17064






  • unscrupulousp
    #16744
    Szerintem benéztem de jól :) sebaj, ezek szerint a prémium nem egy önálló játék a plusz kiegekkel, hanem csak a kiegek. Nem vettem még semmit mert meló ezerrel, mostmeg lebénultam mint egy nyomi. Se fekvés se ülés, bekrepált a derekam.
  • Beers
    #16743
    AK-t nézted?
  • zebrock
    #16742
    Hi Gyuszó, köszi, de bazz, ez kurva sok. Ha később veszek bf3-at akkor a prémiummal ami 12e Ft azzal az összes kieget viszem. Eddig nem is toltam mióta megjelent mert melóztam mint egy ... . Van 8 rugóm nem arról van szó, de ha megin kijön vmi. akkor megint 8 mert az alapra nincs szükségem ? Röhej (vagy lehúzás). Tegnap már voltam ts-en meg gémnájton is. Látogass be hozzánk, megyek bf2-re is röviden ha jössz :) Üdv, z
  • Gyuszopapa
    #16741
    Helló,ITT 8000 ft. a prémium,ha érdekel plust 990 ft. aszállítás.
  • zebrock
    #16740
    Első mód egy kalap szar, de többiről tudni vmit? Csak azért mert 3x5e Ft az sok. Jobban megéri mégegyszer megvenni prémiumként, bár nagyon hülyén csinálták így meg. Nincs szükségem mégegyszer az alapra meg a karkandra.
  • Beers
    #16739
    Lehet külön is!
    Csak egy kódot kapsz, a frissítésben már le is töltötted....!
  • zebrock
    #16738
    Óhhh :) megy a biznisz. Kössz az infókat. Azaz a limited van nekem is. Kapják be a fos ötleteikkel. Pedig kinézetre nem rossz az AK. Csak külön azt is lehet? Mármint boltba, nem vagyok ilyen internet áruház párti, bemegyek a bótba osz viszem.
  • Beers
    #16737
    A bf3 limited edition az alap játékot és a Battlefield 3: Back to Karkand-ot tartalmazta!
    Aki mindegyikkel akar játszani, annak a premiumot kell most megvennie sajnos.......
    Újabb lehúzás, már tudom, hogy miért nem engedték a modokat.....(senki nem venné ezeket a szarokat)!
    AK-t én is meg akarom venni, de ingatlanvásárlás miatt nincs egy vasam sem...
  • zebrock
    #16736
    Tudom hogy ez nem a BF3 topik, de én itt kérdezek. Kicsit lemaradtam a bf3 szarjaiból és most ez kezd kicsit kínai lenni. Megjelenés napján megvettem, de azt se tudom hogy mit. Karkand az lett hozzá mert vmi. fullos dvd-t vettem. (annó az volt a max.) Most meg jönnek még kiegek, de azokat újra egyesével venni kéne? Gondolok itt ezekre.
    Battlefield 3: Back to Karkand - megjelent
    Battlefield 3: Close Quarters - megjelent
    Battlefield 3: Armored Kill - várható: 2012. szeptember
    Battlefield 3: Aftermath - várható: 2012. december
    Battlefield 3: End Game - várható: 2013. március
    Armored Kill jónak tűnik videókból, de most mi ez a prémium faszság? Annó mégsem a fullosat tudtam megvenni? Többi milyen lesz? Ezért nem hiszem hogy most újra veszek 13e Ft-ért egy prémium szart. Ezért vettem régen a drágábbat hogy ne kelljen késöbb baszakodni, de most úgy fest hogy kell. Ez a tankos érdekel, de a gyalogos fos az nem.

