17064






  • Wreck86
    #15104
    azért a snipát,amit nálad is láttam is vehetjük ezzel egy kalap alá:)
  • Zerénd
    #15103
    Mert azzal nem kell célozni! Lámák fegyvere gyalogosok ellen. :)
  • zebrock
    #15102
    hmm,nemtom. eddig 21 a rekord , tegnap nem is néztem , de jó volt.
  • Wreck86
    #15101
    mostmár tudom miért használ minden bot dc-ben rpg-t
  • Beers
    #15100
    Nem a francia nem érdekli, hanem a franciák !
    Azért nem mindegy :)!
    Nem volt tegnap csúcs aszerveren?
  • Kovács legény
    #15099
    nem érdekel a francia?
  • zebrock
    #15098
    ezt a bf2 szervert nem kell szétcseszni amit írtam,nem az ő szerverük, ez csak 1 sima francia szerver , egész kellemes , bár sose játszom ezzel. Beers, köszi a ts címet , elcsesztem (bezártam az msn-t) így nem tudtam csatizni a hun ts-re , de majd legközelebb. Most jól berúgtam , és nem is érdekelnek a franciák :)
  • zebrock
    #15097
    hát nekem nem jön össze , ez a progi kiír mindenféle ip-t meg mittomé mit , de a whatismyip-n mindig az igazi ip-met irja ki. majd este , ha lesz idöd, elmondod mit szarok el , most mennem kell családjárásra , este leszek. addig kipróbálhatnád , hogy téged a cor előtaggal be enged -e, bár amikor bannoltak , nem ezzel voltam. , bye
  • JAG1
    #15096
    Na ezt eset megsasolom.

    Itt kiírja az IP-det, host-odat. Le lehet csekkolni.

    Vagy itt...
  • zebrock
    #15095
    köszi, mindjárt meg is nézem , ze mekkora buli volt , bejöttek a német szerverre a franciák, hogy bannolják a zebrát , de a friccek elküldték őket :DD
  • Beers
    #15094
    1 próbát megér!
  • JAG1
    #15093
    Anonym proxy-nak hívják. :-)
  • Zerénd
    #15092
    Létezik valamilyen progi, ami kifelé mindig más ip-t mutat, belehet lőni, hogy akár percenként is változzon az ip, csatlakozás bontás nélkül. De lehet ez csak dinamikus ip cimmel rendelkezőknél lehetséges.
  • zebrock
    #15090
    a jó Q... életbe :( , köszi azé
  • Beers
    #15089
    Már nagyon jó progik vannak rá :)!
  • Beers
    #15088
    Ezek szerint van :D!
  • JAG1
    #15087
    Van hát. :-)
    Proxy-t kellene használnod, de az nem egyszerű történet.
  • zebrock
    #15086
    halihó , van olyan hogy IP ban ? szereztem egy új serialt , ez tuti nincs bannolva , de erre a nyomi francia szerverre nem enged fel , egyből kirúg. nem tudok ip-t cserélni , fix sajna. valami más megoldás ?
  • Beers
    #15085
    DC összeröffenés nem lesz tudomásom szerint, de szeretnék este egy kicsit játszani valahol!
    Sajnos déltől meló este 8-ig!
    Igyál helyettem is b34 :)!
  • zebrock
    #15084
    kár , de majd iszok az egészségedre :)) én is csak bf2-n tudok menni , de lehet tök üres lesz , és akkor nem jó.legközelebb. télleg , hogy melózó most ? lesz összeröffenés dc-be ?
  • Beers
    #15083


    Kivételesen mennék én is basztatni ezeket a buzikat, de sajnos melózok délután! :(
  • zebrock
    #15082
    köszi beers , már megtaláltam , át is írtam , király ez , lol , csak kézzel lehet átszerkeszteni , ha más gombokat akarok használni azt is , np :) de azé lassan összeáll
  • Beers
    #15081
    BF2 prefix:

    c:\Documents and Settings\xy\Dokumentumok\Battlefield 2\Profiles\Global.con

    De ez itt off topic!!! ;)
  • Kovács legény
    #15080
    akkor az vagy átbaszás volt vagy az összes kieggel adták mert az alap game 4K
  • Bogdogege
    #15079

  • datango
    #15078
    valamelyik nap jartam a média márkt ba ot látam még hogy 12k huf a bf2 :( tényleg!:) nem csal a szemem!!!
  • zebrock
    #15077
    nekem nem fogadja el a "rókaszájat" , de nem gond , úgyis amit én művelek az egy határ ..... :)
  • zebrock
    #15076
    ja , de tegnap tök üres volt :( a dc szerverük az megy , csak nem nekem , eddig 5 serialt bannoltak , LTB mesrine a főbuzi neve , ő bannol állandóan , csak kötekedni akarok vele :D
  • Bogdogege
    #15075
    A port a szokásos ?
  • Zerénd
    #15074
    Há asszem lehet pont az a CoR ts. 85.66.254.236:8767
    De ne feledd a prefixbe beleirni: <CoR> :DDDDD
  • zebrock
    #15073
    ok, addigra letudom a családi progikat (remélem) csak a cor ts-t tudom , ottajd leszek , kössz :)
  • Zerénd
    #15072
    Ugy este 6 körül valamelyik ts. Ha a hunon nem vagy regelve, akkor a Murrykéjére menek. :)
  • zebrock
    #15071
    de van , 62.4.70.155 , de a szűrővel behozta nekem. Ne röhögj majd , én 2005 ben amikor megjelent akkor játszottam vele , azóta nem , totál balfasz vok :)
  • Zerénd
    #15070
    No délutám megsasolom. :) Ip nincs?
  • zebrock
    #15069
    inf. (karkandrankedserver.fr)
  • Zerénd
    #15068
    Majd valamelyik ts-t beszéljük meg, nekem is gyakorolnom kőne. :)
    Szerverük Konkveszt vagy inf.?
  • Beers
    #15067
    Csak franciák nem nyomták végéig ellenün a war-t, kiléptek a 3. körben :D!
  • zebrock
    #15066
    ja , buzik és kész :D holnapra szerzek egy serialt és megyek újra és újra , hehe. Már tök idegek tőlem. Más , valaki korrepetálna bf2 -ből? sose játszottam vele , de már megvan a bf2-es szerverük ip-je , és ott is kéne rendetlenkednem :) problem annyi , hogy csak ingyenfreg lennék nekik , ezé kéne 1-2 óra gyak. gyorsan megtanulom :) de majd , nem kell azonnal
  • Kovács legény
    #15065
    hájja, tudom hogy megy ez:D
    lengyelek detto ilyenek, élőben soha nem volt velük problémám, de a játékban 10ből 9 egy nyomorék kis faszkalap.
  • Wreck86
    #15064
    az színész,és nem 15 egynéhány éves pöcs,akit ha lelőnek(mert ugye human visszalő,de a bot nemigazán) az admin jogot kihasználva bannol.. szóval egyszerű angolosan: "Paris will be a Hungarian village"