17064






  • unscrupulousp
    #16824
    heliket addig kedveli mindenki amíg nincsenek elpicsázva vele :) 2008-óta nincs helis szerverünk már csakis normál ahol a bugok vannak javítva. Fricceknél nem ez lesz, hiszen ezeket észre sem veszik, ott a sok jármü dominál ahogy eddig is. Publikra az kell mert ebben a játékban senki sem fog gyalog menni. Futni ott a BF3 az infi, bf42 meg jármüves. Nekem is bejön, bár sok éve nem voltam olyan helyen ahol mindenböl van legalább 5, de legalább nem TK-znak a repcsiért. Most hogy mindkét verzió bele van módolva a szerverbe, hát jönnek a bf2-3-ba felnött vadbarmok is basecampelni. Hogy a kérdésedre válaszoljak a BWT soha nem is volt és soha nem is lesz helis, vadászgépes volt és az is marad. Viszont hogy most van egy felesleges plusz szeró, berakom helisnek, ugyanis több mint 5 éve nem volt helivilág itt euban normális. Kössz az 5letet, elfelejtettem már :)
  • Wreck86
    #16823
    Helire koncentrált változtatások?
  • unscrupulousp
    #16822
    Napok óta beszélek a badewiese csapattal, hogy egy közös szervert fogunk eröltetni. TS-en tartok kapcsolatot minden magyarral, hiszen beersen kívül senki sem olvas fórumot. Több száz szerver van feleslegesen és a játékos szám is annyi kb. A német bwt átveszi a pályáimat és azok ott fognak futni, a mi szerverünket meg nem eröltetjük. Tegnap +20 fö órákon át, ami nagyon jónak számít mostanság. Nem versenyzünk, de sok üres szerónak nincs értelme.Úgyhogy Kemotox, BWT Badeiese szeró, IP címe a 102 helyett 98 asszem. Beersel kóperálok, kiteszem ide a bannerba mert itt a tartalék van kint picibe. Amit itt leírtam nem végleges, csakis pár érettebb friccel beszéltük, ha nem menne a hun/de közös szeró akkor eröltetjük továbbra is a sok üres elméletet aminek semmi értelme sincs.
  • Beers
    #16821
    85.10.240.102:14567

    Tedd fel ezt, ezzel tudsz szervert keresni!
  • Wreck86
    #16820
    Hali kemo!

    Origin verziós szerók főleg az azonos nevűek ea ... europe ... stb. Azok klasszikus originek.

    DC-s origin-ről majd Zeb vagy Beers informál.
  • kemotox
    #16819
    Közben megtaláltam pár okosságot, még egy olyan kérdésem/kérésem maradt, hogy mutassatok légyszi olyan szervert/szervereket ahol lehet tolni az origines változattal is, és szokott is lenni élet. Például ti hol szoktátok tolni?
  • kemotox
    #16818
    Hellóka, ki szeretném próbálni ezt a modot, mi a dolgom? Az ajándék origines BF1942 jó neki, vagy ha nem, akkor megy törttel is?
  • unscrupulousp
    #16817
    Persze, majd postázom a söröket :) Beszélgettem a friccekkel erről, de ők eléggé DC-t akarnak. Arra sosem lenne meg a létszám, alap szarral kell lenni, mert az fent van mindenkinek, nem kell semmit sem letölteniük. Ez most nem a DC-ről szólna , hanem mit is bír a bf. Bizonyítékot 88 emberről láttam, de mende monda szerint 90 fölött is volt már létszám, elviselhető laggal. Tuti csinálnék egy sztálingrádos mapot jármű nélkülire meg gránát/snipa nélkülire. Több jármű=több lagg, egyenlet megoldása innen fakad :D Persze utána lehetne fokozni. Bf.hu szerkesztőkkel is valahogy felveszem a kapcsolatot, ott lenne a nép toborozva.
  • Beers
    #16816
    Akkor te állod a buli egyéb költségeit :)?
  • unscrupulousp
    #16815
    Egyszeri alkalomra gondoltam, tisztában vagyok vele. Viszont így hogy semmibe sem kerül, mindkét verzió egyszerre bent tud lenni probléma nélkül, simán összehozható. Eus szinte lenne reklámozva, nem csak hunok, de kivennénk mi is a részünket benne. Tegnap azt dumáltuk, hogy valami közös ünnepre tenni ami egész euban az. Pl. a szülinapom február 10.-én :D
  • Beers
    #16814
    Szerintem egész euróbából nincs már ennyi "aktív" játékos.....!
  • unscrupulousp
    #16813
    Nah, talán az első tesztek jól sikerültek, erre a szerverre lehet csatlakozni az ingyenes originnal is meg a cd-s változattal is. Egy dán és egy spanyol programozó csinálta meg, működik 99.99%. A másik, hogy bekerült a 128 férőhely is szerver oldalra, ha jól tudom a japcsik tartják a rekordot 88 fővel egy időben. Jó reklámmal megdönthetnénk :)
  • Beers
    #16812
    Win 8 szar, és kkü-et mindenkinek!
  • unscrupulousp
    #16811
    Beers, te mindig ilyen gép dolgokba élenjátó vagy. Próbáltad már a win 8-at? Ha igen, hogy muzsikál a BF rajta? Egyátalán milyen? Elégedett vagyok a hetessel, csak érdekel. Amúgy meg kellemes ünnepeket minden DC fanatikusnak.
  • unscrupulousp
    #16810
    DC Közösség, ma van a "nagy" nap. Kb. 6 felé gyerünk. Előtte azért aki jön, mindenféleképp próbálja ki hogy minden rendben van-e. Tegnap is volt olyan akinek gondja volt és nem tudott csatlakozni. Nah, akkor este...
  • Beers
    #16809
    Küldd el priviben a címet!
  • Zerénd
    #16808
    Beers! Majd valamelyik imél címemre dobd át légyszi a bf42 magyarosítását. Meg azt is, hová is kell azt bemásolni. :) Köszike. :)
  • Wreck86
    #16807
    "Miller ennyit mondott annó "na, ez a black hawk nem sokat fog repülni" Ha ügyes valamely csapat, fog repülni :)"

