17064






  • schrank
    #14583
    hááát azé annyival nem szarabb hogy azé felpakoljak + 4GB gammát
  • zebrock
    #14582
    desert combat és final , de módosított , mert így jobb :) + helik , Linebacker ellene , +sniperek stb . Azé dc mert a heli mozgása sokkal jobb , van már dcon heli server is , de "trampli " :)
  • schrank
    #14581
    dc vagy dcon
  • zebrock
    #14580
    Hali , újra van HS szerver heli módokkal , ha van kedv helizni vagy dc-zni join :)87.229.24.77:14567
  • schrank
    #14579
    mi nem vagyunk divatmajmok mi azt szeretjük ami nekünk jó nem azt amire azt mondják hogy jó valószínűleg a kvér vár enemi territorinál ki hull a mostani sceneből a "férgese" és kiderül kinek mit ér ez a game
  • Running
    #14578
    manapság nem divat a nagy létszámú warozás, ahhoz sok minden kell.
  • Zs0lt1
    #14577
    "egyébként is leszarja a nagy taglétszámot követelő játékmodokat "

    hát akkor tényleg menjen inkább csézni :p
  • Admiral Chris
    #14576
    már vártalak Zsolt1 :)

    lol. Zsolt1 és a CS-s történetek

    vazze!!! te végigolvastad amit írtam?! Nyílván nem lehet a bf helizés és a cs között párhuzamot vonni. Ezzel pont Te hasonlítgatsz össze olyan dolgokat, amit nyílván nem is lehet... de akkor legalább ne ezzel próbálnál érvelni... Zsolt1... Zsolt1 De én nem is erről írtam... but never mind

    De miből toborozzon, ha senki sem játszik vele :P pláne, ha egyébként is leszarja a nagy taglétszámot követelő játékmodokat
  • Beers
    #14575
    Helyes, írd ki egy dvd-re! (nem valószínű, hogy újabbat adnak ki :( )
  • Zs0lt1
    #14574
    Nna akkor asszem észt fogok osztani, vigyázat! :D

    Chris, a csét azért jáccák annyian, mert nem kell hozzá különösebb szkill, hogy egy közepes teljesítményt el tudj érni publik szervereken. Ez nem mese, saját magam tapasztaltam.

    És ez a kurva nagy különbség a csé és az öszes bf közt. Ha bf-ben újjonc vagy, akkor hiába szálsz be pl egy helibe, szart se fox érni, mert egyrészről lezuhansz, mint állat, másrészről meg mielőtt lezuhannál lekapnak pillanatok alatt a tapasztaltabb pléjerek.
    Tehát a csét a béeffel összehasonlítani ordító nagy baromság.

    Jah és még valami. Egy kevés aktív tagszámmal rendelkező klán az inaktív és az ne akarjon warozni, hanem inkább toborozzon.

    Nnah ennyit akartam, flém on :DDD
  • TS Zolly
    #14573
    Ma bf2 inf warunk lesz, utánna elkezdem MEGINT leszedni a pöcsöket.
  • Beers
    #14572
  • Admiral Chris
    #14571
    láttuk. Csak jó lenne tudni, hogy mégis mit akarnak 8on8ban játszani :) + most oc a téma. De kíváncsi leszek rá, hogy mi fog belőle kisülni.
  • TS Zolly
    #14570
    nekem sikerült elérnem Bogitát, holnap rakom fel a dc-t :P
  • Beers
    #14569
    Én is így vagyok vele, ez az 1, a 2+ levan ...... :D!
  • Fujiryu
    #14568
    Ezt a láma klánosok láttákmár?
  • Kovács legény
    #14567
    gondolkodtam hogy visszarokom a DC-t megint ,mert mostanában elég sokat játszottam vele ,de nincs értelme ,örülök hogyha 1-2játékkal tudok játszani:(
  • Admiral Chris
    #14566
    Azt elhiszem :)
  • TS Zolly
    #14565
  • Beers
    #14564
    Gyere msn-re!
  • TS Zolly
    #14563
    Kabe! Mégis voltatok? Hogy rohadj meg b3!

