17064






  • zebrock
    #14903
    van neki linuxos is,természetesen.Megtaláljátok , így keresd : dc_final_server.run OFF , én tök normális voltam velük , nem tudom miért cseszik szét ezt a szervert. Basecamp-elni menjen olyan szerverre,ahol lehet,vagy kérdezzen,de ez a se köszönés,se semmi csak egyből bc, hát, igen, ezek a hun-ok.Az is egy verzió , hogy én vagyok marha,mert nem élvezem a bc-t :) Ha beszélsz velük,ezt mondjuk átadhatnád nekik,mert velem nem állt szóba az egyik:)) szépeket irtam mondjuk nekik ON
  • Zerénd
    #14902
    Szvsz van dcf linuxos szerver bizbaz.
    Kliens az neked kell a saját gépeden neeem???

    Bár nem hiszem warhogosnak segítek e itt a fiuk. :DDD
  • Wreck86
    #14901
    bár nemtom hogy tették fel.

    dc linuxos servere megvan(én küldtem tovább nekik),de dcf-hez is van linuxos server Zebrock?
    vagy mindkettőböl a klienset kell felpakolni?:)
  • Wreck86
    #14900
    kis help kéne:
    warhogosok feltették dc+dcf-et elmondásuk alapján.mikor a remote-ban ráváltok dcf_lost village,kiakad:piros x lesz(mikor nem válaszol kb)
    megnéztem a maplistát,s minden dc-s map előtt dcf_ van.dcf tuti fenn van,mert olyan pályákat is látok,amik csak annál vannak.de ASE kiírja hogy mindkét unpure mod megvan

    ötlet fiúk?
  • Wreck86
    #14899
    tök 8,már láttam 8 warhogost is 1.61en,nézz át bf2 totyikba,ott leírtam:)
  • zebrock
    #14898
    érdemes megnézni,hogy 1.61-es csapattársak LOL, csak ne bécéznének, tök nem érdekelne. Nincs elég hely ekkora mapokon ?
  • Beers
    #14897
    Nincs mit :)!
  • Murry
    #14896
    Köszi Spit a linket én is felraktam 1280x1024-be.
    Már nagyon rég szerettem volna...
  • zebrock
    #14895
    ok :) sztem sokkal stabilabb a linuxos,pedig először féltem tőle.
  • Wreck86
    #14894
    semmi,megtaláltam :)Itt.
  • Wreck86
    #14893
    kösz!
    desertcombat_0.7n-beta_full_install.run hoz tudsz letöltő helyet adni?
  • zebrock
    #14892
    desertcombat_0.7n-beta_full_install.run ez a linuxos verzio.


    Zolly : 1 krekk kő , az 1.61 no-cd a leg végin. jóccakát mára, reggel melo. cor ts-en sztem mindenki segít elmondani holnap ha netalántán nem menne,bár kétlem :)
  • Wreck86
    #14891
    ja és pb-t azért nem árt frissíteni:)
  • Wreck86
    #14890
    alap bf játék,rá 1.6 patch,rá 1.61 patch,rá 1.61 no-cd creck,rá dc0.7 és restart,aztán go!
  • Zerénd
    #14889
    Adatok különböznek a szerverétől! Nem pb, neghogy lefrissitessétek velem!
    Naszóva. Dájmontos. Eredeti cd kulcsos. ( Köszi megint Söröcskék. :DD :) Van sima krekk meg nocd 1.61 .

    Milyen sörendbe kell ekkor feltelepíteni? Magyarán mikor, mivel krekklek?
  • Wreck86
    #14888
    gondolom daemon-ba be oszt go.
  • Beers
    #14887
    Te úgy is bf2-zől, vagy nem?!
  • Wreck86
    #14886
    ühüm.és akkor linuxra is a dc0.7 klienset dobtátok föl? mert serevrfileos megoldás 0.7-re nincs sztem.vagy van?