    Mikor és mire mondtam ezt? :D
  • Zerénd
    #16806
    Hát nem tudom. Dc-vel a legelején kezdtem játszani, még tényleg az őskorban. De engem, és nagyon sokunkat nem zavart, hogy napról napra, hónapról hónapra és évről évre ugyanazon a mappon játszunk. Egy normális publik war sem volt ugyan az. Mindig volt valami más. Clane Base meg más tészta volt.
  • unscrupulousp
    #16805
    Azt én sem, de nem hinném hogy sok bug javítása, bc zóna berakása, picivel több tank és csapatmunkára ösztönző javító lada berakása a "szét" módolt kategória lenne. 2 db infi pálya esetleg beleesik a beskatulyázásba, de azt arra írom, hogy 9. éve rohangálunk ugyanazon a kinézetű pályán, ennyi év elteltével a bázisok elmozgatása kicsit feldob rajta. (értem ezalatt lost vilmost és urban sieget.) Azok sokkal igazságosabbak így hogy nem csak az egyik oldalnak van black hawkja , hanem azoknak akik megdolgoznak érte. Inkább infi harcra lettek kihegyezve. Miller ennyit mondott annó "na, ez a black hawk nem sokat fog repülni" Ha ügyes valamely csapat, fog repülni :) Ezek mind mind tesztek ezen a 2 pályán, többi meg eredeti. Sztem te a heli módoltakra gondolsz, az van máshol, azokra nem kell felmenni olyannak akik nem heli őrültek. Itt ponthogy az ellenkezője van, pl Bocage ahol iraqnak 2 db, usanak meg 1 db helije van, itt kivettük a másodikat az irakiaktól, hogy egyforma legyen. Nem magyarázkodok, csak nem szeretném ha félreértések legyenek belőle. Eredeti szerókon és a most divatos bf3-ban is rühellem a sorbanállást mert 1 db tank van, meg 1 db akármi és egymást tk-zzák érte. Ezt igyekeztem orvosolni normális keretek közt. Ez a bf 42 szépsége, hogy olyanná alakítod egy kis hozzáértéssel, amilyenné akarod, nem kell semmit sem letölteni senkinek. Ok, Gárda zászlót azt le kell tölteni, de az sem szétmoddolás, csak hangulatosabbá teszi a játékot. Miért bámuljam az amcsi zászlót? Láttam már eleget.
  • Zerénd
    #16804
    Soha nem értettem, miért kell szétmoddolni egy jól megírt pályát.
  • unscrupulousp
    #16803
    Nah, itt van a dátum és az infó. Beers, reklámozd lécci te is, nehéz elérni sokakat. Sr legyen, többi nem számít
  • Beers
    #16802
  • Zerénd
    #16801
    Hmmm, lost vilage, bashra és éjjel, híd hmmm. Mit is kell letölteni? :)
  • unscrupulousp
    #16800
    akkor nézz vissza pár napon belül, mert lesz egy DC GameNight rendezve karácson elött még.
  • mini
    #16799
    ezmiez?
    de jó volna hentelni egyet.
  • unscrupulousp
    #16798
    Beers, tedd be ide a banner kódját pls. thx
  • unscrupulousp
    #16797
    Szétküldtem egy kör e-mailt pár régi dc-s srácnak, mit szólnának egy kis partihoz. Ha volna érdeklődés akkor kiírunk egy nagyjából többeknek megfelelő időpontot dc gammára. Infókat ide is leírom majd. Sajnos a PB mégsem jön össze, hibádzik rendesen, scheisse... Nem tartom kizártnak hosszas agyalgatás után, hogy a régi verzióra szavazok majd. Bár ez nem kerül senkinek egy petákjába sem, megéri feltenni, hiszen vannak sokan. Rosszat is okozott, mert jól megosztotta a népeket. A német bwt fórumba indítottam is egy topikot hogy ők mire voksolnak. Ők is indítottak egy újat a régi mellé. Meglátjuk melyik lesz az erősebb.
  • unscrupulousp
    #16796
    Közbe még egy jó hír. Elindult a mi szerverünk is márciusig tuti. 1.62-es origin verzió, németországben egy reaktorban linuxon, punkbuster és MD5 is működik. Egy hétig kikapcsolom ugyan, mivel az emberek nem installálják a pb-t sajna, de majd megszokják. BFSM tökéletesen működik szintén. Mikor lesz hazai összeröffenés? :)
  • Beers
    #16795
    Ha lesz egy kis időm, akkor megcsinálom!
  • unscrupulousp
    #16794
    Ops, ez lemaradt :)
  • unscrupulousp
    #16793
    Ez itt az első Punkbusteres Origin BF. MD5-el is megspékelve. Igazából mostmár teljesen összeáll a kép és minden rendben lesz az új ingyenes verzióval is. Már csak a kérdés hogy mi lesz a megosztott népekkel. El kéne dönteni, hogy az újabb 1.62-es verzió legyen, vagy maradjon a régi 1.61-es. Nem bonyolult egyik telepítése sem, de hogy a DC is meg a PB is fusson, ahhoz már nem elég csak letölteni.

