16750
    Leszedtem én is, meglesem estére!
    Remélem a config file-ok kompatibilisek.....
  • Gyuszopapa
    #16749
    Szeva.Akkor ideje kipróbálnom mert lett végre vinyóm.
  • unscrupulousp
    #16748
    Ezt már megvitattam a bf.hu-n is, erre leugattak. Szarok rá, megvan mindkét verzió aztán go. Egyenlőre baromi jó az a sok fullos szeró. Rég éreztem olyat ... :)
  • Wreck86
    #16747
    Van egy kúrvanagy hibája, a régi kiadásokkal nem kompatibilis, ergo csak azok ellen játszhatsz aki ezt tölti le + ilyen szeróra megy fel. A CD-s verziósokkal különbözik. Elbaszták.
  • unscrupulousp
    #16746
    Érdemes letölteni az origines bf42-őt mert valami brutális. Évek óta nem játszottam olyan jót mint ma este. 64-es fullos szerók mindenfelé, azt kell nézni hogy hova férek be. Fizika, hitbox stb nagyon ott van :) Remélem sokáig megmarad az aktivitás. Ez az igazi bf élmény nem a mostani statszarok.
  • Beers
    #16745
    ajaj.....szegény Timi :P!
    Jobbulást !