17064






  • Kovács legény
    #15063
    hát azért van egy jópár francia szinész akit csipázok:)
  • zebrock
    #15062
    mindig elfelejtem megnyomni a válasz fület bocs , én 1 balfék :)
  • zebrock
    #15061
    várjál vele :D én is , csak kell szereznem egy serial-t, menjünk mán együtt köcsögösködni :)
  • Zerénd
    #15060
    Na ezzel a néven megyek majd fel fanszia szerverre: Paris will be a Hungarian village. :DDDDDDD
  • zebrock
    #15059
    jól mondtad :D biztos tisztelet a kivételnek, de egyet se ismerek aki normális. Most elég belőlük , ma nem is küldtem el őket melegebb éghajlatra , csak úgy simán bannoltak. Mindig más cd-keyt használtam , de aki kinyírja őket , az autómatikusan csíter és ban :) jah , és még a honlapjukról is bannoltak :) oda is szépeket írtam , hehe
  • Zerénd
    #15058
    Lesz még párizs Magyar falu! Ez jó! Ezt megjegyzem! :DDDDD
  • Wreck86
    #15057
    uh franciák.na azokat kell békén hagyni,mert kretének,bár nemtom miért.én csak megmondtam nekik:Lesz még Párizs magyar falu.(angolul persze) valami rosszat mondtam?
  • zebrock
    #15056
    ha valaki szeret kötekedni itt van ez [=LTB=] ApachModdedServer 193.27.10.7:14567 csupa buzi fszokkal van tele , ma bannolták az 5. cd-m. már nincs több , úgyhogy egy időre szünet , de érdemes meglátogatni a surmó segg franciákat :) valaki meg is kérdezhetné miért bannolják mindig zebrát :D
  • Beers
    #15055
    Jah :D!
  • Bogdogege
    #15054
    És itt már lehet zoomolni a sniperrel meg a tankkal is
  • Beers
    #15053
    Pedig szerntem nem rossz!
  • Bogdogege
    #15052
    Szépnek szép de kutya sem játszik ezzel a Moddal
  • Beers
    #15051
    Tudom, hogy off, de ezeket be kell rakjam:




  • Zerénd
    #15050
    Tessék soxor elismételgetni ezt: Wow rossz, bf jó, wow rossz, bf jó. :DDD
    Gyertek csak minnél többen, sőt, hozzon magával mindenki még egy embert. :D
  • Beers
    #15049
    Helyes, legyünk minél többen!
    Nincs az a wow ......!
  • Higher
    #15048
    jól átnéztem dcon fórumot de semmi erre utaló postot nem találtam bár lehet ice tájékozottabb. :) azért ffow topikjuk van és ők is elég pozitív véleményen vannak és írják, hogy újabb buildeket is láttak már és csak jobb lesz. remélem a végleges pöpec lesz és visszahoz sok egykori bf és dc playat pl. akik wow-ban ragadtak (köztük én is) :)

    zolly: úgy tervezem, hogy jövök próbálok még pát frx-est is izzítani :)
  • Beers
    #15047
    Ezt az infót s^FB Ice4s mondta nekem, és azok csinálják akik a bf2-re csinálták a desert conflict-ot (Doorstop és társai)!
    Igen a FoW-ot pedig a desert combat készítői csinálják!
  • Zerénd
    #15046
    Ááá, nehogy magadra vedd mert megharaplak! Csak viccölök ám. :)
  • Zerénd
    #15045
    Néd mán kit fújt erre a szél! Szia! Remélem te is jösz majd az pontvadászatra!
    És igazad van. Fow-ot a régi dc-s arcok kreháják, de most is már pinzért dolgoznak.

  • Higher
    #15044
    google-ban semmit sem találtam arra vonatkozóan, hogy FoW-ra DC modot csinálják, szerintem kevered a szezont a fazonnal :) a FoW-ot magát az origi DC fejlesztők Frank DeLise és tsai csinálják.
  • mesor
    #15043
    SZVSZ, ha a bf2-es DC nem tetszett senkinek akkor a FoW-os se fog.

    FoW egyébként nem rossz, sokat kell még dolgozni rajta, de nagyon tetszik, hogy a tankok simát átmennek a betonfalakon(sajna a villanyoszlop még mindíg probléma nekik). Heli se rossz bár egyenlőre olyan mintha papírból készült volna, egyáltalán nem érezni hogy lenne neki súlya. Assault része nagyon komoly szerintem és nem mini mapokon kell szaladgálni mint cod-ban. Légvédelem nagyon fasza van kézi stingerhez hasonlító valami ami nagyon hatásos. :)
    Hangok is tetszenek, repülőt sajna nem tudtam próbálni mert nincs a betaban. :(
    Szal' beta alapján nem lesz rossz, ez persze függ attól is, hogy a sok bugot kitudják-e javítani a megjelenésig. :)
  • Beers
    #15042
    Én már csak ilyen maradok!
  • Zerénd
    #15041
    Te még a dc assauthoz sem tudtál hozzá szoknyi. :DDDDDDDDDD
  • Beers
    #15040
    Neked is!
    Szerintem ne vedd meg a bf2-t, még annyit sem ér (a sok mod ellenére sem)!
    A Frontlines fuel of war-ra már csinálják a dc modot! (bár egy sem lesz olyan, mint az eredeti)!
  • Beers
    #15039
    Szokjon akinek 2 anyja van!
  • Zerénd
    #15038
    5let cuncuspuncicus?
  • Zerénd
    #15037
    Nem rossz az, csak hozzá kell szokni ahoz is. Más mint a dc.
  • Kovács legény
    #15036
    te hol élsz? 4K és még le is cidáznak az eladók ha megveszed
  • datango
    #15035
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN KEDVES DESERT COMBATOS TÁRSAMNAK ! .)
  • datango
    #15034
    ami még ennél is rosszabb hogy még mindig 12k huf :(((
  • Kovács legény
    #15033
    ne 28-a legyen!
  • Beers
    #15032
    Még mindig nem hiszed el, hogy a bf2 egy kalap szar?
  • Zerénd
    #15031
    éééén? Én meg aszittem te hanyagolsz. :)
  • Zerénd
    #15030
    Irigykedő mi? Na jó, gyühető na. :)
  • Zerénd
    #15029
    Neked is b34
  • Zerénd
    #15028
    Öööööö, 28. asszem. Ez lesz majd az ó év bucsuztató dc gruppen parti. :DDDD
    Oszt utánna megint hanyagolom, vissza kell szoknom a böfökettőre, az év klán warral kezdődk. :)
  • Bogdogege
    #15027
    kellemes karácsonyi ünnepeket

    b34
  • Beers
    #15026
    Beszéljetek meg egy nagy gruppent, vagy nyissatok egy swingerklubbot :DDD
  • zebrock
    #15025
    bódog karácsonyt dc-ek ! az összeröffenésre ha lehet szavazni 26 után legyen minél késöbb annál jobb néköm. Túl sok családi program van mostanság. Éjjel mindig vagyok :)
  • Kovács legény
    #15024
    Amugy gecijó a szemzugod bébibogyó!Járunk?