    Beers, összedobhatnád a bannert rendesen, hogy mit hogyan kell.
    Ezt a Punkbustert kell erőltetni, ez szerver oldalra is jó. Kliensekbe a sok verziókból amik a neten vannak, mindegyik jó.
  • Zerénd
    #16792
    Na lassan minden vén szar előkerül? :D
  • Beers
    #16791
    Tedd azt, pár körbe benne leszünk mi is!
  • uk74
    #16790
    Ha már eszembe jutott az SG ide is bekukkantotam.
    Van még valami szerver ahol lehet hentelni?
    Legalább 3 éve nem játszottam lehet hogy nyomnék egy két pályát hogy javitsam valakinek a statját
    Össze kellene szednem a többi marhát(Rew54,Methas,Rayka.)
    Hátha nem öregedtek ki annyira
  • unscrupulousp
    #16789
    Támogatom és csípem a Gárdát, de hát ez van, nem tetszhet mindenkinek, sebaj. A zene így kezdődik: "die motherfucker die!!!" na ezért lett ez a zenéje :) hulljanak le onnan azok a fírgek. Én sem értek egyet sok feka viselkedésével, de ez a bf.hu-n egy videókészítő marhaság és így is álltam hozzá. Azé kössz. Egyébként tök jó játék közben hogy a Gárda zászlaját húzom fel, másik oldalon meg a Szebb jövőért-et. Rossebb aki az amcsit bámulja .)
  • Zerénd
    #16788
    Azért jöttek a negatív kritikák. Aszonták, miért kellett hozzá nigger zene. Na pf.
  • Zerénd
    #16787
    Na ezt a faszon Gárda csoportokba meg is osztottam. :D
  • unscrupulousp
    #16786
    Fogalmam sincs hogy mi lesz belöle. A battlefield.hu-n volt egy videókészítö verseny, ezzel beneveztem :)
    19 perc a maxneten címmel. Lehet be sem kerül, mivel gondolom mindenki bf3-as szarokat készít, de legalább ott van az igazi heliwar is. Adtam a ruszkiknak... :) Végén a gárdás zászló azért ott van, hehe, kitüztem.
  • Beers
    #16785
    Gratula :), velem rosszul jártatok volna.....