17064






  • Beers
    #14503
    Kapd be b+ , nem tudod véletlen kinek írtam ki?!
    Én még ráérek!
  • schrank
    #14502
    hááát én a pedofilos poénra céloztam de a te szeszélyes évszakos poénodat majd a gerzsi értékelje
  • spitfire
    #14501
    készül az apaságra
  • uHs Gerzson
    #14500
    Beers koléga képe őt lehet érte "sérelmezni"
  • schrank
    #14499
    látom ott is van "gyerek programok" mappa
  • uHs Gerzson
    #14498


    Bizonyiték, nem igéret
  • schrank
    #14497
    szkrín sotot plíz vagy ha van már róla a topikba akkor körülbelül hány napi hsz-né keressem
  • uHs Gerzson
    #14496
    Beers és Spitfire teszterek Dcon-ban így ők elöbb kapták kézhez a teljes verzsönt :)
  • schrank
    #14495
    mikor jön ki ? máma ? mert ez a bekezdés bezavart egy kicsit "Tegnap spitfire-al adtuk egymásnak az áldás az FRX szerveren lv-n!"
  • Beers
    #14494
    Hogy ez lesz a legjobb mod, azt senki sem mondta!
    Csak reméljük jobban bejön, majd sokaknak mit a poe!
    A kézi fegyverek legalább olyan jók mint a poe-ban!
    Tegnap spitfire-al adtuk egymásnak az áldás az FRX szerveren lv-n!
    Azt kell mondjam nem sok idő van gondolkozni, kicsit nem figyelsz oda és spawn time :)!
    A stingerek, rpg-k mint régen :)!
    A repülők, helik szerintem jobbak, mint a poe-ban!
    Sajnos a bf2 motor megköti a modderek kezét (szarból várat nem lehet...)
    A bm21, mlrs, hovitzer igazi dc-s uniqum-ok!
    Nagyon jól néznek ki, és a hatásuk sem utolsó!
    Én abba bízok,hogy kiadás után a tömegek fognak hatni a coder-ekre és változtatnak néhány dolgon!
    Az első dc sem az volt mint a 0,7 vagy a final!
    Ahogy az idő telik, biztos vagyok benne, hogy csak egyre jobb lesz a DCon!



  • schrank
    #14493
    ilyen kicsi és ez lesz eddig a legjobb mod ? vagy a po2 miért volt olyan nagy vagy annyira nem lesz különálló ?
  • Beers
    #14492
    Cakli pakli 1.5G!
  • schrank
    #14491
    akkor két giga cakli pakli az kb 3 rész foxy lady
  • uHs Gerzson
    #14490
    Én olyan 900-1200 közé tippelem.
  • Beers
    #14489
    Az a telepítő mérete!
    Az hogy mennyit foglal, majd otthon megnézem és beírom ide (feltéve, ha már lesz netem)!
  • uHs Gerzson
    #14488
    700mb
  • schrank
    #14487
    mennyi helyet foglal majd ez a dcon mert lehet hogy akkor ki kell írnom a tereza oblowszky gyűjteményemet
  • Running
    #14486
    DC-ről csemege hír Ice tollából a DC totyikba, a hitetleneknek! :))
  • Beers
    #14485
    Húúú basszus ez kiment a fejemből :( !
    Sorry, de ígérem rákérdezek!
  • zebrock
    #14484
    ja, desert combat szerver, bocs , kifelejtettem , és saját heli módokkal kb 20 szlot-ig. Köszi , Z
  • zebrock
    #14483
    sziasztok , naná,hogy van még dc :) mi 5-6 állandó létszámmal minden nap nyomulunk magyarok,+ mástéma dconflict ról tudni már v.mit ? tudom,hogy ez nem az a fórum,de nem találom :( Murry , ha szeretnénk a haverokkal szervert , akkor tudsz segíteni, vagy keressek magamnak ? :) és ha van , hogy-smint ? Köszi, zebra
  • Murry
    #14482
    Ja ki is bannoltak tegnap onnan egy órára.
  • TheGOro
    #14481
    Megsammantom... A T-m-P norulez is arról szól hogy ami a csövön kifér :)
  • Beers
    #14480
    Én mostanában ide járok:
    -={ROW}=- EL AL [MODDED] 24/7 83.96.144.170:14557
    Itt megengedett a bc, úgyhogy csak erős idegzetűeknek :)!
  • TheGOro
    #14479
    Estefele fel is nézek :)
  • TheGOro
    #14478
    T-m-P szerverek elég jók. Van egy no rulez, meg egy csak Lost Village...
  • Beers
    #14477
    Ha godolod tedd fel ezt!
    Ebben megfogod találni a szervereket! (ha fent van a játék)
    Ne felejsd el a javításokat feltenni, pb-t bekapcsolni és frissíteni!
  • lipovics
    #14476
    De vannak állandó szerverek, mindig vannak játékosok? Ahogy visszaolvastam a fórumban, úgy tűnt, hogy csak néha-néha jöttök össze elegen!
  • Beers
    #14475
    Vagyunk még :)!
  • lipovics
    #14474
    Srácok!

