17064






  • Kovács legény
    #14543
    hát jah ,bár az EoD2 nincs meg ,az nem érdekel
  • uHs Gerzson
    #14542
    Egyiknek ez a gondja a másiknak meg amaz :)

    Nekem csak az a kurva nagy problémám hogy nehéz PoE2, EoD2 és DCon között választani
  • Kovács legény
    #14541
    én elvagyok most a DCon-al nekem tetszik:)
    hiába szidjátok, jójáték lett az ,főleg ha már tul leszünk egy-két peccsen
  • Wreck86
    #14540
    egyszerű:az emberek egyre lustábbak,a dc kisebb méretű is,meg átláthatóbb,sztem a dc-t játszó emberek száma éppenhogy nőni fog.
  • Beers
    #14539
    Sajnos el kell keserítselek!
    A dc játékosok nem lesznek kevesebben!
    Van akinek nem kell a sok trendi játék, csak egy régi de játszható :)!
    Akik 4-5 év után is ezzel játszanak, a nagy bf2 és modjai ellenére, azok már nem fognak kikopni!
    Ismerek olyat, aki azt mondta, amíg én élek lesz dc szerver :)!
  • Admiral Chris
    #14538
    Uhh hogy felkavartam az állóvizet

    Csak tudjátok jelenleg szerintem a két kezemen meg tudnám számolni, hogy a nemzetközi mezőnyben hány csapat tudna/akarna aktívan 12on12-es DCON-t játszani. Amit meg ugye nem játszanak, arra nem is lehet laddereket, kupákat szervezni. Ezért kellenek olyan mapok, amiken a kevesebb aktív emberanyaggal rendelkező klánok is ki tudnak állni warokra. És akkor kialakulhatna egy olyan nemzetközi scene, amiből majd valamikor, amikor lesz elég játékos, továbblépve lehetne nagyobb csapatlétszámot követelő eseményeket szervezni. Bár ezt kétlem, hogy valaha is bekövetkezik. De én már annak is örülnék, ha legalább mi, akik valamennyire "komolyan" akarnánk játszani DCON-nal, megkapnánk rá a megfelelő körülményeket.

    Annak meg nem örülök, hogy olyanok magyarázzák, hogy hogy kell játszani vele, akiknek eszük ágában sincs akár csak fun jelleggel is warozni.

    Azt elhiszem, hogy annó a DC-t hogy lehetett, meg hogy volt jó játszani, de azok az idők már elmúltak. A világ változik, ahogy az emberek is. Ma már a pörgősebb, gyorsabb és nemcsak játszhatóbb, de nézhetőbb és látványosabb játékmenet a menő. Senki nem fog olyan játékkal komolyan játszani, amiben akár perceken keresztül nem kell tennie semmit. stb...
    Többekközött ennek köszönhető, hogy a DC-vel is egyre kevesebben játszanak.



    CoR...CoR...CoR... :)
    Hát ha eleget fizetnek :P
    Egyébként soha nem mondom, hogy soha, de ha nem lesz aktív, akkor biztos nem. :)
  • Beers
    #14537
    Szerintem a CoR nem fogja komolyan venni!
  • TS Zolly
    #14536
    Halgass Beersre. Figyelmeztetések ellerére, én A dc-t vártam. :( DCon csak annyiba dc, vannak benne jól ismert pályák. Assis része jó, de a többi felejtős sajna.

    Dc-t anno általában 10v10-be nyomták, néha volt 8v8. CB szabály szerint 6 fővel már nem lehetett kiállni. Tudod milyen faja volt egy Lost vilmos 10v10-be??? És kb 70-80 klán volt aktiv a cb-n.

    Amugy ha a CoR komolyan veszi a DCont, akkor te vissza mész hozzájuk, vagy maradsz a Hordába?
  • Running
    #14535
    A dumálás meg sírás helyett a jelentkezéseket várom.
  • zebrock
    #14534
    lol , beers-nek igaza van :) dc-vel kell játszani , semmi nem űbereli , le a kalappal dcon előtt , de nekem laggol még lowba is , bf2 meg megy high -on akadás nélkül, de 1 percet se lehet játszani vele. Desert Combat még mindig a legkirályabb , és nem egyedül vagyok ezzel igy :)
  • schrank
    #14533
    de igaz
    és a bmp miért csak egy raksival tölt fel miért nem adja az öszeset vagy bent kell ülni egész délután stb.stb. ...
  • Beers
    #14532
    Ez nem igaz!
  • schrank
    #14531
    egy baj van a dcon-nal még hozzá a járművek sebzési rendszere az fos bárhonnan lövöm rpg-vel a járműveket ugyan annyit sebez legalább azt átvehették volna a bf2-ből
  • mesor
    #14530
    Persze 8vs8hoz meg a 6vs6hoz nagyok. De DC-t 10vs10be kell tolni minimum de az optimális a 12vs12.
    Szerencsére a készítők nem csinálták meg a mapok kicsinyített mását mint bf2-ben így a sok 5 emberes klánocska elfelejtheti a wart DC-ben. :)
  • Deqwator
    #14529
    miért nagyok a mapok???
    ha nem tetszik el lehet menni cs-zni és játszani 5vs5-ket kis mapokon!
  • Beers
    #14528
    Egy biztos, én maradok a dc-nél!