  • Beers
    #16735
  • zebrock
    #16734
    Köszi srácok :) most pedig EGIIIII !!!! :)))) berúgok ... , hehe
  • Beers
    #16733
    Olvasd át ezt!
  • Cobra.
    #16732
    Minden program, ami sokat tölt merevlemezről, az jóval gyorsabban fog elindulni. Az élettartam az SSD-knek sajnos nem olyan jó, mint egy merevlemeznek, de ha nem írsz felül sokszor egy területet, akkor sokáig bírja. Tehát pl a swap file-t érdemes kikapcsolni a Windowsban, illetve a böngésző cachelését. Viszont a swap file kikapcsolásához (főleg CAD-hez) kell minimum 4, de inkább 8Gb ram.
    Típusból én a Samsung 830-at ajánlanám, de a Sandforce vezérlősök se rosszabbak sokkal. A 128Gb-osok 30 körül vannak (a jobb darabok).
  • zebrock
    #16731
    Beers, ha ssd-t rakok be merevlemez helyére akkor milyet és mit érek el vele? Oké nincs forgó dolog, de élettartam mennyi és melyik ami ár arányban nem rossz. P8P67 alaplap, gondolom sata 3 -ra kéne böknöm. Kb. 30 rugót szánnék rá. Win boot idő nem érdekel mert indításkor kimegyek rágyújtani, mire visszaérek Hitler gépe is beindul :) Gondolok itt autocad és hasonlóak nagyobb méretekkel gyorsabban megbírkóznak? Nem lassú a picike, elégedett vagyok csak ez a leggyengébb szem.
  • zebrock
    #16730
    10 éves a bf42. Lefordítom majd de nem kell nagyon érteni. Szeptember 22.-én 7-től, 23.-án vasárnap pedig déltől lesz. Összes pálya 2x megy. Akit érdekel úgyis ön, akit nem az nem.
  • Wreck86
    #16729
    Elnézést, amiért ne mtudtam jönni Zeb koma.
    Ha van ötlet, bf.hu szerót is át tudom lőni DC-re, fent van a szerverzió.
    Bármikor lehet.XD
  • zebrock
    #16728
    Meglepően jól sikerült, kössz mindenkinek.
  • Beers
    #16727
    gg
  • Beers
    #16726
    kicsit kések, de jövök
  • zebrock
    #16725
    Hazaértem előbb a melóból, 6 kor itt leszek. Sör kibont ... :)
  • datango
    #16724
    teljes tűzerőőő
  • Beers
    #16723
    akkor ma?
  • zebrock
    #16722
    Igazából ez a résztvevőknek szólt nem neked. Tudom hogy neked mindig fent van :) Azt is tudom hogy ilyenkor mindig 5-10 perccel a kezdés előtt az egész TS segít 1-2 emberkének felrakni meg megoldani hogy miért nem megy :)
  • Beers
    #16721
    Ez a 2. amit a win után felteszek......:)!
  • zebrock
    #16720
    Azám :) csak ne 5 perccel a kezdés előtt álljatok neki telepíteni a játékot. Gyönyörűen működik win 7 x64-en full HD-ben is.
  • Beers
    #16719
    Július 29-én kb 18 órától Desert Combat Retro party, akit érdekel jöjjön!
  • zebrock
    #16718
    Estére hazaérsz :) sört hűts be, ez fontos! jó í-mél
  • Kishawer
    #16717
    Köszi! Sajnos én pont nyaralni leszek (aznap érkezem haza) még nem ígérek semmit, de Gabesznak átadom!
    Mi is a mail címe? [email protected]?
    (csak mert lehet hogy olvassa itt
  • zebrock
    #16716
    Mit lepődsz meg? Nem hibbant még meg mindenki Reklámozd a 29.-ei DC Estet! Sajnos téged nem tudtalak elérni, nincs semmi elérhetőséged, de most megvagy :) Saját szerókon szoktunk ill. itt is ott is.
    Mégegyszer a link:
    DC Est 29.-én vasárnap.
    Szólj Gabesznak is. Azon a weboldalon és itt az sg-n kommunikálunk meg ritkán a Battlefield.hu TS-én. Írok majd infókat ha többet tudok.
  • Kishawer
    #16715
    Sziasztok! Tegnap segítettem [HS]Gabesznak feltelepíteni a játékot! Mivel a punkbuster állandóan kifogott rajta! Meglepve tapasztaltam, hogy mennyi régi arc játszik még!
    Zebra! Ti melyik szerón csapjátok mostanság?
  • Wreck86
    #16714
    c4 :P
  • Beers
    #16713
    Akkor mivel legyen a first kill? :D
  • Wreck86
    #16712
    XD
  • zebrock
    #16711
    Naná hogy jössz :) küldök egy régi szar vinyót :)
  • Gyuszopapa
    #16710
    Hi a 29.-ei estre lehet én is megyek már ha addigra megkapom az új vincsit mert szombaton halt meg szegény és sajna magával vitte 6 évnyi sreenshotgyüjteményemet is.
  • zebrock
    #16709
    Nézem a custom mapokat amiket mindenféle jámbor lelkek készítettek :D :D de ilyet álmomba se mertem volna .... abszolut nyertes a 29.-ei DC Estre :)
    nem érdekelt most a minőség, nem számít. ... lehet kevés lesz a jármű

  • zebrock
    #16708
    Egyszerűen írd be hogy "Zebra Server" a filterbe vagy tedd ping sorrendbe. Felveszlek skypon megint.
  • Beers
    #16707
    skype:beerss

    nem látom a qtracker-ben!
    IP ?
  • zebrock
    #16706
    200 db Beers van skype-on. Véletlen rátettem a fülest a delete gombra és törlődött az egész kontakt listám szkájpon. Ki kell újra téged keresnem és felvenni a listára. Szeró megy és fasza. Ping sorrendbe tedd a szerókat és akkor látod. DIGIs neten van, bixre 4 a ping. kb 50 méter cat 5 a központtól :)
  • Beers
    #16705
    Fileok megvannak, mikor leszel skype közelében?