    Régen játszottam a DC-vel, mi a helyzet most? Vannak még szeverek, játékosok?
  • Beers
    #14473
    Rögtön megyek !
  • zebrock
    #14472
    Sziasztok,easting állati ködös pálya, a pb-val nem veszed észre , ha nem teljesen veszem le a ködöt , sajnos , kb 5 másodperces munka átirni olyanra mint el ala,ezért nem is érdemes rajta játszani,(pedig jó map), de nagyon ritka,sztem,hogy "csííterekkel" találkozunk.Maradjon el ala , vagy csak olyan mapok , ahol legalább 500 a view distance alapból,ott nem sokat érnek el az ilyenek , + figyeljétek a minimapot a pb screenshotokon,azt is még mókolják páran :( Amúgy gratula a szervernek, "dc4ever " és nem halott :) csak már 1 hónapja instabil a netem,nemtok játszani,chello :( 200 ping itthon+ a flux +-30 - csillagos égig :( nesze sávszélemelés, na mind1 , majd megjavítják,aztán megyek :) GG
  • ColdFire
    #14471
    gyertek már cor-ra
  • ColdFire
    #14470
    aranyos kép :)
  • Wreck86
    #14469
    content check be volt kapcsolva a war serveren 2 -re?
  • TS Zolly
    #14468
    Ehh! Mikor még volt cb ladder, akkor sem fejlesztették nagyon. Asszem az ucsó cb waronkon volt az, játék közben nyomtam egy alt f4-et. Egyszerüen hihetetlen dolgokat miveltek ök 10-en ellenünk a saját szerverükön. Lots volt a klán neve. Rohadt csiterek voltak.
  • Beers
    #14467
    Szerintem sem :(!
  • Cobra.
    #14466
    Gondolom a '42-höz már nem fejlesztik a pb-t, így bármi megeshet.
  • Beers
    #14465
    Azért az érdekes, hogy 8-ból 3-at kivágott a pb a szerverünkről!
    Az öt ember is simán beszorított minket a bázisra!
    Minden esetre arra rájöttünk, ez nam a fair játékról szólt!
    5 perc után megnyugodtunk, mert nyilvánvaló volt, hogy fikarcnyi esélyünk sincs!
    Ha kikapunk, azt mondom ok jobbak voltak, de a tegnapi war-on megmagyarázhatalan dolgok tömkelege történt!
    Szinte mindenki úgy érezte, hogy egyfolytában tudja az ellen, ki hol van!
    Eastingen elbújtam az emeletre, egy általam szinte sohasem használt helyre (jó távol mindentől) és vártam, hogy jöjjön az erősítés!
    A remingtonnal egyfolytában az ajtót néztem, hasalva és tüzelésre készen!Csak a másodperc törékéig láttam a csókát és ennyi!
    Akár merről indultam a középső bázis felé, ködhatáron túlról 3-4 ellenséges páncélos lőtt rám egyszerre (úgy, hogy én egyet sem láttam)!
    Olyat pedig még nem láttam, hogy 7-8 páncélost kilőnek úgy (ennyien mentünk egyszerre középre), hogy mi szinte 1-et sem tudtunk kilőni!
    Természetesen az 1-1 elleni küzdelem nevetségesen gyors halállal végződött!
    Láttam már sokmindent a DC-ben, de ez mindenen túl tesz!
  • Wreck86
    #14464
    jaja pb megfogja ha állítasz valamit akár pályán,akár máshogy.akkor csak bemérték...