17064






  • Wreck86
    #14863
    ja! és b+ :-)
  • Wreck86
    #14862
    na adjatok nekem amatőrök jogot ,oszt mögnézzük.
    dc bugos ok:P de pályaváltásnál még nem tapasztaltam,de majd kiderül.
  • Beers
    #14861
    b+ a dc bug-os nem a remote ;)!
    Van valami fix hozzá azt hiszem!
    Megadtam a hozzáférést én is, de nincs élesítve :(!
  • zebrock
    #14860
    ezt én is tudom :) de a dc7 az bugos a pályaváltásba. Ha nincs hozzáférésem , akkor nehéz beállítani,hekker még nem vagyok
  • Wreck86
    #14859
    jujj, server manager install->hozzá remote manager-->kliens hozzáférés:)

    bugos a remote alatt?Merthogy?
  • Beers
    #14858
    Murry tudja mit kell felrakni, csak nem futottam össze vele mostanában!
    Fórumunkba beírtam!
  • zebrock
    #14857
    már írtam neki , de még semmi válasz , én is azon vagyok , hogy be tudjam állítani a szervert. Kellemes meglepetés volt a kezdet , de engem is zavar ez a pályákkal kapcsolatos hülyeség. Lehet , hogy be kéne írni másnak is a fórumukba , hogy így nem nagyon jó.
  • Beers
    #14856
    Elméletileg Zebra és én is kapok!
    Mivel bugos a 07 a remote manager-ben, ezért még kell finomítani rajta!
  • Wreck86
    #14855
    Figyi Zeb,nem tudnál tőle admin jogot kérni remote managerhez,ha egyáltalán használ hozzá,mert néha jól jönne pl: pályaváltás,vagy sorrend változtatás,esetleg a hülyegyerekeket kickelni meg ilyenek.Serverbeállítás,ticketarány ...stb.
  • spitfire
    #14854
    Te voltál a Jenő.Csodálkoztam is miért véd meg egy idegen, lool
  • Wreck86
    #14853
  • Wreck86
    #14852
    izgi a nép tényleg.
  • zebrock
    #14851
    tudom , én voltam Jenő (HUN) névvel :) jah , 21 az új rekord
  • spitfire
    #14850
    Nem újdonság, ma is megkaptam a magamét.Épp felmentem a magyar szerverre máris egy idióta német lecsíterezett .Ezért nem szeretek cor előtaggal játszani,pedig nálunk aztán tényleg nincs egy fél csaló sem.Ezeknek hiába magyarázod,hogy már 4 éve mással sem játszol,persze hogy viszonylag jól megy.

    Most is 14-en vannak fent,alakul:)
  • zebrock
    #14849
    Kár spiti hogy elmentél :( ezzel a jkdzxywkz | maniac gyerekkel úgy összevesztem , hogy az nem emberi. Jött itt , hogy a cor mekkora csíter banda , hát elküldtem de nagyon. Mást nem tudtam , hehe , jól elvert :) de majd asszem kap a fejére , ha feljössz
  • zebrock
    #14848
    jaja , reggel 5 kor még 9 , hehe , ilyet se láttam már rég óta
  • Wreck86
    #14847
    láttam:P
    csak időm nem volt rá:(
  • Beers
    #14846
    Tegnap 12-en voltunk a magyar szerveren!
    Ez a csúcs eddig!
    Reméljük lesz még jobb is :)!
  • Wreck86
    #14845
    köszi!
  • zebrock
    #14844
    dc0.7 , a legjobb. Én már tudom , hogy kié , rendes , egy szóra átrakta dc-re. Van neki több szervere is , majd még kisírom a vietnám szervernél a POE modot is :) sima az van magyar , de POE az nincs , és az sokkal jobb.
    http://www.device-project.hu itt találsz a szerverröl többet.
  • Wreck86
    #14843
    makkor kiderült végre kié az a server:D
    dc vagy dcf?
  • zebrock
    #14842
    remélem estére hazaérek , elég sok minden van mára , majd a ts-en leszek késő délután.
  • Beers
    #14841
  • zebrock
    #14840
    Jó hír a magyar DC-seknek. Itt egy dc szerver , desert combat mod-al. Írtam a tulajnak , mit, hogy ,merre , meg is csinálta , thx Device , úgyhogy van már magyar dc szerver . A hétvégén akinek van kedve , nézze meg , pályaválasztás aktív , sajna még benne vannak a gyalogos map-ok is , de hátha bejön ez is valakinek. ( Majd kiszedetem) Hehe.
    .:] battleaxe [:. HUNGARIAN DC 193.224.159.144:14567
  • TS Zolly
    #14839
    Biztos nincs meg neki a betlöfild tu nevű hiperszuper jó játék b34
  • Beers
    #14838
    Még egy ős DC-s :)!
    Itt biztos találsz megfelelő linket!
  • Nem3sis
    #14837
    honnan tudom lerántani gyorsan a modot? kedvem támad kis tankos mészárlásra :-)
  • zebrock
    #14836
    "kora"
  • zebrock
    #14835
    hű de jó inni :) vasárnap koa este ? hun dc nation,yea
  • Beers
    #14834
    Látom megjött az eszed (ha nem is sok időre) :P!
  • TS Zolly
    #14833
    Vótam lost vilmosozni bibi :D Kör közepén csöppentem be, kőr végén a csapatomba 2. lettem, igaz a k/d nem volt valai jó, de legalább nem minuszos :)

    Amúgy sajna a kempelés még mindig megszokott dolog, főleg a Magyaroknál. :( Egy Slickrick nevü fasz 50 kalissal nagyon szeretett messziről lüdözni.
  • Beers
    #14832
    ts.gbcclan.hu:4567
  • zebrock
    #14831
    a VT -ben játszottam , nem igen szoktam itteni szervereken lenni , most is csak azért , mert még aktiv jópár magyar , és még együtt is játszanak
  • zebrock
    #14830
    akkor itt 1 :) tényleg nem voltam ott sose
  • TS Zolly
    #14829
    Azt minden bf játékosnak tudnia kell pediglen!
  • zebrock
    #14828
    bocsi , de én nem ismerem azt , nem tudom az ip-t , nem is nagyon ismertem eddig magyarokat :( tök külön játszottam eddig , amíg beers meg nem szólitott. majd csak elérem valahogy őket :)
  • TS Zolly
    #14827
    Jéé, Murrykénél nem megy a gép. Lehet csinyájja, vagy karban nyalja. Majd elindúl.

    De ott van a hun ts. Cor szoba is volt, de nem használtátok.
  • zebrock
    #14826
    Beers , légy elérhető , vannak híreim , a cor ts-t nem tudom elérni , msn-en meg nem vagy rajt. az sh kihívna minket.
  • Beers
    #14825
    Itt vigyázzunk az ilyen nevetséges kijelentésekkel!
  • uHs Gerzson
    #14824
    PoE2 az isten és máris megcsokolhatod ott lent B3 [powered by valaki xD]