17064






  • Murry
    #14463
    Pixel nem lehet, mert épp mentem előre, és kb 2 mp-el a lövés elött álltam meg körülnézni.
    Helyzetbemérés sem lehet, mert T72-vel lőttek ki, ami ugye nem tud célt használni. Bug-ról meg annyit, hogy az egész War-on alatt mindegyikünket folyamatosan, ködhatáron kívülről löttek le, és álltalában 1 lövésből.
    Pont azért csináltam róla screenshotot, mert ez volt egymás után a 3. eset 2 perc alatt csak nekem.

    Viszont mondok akkor mást.
    2 tankal megyünk Beers-el egymás mellett. Mondom neki "A fal mögött ellenséges tank van várjuk be és 2-en megesszük."
    Elbújtunk oldalt a fal mellé, és amint megláttuk az ellenséges tankot (Fél oldalról) 2-en telibe lőttük 2x, 2x. Erre a felrobbanó tankból kiugrik az ürge, akit abban a pillanatban agyonlőttünk.
    Átmegyek a hullán, és felrobbantam. (Akna? Hogyan?)

    Vagy még 1:
    Easting, északi zászló. Ott 3 ház is van ahonnan belülről is lehet foglalni. Lehet az emeleten, oldalt, benn a földszinten, és mindez több épületben is. beállok az egyik földszinti épületbe a sarokba, és sasolom a bejáratokat. Erre beesik elém egy C4-es csomag az ablakon. :)

    Vagy még 1:
    Ugyanitt késöbb, egy házzal arrébb. Gyerek jön be az ajtón, pont elöttem. Tudtam róla, hogy jön mert 2 mp-e lőtte le Pifu-t, a ház mellett. Abban a pillanatban ahogy bejött telibe lőttem 3m-ről puskával.
    Hatás semmi, erre átvált késre a csávó és egyenesen (Semmi cikk, cakk) komótosan sétál felém. Megint telibe lőttem shotgunn-al. Megint semmi.
    Elkezdtem hátrálni, és megint telibe lőttem a puskával, megint semmi hatás. Na ekkor szorultam neki a hátsó falnak. Ahol leszúrt késsel.

    Na ezen a ponton kezdtem el kínomba röhögni.



  • TS Zolly
    #14462
    73 iszting pálya. Mint láthatjuk, Murry a rohamlöveggel kint van a harcmezőn. Tehát az enemy tuti nem pixelezte be, hacsak nem az egész pályát betanulták erre. Két lehetőség van. Egyik, megadták Murry helyzetét beméréssel, es igy az enemy rohamlöveggel löttek rá, amiből két találat elég. Másik lehetőség, ugy vettem észre, bugos az a pálya. Számtalanszor sikerült nekem ugy kilőni az ellent, hogy én láttam, de ök engem nem. És persze fordítva. Én nem láttam öket.
    Nomeg persze a vidijó kari baszkurálással is lehet látóhatárt növelni, de ha jól tom, pb aszt megfogja. Vagy nem. :)
  • Wreck86
    #14461
    pixel.
  • Murry
    #14460
    Tegnapi war-ról 2 kép.

    Az elsőn az látható amint a semmiből (a ködből) jön felém egy lövedék.
    A második meg rögtön utána készült.

    Látható, hogy lement a fél életem egy olyan lövedéktől ami a semmiből jött.

    2 mp múlva meghaltam. Persze én semmit nem láttam az ellenségből...





    Nos?
  • datango
    #14459


    Istenkém , mit találok a gépemen.... azok a régi szép időőőőők... !
  • TS Zolly
    #14458
  • Beers
    #14457
    Valamit ;)!
  • Murry
    #14456
    Vagy órát?
  • Murry
    #14455
    Vagy órát?
  • Murry
    #14454
    Csokit?
  • Beers
    #14453
    Majd kapsz a ts-en!
  • Murry
    #14452
    Pénteken este kapok tőled 20 órát?
    Vagy csak választhatok belőlük?