    Bogita az én cd-el küddi, de lehet nem az én cd kulcsommal. Majd megkeresem.
  • Beers
    #14562
    B+ Bogi is nyomja mostanság! (rakd fel és gyere fun lámulni)
    ps:(jut eszembe király a Malomtó :P)
  • TS Zolly
    #14561
    Bf2-en én is az infrantyt, régi szóval assis pályakat szeretem. A szar jármívek miatt. DConban vártam a messiást, de nem jött el, :( igy nekem marad a bf2 assis tovább. :D
  • schrank
    #14560
    de még ha nem lennétek lekorlátozódva karkandra de csak azt a szar lineáris fos pályát erőlteti az összes
  • TS Zolly
    #14559
    Mostanában is van dc bajnokság, kupa, csak nem a cb rendezésében. ASE szerint esténként többen nyomják a dc-t, mint a dcont a szar belső keresője szerint. Amugy nagyon gondolkodok, teszem vissza a bf42-öt és a dc-t. Csak érjem el Bogitát :DDD
  • Admiral Chris
    #14558
    hát való igaz, hogy nem 64-es mapon kell infezni :)
  • Admiral Chris
    #14557
    nem azt mondom, hogy néhány(lehet az több ezer is) lelkes amatőr (remélem nem sértelek meg) nem fog vele tovább játszani. De nagyszabásúbb netes kupák, ladderek nem várhatóak, talán még kisebbek sem. Pláne nem lanok.
  • Beers
    #14556
    Nekem 3 hónap aktív bf2-es múltam van (és marad is):P!
  • schrank
    #14555
    nekem még csak 3 de abból majdnem kettő passzív a bf2 miatt de csak azért mert tudtam hogy arra is lesz dc és hát most itt is van
  • Beers
    #14554
    Már az 5. évet tapossuk!
  • schrank
    #14553
    az hogy ha valami szar és unalamas akkor az a bf2-ben az infratyi ahol perceket kell gyalogolni és dconban meg van egy valag járgány és ott nem kell sétálni
  • Beers
    #14552
    Az az érdekes, hogy én kb 50-60 magyarral talákozom rendszeresen a szervereken!
  • Admiral Chris
    #14551
    mivan?!
  • Admiral Chris
    #14550
    és a HL1-et mért fut nagyon? Csakis kizárólag a CS miatt. És mért nyomják annyira a CS-t? Mert a készítők megtettek majdnemhogy mindent, hogy egy olyan játékot gyártsanak, ami maximálisan alkalmas nemcsak publicolásra, hanem warozásra is(sőt). Mert azt ugye te sem hiheted, hogy bárki is csézne még ma is, ha nem alakult volna ki köré ez a professzionális cybersport nevű dolog, ami folyamatosan fennttartja az érdeklődést, és nem utolsó sorban, pumpálja bele a pénzt. Ha ez nincs, akkor bármely játék nem fog tovább futni 1-2, maximum 3 évnél.
  • Admiral Chris
    #14549
    uuuristen!!! a DCsek csak dögleni fognak, osztódni biztos nem. lolmár! Mitől játszanának vele többen?!
  • schrank
    #14548
    "Senki nem fog olyan játékkal komolyan játszani, amiben akár perceken keresztül nem kell tennie semmit. stb..." ugye most tudod hogy a bf2 infrantryjáról beszélsz vagy inkább hívjam medic-es noobságnak meg lehet nézni dconban a nagy medices bf2 lámákat és dconban több járgány fan a főbézen mint bf2 -ben az egész mapon úgy hogy ne irogass üresjárati időkre utaló rágalmazásokkal átszőtt hazug nyilatkozatot
  • Running
    #14547
    Admiral nem megy sehova, nálunk megkapta azt amit nálatok nem. Nálunk majmok között lehet.
  • Running
    #14546
    Én csak felmérést végzek, még jó 1 hónap mire lemegy az előző.
  • uHs Gerzson
    #14545
    Hát Chris szerintem te rosszul látod a dolgokat.

    Manapság többen nyomják a DC-t mint a Dcon-t. Erre a mostani verzióra még legalább 1-2 patch jó lenne, mert tényleg vannak benne dolgok, amik rontanak az amúgy igen jó játékélményen.
    És a te szavaiddal élve "Ma már a pörgősebb, gyorsabb és nemcsak játszhatóbb, de nézhetőbb és látványosabb játékmenet a menő." Elég csak átnézni hogy mikkel nyomják leginkább manapság. Ott a Half-life 1 amit a legtöbben nyomnak mert nem kell nagy gép és nagyon jó önmagában. DC is kíméli a gépet nem úgy mint ez a trágya Bf2 engine amit nem képesek helyrepofozni, Beers monda jól hogy Szarból várat építeni nem lehet de örülök hogy vannak olyan modok amik ezek ellenére felmutattak valamit és még jön is majd a ráadás (Fh2 kivételesen várom)

    Nem rossz az ötlet Főmakitól, hogy lehet egy funkupa, de amíg nem normalizálódik a helyzet addig várjunk a dologgal, mert most olyan lázban vagyunk mint anno Poe2 megjelenésekor.
  • uHs Gerzson
    #14544
    Neked a harmadik az FH2 lesz nekem meg a negyedik xD