    a többire np:)
  • Zerénd
    #14885
    Na akkor most döntsétek már el, hogy telepitsem ezt a szájba qrt játékot vinyoról!
  • zebrock
    #14884
    ja,még valami, linuxon is hibás és win.-on is hibás.ha a map dc-vel kezd(pl dc desert) akkor jó, ha anélkül, szavazd meg pl berlint , helyette a listában következőt adja. ez csak dc7-en van, dcfinalba javítva,helyette sok más eba...szva. minél ujabb mod,annál ratyább :)
  • zebrock
    #14883
    to Wreck úr!
    a szerver linuxos,0.7 es verzió,nem tudok jogot adni,mert nem az enyém,én is örülök,hogy van ez a korlátozott hozzáférés. Nem vagizásból,de több , mint két éve folyamatosan van bf szerver a kezem alatt, ismerem a server managert, is meg még kipróbáltam bffcc-t is vagy mi a rák,és nincs a meneddzzserrel semmi baj, a dc pályák sorrendje hibás, tök mindegy mivel kezeled a szervert.volt winfos is , most linuxos volt(sokkal stabilabb ) és ez az új megint linuxos,de hangsúlyozom,nekem semmi közöm hozzá. Köszi , hohy segítenél,de itt a dc-t kéne javítani,amihez már semmi kedvem,jó így ahogy van, kaki rá :)
  • zebrock
    #14882
    én is ! :) használom a no cd-t , mert a rossebb se lemezezik. mindig is müködött , használd a krekket, csak elöbb a pöcss-ölés , aztán kreki,ne fordítva,különben nem lesz jó. pb frissít,oszt szétvághatod az összes dc szervert.nekem is fent van bf2 rakás modja,meg vietnám rakással ,meg dcfx is,és nem vesznek össze,csak ez a vidijó hülyeség,de az az én balfékségem. hátha segített valamit,ha nem,hát nem szóltam
  • Beers
    #14881
    Igen ez a sorrend!
    Szerintem azért basz ki, mert neked fent van a bf2 is :D (esetleg, hogy GS.BF2-ös vagy :P)!
    Mondtam, hogy a 2-es lemezt használd ne a no cd-t!
  • Zerénd
    #14880
    Akkor is van.

    Te figyu4 Azzal basz ki a játék, az adatok nem egyeznek a szerverrel vagy mi a tököm.
    Mutko pedig ment, még ikszpé telepítés elött. Van sima krekk, meg nocd faszság 1.61-hez. Ja és dájmontos a játék.
    Most ugy szájba rágosan, nem vágosan baszki!!!, ird már le a telepítési sörrendet. Gondolom az első dolog, felrakni a zalap játékot.
    Mielött megkérded, igen, megvan a bf 1.6 és 1.61 pöcs, dc 0.7 és fájnöl.
  • Beers
    #14879
    Konkrétan erről a szerverről volt szó ;)!
  • Zerénd
    #14878
    Van linuxos.
  • Wreck86
    #14877
    ühüm ez már vmi kiindulsát ad,thx!:)
  • Beers
    #14876
    Sajnos ezt nem tudom, bár mintha linuxos lenne!
  • Wreck86
    #14875
    figyi,ha linuxos gépre akar az ember DC-t tenni,linuxos serevrfile van-e? mert haveréknál a 0.5-ös linux serverfile kifagyott(gondolom mert a játék 0.7es)
  • Wreck86
    #14874
    jelentkezem serverjogra(mint tapasztalt admin)
  • zebrock
    #14873
    köszi beers,faxx vok hozzá , nem engedi,átírtam mindent lépésről lépésre,és nem.Mióta ez a lapos vacak monitor van,azóta ilyen a lista.Előtte volt választék.Régebben már próbálgattam ezt,vietnámon müxik is,de 42 az marad /960 , jó az úgyis,amúgyse vagyok graf buzera.
  • Beers
    #14872
    Pl (egyébként google a Te barátod is ;) )!
  • zebrock
    #14871
    hogy a pi...csbe kell ? nekem 1280/960 a max. /1024 nincs a listában. Más,szerver jog van,csak időm nincs :( ts en elmondom majd,egyre jobban sűrűsödnek a dolgok.Nem feltétlen rosszak. + EGI a sörözéshez !
  • Beers
    #14870
    Tudtuk eddig is :P!
    Meglátom, max fél hét körül!
  • spitfire
    #14869
    Hogy én mekkora láma vagyok,most sikerült előcsalogatni az 1280x1024-et a bf42-ben.Mennyivel szebb így.

    Beers egy ser délután?
  • Wreck86
    #14868
    kérdőjel "?" lemaradt.
  • Wreck86
    #14867
    van warhognak DC servere,majd megérdeklődöm.
  • Beers
    #14866
    Ezt ismeri valaki?

    WARHOG DESERT COMBAT|29ms|84.236.74.31:14567
  • Beers
    #14865
  • uHs Gerzson
    #14864
    "b+ a dc bug" ez jó xDDD