    Arról már nem beszélve, hogy a 20:00 értelmetlen hiszen nullával nem lehet osztani...
  • Beers
    #14451
    Pénteken este 20:00 óra!
  • Zs0lt1
    #14450
    Nna lol a tRs-sel annó ezeknek a vietnámos formációjukat csaptuk agyon jónéhányszor :D
    Mindíg okoskodtak elődte, meg próbálták magukat kurva jó fejeknek feltüntetni, de aztán mindíg sírás lett belőle :DDD
  • Beers
    #14449
    Mondjuk nem sok esélyük volt :D!
  • TS Zolly
    #14448
    Hallotam róla, Bumbika elmesélte tegnap. Az a gond a megatankal, hogy nagyon elmászik minden egyes lövés után, igy a pixelezés már mellé megy. És tuti csak az sa-t akarták. Bááár egész kör alatt? Cb-én ovási lehetőség lenne ez. Tankodba belekamikáze? Mond az, nem jó taktika. :) Elöbb szponol ujra a repülője, mint te tankal oda érsz valahová. Ha ez nekem eszembe jutott volna, én is csak kamikátalak volna a tankodból. :)

    Egy jó sv, fél gyözelem. Pixelek alapján szinte eséjük sincs kijönni, pluszba ehez hozzá jőn a Fater herrierje bocagén. :)
  • Wreck86
    #14447
    "Mulitple Launcher Rocket System" jó lehetett :):)
    aztán meg sírtak.új szabályokat?:) miket?:)
  • Beers
    #14446
    Nálunk Hovitzerrel lőtték pixelből az iraqi alapot alamein-en, ha volt SA ha nem!
    Azért már nem is szóltam, mikor a vadásszal belerepültek a tankomba folyamatosan!
    Az utolsó körre kicsit bepöccentünk, aztán nem tetszett nekik, hogy ki sem tudtak jönni az iraqi alapról!
    Az mlrs tette a dolgát :)!
    Ez egy kicsit kedvüket vette a további játéktól!
    Érdekes, hogy pont a saját stílusuk nem tetszett nekik :D!
    Ha tudtam volna, hogy ilyenek, ezt a meccset kihagytuk volna!
    Ráadásul a meccs előtt meg új szabályokat akartak kitalálni (az angol SFA klánról van szó)!
  • Wreck86
    #14445
    mit vársz a lengyelektől? minden téren szemetek...
  • TS Zolly
    #14444
    Na ma este mi is kifogtuk az eddigi legsporszerütlenebb csapatot. A lengyel rpgk47 vagy mi a fax a nevük. Keményen üzték a bc-t dalianton. El sem kezdődött a war, már a j10 az anyahajonknál volt. Biztos elég sokat és nagyokat csuklott az édesanyuk, mert sűrün emlegettük öket. :DDD
  • Beers
    #14443
    El Alamein és Bocage!
  • KáTéCé
    #14442
    THX!
  • Beers
    #14441
    www.dc-fl.de
    Valamiért szarul linkel :( !
  • Wreck86
    #14440
    gratula.szép volt.
  • KáTéCé
    #14439
    Very grat!!! :)
    Milyen mapok voltak? Linket please erről a DCFL-ről.
  • TS Zolly
    #14438
    Grat!
  • Beers
    #14437
    Az idén eddigi a legsportszerűtlenebb klánnal játszottunk!
    A negyedik körből kiléptek :D!
    Kezdték egy kiadós bc-vel!
    Go CoR Go!
    Nem adjuk olcsón a bőrünket a DCFL-en!
  • spitfire
    #14436
    Jó meccs volt,az első 3 kör legalábbis:)
  • Murry
    #14435
    CoR nyert 744 : 61 -re !!!
  • Wreck86
    #14434
    go cor! cor vs sfa
  • datango
    #14433
    csak pénteken ? ... á-á... normalis ember minden nap ottvan ! vagy ha másnem akkor bf + ts + sört nyom ... ennyi :)
  • spitfire
    #14432
    War,sör nélkül olyan mint a TS hang nélkül.
    Egyébként is családos ember már otthon iszik.(tudod kompromisszum a családdal)
  • Beers
    #14431
    Mi közben iszunk :)!
  • Zs0lt1
    #14430
    pénteken minden normális ember a kocsmában van! :D
  • Beers
    #14429
  • uHs Gerzson
    #14428
    Pénteken inni megyek úgyhogy úgysem jöttem volna ^^
  • Beers
    #14427
    Sajnos pénteken war-unk lesz, ezért az esti buli elmarad :( !
    A jövőhéten bepótoljuk :P!
  • Beers
    #14426
    Örüljünk, ha péntekenként rendszer lesz belőle!
  • ColdFire
    #14425
    tudom, de annak állandósulnia kéne :D
  • Zs0lt1
    #14424
    LOL :DD