    Chris, adok egy serial-t és megtudod, hogy mihez kell viszonyítanod!
  • Admiral Chris
    #14527
    most mit sírsz?!

    mi a bajod vele? Én már játszottam vele jónéhány órát, de azon kívül, hogy nincs elég warra termett map(túl nagyok), nem tudok más érvet felhozni ellene. De egy fun kupára jelenleg is megfelel.
  • TS Zolly
    #14526
    Majd ha esetleg jó lesz a DCon. Még számomra felejtős nagyon. :(
  • Running
    #14525
    Sziasztok!

    A csapatok nagy része valamilyen formában résztvesz a cb-s Open Cup meccseken, ezért azt gondoltam ha ez a móka végetér, mi lenne ha belefognánk egy DCON-os kupába, persze ha lesz elég jelentkező. Addig is lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.

    8v8, 12v12 conquest-re gondoltam elsősorban, de nem lenne rossz 6v6 ctf, illetve domination mod se.

    Választható mapokat megbeszéljük, a többi a szokásos 20 perc, 2 map, 2 kör conquest esetében.

    Egy ember csak egy csapatban játszhat.

    Vagyis akkor a következők közül mely érdekel titeket a leginkább, többet is választhattok:

    1. 12v12 conquest
    2. 8v8 conquest
    3. 6v6 ctf (Capture the Flag)
    4. 6v6 domination

    Runningnál lehet leadni az igényeket!
  • Wreck86
    #14524
    megtaláltam én is a modder oldalt:) nyílik ernyő,de abba is marad,aztán megint nyomom9-est...ésé így tovább,de végül meghal az illető,csak hülyén néz ki :)
  • zebrock
    #14523
    ObjectTemplate.Active IraqSoldier
    ObjectTemplate.setParachuteDrag 3000
    ObjectTemplate.setParachuteSpeed 15

    ObjectTemplate.Active USSoldier
    ObjectTemplate.setParachuteDrag 3000
    ObjectTemplate.setParachuteSpeed 15

    ezt dobd be , nem lesz ernyö
  • Wreck86
    #14522
    tom,tom,de én főleg azt kerestem,hogy oldották meg a no parachute-t,de kicsit érdekesen,nagy lett a szemem tőle.
  • zebrock
    #14521
    legközelebb tessék elöbb elmenteni az eredetit :) egyébként ha átnevezed XXXX_001.rfa - nak , akkor megmaradhat az eredeti, és csak bemásolod mellé a módosításod,müxik.
  • Beers
    #14520
    Nincs mit ;)!
  • Wreck86
    #14519
    nagyon szépen köszönöm!!
  • Beers
    #14518
    Tessék!
  • Wreck86
    #14517
    hali!
    tudom hülyén hangzik,de valaki nem tudná feldobni valahova dcf-ből a lost village no para-t :) csak ez az egy map kéne nekem,mert alakítgattam,de elrontottam,s nem akarom újrarakni a dcf-et,így csak a map kéne: lost village nopara.köszi
  • DonC
    #14516
    FRX DCon szerver 195.228.45.119 (nolag)
  • DonC
    #14515
    és az
  • Higher
    #14514
    Bakker és télleg ... köszi :)
  • TS Zolly
    #14513
    helyes jelszó!

    már_tudod_a_jelszót_!!!111
  • Higher
    #14512
    Próbálgattuk azt, hogy "zollyanalintruder" vagy "raptorkneeldownandgetitdeep" de egyik se műxik :)
  • TS Zolly
    #14511
    már_tudod_a_jelszót!!!111

    De nem ez, valamelyik variácioja. Rapinak lemerült a telefonja :(
  • Higher
    #14510
    Most hogy már "hivatalosan" is kint van .. kedves CoR srácok .. nem mondanátok egy rar passt? :) A jelenlegi linkek igen lassúak!
  • Beers
    #14509
    Nekünk egy bf2 szerverünk van és az átállt a dcon-ra!
    A mi war szerverünk mostanában a «CoR» Arena - (Jikov)193.202.88.76:14567 ;)!
  • DonC
    #14508
    ez ugyanazon fut mint a war szerveretek?
  • Beers
    #14507
    A CoR Arena HUN Private Ranked szerver is várja a játékosokat!
    IP:
    cor.tx.hu vagy
    80.98.59.19:16567
  • DonC
    #14506
    este lesz dcon szerver
  • TheGOro
    #14505
    Pofon!
  • spitfire
    #14504